Vestuvės

Kaip elgtis vestuvėse?

Kaip elgtis vestuvėse?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Elgesio taisyklės jaunimui
 2. Ką daryti?

Elgesio su vestuvėmis klausimas yra gana svarbus, o ne visi žino, kaip elgtis tinkamai, o šventė. Tai vienodai taikoma jaunavedžiams ir atostogų svečiams.

Elgesio taisyklės jaunimui

Vestuvės yra pirmas svarbus įvykis jaunos šeimos gyvenime. Bendras emocinis renginio klimatas priklauso nuo jų nuotaikos ir elgesio santuokos ceremonijoje ir jos iškilmingoje dalyje. Jei jauni žmonės yra nuobodūs ar sudirgę, tokioje atostogoje svečiai nebus labai patogūs. Priešingai - šypsosi tiems, kurie jaučiasi, bučiniai ir švelnus požiūris vienas į kitą sukurs auditoriją tinkama nuotaika.

Prieš oficialią vestuvių ceremonijos dalį dažniausiai yra nuotakos kaina. Tai gana svarbus momentas, kuris iš tikrųjų yra vestuvių šventės pradžia ir dažnai lemia viso renginio toną. Pagrindinis išpirkos dalyvis yra jaunikis. Nuotakos vaidmuo šiame etape yra minimalus ir susideda iš buto laukimo, apsupto vieno ar dviejų artimų giminaičių. Jaunikis, priešingai, veikia kaip pagrindinis veikėjas, todėl jo elgesys šiuo metu yra labai svarbus.

Jaunuolis turėtų suprasti siūlomus testus ir, jei įmanoma, atlikti visus veiksmus, kurių reikalauja bridesmaidai. Jūs neturėtumėte parodyti savo pasipiktinimo ar atsisakyti užduočių - tai gali sukelti dviprasmišką kitų reakciją ir devalvuoti pagrindinį išpirkimo tašką. Ypač sudėtingose ​​situacijose draugai ir liudytojas turėtų padėti jaunikiui. Skirtingai nei jaunikis, jie nėra susirūpinę, jie yra visiškai atsipalaidavę ir sugeba versti į pokštą sudėtingus klausimus ir sudėtingus bandymus. Tačiau pernelyg paprastas jaunikio elgesys taip pat nėra sveikintinas - jis neturėtų priimti ir flirtuoti su bridesmaidais, taip pat padaryti netinkamus anekdotus.

Kitas vestuvių etapas yra oficiali renginio dalis registro skyriuje. Ir jei ceremonijos metu jaunavedžiai turėtų būti rimti ir iškilmingi, tada po jo pabaigos galėsite kvėpuoti, atsipalaiduoti ir pradėti pasveikinti. Jaunikis paprastai turi laiko apsvarstyti viską išpirkimo metu, todėl ypatingas dėmesys skiriamas registro biuro nuotaka. Kad jaunoji žmona jaustųsi nesuprantama, vyras turi ją palaikyti ir visada būti su juo.

Vakarienėje restorane jauni žmonės turėtų būti pirmieji, kurie pasveikino senus giminaičius ir svečius, kurie nebuvo oficialiame ceremonijoje. Sėdėdami prie stalo ir priimdami vyresnio amžiaus kartos sveikinimus, jaunavedžiai turėtų pakilti, o pasveikinti draugams ir jauniems giminaičiams - tai nėra būtina. Pasakojant skrudintuvus svečiams, jums taip pat nereikės atsikelti - jums tiesiog reikia atkreipti dėmesį į garsiakalbį asmeniškai kaip dėmesio ženklą. Be to, jauni žmonės turi būti atsargūs dėl alkoholio, nes po jaudulio ir vestuvių rūpesčių apsinuodijimas gali įvykti labai greitai.

Jauni sutuoktiniai gali išvykti vakare bet kuriuo metu., tai pasakydami apie tėvus ir atsisveikindami su pagyvenusiais giminaičiais. Nereikia atsisveikinti su visais svečiais. Pramogos, kaip taisyklė, jau yra pilnos sūpynės, o toastmaster dalyvauja.

Etiquette svečiams

Svečiai taip pat turi vestuvių taisykles dėl elgesio.

 • Visų pirma, svečias turi atsakyti į kvietimą ir nedelsdamas pranešti tėvams ar jaunimui, ar jis bus.Šis požiūris padės pora nuspręsti dėl svečių sėdėjimo ir išgelbėti juos nuo nereikalingų išlaidų. Idealiu atveju atsakymas turėtų būti suteikiamas maksimaliai kitą dieną po kvietimo gavimo.
 • Be to, svečiai privalo laikytis aprangos kodo. Jei pora nusprendė praleisti atostogas tam tikru stiliumi, tai geriau pasirūpinti apranga iš anksto, kad nesijaustumėte kaip „juodos avys“ tarp kitų svečių.
 • Kai darote skrudintuvus, nereikia pernelyg nuvilioti ir įvykį paversti „vieno žmogaus šou“. Skrudinta duona turėtų būti trumpa, gera ir glausta, jame neturi būti dviprasmiškų užrašų ir nekenkti jokio jausmo. Pirmąjį skrudintuvą paprastai skelbia vyriausiasis ir garbingiausias šventės dalyvis, ir tik tada visi.
 • Šventinės vakarienės metu jūs turite bendrauti su visais svečiais, net ir su nepažįstamais žmonėmis - tai leis ne tik pažinti žmones, kurie yra arti jaunavedžių, bet ir susirasti naujų draugų. Tačiau, kad būtų pernelyg įžeidžiantis, nėra verta. Jūs neturėtumėte garsiai šaukti, pritraukti pernelyg daug dėmesio sau ir būti uolūs savo noru padėti skrudintuvui ir organizatoriams.
 • Atskiras tema yra telefonas. Prieš įeinant į registracijos skyrių, turite išjungti garsą arba išjungti mobilųjį telefoną. Taip yra dėl to, kad oficiali dalis yra gana rimtas ir jaudinantis procesas, o linksma skambučio melodija tiesiog apgauna visą šio momento iškilmingumą. Be to, telefonu neturėtumėte šaudyti kiekvienos šventės akimirkos, nes buvo pakviestas pasidalinti renginio džiaugsmu, o ne kartoti pakviestojo operatoriaus darbą. Todėl geriau pažvelgti į jaunus savo akimis, o ne per ekraną.

Bet jei nuotraukos buvo paimtos, tada prieš juos bendrinant socialiniuose tinkluose turite gauti jaunų žmonių sutikimą. Nuotraukų sesijos metu sutuoktiniams nereikia išreikšti nepasitenkinimo dėl jų ilgo nebuvimo. Šiuo metu geriau susitikti su kitais svečiais, jaunikio draugu ir nuotakos liudytoju.

 • Būtina aktyviai dalyvauti šokiuose ir varžybose. Būtina suprasti, kad vestuvių banketas neapsiriboja skaniais maistais ir gėrimais, jame yra pramoginė programa, dalyvauja konkursuose ir spektakliuose, svečias parodo pagarbą ne tik renginio organizatoriams, bet ir renginio didvyriams.
 • Banketų metu, jūs negalite pailsėti savo alkūnės ant stalo ir pasiekti toli toli patiekalas. Be to, nebūtina komentuoti patiekiamų patiekalų kokybės ir kiekio, o jei produktas nepatinka, tada geriau jį atsisakyti ir paprašyti padavėjo pakeisti plokštelę. Be to, neturėtų būti piktnaudžiaujama „kartaus“ šauksmais - jaunuoliai turi būti alkani, ir jiems turėtų būti leista valgyti taikiai.
 • Vaikai vestuvėse turėtų būti nuolat kontroliuojami ir jokiu būdu nesikišti į svečius. Pirma, vestuvės yra suaugusiųjų šventė, antra, žmonės atvėrė ir neprivalo toleruoti vaikų elgesio sukeltų nepatogumų.

Ką daryti?

Kartu su etiketo taisyklėmis, Taip pat yra keletas draudimų, kurie neturėtų būti pažeisti vestuvių metu.

 • Vestuvių renginyje neturėtumėte blogai kalbėti apie jaunus, jų tėvus ir atostogų organizavimą.
 • Jaunikis neprivalo nugrimzdyti nesusituokusių mergaičių kompanijoje ir kalbėti apie savo vieno gyvenimo nuotykius. Šis elgesys yra labai įžeidžiantis nuotakos motinai, ir ji gali abejoti teisingu dukros pasirinkimu.
 • Jūs negalite atnešti su jumis nekviestojo asmens. Net jei svečias pirmą kartą vyksta į vestuves ir nežino nė vieno, išskyrus jaunikį ar nuotaką, jums reikia eiti vieni, o šventės metu surask vertingą draugą ir pašnekovą.
 • Negalima atskirti vieno iš sutuoktinių kalbėti, atvykti be dovanų ir priešintis kitiems svečiams.

Teisingas elgesys ir pagarba visiems dalyviams bus raktas į sėkmingas vestuves ir geros nuotaikos garantą.

Kaip elgtis vestuvėse, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys