Vestuvės

Ką dėvėti nuotakos ar jaunikio motinai vestuvėse?

Ką dėvėti nuotakos ar jaunikio motinai vestuvėse?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Atrankos taisyklės
 2. Batai
 3. Priedai ir dekoracijos
 4. Dizaineriai rekomenduoja

Vaikų santuoka yra svarbus įvykis tėvų gyvenime. Atrodė, kad tik vakar jie buvo vaikai, ir šiandien jie jau susituokia, kurdami savo jauną šeimą. Kiek bėdų visi turės eiti per! Jums reikia pasirinkti jauną aprangą, padėti žiedams įsigyti ir renkantis iškilmingai ceremonijai skirtą vietą. Šioje painiavoje svarbu nepamiršti apie tėvų aprangą. Daugelis nežino, kokios rūšies apranga turėtų būti jaunikio ar nuotakos motina vestuvėse, todėl turėtumėte apie tai kalbėti.

Atrankos taisyklės

Vestuvės yra įdomus įvykis jaunavedžių ir jų tėvų gyvenime. Svarbu, kad visas renginys būtų tobula ir paliktų tik malonius įdomius prisiminimus.

Visos šios dienos dėmesys bus sutelktas ne tik į nuotaką ir jaunikį, svečiai svečius tėvus sveikins šią svarbią dieną. Šią šventinę dieną nuotakos ir jaunikių motinos turėtų atrodyti nepriekaištingos.

Jų apranga turėtų būti stilinga, patraukli ir elegantiška.

Audinys

Suknelė turi būti tinkama sezonui. Šiltuoju metų laiku geriau rinktis iš šviesių tekančių audinių, kurie palankiai pabrėžs formą. Tai gali būti šilko, šifono ar smulkios medvilnės suknelė. Galite pridėti aprangą su siuvinėjimu ar nėriniais. Būtina pasirinkti audinius, kurie nebus stipriai suspausti, nes tėvai turės daug perkelti šią dieną. Apipjaustytos raukšlės ir raukšlės nepadidins jo patrauklumo įvaizdžio.

Jei vestuvės vyks šaltuoju metų laiku, turėtumėte rinktis vilnos, aksomo ar brokato ansamblį. Verta atkreipti dėmesį į kostiumą. Tai gali būti kelnės arba komplektas, kurį sudaro suknelė ir striukė. Antrasis variantas yra pageidautinas, nes yra požymis, kad apranga neturėtų būti suplėšyta, kad nauja šeima nebūtų pertrauka.

Pasirinkus suknelę su striukėle, tai yra sėkmingesnė, nes viršutinė dalis gali būti lengvai pašalinama, jei kambarys yra karštas arba judėjimas tampa sunkus.

Spalvų diapazonas

Renkantis vestuvių suknelės atspalvį, svarbu rasti geriausią variantą. Geriau rinktis aprangą pagal moters spalvos tipą, kuris priklauso nuo akių, plaukų ir odos atspalvio. Daugelis dizainerių rekomenduoja moterims, turinčioms sąžiningą odą ir plaukus, kurie priklauso pavasario ir vasaros spalvų tipui, pirmenybę teikti pasteliniams tonams drabužiuose. Moterys, turinčios rudens ir žiemos tipo išvaizdą, turėtų rinktis labiau prisotintų spalvų ir ryškių spalvų kostiumą, kuris palankiai pabrėžia jų ryškią išvaizdą.

Renkantis spalvas svarbu, kad ji nebūtų pernelyg didelė. Viename ansamblyje turėtų būti iki trijų skirtingų spalvų. Tuo pačiu metu atspalviai turėtų būti turtingi, bet ne baisūs.

Daugelis nežino, kaip tinkamas mamos apranga jos sūnaus ar dukros vestuvėms yra juodos arba baltos spalvos. Ekspertai mano, kad šios spalvos yra nepageidaujamos kaip suknelė tėvams nuotakos ar jaunikiams, nes jos yra jaunavedžių drabužiuose. Šią dieną balta suknelė yra nuotakos prerogatyva, o visiškai juodas kostiumas atrodys niūrus. Juodosios ir baltos spalvos derinys taip pat nėra laimingas pasirinkimas, nes apranga atrodys labai formaliai. Jei pasirinkus tokias spalvas pasirinkote, geriau jį papuošti papildomais ryškiais priedais.

Renkantis tamsus atspalvius nuotakos ar jaunikio motinos drabužiams, turite būti atsargūs, nes jie dažnai gali pridėti moterį iki amžiaus arba būti netinkami renginyje.

Pernelyg ryškus apranga su blizgesiais ir rhinestones gali atrodyti vulgarūs, todėl geriau rinktis pastelinių spalvų ansamblį ir skiedžiama akcentais ryškios skaros, diržo ir kitų priedų pavidalu.

Suknelė turėtų būti ne tik graži, bet ir patogi, nes tą dieną mama turės vairuoti automobilį, dalyvauti įdomiuose konkursuose ir šokti. Kostiumas turėtų pabrėžti moters orumą, bet tuo pat metu nuslėpti trūkumus.

Turėdami papildomų kilogramų, geriau rinktis imperijos stilių, tuniką ar A-siluetą.

Suknelės ilgis

Ilgio pasirinkimas taip pat turėtų būti atsakingas atsakingai. Negalima pasirinkti mini, net jei moteris turi puikias proporcijas. Optimalus suknelės ilgis yra midi iki kelio arba šiek tiek mažesnis. Nors ilga suknelė ant grindų atrodo labai graži ir elegantiška, tačiau toks apranga gali būti nepatogu. Pagal suknelės etiketo ilgį geriau pasirinkti žemiau kelio. Geras pasirinkimas būtų gražus suknelė su patogia striukė. Rankovių ilgis gali būti skirtingas, tačiau geriau rinktis aprangą pagal sezoną. Šaltu oru striukė bus labai patogi, karštą dieną galite jį išimti.

Nepasirinkite suknelės su atvira nugara arba per daug atidarymo. Jei pasirinkus šį variantą pasirinkote, geriau nusipirkti gražų ažūrinį skara arba bolero. Geras pasirinkimas gali būti nėrinių striukė su trumpomis rankovėmis arba ilgio. Jei rengiamos teminės vestuvės, tėvų apranga turėtų atitikti renginio temą. Būtina iš anksto aptarti viską su jaunavedžiais, kad apranga atitiktų suknelės kodą.

Batai

Šią dieną jaunavedžių motina neturės sėdėti, todėl ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas patogių batų pasirinkimui. Geriau paruošti dvi poras batų. Būtina pasiimti gražius gražius batus su kulniukais, kurie palankiai pabrėžia visą vaizdą. Nepamirškite apie baleto batelius žemo važiavimo metu, kai galėsite pakeisti batus, kai kojos pavargsta.

Perkant naują batų, svarbu nešioti jį šiek tiek namuose, kad šventė nebūtų sugadinta šviežių kukurūzų. Nešioti seni batai, nors ir patogūs, ceremonijoje nebebus.

Renginio metu pagal tradiciją jaunikis turėtų šokti su motina. Tai geriau išbandyti iš anksto ir dėvėti savo vestuvių dieną batus, kuriuos ketinate dėvėti.

Ji turėtų būti minkšta, patogi, pageidautina iš natūralių medžiagų. Jo spalva turėtų būti suderinta su suknelės atspalviu.

Priedai ir dekoracijos

Po to, kai moteris priima sprendimą dėl suknelės stiliaus, spalvos, jums reikia pasirinkti reikiamus priedus, kurie palankiai pabrėžia šventinį vaizdą. Mažas sankabos maišas bus naudingas elementas mamai, kurioje tilps svarbūs smulkmenos, servetėlės, kosmetika ir telefonas. Rankinė gali būti priderinta prie batų arba spalvos.

Jei oras yra kietas, jums reikia rūpintis elegantišku gaubtu arba skara. Šventiniai drabužiai papildys originalias dekoruotas kepurėles, puoštas plunksnomis, rhinestones ir šydais.

Patarimai, kaip pasirinkti priedus.

 • Jei suknelė yra paprasta, geriau rinktis aukso papuošalus ar perlus.
 • Stilingi papuošalai puikiai išryškina vestuvių suknelę. Geriau rinktis auskarus ir auskarus ar karolius. Jei pasirinkimas nukrito ant rinkinio, puoštas akmenimis, geriau pasirinkti spalvą, kuri atitiktų suknelės spalvą.
 • Produktai, pagaminti iš aukso ar sidabro puikiai pabrėžtų aprangos.
 • Brangūs papuošalai parodys jų savininko statusą, tačiau nešiokys juos dideliais kiekiais, kad nebūtų juokinga.

Nuotakos ir jaunikio tėvai turėtų pasirinkti tą patį stilių, kad drabužiai būtų harmoningai derinami vienas su kitu. Vyrai turėtų rinktis marškinėlius, kaklaraiščius, kaklaraiščius ar net nosinę, kad atitiktų pasirinktą spalvų schemą.

Tėvų kostiumai turėtų juos atskirti tarp svečių, bet neužgožti nuotakos vestuvių suknelės.

Dizaineriai rekomenduoja

Mada nestovi, tai taip pat taikoma vestuvių madai. Šio sezono dizaineriai pataria, koks yra geriausias būdas eiti į nuotakos ir jaunikio motinos vestuves:

 1. šilkas ir satinas tapo madiniais audiniais šį sezoną;
 2. Pageidautina suknelė su aukštu juosmens;
 3. apdaila turėtų apimti plunksnų papuošalus, pakraščius ir nėrinius;
 4. plonos kepurės ir kepurėlės tapo labai madingos;
 5. Pageidautina rinktis ledus, pistacijas, aviečių ir citrinų atspalvius;
 6. suknelė geriau pasirinkti nemokamą pjaustymą;
 7. į suknelę geriau pasirinkti minimalizmą.

Pagrindinė metų dizainerių spalva vadina ultravioletinę šviesą, kuri pabrėžia originalumą. Ši tendencija taip pat yra garstyčių, alyvuogių ir rudos spalvos, taip pat visos žalios spalvos.

Patarimai, kaip pasirinkti aprangą mamai kitame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys