Vakarinės suknelės

Ežero suknelės

Ežero suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Pasirinkimo paslaptys
 3. Stiliai
 4. Stilingi deriniai

Violetinė spalva simbolizuoja išmintį, ramybę ir ramybę. Todėl pirmenybę teikia intelektualūs, kūrybingi žmonės, kurie nemėgsta stipriai išreikšti savo emocijas ir turi šiek tiek mistinę prigimtį. Ir jei norite sukurti malonų ir nepamirštamą įspūdį korporatyviniame vakare ar pasaulietiškame priėmime, arba tapti svarbiu asmeniu kažkieno vestuvėje, būtinai mūvėkite violetinę suknelę.

Savybės

Turite prisiminti, kad kiekvienas savo drabužių spintoje gali turėti alyvinę suknelę. Tai sprendimas, kuris pažeidžia šiuolaikinės mados diktatus. Tai buvo ir visada bus svarbi. Tiesą sakant, tai yra pagrindinis spalvos bruožas.

Kaip rodo praktika, alyva puikiai tinka beveik visoms mergaitėms. Išvaizdos tipas neturi didelio vaidmens. Apranga suteikia jūsų vaizdui aristokratiją ir romantiką. Daugelis žmonių pataria rinktis šilko sukneles, nes audinys leidžia saulės spalvas švytėti saulėje, žaisti įvairiais atspalviais, atskirti nuo pilkosios minios.

Šios suknelės puikiai dera su šiais dekoratyviniais elementais:

 • lankai;
 • švarkai;
 • ruches;
 • apmušalai;
 • satino juostelės;
 • blizgučiai, rhinestones, karoliukai.

Svarbus alyvinio pranašumas yra tai, kad jis pabrėžia jaunų grožį. Štai kodėl jaunų grožio patariama rinktis kokteilių sukneles iš alyvinio dizaino. Tai sukuria prabangią išvaizdą. Ypač jei šifonas ar trikotažas yra naudojami kaip medžiagos.

Tačiau nemanau, kad šią spalvą gali naudoti tik jauni žmonės.

Išimtis - ryškiai violetinė spalva, kuri labiau tinka jaunoms mergaitėms.

Levandos, šviesios alyvinės ir violetinės spalvos tonai dažniausiai priskiriami alyvinės spalvai, todėl šiame straipsnyje mes juos apžiūrėsime.

Pasirinkimo paslaptys

Žinoma, jūs negalite eiti į parduotuvę ir pasirinkti pirmąją suknelę tik dėl to, kad tai yra alyvinė spalva.

Norint kreiptis į pasirinktą klausimą, turėtų būti kompetentinga, sutelkiant dėmesį į keletą veiksnių ir niuansų:

 1. Alyvos apranga geriausiai atrodo naudojant lengvąsias medžiagas. Todėl, siuvant tokias sukneles, dauguma dizainerių naudoja lengvas šilkas. Todėl atsiranda moteriškas ir švelnus išvaizda.
 2. Mažoms ir plonoms jaunoms moterims patariama atkreipti dėmesį į aukštą liemens modelį lelinių suknelių modeliuose. Pageidautina pasirinkti suknelę su užuolaidomis ir palikti sijoną nemokamai. Bet ilgai tekantys sijonai priešingai, gali nuslėpti figūrą.
 3. Ši spalva puikiai išryškina grožį, iš kurio atsiveria dailiai, nors prabangiausias vaizdas sukurtas raugintos odos fone. Tamsiai trumpaplaukės brunetės ir rudos plaukai turėtų išbandyti save baltos ir alyvinės vakarinės suknelės.
 4. Pabrėžtina, kad alyva yra idealus pasirinkimas plaukuotoms plaukuotoms, o taip pat ir šviesiai kaustoms merginoms, nes jiems sunku pasirinkti tamsius tonus. Alyvoje jie atrodys puikiai.
 5. Renkantis alyvinės suknelės atspalvį, būtina pritvirtinti audinį prie veido. Spalvos ypatybė yra tokia, kad ji akcentuos odos trūkumus. Taigi, jei yra, įsitikinkite, kad oda bus įdėta.

Stiliai

Nepaisant to, kad alyvinė spalva yra gana sudėtinga, ji atrodo įdomi įvairių stilių ir stilių vakaro suknelėse. „Lilac“ komplektai gali sukurti kuklus ar atvirkščiai, prabangų vaizdą. Jis tiesiogiai priklauso nuo pasirinktų priedų, papuošalų ir akcentų. Kalbant apie ilgį, viskas priklauso nuo jūsų skonio. Tačiau būtina atsižvelgti į tai, kad trumpos versijos šiek tiek lygina pasirinktos spalvos reikšmę.

Kreivi

Baigiamajame vakarėlyje ir kitomis šventinėmis vakaro progomis bus tinkamos princesės ar A-silueto suknelės. Pasirinkimas yra geriau sustabdyti tamsias alyvines spalvas, iki violetinės. Taigi jūs išsiskirs iš minios.

Saturuota spalva pati savaime yra turtinga, tačiau su karoliukais galite sutelkti dėmesį į kūną, pabrėžiant krūtinės grožį, arba atvirkščiai, pasirinkite modelį su pūkuotu daugiasluoksniu šifono sijonu, nei atitraukite dėmesį nuo probleminės srities.

Faktinis šis sezonas buvo gradientas. Sklandus spalvų perėjimas yra įspūdingas reginys, kurio dėka neabejotinai liksite dėmesio centre.

Tiesios linijos

Alyva taip pat yra verslo moterų, verslo moterų spalva. Apvalkalo suknelėje tuo pačiu metu atrodys ir sternas, ir elegantiškas. Eksperimentuokite su įvairiais atspalviais, pabandykite nuo tamsiausio iki lengviausio.

Turėkite omenyje, kad tamsių alyvų variantai papildys jus keliais papildomais metais. Norėdami kompensuoti šį efektą, naudokite brangiuosius metalus arba blizgius akmenis apdailai.

Romantiškesnių aprangų ar netgi išreikštų poreikių mėgėjai turi atkreipti dėmesį į modelį su plyšiu, graikų stiliaus, su asimetrišku viršutiniu arba apatiniu.

Laced

Subtilus alyvinė spalva gerai tinka su nėriniais. Tai gali būti pagrindinio audinio tonas arba šiek tiek kitoks. Taip pat įdomu yra ažūriniai aplikacijos ar siuvinėjimai. Suknelė neturi būti visiškai pririšta, galite naudoti intarpus, pavyzdžiui, ant kėbulo.

Undinė

Jei kasdieniam gyvenimui tinka kai kurie tiesioginiai ir trumpi vakarinės suknelės stiliai, tai negalite pasakyti apie undinę. Stilius turi sodrią „uodegą“, nors šiuolaikinėje versijoje ją pakeičia ilgas traukinys.

Neįtikėtina taisyklė yra švelnus viršūnė, tačiau yra daug galimybių jo veikimui - drapavimas, visų rūšių dekoracijos, plika kūno iliuzija. Dekoltė gali būti atvira ir uždaryta rankovėmis arba petnešomis. Žodžiu į undinė, alyvinės spalva tikrai gali jaustis ypatinga.

Trumpi modeliai

Jei kalbame apie vasaros šventes, klubų vakarėlius ar teminius vakarus 50-60-ųjų metų stiliuje, verta pasilikti sutrumpintuose modeliuose. Juose tinkami visi alyvų atspalviai. Verta pažymėti, kad trumpos suknelės pirmiausia yra įdomios sijonų rūšys. Tai gali būti tutu, varpinė arba tiesiog pūkuotas daugiasluoksnis.

Negalima prarasti mini suknelės svarbos. Jas galima saugiai dėvėti mergaitės su gražiais kojomis ir smėlio figūra. Kodėl paslėpti grožį? Modelių pasirinkimas taip pat nėra menkas: su užuolaidomis, graikų stiliaus elementais, lankais, grioveliais ir kitomis dekoracijomis.

Jei norite pasinerti į stiliaus dienas, galite pakeisti tų laikų suknelėms būdingas ryškias spalvas ir švelnias alyvas bei naudoti kaip šviesius elementus.

Modeliai, sutrumpinti priekyje, ilgai nugaroje, žavi neįprastu pjaustymu, ilgu traukiniu ir tuo pačiu metu su atviromis kojomis.

Už pilną ir nėščią

Jei turite tam tikrų problemų, susijusių su antsvoriu, arba tikitės vaiko, bet nenorite atsisakyti alyvinės spalvos, pirmenybę teikiate graikų stiliui. Šis stilius leis paslėpti figūros defektus, taip pat sutelkti dėmesį į krūtinę.

Jei norite sutelkti dėmesį į dekoleto plotą, geriausias sprendimas yra V formos iškirptė. Jūs neturėtumėte naudoti daug priedų, galite apsiriboti plačiu diržu, Kalnų krištolo juostele arba išskirtinėmis juostelėmis.

Stilingi deriniai

Jei norite geriausiai išryškinti alyvinės spalvą, pabandykite sujungti ją su:

 • violetinė;
 • levandų;
 • rausvos spalvos;
 • citrina;
 • persikų;
 • balta;
 • mėtų;
 • sidabras.

Kartu su mėlyna galite sukurti neįprastą nuolydį.

Kartais suknelėje naudojamos vadinamosios moduliacijos spalvos, tos pačios spalvos atspalviai. Taigi, alyvinė, violetinė ir levandinė kartu atrodo įspūdingi.

Tačiau vis dažniausiai galite pamatyti baltos ir alyvinės spalvos derinį. Atrodo įspūdingas.

Atvėsusiame ore pagal alyvinį aprangą rinkitės bet kokias nurodytas spalvas. Jei jūsų tikslas yra griežtas ir atsargus išvaizda, tada striukė turi būti tamsiai mėlyna.

Batų klausimas taip pat svarbus. Kaip rodo praktika, sandalai ar batai tinka alyvinėms suknelėms, bet pageidautina sidabro atspalvio. Auksiniai sandalai su kaiščiu sukurs ne mažiau iškilmingą išvaizdą.

Jei jums nepatinka blizgantys batai, nustokite pasirinkti pilką, baltą, smėlio ar plieno batus.

Kaip matote, originali alyvinė vakarinė suknelė gali būti puikus pasirinkimas verslo vakarėliams, gimtadieniams ar net vestuvėms. Žinoma, ne nuotakos vaidmuo, bet kaip jos draugė. Nors niekas neleidžia jums eksperimentuoti net su vestuvių suknelėmis, žaisti atspalviais. Srenovo spalva turėtų papildyti jus, o ne vaidinti dominuojantį vaidmenį.

Pasirinkę tinkamą atspalvį, papildykite jį rausvais arba giliai violetiniais atspalviais. Tokie sprendimai nėra naudojami kasdieniame gyvenime, o tai reiškia, kad neabejotinai paliksite nepamirštamą įspūdį kitiems. Ir daugiau nei teigiamas.

Komentarai
 1. Tatjana
  29.07.2015

  Alyvos suknelės pavasarį labai gražios ir gražios. Jie panašūs į tikrą alyvą, ypač jei su moduliacija yra audinys.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys