Vestuvės

Vestuvių salės dekoravimo variantai tai daro patys

Vestuvių salės dekoravimo variantai tai daro patys

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas svarbu apsvarstyti renkantis dekorą?
 2. Kaip papuošti kambarį?
 3. Įdomios dizaino idėjos
 4. Žingsnis po žingsnio instrukcijos
 5. Analizuojant pagrindines klaidas

Vestuvės yra labiausiai neįprastos šventės mėgėjams - pirmasis šokis kaip sutuoktiniai, pirmasis bučinys, žiedų mainai, vestuvių tortas ... Bet prieš atėjus šiems įdomiems momentams ateities jaunavedžiai turi dirbti sunkiai, ypač kai dekoruoja salę. Čia vyksta banketų dalis su daugybe pramogų.

Kas svarbu apsvarstyti renkantis dekorą?

Banketų salės vestuvių papuošalų registravimas daugiausia priklauso nuo patalpos ar renginių organizuojančių savininkų pečių. Tačiau pastaruoju metu padėtis pasikeitė. Daugybę dekoracijų ruošia jaunikių draugai ir merginos.

Šiandien vestuvių vestuvėms dekoravimas rankomis tampa madingas. Dėl individualaus požiūrio ir sutuoktinių pageidavimų banketų salę galima perjungti iš įprastos patalpos į prabangų butą. Svarbus šio klausimo niuansas yra taupyti biudžetą.

Kiekviena pora gali lengvai ir gražiai organizuoti vestuvių salę. Svarbiausia, kad kraštovaizdis suteiktų šventinę nuotaiką progos svečiams ir didvyriams.

Kambario dydis

Šventiniam renginiui yra labai svarbi renginių salės sritis. Kuo daugiau kvadrato pasirinktas kambarys, turtingesnis ir šviesesnis bus surengtas šventinis apdaila. Be to, mes neturime pamiršti apie dalyvaujančius svečius, kur kiekvienas turėtų gauti vietą. Siekiant tinkamai įdėti vestuvių interjero akcentus, turėtumėte atkreipti dėmesį į dizaino patarimus.

 • Vizualiai padidinkite kambario dydį, kad būtų šviesios spalvos, ypač baltos. Kontrastingi elementai turi būti baltame fone, pavyzdžiui, ryškūs ir akį traukiantys papuošalai ant baltų staltiesių.
 • Jei nuotakos ir jaunikio pasirinkimas nukrito į didelę salę, erdvę reikia padalyti į kelias identiškas zonas, užpildant tuščius kambario kampus.
 • Dideliuose kambariuose reikalaujama naudoti atitinkamus baldus. Kiekvienas dekoro elementas turėtų būti didelis, pavyzdžiui, stalai, puokštės.

Kiekvienas kambarys, nepaisant dydžio, gali būti sumažintas arba padidintas. Svarbiausia - nustatyti tinkamą apšvietimą ir pabrėžti svarbias interjero vietas.

Šventės stilius ir temos

Neseniai, rengiantis vestuvių šventei, nuotaka ir jaunikis vis labiau atmetė klasikinį renginio stilių. Labai gerai žinomi standartai jau seniai buvo palikti, ir aš noriu prisiminti tokią ypatingą dieną amžinai. Todėl jaunavedžiai renkasi neįprastą atostogų temą.

Apskritai, vestuvių tema - tai šventės pagrindas. Iš šio pasirinkimo visiškai priklauso nuo kraštovaizdžio stiliaus. Žinoma, klasikinė vestuvių versija labiau tinka uždaroje patalpoje, tačiau prijungus vaizduotę, atostogas galite paversti maskavimu. Dėl gamtos švenčių temos gali būti labai įvairios, pavyzdžiui, „retro“ ar „Provence“.

Verta pažymėti, kad šiandien yra keletas populiarių teminių sprendimų, tarp kurių galite pasirinkti:

 • klasikinis - standartinis sprendimas, kuriame negalite prijungti fantazijos;
 • nacionalinis - priklausomai nuo nuotakos ir jaunikio rasės;
 • Kaimiškas - reiškia apdailą rankomis dekoruotomis dekoracijomis;
 • Pasakų - leidžia pasinerti į intriguojančią istoriją, kuri baigiasi laimingu galu.

Vyraujantis spalvų diapazonas

Vestuvės tradiciškai siejamos su šviesiomis spalvomis. Tačiau dizaineriams šviesios spalvos suteikia galimybę suteikti atostogų ryškumą ir sodrumą. Tinkamai naudoti šį niuansą ir nesinaudoti specialistų pagalba, reikia žinoti kai kurias darbo su spalvų paletėmis taisykles.

 • Kai rengiate šventinį kambarį, turite atsižvelgti į metų laiką. Šiltuoju metų laiku pavasario atspalviai puikiai suderinami su interjeru.
 • Žiemą sidabro intarpai bus labai įdomus papuošalų sprendimas.
 • Renkantis kambario dekoro spalvų schemą, reikia atsižvelgti į kiekvieno atspalvio charakteristikas ir jų reikšmę.

Biudžetas

Už kiekvieną šventę biudžetas yra svarbi rengiantis atostogoms. Ir šis klausimas negali būti traktuojamas neatsargiai. Prieš pradedant ruoštis, būtina atlikti reikiamus skaičiavimus ir suprasti, kiek ateities šeima turi.

Dažnai pasitaiko, kad nuomojamasis kambarys nesutampa su vestuvių tema, dėl to gali būti tam tikrų šventės scenarijų. Norėdami to išvengti, turėtumėte naudoti keletą patarimų.

 • Renkantis vestuvių temą, kambarys turi atitikti spalvų schemą arba būti visiškai šviesus.
 • Nesvarbu, ar banketų salės biudžetas yra mažas. Pasirinkdami nedidelį kambarį, galite padidinti savo vizualinį dydį dekoracijų ir spalvų žaidimo pagalba.
 • Nusprendus dėl temos ir vietos, reikia pradėti ruošti dekoracijas.

Nereikia užsakyti apmokytų specialistų, kurie išduos tinkamą sąskaitą už paprastą darbą. Draugų ir mergaičių progos herojai galės padaryti specialias ir originalias salės dekoracijas savo rankomis. Be to, jiems bus daug laiko.

Kaip papuošti kambarį?

Vestuvės yra šventės, kurios pasiruošimas prasideda mažiausiai prieš du mėnesius. Per šį laikotarpį nuotaka ir jaunikis daug pastangų ir energijos praleidžia, kad ši diena taptų ryškiausia ir ypatinga jų gyvenime. Be kitų dalykų, vestuvės yra labai brangus įvykis, todėl jaunavedžiai turi sumažinti atostogoms reikalingą sąrašą. Gana dažnai sumažėja banketų salės dizainas.

Tiesą sakant, nereikia užsakyti profesionalų kambario papuošimui. Draugai galės viską padaryti daug geriau, investuodami į kraštovaizdį savo sielą ir gerą nuotaiką.

 • Dažnai vestuvių šventės apdailai naudojamas popierius. Iš jos galite sukurti elegantiškus puokštes, dekoruoti ant sienų ir net papuošti ant stalo vazos.
 • Paveikslai, pagaminti iš balionų, atrodo labai ryškūs ir intriguojantis.
 • Rankų darbo papuošalai reiškia ne tik rutulių, gėlių ar popieriaus naudojimą. Galite imtis bet kokio nereikalingo dalyko ir paversti jį neįprastu salės dizaino elementu.
 • Atliekant kambarį su audiniu, svarbu nepamiršti, kad įsigyta medžiaga neturėtų būti brangi. Įsigijus, reikia jį nuplauti ir lyginti, o po to - apdailai.
 • Labiausiai biudžeto variantas yra rasti kambarį, kuris būtų paruoštas atostogoms, tačiau norint patenkinti tokią galimybę, tai yra labai reti.

Balionai

Kamuoliai yra paprastiausi ir labai neįprasti papuošalai. Iš jų galite sukurti daug dekoracijų, svarbiausia - prijungti vaizduotę ir pasiūlyti neįprastas idėjas.

Balionai gali papuošti progos svečius ir herojus. Įvairių dydžių užpylimas, skirtingų formų formavimas, taip pat puošia trasos kraštus nuotaka ir jaunikis. Iš balionų galite pagaminti arkos ir net tunelį.

Pažymėtina, kad tokiai šventei labai paprasta naudoti paprastus balionus. Geriausia rinktis milarinius produktus, kurių pagrindą sudaro metalo plėvelė. Jie yra ypač patvarūs ir gali būti pateikiami įvairiomis formomis. Kad kamuoliukai pakilti kambario aukštyje, jie vietoj paprasto oro pumpuojami helio.

Audinys

Iš rankų pagaminti audiniai atrodo labai ryškiai ir neįprastai. Bet kokiam apdailai galite naudoti audinio medžiagą. Pavyzdžiui, gaminkite įvairių dydžių lankus arba papuoškite kamuoliukus.

Iš tiesų, vestuvių dizaino audinio medžiaga yra svarbiausias dekoro elementas. Dažniausiai vestuvių šventėms naudojami audiniai yra guipure, mesh ir chiffon.

Rengdami banketinę salę su audiniu, svarbu naudoti kelias spalvas, kurios kontrastuoja viena su kita. Pavyzdžiui, jei norite siūti kėdės, pagamintos iš balto audinio, ir lankai, skirti nugarėliams, pagaminti iš raudonos medžiagos.

Gėlės

Labiausiai saugi galimybė papuošti vestuvių salę yra gėlės. Salę galima papuošti šviežiomis gėlėmis, tačiau tai yra labai brangi, o pačios dekoracijos truks tik kelias dienas. Net per vestuvių procesiją nuo aplinkos triukšmo gėlių interjeras gali prarasti savo išvaizdą.

Alternatyva yra popieriaus spalvos. Pasirinkę ryškias spalvos popieriaus spalvas, galite padaryti neįprastus puokštes ir surengti juos visoje salėje. Jei vestuvės vyksta gryname ore, galite papuošti krūmus ir medžius popierine floristika.

Gana iš pradžių atrodė amatų iš popieriaus pumpurų, pagamintų fotozonui. Šiuo atveju galite žaisti su origami dydžiu.

Įdomios dizaino idėjos

Dažnai vestuvių šurmulys neleidžia progos herojui rinkti savo mintis ir nuspręsti, ką ir kaip papuošti banketų salę ir jos elementus.

Tokiu atveju ant popieriaus išdėstytos gėlės išdėstytos lentelėse. Jų spalvos atspalvis puikiai dera su vestuvių stiliumi ir labai glaustai atspindi šviesią staltiesės foną.

Kai matote vestuvių salės dizainą rožinėmis spalvomis, jūsų siela tampa rami ir lengva. Subtilios gėlės tvarkingai išdėstytos visuose reikiamuose taškuose. Dauguma papuošalų yra audiniai, dėl kurių norite džiaugtis ir juoktis.

Šiuo atveju vestuvių apdailoje jaučiamas neįprastas lengvumas. Dizainas suprantamas pagal mažiausias detales. Atrodo, kad nuotakos ir jaunikio vieta taps debesimi.

Žingsnis po žingsnio instrukcijos

Siekiant užkirsti kelią ateities nuotaka ir jaunikiui nepatogiai ir netekti praradimo prieš vestuves, jie turėtų eiti per mažą meistriškumo klasę ir sužinoti daugiau apie veiksmų seką, kad gautų norimą rezultatą.

Kai tik būsimi sutuoktiniai pasirinks atostogų vietą, turėtumėte nedelsdami pasirinkti dekoratyvinius daiktus. Iš pradžių pasirinkta atostogų tema, tada - spalvų schema.

Be to, jums reikia išspręsti šią problemą su patalpų plotų paskirstymu. Paprastais žodžiais tariant, reikia atkreipti ribas, kur bus stalai svečiams, kur įdiegti dovanų stalą, dovanotų gėlių zoną. Dideliam vaikų skaičiui turėtumėte apsvarstyti mini žaidimų aikštelę vaikams.

Tada kiekviena zona turi būti dekoruota. Žinoma, galite pakviesti ekspertus, bet šiuolaikiškiems rankų darbo mėgėjams jie nebūtinai reikalingi. Rankų darbo papuošalai yra daug pigesni nei samdyti darbuotojus ir mokėti už standartinių idėjų įgyvendinimą.

Analizuojant pagrindines klaidas

Prieš vestuvių pastangas rūpintis ne tik progos herojais, bet ir visais giminaičiais. Aistros pasiekia savo kulminaciją, o vienintelis bendras noras - viskas vyksta puikiai. Svarbiausia yra užkirsti kelią tam tikroms klaidoms, kurios gali paversti atostogų atmosferą aukštyn kojom.

 • Jei dizaino pasirinkimas buvo atliktas specialisto naudai, nepalikite jo patarimų. Keičiant kraštovaizdžio spalvą ir vietą, kai kurios sritys gali prarasti savo išvaizdą.
 • Vestuvių salės savarankiško dizaino metu turite būti labai atidūs spalvų atspalvių prisotinimui. Priešingai, o ne vestuvėms, šiek tiek nutolę, galite gauti tikrą cirką.
 • Prieš pradėdami projektuoti, turėtumėte parengti planą ir nuolat jį laikytis. Tada bus stebima tobula renginio harmonija.

Jei patalpų projektavimui skiriamas biudžetas pasirodė esąs nepakankamas, jūs neturėtumėte nusiminusi. Galutinis rezultatas turėtų būti prabangiausia išvaizda ir atitikti panaudotas lėšas.

Su vestuvių salės dizainu ir vestuvių salės apdaila 5 etapais žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys