Suknelių spalvos

Mėlyna suknelė - sukurkite įspūdingą šviesų ar švelnų vaizdą

Mėlyna suknelė - sukurkite įspūdingą šviesų ar švelnų vaizdą

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Atspalviai
 2. Derinimas su gėlėmis
 3. Ilgis
 4. Populiariausi modeliai ir stiliai
 5. Priedai
 6. Batai
 7. Užpildykite

Visi žino, ką sako „jie atitinka drabužius“, todėl, ieškant naujo aprangos, kartais verta apsvarstyti, kokią žinutę norėtumėte perduoti kitiems per savo drabužius. Nepamirškite, kad suknelė moteris tampa moterimi.

Šiuolaikiniai dizaineriai siūlo įvairių moterų suknelių spalvų ir stilių. Modelių gausa leidžia jums savarankiškai pasirinkti įdomią originalią išvaizdą, kurioje bus akcentuojamos individualios jūsų figūros savybės. Vienas iš mėgstamiausių spalvų - tiek blondinės, tiek brunetės - yra mėlynos spalvos ir nuostabūs atspalviai.

Atspalviai

Pasak psichologų, nuo vaikystės mes nesąmoningai priprasti prie to, kad rožiniai dalykai yra tik mergaitėms, o mėlynos spalvos - berniukams. Todėl, jei norite būti jautrus - nedvejodami dėvėkite rausva. Jei jūsų tikslas yra būti „savo“ vyrų kompanijoje, tuomet tinkamiausia bus mėlyna suknelė.

Mėlyna turi didžiulį atspalvių variantą: nuo šviesaus dangaus, beveik skaidrios, giliai prisotintos ir atšaldymo. Todėl renkantis spalvą, tinkančią jūsų atspalviui, pasikliaukite savo spalvos tipu.

Švelnus

Subtilūs atspalviai tinka „vasaros“ spalvos tipo jausmingoms šviesoms. Pageidautina, kad suknelė paveiktų apnašą ar neryškumą.

Švelnūs atspalviai atrodo ypač išraiškingi dėl mėlynos akys. Ši spalva padidina akių spindesį, daro juos ryškesnes. Todėl pagrindinis dėmesys makiažas skiriamas išraiškingai išvaizdai. Nepamirškite dažyti ant blakstienų. Pakanka šiek tiek sudrėkinti lūpas su švelniu blizgesiu „vandens išlyginimo“ efektu. Ir vaizdas gali būti laikomas užbaigtu.

Tamsus šaltas

Jei moteris yra „žiemos“ spalvos tipo savininkas, tada ji turėtų pasirinkti šaltesnę, prisotintą ar beveik ledinę atspalvį mėlyna spalva.

Šios spalvos suknelė gali būti tiek atsitiktinis, tiek vakaras. Nebijokite „sniego karalienės“ įvaizdžio.

Tokioje neįprastoje suknelėje pasakų kunigaikštis visada suras tave, o tada, kaip pasakoje, sušildys jūsų šaltą širdį su savo šiltu apkabinimu.

Šis atspalvis labai mėgsta ir raudonąsias mergaites.

Dangus ir šviesus

„Sky Blue“ yra vienas gražiausių natūralių atspalvių. Štai kodėl jis toks populiarus garsių dizainerių gretas.

„Sky“ suknelė ypač gerai atrodo jaunoms mergaitėms.

Šis atspalvis puikiai tinka puošniai apsirengti suknelei prie grindų. Ji dar kartą pabrėš lengvumą, lengvumą ir mergaitę žavesį, kuris būdingas tik jaunoms mergaitėms. Sujungus dangiško atspalvio suknelę su aukso papuošalais, bet kuris absolventas lengvai įgis „Karaliaus karaliaus“ vardą.

Keli atspalviai

Jei nesate vienišių modelių gerbėjas, turėtumėte atkreipti dėmesį į kontrastingą gretimų spalvų derinį. Labai dažnai dizaineriai taiko tokį supjaustymą įrengto silueto modeliuose: šoninės plokštės gaminamos ryškesnėmis arba tamsesnėmis spalvomis. Šis pjovimas puikiai pabrėžia siluetą, todėl jį dar labiau elegantiškas ir plonas. Šiuo atveju pagrindinė suknelės dalis yra siuvama iš šviesesnės spalvos audinio.

Kitas variantas - šviesiai mėlyna suknelė "šalies" stiliaus, diržo su plonu odos dirželiu. Paprastai tokia suknelė turi nedidelį, tamsesnę kontrastingą atspalvį, kuris dar kartą pabrėžia pasirinktą stilistinę orientaciją.

Atrodo įspūdingas ir gėlių atspaudas ir narve.

Turkis

Turkis atspalvis atrodo ypač prabangus ant raudonų plaukų. Ši spalvų parinktis tinka tiek mergaitėms, tiek moterims ir neturi amžiaus ribos.

Derinimas su gėlėmis

Su pilka

Bet kokia spalva derinama su įvairiomis achromatinėmis spalvomis: balta, juoda ir pilka. Jei yra mėlynos ir pilkos spalvos derinys, jūs gaunate vadinamąjį sinchroninį kontrastą. Pilka spalva nepaisys dėmesio, tačiau, priešingai, akcentuos visus pasirinkto mėlynos spalvos privalumus, taps labiau prisotinta.

Su mėlyna spalva

Mėlynos ir mėlynos spalvos derinys yra beveik klasikinis.

Su balta

Vienas iš geriausių variantų sujungti mėlyną ir baltą. Tai gali būti baltos spalvos žirnių suknelė. Ji neturi diržų, tačiau ji išsiskiria išpūstomis daugiasluoksnėmis sijomis. Baltas skudurų antgalis, pririštas ant galvos, gali logiškai užbaigti vaizdą. Kitas įdomus variantas jaunoms mergaitėms - pasiimti baltą ir mėlyną suknelę kūdikių lėlės stiliaus. Idealiai tinka tiems, kurie dar nėra pasirengę augti.

Mes negalime paminėti mėlynojo ir aukso bei smėlio spalvų derinio. Tai labai stilingi vakaro variantai.

Beje, smėlio spalvos aksesuarai ir batai - labiausiai paplitęs mėlynosios suknelės sprendimas.

Juoda

Mėlynos spalvos suknelė gerai tinka juodiems priedams (pvz., Diržui, priedams). Juodos spalvos gali būti suknelės dekoro (apykaklės, vamzdynų, apdailos). Nesivaržykite ieškoti modelių su juodais geometriniais raštais, kurie yra pavaizduoti ryškiai mėlynos spalvos fone. Didelė geometrija gali būti atsitiktinai įdėta į vietas. Tačiau dažniausiai tai patikrinama ir kartojama kelis kartus. Toks sudėtingas ornamentas nustato dinaminį vaizdą. Tokia suknelė bus stiprios, energingos moters patinka.

Su rausvos spalvos

Ansamblyje puikiai egzistuoja mėlynos ir rožinės spalvos.

Čia galioja vienintelė taisyklė: prisotinta rožinė yra prasminga sujungti turtingą mėlyną atspalvį. Šviesiai mėlyna - tikrai šviesiai rožinė.

Su raudona spalva

Ugnis ir ledas yra ryškiai mėlynos suknelės su raudonais blizgančiais priedais deriniai. Ši taisyklė yra ta, kad raudona spalva turėtų būti tik akcentas, bet visai ne pagrindiniame tone. Priešingu atveju, ekstravagantiška madinga išvaizda gali virsti vulgariu.

Su rankovėmis

Moterims, turinčioms pilnas rankas, puiki mėlyna suknelė su šikšnosparnių rankovėmis yra tobula. Šis stilius slepia kitus figūrų trūkumus. Šis modelis suteikia judėjimo laisvę. Geras pasirinkimas kelionėms į tas vietas, kur jūs turite aktyviai judėti, pavyzdžiui, naktiniame klube.

Vakaro suknelės mėlynos spalvos atspalviuose gali turėti skaidrių rankovių su rankogaliais arba atvirkščiai, gofruotus palaidus. Vasarinės mėlynos spalvos suknelės dažnai turi „žibintų“ rankoves, kurios visam vaizdui suteikia blogą ir merginos nekaltumą. Jei turite platus pečius, venkite pūslių rankovių. Bet jauname subtiliame ponia modelio suknelė su didelėmis rankovėmis puikiai sėdės.

Ilgis

Ilgas

Ilga mėlyna suknelė turėtų būti pagaminta iš lengviausių ir lengviausių medžiagų. Kadangi ši spalva yra susijusi su dangiškąja aplinka, ji tiesiog negali būti sunki ir masyvi. Čia puikiai tinka nėriniai, šifonas, satinas, šilkas ir kiti šviesūs audiniai.

Keli garbanos dangiškoji suknelė nesukels jos sunkios ir masyvios. Priešingai, jie sukurs šviesaus dangaus debesies vaizdą. Ypač įspūdingi yra vakaro suknelės iš mėlynų atspalvių, išsiuvinėtos dideliais baltais perlais arba rhinestones neutraliais atspalviais.

Midi

Kokteilių suknelė, gera alternatyva korporatyviniams renginiams ar socialiniams renginiams. Aukštas kulnas suteiks pasitikėjimo, suderins jūsų pėsčiomis ir padarys jūsų savininką vakaro žvaigždė

Trumpas

Trumpos mėlynos spalvos atspalvių suknelės ypač tinka paplūdimio atostogoms.Tai gali būti labai trumpas tunika arba suknelė su plonu dirželiu iš viskozės, minkšta medžiaga, kuri yra maloni organizmui. Ši suknelė puikiai tinka paplūdimio atostogoms.

Populiariausi modeliai ir stiliai

Ne pirmieji metai, kai džinsinio suknelės yra populiarios tarp jaunų žmonių. Dažniausiai jie turi nemokamą tiesų arba A formos siluetą. Bet kokie pagrindiniai jų kolekcijų pardavėjai turi keletą tokių galimybių.

Klasikinis smėlio laikrodžio siluetas puikiai atrodo žiemą ir vasarą. Vėsiame vasaros vakare sujunkite jį su balta striukė, o žiemą parenkite jam šiltą smėlio spalvos megztinį ir muškite jį tinkamais priedais.

Priedai

Aukso papuošalai puikiai dera su mėlyna apranga. Norėdami gauti ryškesnę išvaizdą, pridėkite didelių karvių karoliukų. Kai masyvūs priedai yra netinkami. Tokiu metu mažiau tinkami ir kuklesni atspalviai bus tinkami, pavyzdžiui, neutralus smėlio spalvos, tinkamas visur.

Batai

Batai turėtų būti glaustai sujungti su likusiu ansambliu. Renkantis batus atkreipkite dėmesį į batų patogumą. Jei sunku nešioti kulną, geriau juos išvengti. Šiuo atveju išgelbėjimas nėra pirmasis metų pagrindas. Ji prideda trūkstamus centimetrus prie kojų, tačiau palieka savo kojas patogiai.

Į mėlynos suknelės ansamblį ir baltus papuošalus nebūtina pasiimti, pavyzdžiui, raudonųjų batų. Geriau, jei aksesuarai ir rankinės bus tokios pat spalvos, kaip ir batai. Jei sunku pasirinkti tinkamą batų spalvą, pirmenybė teikiama nespalvotoms spalvoms: juoda, balta arba pilka. Šventinės pilkos spalvos - sidabro batų metalo batai.

Užpildykite

Mėlynos akys blondinės tinka bronziniams šešėliams. Jie gali aiškiai išreikšti akis. Jei nenaudojate šešėlių, tiesiog nupieškite vidinį apatinį voką baltu pieštuku. Balta spalva puikiai atspindi mėlyną, todėl ji tampa dar labiau prisotinta. Kalbant apie rouge, čia patyrę makiažo menininkai sutinka, kad rožinės spalvos atspalviai labiau harmoningai koreliuoja su šaltu mėlynu atspalviu.

Komentarai
 1. Sonya
  07.01.2016

  Labai myliu mėlyną spalvą! Manau, jis eina į visus su kompetentinga makiažas. Labiausiai patinka derinys su baltu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys