Vakarinės suknelės

Mėlynos vakarinės suknelės

Mėlynos vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ilgas
 2. Trumpas
 3. Midi
 4. Laced
 5. Kartu su kontrastu
 6. Batai
 7. Užpildykite
 8. Manikiūras

Mėlyna yra dangaus, vandenyno, gilios jūros spalva. Nes nenuostabu, kad daugelis merginų jį labai mylėjo, o dizaineriai taip aktyviai naudojasi kurdami vis daugiau naujų vakaro mados šedevrų. Mėlyna vakarinė suknelė atrodo įspūdinga ir teisingai pasirinkus mergaitę nenugalima.

Ilgas

Mėlyna spalva puikiai pasirodė visuose mados vakaro stiliaus pasirinkimuose. Tikrai juos galite pakeisti juoda suknelė, kuri sukuria papildomą dramą, ir tuo pačiu metu ji jai nepadės.

Norėdami atrodyti tikrai spalvingas ir kilnus, dizaineriai siūlo naudoti pagrindines medžiagas, kaklo linijas, gabalus ir taftą, satiną arba šilką. Madingiausi atspalviai vadinami žydra, dangaus mėlyna ir mėlyna.

Madingos vakarinės suknelės mėlynos grindys, įvairios veiklos:

 • klasikinė ir griežta pobūvių salė;
 • undinė;
 • apvalkalo suknelės;
 • Graikų ir imperijos stilius;
 • A-siluetas;
 • su rankovėmis;
 • atviri modeliai.

Juose bet kuriuo atveju atrodys tinkamas, nepaisant jo statuso ir iškilmingumo.

Negalima nusileisti iš „Catwalk“ ir pusiau įrengtų modelių su šiek tiek užsiliepsnojančia sijone ir V-kaklu. Jie yra geriausias būdas pabrėžti spalvų tipą ir suformuoti paveikslą, sutelkiant dėmesį į jo nuopelnus.

Stilistai rekomenduoja ne perkrauti mėlynos suknelės vaizdą su papildomu dekoru, bet visą dėmesį sutelkti į spalvą. Nes puikus sprendimas būtų karoliukų siuvinėjimas, stiklo karoliukų naudojimas, bet būtinai atitiktų, arba rhinestones, kurie puošia iškirptę.

Mėlynos vakarinės suknelės atrodo puikiomis grindimis su visiškai ar iš dalies atvira nugara.

Trumpas

Trumpi mėlyni apranga taip pat pateikiami įvairiais stiliais. Šventėms ir vestuvėms geriau teikti pirmenybę griežtai tinka, kuri puikiai apibūdina jūsų figūrą ir palankiai groja brangiais, aukštos kokybės audiniais. Pridėkite modelį prie suknelės tono ir vaizdas bus laimingas.

Midi

Jei norite kažką trumpesnio, bet bijo mini, tuomet sutrumpinta 50-ojo dešimtmečio stiliaus suknelė padarys jums. Čia pagrindiniai elementai yra sumontuotas karkasas ir sodrus apvadas. Šis sezono smūgis, pažodžiui sukurtas šventiniam vakarui.

Laced

Atkreipkite dėmesį į nėrinius. Šio audinio tekstūra geriausiu būdu pabrėžia mėlynų atspalvių privalumus.

Be to, pjovimas pageidautinas, norint pasirinkti paprastą, pabrėžtą išskirtinį piešinį. Taigi jūros bangų žydras atspalvis ar spalva parodys sugebėjimus pridėti ir papuošti moterį.

Kartu su kontrastu

Juodos ir mėlynos spalvos mišinys gerai susilieja. Pasaulyje garsūs dizaineriai, pristatę savo vakarinių suknelių kolekcijas, rodo, kad apranga nelabai niūri.

Svarbus mėlynos spalvos suknelės privalumas - tai gebėjimas pabrėžti plaukų grožį brunetėse ir blondinėse. Norėdami, kad išvaizda būtų iškilmingesnė, tiesiog pridėkite šiek tiek sidabro ar aukso. Ir šalims bus naudingi šviesūs priedai. Pavyzdžiui, violetinė sankaba arba raudonas plonas diržas juosmenyje.

Geltonos spalvos atrodo labai gražiai. Tačiau vakaro drabužiuose tokį derinį sunku rasti.

Balta dažnai naudojama kaip kontrastas. Apranga tampa šviežesnė, erdvesnė, šviesesnė.

Batai

Idealus mėlynos suknelės partneris bus sidabro atspalviai batai ir aksesuarai.Smailiosios nosies valtys, švarūs sandalai, nedidelė rankinė ar sankaba išryškina mėlyną gylį ir taip pat rodo tikrą grožį. Įdomu tai, kad šis įvaizdis negali būti vadinamas grynu vakaru, nes jis yra tvirtas kasdieniame amžiuje tiems, kurie visada ir visur nori atrodyti įspūdingi.

Be to, neprarandate, jei pasirinksite nude spalvotus batus arba pirmenybę teikiate perlų atspalviams. Dizaineriai vienbalsiai pareiškia, kad mėlynos suknelės dėvėjimas yra įmanomas tik tuo, kad jis papildys, o ne atitraukia dėmesį.

Nuo papuošalų geriau rinktis sidabro ar smulkius papuošalus. Dėl iškilmingo vakaro rekomenduojama pasirinkti natūralius akmenis, bet tik vienoje spalvų paletėje. Suknelė turėtų dominuoti, o papuošalai turėtų ją papildyti. Ir nieko daugiau.

Užpildykite

Čia pasirinkimas yra tik jūsų, nes mėlynos suknelės savybės leidžia jums naudoti tiek ryškią, tiek diskretišką makiažą. Sutelkti dėmesį į nuotaiką, troškimus.

Vienintelis dalykas, kurį ekspertai pataria, yra sutelkti dėmesį į akis. Įspūdingas pavyzdys yra išskirtinis dūminis efektas, sukuriantis išraiškingą, viliojančią išvaizdą, užpildytą paslaptimi ir plika seksualumu. Šešėliai yra pilka arba mėlyna, lūpų dažai ir raudonai - neutralus atspalvis. Apskritai, geriau atsisakyti įprasto lūpų dažų ir pakeisti jį blizgesiu, nes ji nepaisys dėmesio nuo akių, o kempinė jį dar labiau patraukia.

Manikiūras

Kalbant apie manikiūrą, yra daug patarimų ir rekomendacijų iš pirmaujančių stilistų. Tačiau jų esmė - vienas dalykas - atsižvelgti į suknelės atspalvį ir stilių, taip pat apsvarstyti renginio, kurį ketinate dalyvauti, temą.

Jei nesate eksperimentų gerbėjas, jūsų pasirinkimas yra prancūziška striukė. Klasika, kuri visada išlieka aktuali ir paklausa. Svarbiausia, kad čia suknelės atspalvis nėra svarbus, nes prancūziškas manikiūras yra naudingas kartu su visa plačia mėlyna palete. Tam, kad pirštų galuose būtų pasiektas tam tikras „akcentas“, suknelės spalva tepkite laką.

Baltoji perlų motina taip pat yra puikus derinys su tamsiais mėlynos spalvos suknelės atspalviais, lygiai taip pat kaip sidabro ar aukso nagų lakas. Jie sukuria papildomą prabangą, kad vaizdas būtų iškilmingesnis.

Lakas spalvos suknelėje - kompetentingas ir įdomus sprendimas. Tiesiog pasiimti toną nėra verta. Priklausomai nuo to, kaip pageidaujate taikyti, pasirinkite kažką 2-3 tonų, kurie yra šviesesni arba tamsesni.

Eksperimentų mėgėjas drąsiai parenka geltoną, raudoną ar rausvą laką. Nepamirškite, kad šalia nagų vaizde turi būti panašus atspalvis. Čia atvyksite pagalbos priedus, batus, rankinę ir pan.

Esant ilgiems nagams, galima eksperimentuoti su blizgesiais, raštais ir rhinestones. Tiesiog neperkildykite jų blizgiais elementais, nes šis vaizdas gali nukentėti.

Kaip matote, mėlyna suknelė yra tikras atradimas milijonams merginų ir moterų. Ši spalva tinka beveik visiems, nepriklausomai nuo amžiaus. Dėmesys jūsų figūros niuansams, kad rastumėte puikų stilių ir atspalvį.

Vadovaudamiesi gana paprastomis taisyklėmis, sukursite puikų vaizdą, kurio pagrindinė nuoroda bus lygiai mėlyna vakarinė suknelė.

Komentarai
 1. Ira
  16.09.2015

  Man labai patinka mėlyna spalva. Jis nėra nuobodu ir gana verslas. Universalumas yra didelis dalykas. Man patinka nešioti baltą papuošalą į mėlyną suknelę. Arba auksas)

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys