Vakarinės suknelės

Maroon vakarinės suknelės

Maroon vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Spalvų funkcijos
 2. Stiliai
 3. Ką dėvėti
 4. Priedų pasirinkimas

Galite pabrėžti savo drąsą drabužiais naudodami „Bordo“ spalvą. Šis originalus pavadinimas yra toks pat dažnas kaip bordo arba vyšnių. Tiesą sakant, visos šios spalvos yra skirtingi raudonos spalvos atspalviai, nors jie turi labai subtilius ir beveik nepastebimus skirtumus, kurie gali būti nepastebimi visiems. Labiau madinga spalva, kuri naudojama moteriškiems drabužiams kurti, nei Bordo, bus sunku rasti. Jis taip pat gali praturtinti vaizdą, pridėti spalvą ir išraiškingumą.

Nėra paprastų burgundiškų vakarinių suknelių, lygiai taip pat nėra netinkamų priežasčių, dėl kurių būtų galima įdėti tokią šviesią suknelę.

Spalvų funkcijos

Tvirtumas, pasitikėjimas ir konservatyvumas, stabilumas ir stabilumas - visa tai atsispindi bordo spalvoje. Atitinkamai, bordo dalykų mėgėjai pasitikėti gyvybe, nerodo nereikalingų emocijų ir turi stiprią charakterį.

Bordo spalvoje yra rafinuotumas, jis suteikia gyvybei ryškumo, o asmuo tampa linksmas. Niekada berniškos vakarinės suknelės mergaitė jausis kaip pilka pelė ir susilieja su bendra svečių mase.

Stiliai

Negalėsite apsiriboti renkantis Bordo vakaro suknelės stilių, nes parduotuvės stengiasi patenkinti kiekvieną skonį ir pristatyti savo svečiams paprasčiausias ir neįprastiausias ir drąsiausias pjūvio variantas. Iš jo galima sukurti visą vaizdą arba tik atskirus elementus. Pasirinkimas turėtų būti pagrįstas tuo, kur ketinate eiti į šią suknelę. Efektyviausias vaizdas pasirodys vakarinėje suknelės grindų spalva.

Dėl jaunimo partijos būtų geras pasirinkimas raudonos vyno spalvos suknelė. Šilko suknelė, turinti gilias bordo spalvos spalvas, leis jums nenugalėti. Geros galimybės yra suknelės, pagamintos iš brokato ar šifono.

Jau minėjome, kad bordo spalvos yra įvairiapusiškos, tačiau vis dar yra tam tikrų stilių, kurie bus naudingesni ir puikiai atrodo šioje spalvoje:

 1. Pirmasis suknelės tipas turi panašius elementus su graikišku stiliumi, pavyzdžiui, aukštu juosmens.
 2. Antras puikus variantas Bordeaux įkūnijimui bus suknelė su V-kaklu, bet ne giliai ir pernelyg neaiški. Tegul ji tik šiek tiek sukuria intrigą, o vaizdo viliojimas guli ant spalvos.
 3. Trečias - modelis su užuolaidomis.

Jei apranga pasirenkama darbui, tai neabejotinai bus klasikinis. Visi kiti vaizdo elementai gali būti pagaminti alyvuogių arba pilkos spalvos. Jei ši spalva jums netinka, bet noras turėti bordo suknelę, užgauna jus, tada atkreipkite dėmesį į kitus atspalvius.

Ką dėvėti

Tai nėra taip paprasta iš tikrųjų paverčia Burgundijos suknelę, kai pradėsite pasiimti priedus ir kitus drabužius. Ir ne tik stilius čia vaidina didžiausią vaidmenį, ty spalvą.

Visada geras ir laimingas variantas yra juodųjų elementų su bordo spalvomis derinys. Tai atneš suvaržymą ir griežtumą.

Na, jei ši parinktis jums netinka, tuomet maišyti skirtingus bordo atspalvius viename paveikslėlyje dabar yra labai madinga. Tamsiai mėlyna ir violetinė, smėlio ir rožinė, violetinė ir tamsiai pilka - visa tai gali būti pasirinkta taip, kad papildytų Burgundijos suknelę.

Jei norite išvykti iš vakaro, galite naudoti šviesią gaubtą ir sidabro spalvos sankabą.

Priedų pasirinkimas

Kadangi pati bordo spalva yra turtinga ir ryški, papuošimai neturėtų būti masyvūs, rėkiantys ir sudėtingi.

Pagrindinis priedų pasirinkimas yra suvaržymas ir glaustumas. Apyrankė arba aukso ar sidabro grandinė, maža sagė su natūralaus akmens. Tikslinga eksperimentuoti su auksiniu diržu arba šaliku.

Makiažo sudėtyje turi būti juodos ir baltos spalvos. Lūpoms pasirinkite bordo spalvą, kurią galima pakeisti neutraliais atspalviais.

Komentarai
 1. Margarita
  16.09.2015

  Maroon vakarinė suknelė nėra tokia baisi kaip raudona, tačiau tuo pat metu pritraukia dėmesį. 3m nuotrauka suknelė atrodo graži rožinių žiedlapių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys