Vestuvės

Kaip padaryti ir organizuoti „iždą“ vestuvėms?

Kaip padaryti ir organizuoti iždą vestuvėms?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tipai ir formos
 2. Mes gaminame savo rankomis
 3. Kaip papuošti?

Vestuvės vestuvėse nusprendė duoti dovaną. Galima pasirinkti, ką pateikti nuotaka ir jaunikis, ir dažniausiai tai pinigai. Su daugybe svečių, kyla klausimas, kur juos įdėti. Geriausias sprendimas šioje situacijoje yra vestuvių dėžutė. Ir taip pat šis dalykas tarnaus ne tik šeimos biudžeto pradžiai, bet ir atskleis kūrybinę davėjo veną.

Tipai ir formos

Pinigų dėžės gali būti pagamintos iš įvairių geometrinių formų: kvadrato, apskritimo, ovalo formos. Gali būti objektų pavidalu: namas, krūtinė, lagaminas, širdis. Dovaną puošia vestuvių tema. Įpareigojimas paruošti dėžutės kūrimą ir dekoravimą yra artimas nuotakos draugas ar kažkas iš artimųjų. Šeimos pinigų dėžutė pinigams rinkti suteiks malonumą ir patogumą svečiams ir donorams. Vestuvių „iždas“ taip pat gali būti naudojamas kaip vokų, kortelių, papuošalų ir kitų mažų dovanų saugojimo dėžutė.

Apsvarstykite keletą idėjų.

 • Širdies formos dėžutė. Ši dėžutė pagaminta iš kartono klijavimo, popieriaus piešimo naudojant iš anksto paruoštą šabloną arba jau įsigyta gatavoje formoje pakuotės parduotuvėje. Užrašų lizdas yra ant dėžutės dangčio arba šone. Paprašius, galite pagaminti dėžutę su gražia medžiaga - nėriniais, audinio gabalais, karoliukais, dirbtinėmis gėlėmis, blizgučiais, juostelėmis.
 • Iždas yra tarsi karstas. Dėžutės pagaminimo pagrindas yra saldainių ir batų dėžutės. Dydis turėtų būti atsižvelgiama į svečių skaičių, nedidelė dėžė negalės laikyti visų dovanų. Dauguma dovanoja piniginius vienetus rankų darbo vokuose, kurie yra didesni už standartinį atviruką. Visi dideli dalykai neturėtų pakabinti aplink langelį. Kad dėžutės lizdas būtų tvarkingas abiejose pusėse, jis yra papuoštas juostelėmis arba audiniu, nėriniais. Jei dėžutė yra maža, bet tikrai patinka, tada naudojant storą kartoną, galite padidinti aukštį. Stačiakampis yra pagamintas iš kartono ir priklijuotas prie dėžutės dingusioje pusėje. Tai tarsi traukiant maišelį virš dėžutės. Slėpti vietas klijai padeda skirtingoms dekoracijoms.

Jei norima dėžutė yra didelė, lengva sumažinti supjaustytų kampų formą. Arba naudokite jį kaip šabloną, skirtą iš naujo iškirpti naują karolį.

 • Iždas po namu. Šis teminis dizainas pateikia norimą dovaną jaunavedžiams, suformuluodamas naują šeimos gyvenimą. Piggy bankas - tai namo modelis, o tai yra gana originalus sprendimas. Ateityje jis gali būti naudojamas žaislams laikyti.
 • Iždo apvali forma. Iš apvalių dėžių galite sukurti tikrą vestuvių tortą. Ši parinktis yra pagaminta iš kelių skirtingų skersmenų dėžių, kurios dedamos viena kitai, imituojančios ilgosios ūdos tortų išvaizdą. Jie klijuoja, tada dėžėse iškirpti dugno ir dangčio skyles, taip suformuodami vieną didelį dėžutę.
 • Jis atrodo įdomus iždas, sudarytas iš įvairių formų dėžių - dideli apvalūs, maži ovalūs arba kvadratiniai modeliai. Nesant tinkamų dėžių, jie sukurti nepriklausomai nuo piešimo popieriaus. Duomenys supjaustomi pagal schemą ir suklijuojami. Dekoras yra tinkamas naudoti spalvas ir juosteles, taip pat galite imituoti tikrą jaunavedžių pyragą.
 • Drožinėta dėžutė. Medinių dėžių gamyba namuose yra paprasta, nes galėsite dirbti su mediena. Tokios dėžės yra erdvios, patikimos, patvarios.Dėžutė gali imituoti nacionalinę senąją krūtinę, o dangtis ir šoninės dekupažas bus papuoštos. Kitas variantas - padaryti jį piratų paveldo krūtinės pavidalu. Tokį langelį žaidžia žaidimų scenos, kad surinktų pinigus.

Svarbiausia yra tai, kad dėžutė buvo surinkta aukštos kokybės ir ne krekingo vestuvių metu iš svečių dovanų. Iždas yra elegantiškas bet kokių vestuvių atributas.

 • Iždas krūtinės pavidalu. Dėžutė gali būti pagaminta iš piešimo popieriaus ir kartono, naudojant iš anksto paruoštą šabloną arba iš aukšto dėžutės. Jei pagrindas yra dėžutė, tada kompasų pagalba reikia apvalinti viršutinius kampus. Siekiant išvengti dangčio deformacijos ir uždarymo, kartonas turėtų būti šiek tiek supjaustytas raštinės peiliu ir sulankstomas į norimą formą. Minkštiems kartonams pakanka medinių lazdelių ir valdovo. Vagos turi būti to paties atstumo.

Mes gaminame savo rankomis

Meistriškumo klasė dėl „iždo“ do-it-yourself sukūrimo, atliekant „scrapbooking“ stilių.

Būtini įrankiai ir medžiagos.

 • Popieriaus popierius iš kelių tipų.
 • Baltas ir spalvotas kartonas arba storas popierius.
 • Pieštukai ir meno dažai.
 • Kutai, pieštukas paprastas.
 • Biuro peilis, valdovas, žirklės.
 • Klijai.
 • Papuošalai (mygtukai, rhinestones, karoliukai, audinys - viskas, kas tinka langelio temai).
 • Satino juostelės.

  Žingsniai po žingsnio.

  • Naudojant liniuotę ir pieštuką, detalės išdėstytos ant kartono arba „Whatman“ popieriaus. Tada šie elementai supjaustyti žirklėmis arba raštinės peiliu.
  • Taikymas taikomas didžiausiam 18x18 cm plote (kartono raukšlės) - linijos yra pažymėtos paprastu pieštuku arba bet kuriuo rašikliu, paspaudus.
  • Pjaustymas atliekamas su raštinės peiliu. Peilis neturėtų visiškai įsiskverbti į kartoną ar piešinį.
  • Dalys padengiamos klijais po vieną ir sulankstomos į dėžutės formą.
  • Kad surinktumėte dangtelį, taip pat planuojama, supjaustoma ir klijuojama, taip pat dėžės pagrindas. Baigta dėžutė yra paruošta popieriaus laužas.
  • Iškirpkite tokio pat dydžio lapus, kaip ir dėžutė, klijuokite ir išdžiovinkite visą gaminį dvi valandas.
  • Taikyti papildomą juostelių, gėlių ir kitų gražių medžiagų apdailą. Čia jums reikia parodyti vaizduotę ir šiek tiek humoro.

  Medienos "iždo" gamybai:

  • vidutinio storio fanera;
  • rankinis arba elektrinis dėlionės;
  • valdovas ir pieštukas;
  • nagai ir plaktukai;
  • kilpos yra mažos;
  • dekoratyvinis kablys.

  Kaip tai padaryti? Su mūsų rankomis, jūs galite padaryti beveik viską, svarbiausia yra įšviesti idėją ir norą nustebinti jaunavedžius.

  1. Ant faneros lapo aprašomi pasirinkto dydžio duomenys. Formos langelis yra reguliarus stačiakampis arba kvadratas. Taikoma naudoti reguliariai batų dėžutę kaip maketą.
  2. Naudojant pjūklo pjovimo dalis.
  3. Dėžė sumontuota važiavimo smeigėmis į dėžutės šonines sienas.
  4. Dekoratyvinis kablys ir kilpos yra pritvirtintos prie dangtelio ir šono.
  5. Dėl ilgalaikio aptarnavimo dėžutė yra tamsinta arba lakuojama.

  Kaip papuošti?

   Vestuvių iždo dekoras dažniausiai naudojamas pasteliniams raminamiems atspalviams ir su nėrinių, juostelių ir karoliukų gausa. Nėriniai įdėklai gali būti dedami ant atskirų langelio elementų, langelio arba visiškai padengti objektą. Lush bows ir ruffles yra išdėstyti iš juostelių. Dirbtinės gėlės suteikia šventinę išvaizdą. Dėžutės dizainas pasirinktoje vestuvių spalvų paletėje bus geras atspalvis.

   Dėl vardinės dėžutės etiketė pridedama prie jaunavedžių ar jų nuotraukų inicialų. Kitas variantas yra tada, kai svečiai džiaugiasi norais ant dėžutės. Taip pat galite sukurti įdomų blizgantį dėžutę, įklijuotą ant viso paviršiaus su kalnų krištolas. Tai bus brangi ir graži dovana, kuri tarnaus kaip nuostabus interjero dekoras.

   7 nuotrauka

   Meistriškumo klasė dėl vestuvių „iždo“, žr. Žemiau.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys