Vestuvės

Vestuvės raudonos spalvos: spalvos reikšmė ir rekomendacijos šventei

Vestuvės raudonos spalvos: spalvos reikšmė ir rekomendacijos šventei

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Spalvos simbolika
  2. Salės apdaila
  3. Stalo dekoravimas
  4. Nuotakos puokštė
  5. Suknelės idėjos
  6. Deriniai su kitomis spalvomis
  7. Gražūs pavyzdžiai

Visos atostogos turėtų būti šviesios ir nepamirštamos, ypač kai kalbama apie vestuves. Šiuolaikiniai jauni žmonės vis dažniau rengia ryškias spalvas, pavyzdžiui, galite pasirinkti violetinę spalvą. Vestuvės raudonos spalvos tonais, kaip turėtų būti.

Spalvos simbolika

Violetinė vestuvė yra puiki proga šventei neįprastu ir šiek tiek pasakišku stiliumi. Ši spalva turi daug gražių ir turtingų spalvų, todėl galite neįprastai papuošti pokylių salę ir šventinį stalą.

Bet prieš pasirinkdami tam tikrą spalvą, turite žinoti jo vertę ir atsižvelgti į kai kuriuos su juo susijusius ženklus. Violetinė jau seniai laikoma prabangia, karališka spalva.

Šis atspalvis dažnai pasirenkamas jų nuostabių šventinių karališkųjų asmenybių dizainui. Ši spalva visada siejama su prabanga ir turtu.

Violetinė spalva reiškia išmintį, gerumą ir meilę. Šis atspalvis turi nuostabią ir labai stiprią energiją. Jie sako, kad šią spalvą gali pasirinkti tik tikrieji savo sugebėjimus ir gebėjimus užtikrinantys lyderiai. Dėl ypatingos energijos ši spalva padeda plėtoti intuiciją ir pasiekti vidinę harmoniją, todėl purpurinėje aplinkoje visi dalyviai jausis patogiai, taip išvengdami konfliktų ir ginčų vestuvėse.

Kai mėgėjai pasirenka šią spalvą, tai reiškia, kad jaunavedžiai nori pabrėžti, kad jų pora turi romantizmą, pasitikėjimą ir ramybę. Be to, šis atspalvis padeda plėtoti meilę vieni kitiems, o tai ypač svarbu mėgėjams tokiame vakare.

Salės apdaila

Puiki idėja yra dekoruoti kambarį, kuriame vyks pačios šventės. Vestuvių fonas, ty vieta, kur sėdi nuotaka ir jaunikis, gali būti papuoštas gražiais ir švelniais audiniais. Bet kurios iš pasirinktų spalvų gausa yra ryški, bet ne visada graži ir stilinga.

Todėl, jei norite raudonos vestuvės, tada pabandykite sutvarkyti visą kambarį ramesnėmis, pastelinėmis spalvomis, tačiau detalės gali būti šviesios. Pavyzdžiui, tai gali būti gražus arka, puoštas gyvomis arba dirbtinėmis violetinių atspalvių gėlėmis.

Šio atspalvio satino juostelės, kurios gali susieti ryškius dangtelius ant kėdės, atrodo labai gražios. Be satino juostų ir šviežių gėlių, pavyzdžiui, didelių violetinių, galite papuošti stalo jaunavedžius, kurie atrodys labai neįprasti ir gražūs.

Stalo dekoravimas

Staltiesės geriausiai tinka atostogoms pasirinkti klasikinę spalvą, būtent baltą arba smėlio spalvą. Patiekalai taip pat gali būti balti. Tačiau servetėlės ​​ir žvakės bus ryškūs akcentai.

Minkšti violetinės arba tamsiai violetinės servetėlės ​​puikiai susilieja su sniego baltais patiekalais. Be to, jei pasirinksite baltas servetėles, servetėlių žiedai turi būti prisotinti violetine spalva.

Tas pats pasakytina ir apie žvakes. Jei žvakės yra baltos, žvakidės pasirenka atspalvį, kurio spalvą bus dekoruotas visas renginys. Taip pat gražios spalvos žvilgsniai yra purpurinės spalvos, permatomi akiniai arba mažos stiklo vazos.

Jei patiekalai visiems svečiams yra klasikinės baltos spalvos, progos herojų stiklai turi būti pagaminti pagal šią stebuklingą spalvą. Galite iš anksto užsisakyti gražius raštus, piešinius ar užrašus, kurie bus taikomi klasikiniams akiniams su violetiniu atspalviu. Ir jūs galite nusipirkti norimą atspalvio stiklų porą.

Ir nepamirškite, kad buteliuose alkoholinių ar nealkoholinių gėrimų, skirtų jaunimui, taip pat turi būti įrengtos tinkamos spalvos.

Nuotakos puokštė

Puokštė yra privalomas aksesuaras bet kokiai nuotakai. Kadangi vestuvės bus raudonos spalvos, puokštė neturėtų būti visiškai normali. Puikios šviežios violetinių atspalvių gėlės - tai visada graži. Pavyzdžiui, galite rasti puikų klasikinių baltų rožių derinį su subtiliais alyvų šakelėmis.

Galite pasirinkti hiacintų ar floksų puokštę, nes šios gėlės yra labai turtingos ir gilios. Jei jūsų pasirinktos gėlės yra labai tamsios ir prisotintos, tada jas visada galima apšviesti baltais arba kitais šviesiais augalais. Geriausias derinys yra baltojo violetinio tirpalo, nes tokie puokštės atrodo gražiai ir švelniai.

Suknelės idėjos

Jaunavedžiams

Nuotaka gali pasirinkti gražią ir nuostabią klasikinio balto atspalvio suknelę. Ir kaip ryški detalė, kad atitiktų pasirinktą vestuvių spalvą, galite dėvėti violetinį diržą. Arba galite pasirinkti baltą aprangą su tam tikro atspalvio siuvinėjimu arba lengvu purpuriniu atspalviu. Bet jūs neturėtumėte dėvėti pilnos šios spalvos aprangos, nes tai laikoma bloga spalva.

Be to, nuotaka gali būti baltos spalvos suknelėje, tačiau tuo pat metu savo šukuosena padaro ryškų akcentą. Plaukai gali būti pritvirtinti gražiais ir ryškiais plaukais su dirbtinėmis arba šviežiomis gėlėmis.

Jei nuotaka yra klasikinis apranga, jaunikis turėtų pasirinkti klasikinę vestuvių striukės versiją. Ir kaip šviesus aksesuaras tinka kaklaraiščiai, violetinio atspalvio kišeninė skara, suderinanti su jūsų mylimuoju. Jei nuotaka naudoja ryškią detalę, tik tada ji turi pasirinkti tą patį atspalvį.

Be to, jaunikis gali pasirinkti vieną iš violetinių atspalvių liemenę, kuri puikiai suderins su baltu arba smėliu kostiumu. Svarbu prisiminti, kad jaunavedžių atvaizdai turėtų būti suderinti ir papildyti vienas kitą.

Svečiai

Jei svečiams planuojamas tam tikras aprangos kodas, apie tai turi būti pranešta iš anksto. Jį galite nurodyti kvietime. Žinoma, kad vestuvių šventėje nebūtų violetinės gausos, kiekvienas svečias gali atvykti į bet kokią suknelę, bet visada su ryškiomis detalėmis, raudonos spalvos priedais.

Moterys gali rinktis kepurę, šaliką, karoliukus, apyrankes ir kitus papuošalus. Ir vyrai gali dėvėti kaklaraištis ar rankogalių sąsagas ryškiame atspalvyje. Be to, jūs galite platinti mažus priedus į pasirinktą atspalvį tiesiai prie kiekvieno svečio įėjimo.

Tai gali būti apyrankės moterims ir boutonnieres vyrams, tada visi svečiai tikrai bus to paties stiliaus, kuris padės sukurti unikalią šventinę atmosferą.

Deriniai su kitomis spalvomis

Violetinė, kaip ir bet kuri kita, turi daug atspalvių. Jis gali būti turtingas baklažanų atspalvis, ultravioletinis, tamsiai violetinis arba šviesiai violetinis. Bet kokiu atveju, rengiant šventę būtina atsižvelgti į tai, kokie atspalviai ir spalvos bus sujungti violetine.

Jei pasirinkote tamsiausią atspalvį, tada raudona bus sujungta su juo. Tik jis turėtų būti gilioje veikloje, beveik kaip tamsiai raudonas aksomas. Tada du prabangūs atspalviai puikiai suderins tarpusavyje. Papildydami šias dvi spalvas, turėtumėte tikrai pridėti aukso ar sidabro elementų, kurie padės papildyti sudėtingumą ir prabangumą.

Svarbu! Šviesiai žalios spalvos, mėtų atspalvis puikiai derinamas su tamsiai violetiniu atspalviu.

Šviesiai violetinė, beveik subtilus levandų atspalvis gerai tinka tamsiai tamsiai to paties spalva. Be to, galite pasirinkti pistacijų spalvą. Baltas ir purpurinis dizainas suteiks lengvumo ir lengvumo.

Jei norite šiek tiek griežtai laikytis šių ar kitų dizaino detalių, viskas turėtų būti daroma violetine ir juoda spalva. Verta paminėti, kad šviesios spalvos atspalviai puikiai dera su rožine spalva.

Tuo pačiu metu ji gali būti turtinga rožinė spalva arba subtilesnis derinys, pavyzdžiui, persikų-violetinė.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad svarbiausia yra saikingai. Banketų salė ar šventinis stalas nebūtina prisotinti ryškių spalvų ir spalvų gausa. Yra ir kita taisyklė, kuri padės tinkamai suderinti spalvas. Jei pasirinksite tamsius raudonos spalvos atspalvius, atskieskite juos šviesiais tonais, pavyzdžiui, baltu, smėlio ar kremu.

Gražūs pavyzdžiai

Renkantis ryškius savo vestuvių dizainus, daugelis jaunavedžių mano, kad šventės tema turėtų būti tinkama. Pavyzdžiui, jei pasirinksite spalvų, pavyzdžiui, mėlynos ir violetinės spalvos, derinį, tai yra visiškai įmanoma organizuoti šventę jūroje. Ryškios detalės, gražios spalvos spalvos, svarbūs elementai, kurie jums primins jūrą - visa tai atrodys labai originalus.

Pasirinkę žalią kaip papildomą atspalvį, galite sukurti jaukią ir šiltą atmosferą, kuri primins karštą vasarą. Violetinės žalios gėlės puikiai atrodys ant žaliojo fono, o banketų salė bus panaši į nuostabų glade.

Be to, galima surengti šventę Provanso stiliuje, pasirenkant šį atspalvį. Dauguma šiuolaikinių jaunavedžių renkasi šį stilių, nes jis yra labai romantiškas ir švelnus.

Peržiūrėkite gražią violetinę vestuvę kitame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys