Vestuvės

Liudytojo pareigos ir įvaizdis vestuvėse

Liudytojo pareigos ir įvaizdis vestuvėse

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Funkcijos
 2. Kam pasirinkti šį vaidmenį?
 3. Bridesmaid vaizdas
 4. Ką duoti jaunavedžiams?

Kiekviena mergaitė laukia akimirkos, kai jos mylėtojas sudarys jai santuokos pasiūlymą, po kurio ji įgyja ypatingą statusą ir virsta nuotaka. Kad iškilminga ceremonija būtų puiki ir ilgai išliktų jaunavedžių ir svečių atmintyje, mergaitė turi išspręsti daugelį parengiamųjų klausimų. Be draugės pagalbos su šiuo žmogumi negali susidoroti, todėl vestuvių pastangos prasideda atsakingo liudytojo pasirinkimu.

Funkcijos

Bridesmaid dažnai vadinamas liudytoju, nes ji yra ne tik šalia vestuvių nuotaka ir jaunikis, bet ir funkcijos, susijusios su dokumentų registravimu biure. Todėl šiam vaidmeniui paprastai pasirinkti mergaites, su kuriomis nuotaka turi pasitikėjimo santykius. Liudytojas turi žinoti, ko reikia iš jos ir kas yra įtraukta į pagrindines vestuvių ceremonijos užduotis. Draugo funkcijų sąrašas tiesiogiai priklauso nuo šventės ypatumų ir nuotakos asmeninių norų. Todėl, jei planuojamas didelio masto renginys, rekomenduojama pasirinkti keletą merginų, kurių kiekvienas atliks savo verslą.

Paprastai vestuvių nuotakos šuo užsiima šiais klausimais.

 • Pirma padeda rengiant šventę. Liudytojas yra laikomas nuotakos padėjėju ir jai reikalingi organizaciniai įgūdžiai. Mergaitė daro viską, ką kaltininkas prašo. Ji turi išsamiai apsvarstyti visus ceremonijos niuansus ir padėti nuotaka su batų, šydų ir suknelių pasirinkimu.
 • Šventės dieną draugė turėtų atvykti prieš visus svečius ir padėti nuotakoms ir jaunikiams susirinkti ir atsisveikinti su jaunikiu, pakviestais giminaičiais, kad išvengtų triukšmo. Atvykus jaunikiui, ji taip pat vadovauja nuotakos išpirkimo procesui. Ji turėtų patikrinti, ar jaunavedžiai nepamirštų savo žiedų ir pasų.
 • Tiesioginės santuokos metu draugė gali atlikti oficialų liudytojo vaidmenį.
 • Mergaitė turi kontroliuoti visų įvykių seką ir neleisti jaunuoliams vėluoti į registracijos skyrių, į foto sesiją ir į bažnyčią, jei programa numato vestuves. Tuo pačiu metu, vestuvių metu, liudytojas taip pat turi atsakingas pareigas, kurias reikia žinoti ir iš anksto aptarti su kunigu. Pavyzdžiui, mergina turėtų turėti kelis kepurėlius, jei kas nors iš svečių pamirštų juos paimti.
 • Paveikslo metu padėti jaunavedžiams palaikyti vestuvių puokštę, o pasveikindamas svečius padėjėjui, reikia surinkti visus puokštes.
 • Liudytojui reikia iš anksto paruošti monetas ir rožių žiedlapius, skirtus jaunimui purkšti, taip pat turite pasirūpinti svečiais.
 • Paveikslo pabaigoje mergaitė kviečia į kvietimą į banketų stalą. Ji turėtų ne tik sutikti su padavėjais tarnauti patiekalais, bet ir aktyviai dalyvauti šokiuose, žaidimuose ir įdomiuose konkursuose.
 • Draugas turi nuolat būti „gelbėtojas“ jauniems žmonėms: lydėti ją į tualetą, stebėti jos makiažą ir dekoro išvaizdą. Siekiant užkirsti kelią gėdingoms situacijoms, mergaitėms turėtų būti atsarginės kojinės, kirpyklos, servetėlės, smeigtukai ir siūlai su adata tik tuo atveju.

Jei vestuvės vyko aukščiausiu lygiu, visi svečiai ir jaunavedžiai buvo patenkinti, tada nuotakos draugas sėkmingai susidorojo su savo pareigomis.

Kam pasirinkti šį vaidmenį?

Nuotakos mergina laikoma jos pagrindine parama ir parama šventės dieną. Norint įveikti jaudulį ir visiškai mėgautis šventės atmosfera, nuotaka ir jaunikis turi pasirinkti tinkamą asistentą, kuris dalyvaus ne tik rengiantis ceremonijai, bet ir išspręs daug kitų organizacinių problemų. Todėl liudytojas turi būti atsakingas ir surinkti.

Šiandien yra madinga pakviesti keletą vestuvių padėjėjų, kurie paskirsto pareigas tarpusavyje, todėl visi klausimai sprendžiami greičiau ir efektyviau. Tačiau šiuo atveju būtina prisiminti, kad pagalbininkai yra mergaitės, ir jie gali būti įžeisti ir ginčytis. Todėl linksma šventė taps tvirtu pasirodymu. Todėl geriausia pasirinkti vieną patikimą draugę. Geras pasirinkimas tai gali būti sesuo (nebūtinai brangi) arba vienas iš jaunikio giminaičių (jos pasirinkimas padės sustiprinti būsimus šeimos ryšius).

Jūs negalite atsisakyti liudytojo kandidatūros tik dėl to, kad ji yra nepatikima finansinė padėtis ir ji negali gauti vertingos dovanos jaunavedžiams ir vestuvių aprangai. Ši charakteristika nėra rodiklis. Svarbu, kad mergaitė pasiūlytų šį vaidmenį, ji savarankiškai ras išeitį iš situacijos.

Jei nuotaka buvo jos artimų draugų liudytojas, tai nereiškia, kad ji privalo pasirinkti savo padėjėjus. Tradiciškai mergina turėtų būti nesusituokusi, taigi čia pasipiktinimas yra netinkamas. Be to, geriausia pasirinkti liudytoją pagal nuotakos aukštį ir statybą, kad jos išvaizda atitiktų jaunos moters įvaizdį. Patartina teikti pirmenybę merginoms, turinčioms humoro jausmą ir organizacinius įgūdžius. Tai turėtų būti nenuilstantis grožis, kuris ne tik sėdėtų kampe, bet ir aktyviai dalyvautų varžybose ir šokiuose.

Jūs neturėtumėte priimti merginos kaip liudytojo, jei ji:

 • Vedęs Žinoma, daugelyje Vakarų šalių ponia statusas neturi ypatingo vaidmens, tačiau vis dar įprasta neimti draugės kraujo artimų giminaičių, išsiskyrusių moterų ir našlių. Tai laikoma bloga situacija.
 • Pamirštamas ir neprofesionalus asmuo. Kadangi liudytojas yra geroji nuotakos ranka, ji neturėtų vėluoti ir vėluoti ceremoninius renginius su juokinga veikla. Nuolatinis merginos nebuvimas gali baigtis tuo, kad jaunuoliai bus palikti be vestuvių akinių, o svečiai negalės rasti savo vietų prie stalo.
 • Turi pernelyg didelį pasitikėjimą. Vestuvėse pagrindinė „žvaigždė“ turėtų būti tik nuotaka, tačiau jei liudytojas visada yra dėmesio centre, tada ji to nedarys. Nuotakos įvaizdis negali užgožti kito spinduliavimo.

Be to, liudytojai turi atsižvelgti į šiuos požymius.

 • Pagal senąjį įsitikinimą, pamergė turėtų dėvėti suknelę, kuri yra žalios, rožinės, mėlynos ir auksinės spalvos. Tuo pačiu metu bent vienas iš daugelio priedų turi būti žalias. Tokiu būdu grožis galės greitai surasti mylimąjį vyrą.
 • Jūs galite būti liudytojas ne daugiau kaip du kartus, nes trečiasis laikomas nesėkmingu. Jei mergaitė į tai neatsižvelgia, galbūt ji turės ilgai laukti savo santuokos. Patartina rinktis pagalbininką iš tolimų artimųjų giminaičių.

Bridesmaid vaizdas

Nuotakos draugas turėtų atrodyti gražus, bet tuo pačiu metu ji neturėtų išsiskirti pernelyg ryškiai, jei tai būtų progos herojus. Todėl, pasirenkant aprangą liudytojui, taip pat kuriant savo įvaizdį, svarbu apsvarstyti keletą niuansų.

 • Spalvų dizainas. Suknelė gali būti levandų, aukso, mėlynos arba žalios spalvos atspalviu. Draugui neįmanoma dėvėti baltos ir tamsios spalvos suknelės, pavyzdžiui, juoda ir baltos spalvos suknelė yra nepriimtina. Paveikslai, esantys pastelinėmis ir smėlio spalvomis, taip pat atrodys gražūs.
 • Stiliaus ypatybės. Kadangi merginos paprastai užsako drabužius, būtina pasirinkti gražią ir stilingą pjūvį, kuris harmoningai derėtų su nuotakos drabužiu.Šiuo atveju nepageidautina sustabdyti pasirinkimo formavimą, kad būtų sukurtas verslo ar austriškas stilius, negalima rinktis suknelių, turinčių gilų iškirptę, nes tai suteiks vulgarumo vaizdą. Geras pasirinkimas būtų įprastinio pjaustymo apranga be pūkuotos sijono su nedideliu asimetriškumu. Kalbant apie ilgį, jis gali būti skirtingas - mini, suknelės grindyse arba modeliai prie kelio.
 • Audinys Kaip taisyklė, suknelės siuvinėjimui suknelės parenkamos šifono, satino ar satino. Jei vestuvėse yra keletas liudytojų, jų komplektai yra pagaminti iš tos pačios spalvos ir stiliaus, naudojant tos pačios tekstūros medžiagą.
 • Patogumas. Kadangi liudytojas turės daug laiko praleisti įvairiuose pramogose ir šokiuose, jos apranga neturėtų būti ankšta, patogi ir neturėtų riboti judėjimo. Geriausia šiam kostiumui, transformuojančiam sukneles ar paprastus stilius.

Liudytojo įvaizdyje reikia atidžiai apgalvoti makiažą, šukuoseną ir pasirinkti reikiamus priedus. Viskas turi atitikti bendrą šventės stilių. Kadangi mergina turės aktyviai ir daug judėti, ji turi gauti patogius batus, pakeisdama aukštą kaištį ir pleištą. Tai nepadeda turėti atsarginę porą batų su jumis. Kaip aksesuarai, apyrankės, plaukų segtukai ir nedidelė rankinė turėtų būti puikus suknelės papildymas.

Jei į vestuves kviečiami keli liudytojai, tada jų įvaizdžio dizainas turėtų būti labiau atsakingas. Kad draugai atrodytų puikūs nuotraukose, jų komplektus reikia siūti tuo pačiu stiliumi iš to paties audinio, pirmenybę teikiant ta pačia spalva. Taip pat būtina atkreipti dėmesį į mergaičių plaukų ir odos spalvą, jų figūras. Įdomus sprendimas bus ir pritaikyti sukneles tokiu pačiu stiliumi, bet skirtingomis spalvomis, tai suteiks vestuvėms ryškių spalvų žaidimą. Vieno atspalvio puokštės, juostelės ar diržai padės suvienyti visas merginas viename paveiksle.

Neįprastos pažvelgs į šventę ir mergaites, kurių forma veikia „ombre“. Tai reiškia, kad kiekviena mergina turės dėvėti tos pačios spalvos suknelę, tačiau skirtingų atspalvių, pavyzdžiui, sklandžiai pereiti nuo turkio iki mėlynos rasos ar ryškios fuksija iki subtilaus rožės. Kelios bridesmaids taip pat gali būti sujungtos į vieną stilių su suknelėmis. Jei šventės dizainas leido naudoti sukneles su modeliais, galite pasirinkti gražią suknelę su narve, geometriniais raštais, žirneliais ir gėlėmis.

Visoms mergaitėms vestuvės laikomos ne tik švente, bet ir proga parodyti grožį. Todėl, sudarydamas liudytojo įvaizdį, nuotaka turi atsižvelgti į savo asmeninius norus. Tuo atveju, kai mergaičių įranga yra skirtinga ir kai kurie iš jų turi puikias formas, tuomet jiems nereikia siūti tų pačių aprangų. Ji turėtų pasiimti originalius stilius, kurie ypatingu būdu pabrėžia kiekvieno merginos grožį. Pavyzdžiui, galite suteikti pirmenybę ilgoms suknelėms, graikų stiliaus dekoravimui arba suknelėms.

Be to, merginos įvaizdis priklausys nuo sezono. Vasarą geriausia dėvėti sukneles ryškiais ir sultingais atspalviais, rudenį - turtingomis ir šiltomis spalvomis, žiemą kontrastingomis spalvomis, o vasarą - lengvoje ir vidutinėje spalvų paletėje. Svarbiausia, kad liudytojo apranga atitiktų paties nuotakos įvaizdį ir vestuvių stilių.

Ką duoti jaunavedžiams?

Santuoka laikoma laimingiausiu įvykiu jaunų žmonių gyvenime, todėl nuotakos draugas turi ne tik rūpintis savo įvaizdžiu, bet ir spręsti visus organizacinius klausimus, bet ir pristatyti originalią dovaną jaunavedžiams. Tai turėtų būti neįprasta ir ilgai priminti apie save, todėl tradiciniai patiekalų ar patalynės rinkiniai, kurie paprastai suteikia giminaičiams, šiuo atveju neįtraukiami. Taigi, nuotraukų albumas gali tapti malonia ir netikėta dovana, jos dizainas gali būti savarankiškai apgalvotas ir užsakomas. Geras sprendimas būtų foto archyvas, suprojektuotas kaip medinė krūtinė su ištraukiamais stalčiais.

Puiki dovana bus sertifikatas, leidžiantis aplankyti grožio saloną ar garsią restoraną mieste dviem. Dabar dovanos, teikiamos kaip technologijos, taip pat yra mados, todėl, jei nuotaka jau seniai svajojo apie naują įtaisą ar dalykus iš „Hi-Tech“ serijos, tada toks pirkimas bus vertinamas. Jei finansiniai pajėgumai leidžia, liudytojas gali suteikti jauną išmanųjį telefoną, e-knygą ar nešiojamąjį kompiuterį. Simbolinis suvenyras, kuris tinka tiek nuotakai, tiek jaunikiui, bus puiki dovana. Vienintelis dalykas, kad jis turėtų būti naudingas, o ne vestuvėms pasinerti į nereikalingų daiktų krūvą.

Mokama kelionė užsienyje taip pat bus puiki dovana, bet prieš tai jums reikia iš anksto žinoti apie jaunų žmonių planus ir paaiškinti jų darbo grafiką. Jei jaunavedžiai jau seniai svajojo apie gyvūną, jie taip pat gali gauti „gyvą“ dovaną.

Liudytojo vaidmuo vestuvėse, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys