Vestuvės

Ačiū svečiams jaunų ir jų tėvų vestuvėse

Ačiū svečiams jaunų ir jų tėvų vestuvėse

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Dėkojame kalbai
  2. Ačiū už tėvų svečius
  3. Jaunųjų dėkingumas

Vestuvės yra vienas svarbiausių įvykių žmogaus gyvenime. Todėl renginys turi būti labai atsargus. Pagalvokite apie mažiausią detalę: atostogų vietą, meniu, pramogas svečiams. Ypatingą vaidmenį vaidina pagyrimo žodžiai vestuvėms, išreikšti iš nuotakos ir jaunikio burnos, taip pat jų tėvai.

Dėkojame kalbai

Be svečių nebus puiki vestuvių. Artimi ir brangūs žmonės ateis pasveikinti jaunus ir jų tėvus. Kiekvienas iš jų labai stengsis pasirengti tokiam svarbiam įvykiui. Todėl svečiams skirta kalba turėtų išreikšti ypatingą pagarbą.

Žinoma, dėkingumo žodžiai iš širdies ir jūsų pačių žodžiais bus labai sėkmingi. Tačiau tokiais atvejais net ir iškalbingiausi žmonės iš jaudulio yra painiojami išraiškose. Kad nebūtų įstrigę, galite užrašyti keletą palaikomųjų išraiškų savo kalbos plano, kuriuo vėliau galėsite pasitikėti. Tačiau šiuo atveju incidentas gali įvykti nepasirengusiam asmeniui.

Ką daryti? Atsakymas yra vienas: parengti savo kalbą iš anksto. Žinoma, tai nėra lengva padaryti, nes jums reikia tam tikrų talentų. Todėl nenaudokite laiko. Tiesiog naudokite paruoštą šabloną, bet, kad apeliacija taptų „šiltesnė“, nuo širdies, ją reikia pakeisti pats. Padarykite kažką savo, kuris pasakys kitiems apie jūsų norų nuoširdumą. Kalbėjimas turėtų būti trumpas ir atsipalaidavęs - svečiai gali nuobodu nuo ilgų padėkos žodžių.

Jei turite puikią atmintį, tada patrauklumą svečiams geriausiai išmoko širdis. Tačiau geriau ne pasikliauti atmintimi, ji gali nepavykti dėl jausmų pernelyg didelės. Negalima kankinti sau, naudokitės be rūpesčių - paimkite gražų didelį atviruką ir parašykite (didžiosiomis raidėmis) tinkamus žodžius. Tačiau nepamirškime, kad svečiams skirtos padėkos kalbos yra rengiamos renginio pabaigoje.

Ačiū už tėvų svečius

Baigtiems tekstams galite naudoti vieną iš šių parinkčių.

1 galimybė

Mieli giminaičiai ir draugai! Šioje svarbioje dieną mes išreiškiame jums didelę meilę ir pagarbą dalyvauti mūsų šventiniame renginyje. Šiandien mūsų brangūs vaikai sukūrė šeimą. Jūs pasidalijote šia džiaugsmu su mumis. Be jūsų aktyvaus dalyvavimo, vestuvės nebūtų taip smagu. Šiandien kiekvienas iš jūsų išreiškė nuoširdžius mūsų vaikų norus laimėti. Dėkojame už duotas dovanas. Tai gali padaryti tik artimiausi žmonės. Tikimės, kad mūsų draugystė tęsis ir ateityje, ir mes susitiksime daug, daug kartų glaudžiai.

2 galimybė

Mieli svečiai! Šiandien gimė nauja šeima, kurią sukūrė mūsų vaikai. Iš širdies apačios norime jums labai padėkoti už tai, kad atėjote ir dalinatės savo džiaugsmu. Šilčiausiais žodžiais mes dėkojame už dovanas ir laimę jaunimui. Nori išsipildys, kaip jie buvo išsakyti iš širdies. Kiekvienas iš jūsų yra brangus mums savaip. Negalime prarasti stiprios draugystės ir giminystės gijos, kuri mus jungia. Mes visada būsime ir palaikysime vieni kitus. Dar kartą ačiū.

3 galimybė

Mieli giminaičiai, giminaičiai, draugai ir kolegos! Kiekvienas iš jūsų davė dalį savo sielos, lankydamas mūsų vestuves.Ji pasirodė įdomi ir spalvinga. Mūsų vaikai užaugo ir pradėjo šeimą. Jūsų nuoširdūs norai jaunimui suteiks jų šeimos laimės pagrindą. Norėtume padėkoti už tai, kad pasidalijote šia šviesia diena su mumis, suteikdami mums nuostabių ir būtinų dovanų. Dar kartą dėkojame už meilės ir pagarbos parodymą ir atėjimą į mūsų šventę.

4 galimybė

Mieli svečiai! Šiandien mūsų vaikai rado vieni kitus. Jų santuoka bus laimingo gyvenimo pagrindas. Dėkojame kiekvienam iš jūsų už aktyvų dalyvavimą mūsų iškilmingame renginyje. Jūs visi esate gražūs ir juokingi šiandien. Dovanos, gėlės ir kortelės su laimėmis jauniems. Dėl to mes išreiškiame gilų padėką. Kiekvienas iš jūsų yra brangus mums savaip. Tikimės, kad ateityje būsime draugai su jumis ir labai dažnai susitinkame kartais ir be priežasties. Būkite visada sveiki ir linksmi.

Jaunųjų dėkingumas

Paprastai jaunikis dėkoja svečiams savo vardu ir nuotakos vardu kaip naujai sukurtas šeimos vadovas. Bet jei nuotaka yra iškalbingesnė, tuomet jos kalba bus tik jūsų šventė. Bet kuriuo atveju galite pasirinkti paruoštą versiją, kuri jums atrodys labiausiai liečianti.

1 galimybė

Mieli giminaičiai, draugai ir kolegos! Mūsų jaunosios šeimos vardu išreiškiame didžiausią dėkingumą už dalyvavimą šventėje. Jūsų dėka mūsų vestuvių vakaras tapo nepamirštamas. Nuoširdžiai dėkojame už jūsų teigiamą nuotaiką, užburiančias kalbas ir vertingas dovanas. Šiandien visi svečiai atrodo „šimtu procentų“. Suknelės stebina vaizduotę. Dėkojame, kad dekoravote mūsų vestuves savo buvimu. Visa sveikata, meilė ir džiaugsmas!

2 galimybė

Mieli giminaičiai ir artimi draugai! Dėkojame, kad atvykote ir dalinatės šiais šventiniais vakarais su mumis. Šiandien buvo pristatyta daug gėlių ir buvo pateikta daug sveikinimo laiškų. Mes juos laikysime kaip atmintį, kad kartais galėtume gauti ir perskaityti jūsų pageidavimus. Mes įsipareigojame siekti jų realizavimo ir būti laimingi. Šioje nepamirštamoje dieną norime dar kartą pareikšti jums savo didelę padėką už meilę ir pagarbą mūsų jaunajai šeimai. Kai gimsta pirmagimis, vėl susisieksime su draugiška kompanija. Norėčiau palinkėti visiems geros sveikatos ir geriausios nuotaikos.

3 galimybė

Mieli svečiai! Artimiausi žmonės susibūrė čia ir pasveikino mus. Šiandien gimė mūsų šeima. Ir jūs bandėte šią dieną papuošti savo buvimu. Jūs apsupai mus su savo rūpesčiu ir sveikinimais. Šią dieną mums buvo skirta daug laimės ir meilės norų. Svarbiai žada atidžiai įvykdyti visus norus. Dėkojame savo giminaičiams, draugams ir artimiesiems dėl nuostabių dovanų. Tikimės, kad mes ir toliau su jumis susitiksime ir be priežasties. Dar kartą sakome nuoširdžią padėką už jūsų meilę ir pagarbą.

4 galimybė

Svečiai mieli! Jūs esate mūsų artimiausi žmonės. Dėkojame, kad atėjote pasveikinti mus dėl mūsų santuokos. Mes nuoširdžiai džiaugiamės, kad matome jus mūsų vestuvėse. Dėkojame už gėles, šypsenas ir sveikinimus. Mes išsaugosime dovanas, korteles ir laiškus, kuriuos nuoširdžiai davei kaip gražios dienos atmintį. Mes tikimės, kad kartu su jumis bus daug metų, kartu. Gyventi laimingai, nesijaudinkite, geriausia jums.

Apibendrinant reikia pridurti, kad dėkingumo žodžiai turi būti aiškiai ir tuo pačiu metu iškilmingai paskelbti. Balsuose turėtų būti tikras paprastumas ir sielvartas. Bet kokiu atveju jūs geriau žinote kiekvieno svečio charakterį, taigi jums reikia pasirinkti žodžius, kuriuos mėgsta visi vestuvių nariai.

Kitame vaizdo įraše galėsite pamatyti keletą jaunavedžių kalbos vestuvių vakaro finale.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys