Vakarinės suknelės

Turkinės vakarinės suknelės

Turkinės vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Spalva
 2. Stiliai
 3. Turkio spalvos garsių dizainerių kolekcijose
 4. Kad tiktų
 5. Spalvų derinys

Renkantis atvaizdą, neįmanoma atmesti jo spalvų našumo, kuris taip pat negali būti priskirtas paskutiniam vaidmeniui. Be to, kiekviena spalva turi gilų prasmę, o apie spalvų derinį tarpusavyje negalima pamiršti. Turkio vakarinės suknelės kelis sezonus iš eilės išeina iš mados, mes apie jas pasakysime šiame straipsnyje.

Spalva

Vanduo ir žalia - du atspalviai, kurie sudaro turkio spalvos pagrindą. Jei kreipiamės į senovės žinias, paaiškėja, kad būtent ši spalva tarnauja kaip magnetas visoms gamtos jėgoms, kuriomis siekiama apsaugoti žmones nuo blogų dvasių įtakos.

Rytų moterys tikėjo, kad jei naujagimė būtų suvyniota į turkio drobę, ji būtų apsaugota nuo mirties ir ligų.

Nuotakos suknelė buvo neįmanoma be papildomo turkio elemento, kuris tapo merginos gyvenimo pokyčių simboliu ir padėjo jai pereiti į naują vedęs moters įvaizdį.

Jei kreipiatės į psichologiją, rasite ryšį tarp turkio spalvos meilės ir dvasinio grynumo troškimo. Spalvos poveikis asmeniui ir jo nuotaikai jau įrodytas.

Pakelkite optimizmą, pasidalinkite pasitikėjimu ir tapkite geresniu, tai įmanoma dėl turkio atspalvių drabužių. Net ir kitų žmonių požiūris keičiasi pasąmonės lygmeniu, turint omenyje turkis apsirengusį asmenį.

Bet kokie šios spalvos drabužiai tinka romantiškai ir verslo susitikimui.

Stiliai

Sezono pertrauka iš metų įteikia turkio vakarinę suknelę. Viena iš nedaugelio, ši spalva neturi amžiaus apribojimų, ji yra visiškai plona ir plona. Ar tai nėra spalvos unikalumo ženklas?

Jei pokalbis yra apie moteriškumą ir romantiką, tai yra turkio spalva, kuri yra prioritetinė. Laimei, yra neribotas turkio suknelių modelių skaičius, nepaisant to, kad yra tik 5 stiliai, todėl neabejotinai nebus jokių rūpesčių rinktis iš šio spalvų.

Atitinkami:

 • Imperijos stilius ir graikų kalba;
 • sodrus komplektas;
 • tiesūs modeliai;
 • a-siluetiniai modeliai;
 • undinė

Kalbant apie suknelių ilgį, nėra jokių apribojimų, nes galite sutelkti dėmesį tik į priežastį, dėl kurios įsigijote turkis suknelę:

 • vakarėlyje, naktiniame klube ir šokiams tinkami trumpi modeliai (net ir mini), galbūt su atvira nugara, puošti blizgučiais ar pakraščiais;
 • Romantiškas vakaras, skirtas geram laikui ilgoje suknelėje ir prabangoje, kuris taip pat tinka šeimos sukakčiai, reikšmingam jubiliejui ar vestuvių šventei. Ilgas apranga su grindų ilgiu puikiai papildys aukštą šukuoseną su puikiai surinktais plaukais arba garbanomis. Šis vaizdas pridės trūkstamą harmoniją.

Turkio spalvos garsių dizainerių kolekcijose

Ar yra tikslinga išsamiai aprašyti visus esamus stilius, galų gale Italijos ir Prancūzijos dizaineriai jau yra diversifikavę savo kolekcijas su tokiais modeliais, iš kurių atimama kalbos dovana. Juose yra viskas, be kurios suknelė nustoja būti moters dekoracija: elegancija, rafinuotumas, grožis.

Visi audiniai, kurie gali tekėti ir neturi svorio, yra tinkami: kūno satino aušinimas, minkštas šilkas, magiškas guipure.

Rosa Clara

Garsus prekės ženklas „Rosa Clara“ nesuvokė jūros bangos spalvos neseniai surinktoje kolekcijoje, kurioje buvo naudojami visi turkio atspalviai.

Modeliai pasirodė esą konkurencingi, įdomūs ir stilingi. Dauguma jų yra tamsiai turkis.

Saiid Kobeisy

Neseniai pavasario-vasaros kolekcijoje „Saiid Kobeisy“ pristatė kelis turkio modelius.

Konservatyvių merginų griežtai uždarytos, seksualios, supjaustytos mados ir trumpos, o vasaros atostogų vakarėliams - skirtingos spalvos.

„Saiid Kobeisy“ suknelės yra seksualios ir moteriškos, jos žavi savo lengvumu ir stiliumi.

Kad tiktų

Kai kalbame apie turkio suknelę, mes padarome klaidą, nes ši spalva turi didžiulius tonų, atspalvių ir subtonų skirtumus. Sunku pasirinkti reikiamą spalvą, net jei atsižvelgsime į asmens spalvų tipą.

Tačiau be dėmesio visai neįmanoma palikti tuos išvaizdos bruožus, kurie yra esminiai renkantis drabužius:

 • plaukuotos blondinės patiks šviesios turkio spalvos, panašios į visus atspalvius, kurie yra debesų danguje;
 • brunetės su tamsia oda ir rudos spalvos moterimis bus tinkamos visiems atspalviams iš natūralaus turkio paletės. Ryškūs, gerai prisotinti spalvų sprendimai nusipelno ypatingo dėmesio;
 • ryškiai raudonos ir ugninės vario plaukai yra priežastis pasirinkti turkio ir žalios spalvos derinį.

Na, jei vis dar abejojate, galite laisvai pasirinkti natūralaus, gryno turkio spalvą, nes kiekvienai mergaitei tai bus puiki galimybė.

Spalvų derinys

Jei kalbame apie turkio suknelės papildymus, dažniausiai pasirenkamos dvi parinktys - baltos ir juodos. Šie deriniai yra abipusiai naudingi, bet vis dar turkis - taip unikalus spalva, kad bet kurio kito įvedimas nesukels konflikto. Eksperimentams, neribotoms galimybėms, atidarytoms čia ir net pasirenkant žaliuosius batus pagal turkio suknelę, galite būti tikri, kad jūsų vaizdas bus tobulas.

Pilkos ir net rudos spalvos tonai taip pat sukurs harmoniją ir išsiskiria ant turkio suknelės. Tačiau juos galima pakeisti sankabomis, apyrankėmis ir diržais.

Meilė auksui neturėtų būti paslėpta tik dėl to, kad nusprendė spindėti turkis. Aukso papuošalų bronzos spalva yra labiau tinkama nei šviesiai geltona.

Negalima nunešti su violetinėmis ir raudonomis gėlėmis prieduose, nes įspūdingas turkis suknelė išnyks.

Ar norite pridėti leopardo skarą ar šaliką? Drąsoje jūs nesate verti, nors tokiu deriniu yra prasmė. Bet kokie abstrakcijos ir gėlių atspaudai bus originalūs ir netgi kūrybingi. Etno stiliaus papildymai nėra išimtis. Svarbiausias dalykas yra ne pernelyg įtrūkti į skonį ir sustoti laiku. Daugiau nei du priedai - jau krūtinė.

Komentarai
 1. Masha
  12.08.2015

  Manau, kad nėra gražesnės spalvos! Turkio suknelė - mėgstamiausia mano drabužių spinta. Jame jūs jausitės kažkaip ypatingai.

 2. Vika
  20.07.2015

  Aš dėviu tik aukso papuošalus bet kuriai suknelei, o turkis tikrai nėra išimtis. Pati spalva yra ryški, kodėl sukuriate nereikalingus akcentus? Mylėjo Rose Clara kolekciją.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys