Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelės figūrai "Kriaušės" (trikampis)

Suknelės figūrai Kriaušė (trikampis)

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Paveikslo savybės
 2. Žvaigždės su trikampio forma
 3. Tinkami suknelės stiliai
 4. Patarimai, kaip pasirinkti

Kiekviena moteris, norinti apsvaiginti, renkantis suknelę turėtų atsižvelgti į jos kūno tipą. Pvz., Jei jo figūrų brėžiniuose jis yra panašus į kriaušę, svarbu žinoti, kurie stiliai geriausiai atrodyti tokiame paveiksle, ir kurie turėtų būti vengiami.

Paveikslo savybės

Skaitmenis, vadinamą „kriauše“ arba „trikampiu“, pasižymi:

 • Siauros pečių;
 • Plonas kaklas;
 • Mažas biustas;
 • Liesos rankos;
 • Išreikštas juosmens;
 • Platus dubuo;
 • Visas kojos.

Žvaigždės su trikampio forma

Šio tipo forma pažymima:

 • Jennifer Lopez;
 • Shakira;
 • Beyonce;
 • Kristin Davis;
 • Christina Aguilera.

Tinkami suknelės stiliai

Mergaitėms, kurių apatinė dalis yra didesnė, patariama pasirinkti stilių, kuris atkreiptų dėmesį į krūtinę, nugarą ir rankas.

Tai apima:

 1. Suknelės, kurios turi platus pečius. Tai gali būti suknelės su iškirpte arba ploniomis juostomis. Šiose suknelėse galite pabrėžti mažo dydžio biustas ir vizualiai padaryti pečius didesnius. Tokių suknelių sijonas yra pageidautinas platus, vidutinio ilgio arba vidurio veršelis.
 2. Suknelės marškinėliai Tokie drabužiai turi būti laisvai supjaustyti ir būti papildyti juosta.
 3. Suknelės imperijos stiliaus. Ypač paklausos yra graikiškos suknelės, kurių ilgis yra iki grindų arba kelio, turinčių gilų iškirptę ir pervertintą juosmens liniją.
 4. Suknelė trapecija. Kriaušės formos kūno atveju rekomenduojama pasirinkti tokias sukneles, kurių vidutinis ilgis ir aukštas juosmuo, taip pat su užsandarintu karkasu.
 5. Suknelė su švelniu siluetu. Geriausias variantas būtų juoda suknelė. Tokioje suknelėje klubai vizualiai susiaurins, krūtinės ir pečiai bus ryškesni, o skaičius kaip visuma atrodys seksualesnis. Šią suknelę galima dėvėti su įmontuota striukė, batai su aukštais kulniukais ir plonu skara.
 6. Suknelė penkiasdešimties metų stiliaus. Merginos „kriaušės“ patartina ieškoti modelio su stora korsete, plataus sijono ir diržo juosta.
 7. Suknelė su varpine. Geriausias variantas būtų kelio ilgio modelis, taip pat suknelė su aukšta juosmens linija.

Gražumams su kriaušių pavidalu rekomenduojama vengti suknelės su pieštuku ir suknelėmis su mini sijonais. Su tokiu kūno struktūra taip pat neturėtų būti dėvimi pernelyg įtempti apranga ar maišelinė suknelė.

Patarimai, kaip pasirinkti

Kadangi „trikampio“ figūros viršūnė yra mažesnė, panašios kūno sudėties merginos gali saugiai pasirinkti savo vakarinių ir vestuvių suknelių modelius, kurie turi didelę detalę ant krūtinės linijos. Jie tinka suknelėms su jabotu, sluoksniuotomis rankovėmis, didelėmis kišenėmis ant krūtinės, grioveliais ant iškirptės, sparnų rankovėmis ir panašiais elementais. Apatinė dalis tuo pačiu metu pasirenkama kuklesnė ir paprastesnė, pavyzdžiui, sijonas tiesiai supjaustytas.

Merginos, turinčios A tipo figūrą, taip pat patartina pabrėžti juosmenį, todėl modeliai su akį traukiančiomis detalėmis jiems tinka. Pavyzdžiui, ant suknelės diržo gali būti didelis lankas, nėrinių įdėklai ar mazgai. Jis atitrauks nuo pagrindinio dugno.

Norėdami pabrėžti iškirptę, moterys, turinčios trikampio formą, turėtų atkreipti dėmesį į iškirptę. Geriausia pažvelgti į panašų figūrinį modelį su ovaliu, kvadratiniu ir V-kaklu. Taip pat geras pasirinkimas būtų suknelė ant vienos peties.

Renkantis audinį, kriaušės formos mergaitės turėtų pirmenybę teikti šviesiai tekančioms medžiagoms, kurios gali slinkti per klubus. Geriausias pasirinkimas yra medvilniniai audiniai, vilna ir linas.A-silueto paveiksle gerai išvaizda suknelės iš šilko, organzos ir panašių medžiagų, jei sijonas nėra daugiasluoksnis.

Kalbant apie spalvas, mergaitės su skaičiumi „kriaušė“ labiau tinka paprastiems drabužiams, taip pat apranga su tamsesnės apatinės dalies. Jei apranga yra pagaminta iš vieno tamsaus audinio, patartina dėvėti tokią suknelę su lengva skara arba skara.

Komentarai
 1. Christie
  30.08.2017

  J Lo ir kitos čia paminėtos žvaigždės turi didžiulę krūtinę, kokios kriaušės yra? Kriaušės turi mažas krūtis, todėl turiu tipišką kriaušę - mažas krūtis, ploną juosmenį ir plačius klubus ir užpakalis. Sunku pasirinkti sijonus ir sukneles, nes Viskas yra kabanti ties juosmeniu ir siaura klubų. Ir nesutinku dėl čia siūlomų stilių: pieštukų sijonai yra labai tinka, jie išskiria ploną juosmenį ir pabrėžia klubus. Priešingai, varpai dar labiau padidina apatinę kūno dalį.

 2. Jūrų
  08.08.2017

  Turiu tokį skaičių! Liemuo 67, klubai 104, krūtinės 86!

 3. Veronica
  26.02.2016

  Smėlio laikrodžio figūra laikoma idealia, ir manau, kad labiausiai viliojanti yra kriaušė. Pažvelkite į Jennifer Lopez, tai yra idealus!

 4. Lara
  24.02.2016

  Veronika, aš, priešingai, esu sudėtinga dėl tokio skaičiaus kaip Lopezas. Pašalintų tuos papildomus svarus, bet kažkas nepasieks.

 5. Vika
  23.02.2016

  Aš matau, kad dauguma žvaigždžių nerūpi su savo trūkumais. Įdėkite tai, ko norite. Tiesa, dažnai atrodo absurdiška. Bent jau paimkite tą patį Jennifer Lopez.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys