Suknelių spalvos

Ruda suknelė - patikimas vaizdas

Ruda suknelė - patikimas vaizdas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Atspalviai
 2. Ilgis
 3. Deriniai
 4. Variacijos
 5. Pėdkelnės
 6. Batai, batai
 7. Priedai ir papuošalai
 8. Užpildykite
 9. Manikiūras

Rudos spalvos drabužius pirmenybę teikia savimi pasitikintys žmonės, tvirtai stovintys ant kojų ir blaiviai žiūri į pasaulį. Kitaip tariant - tie, kurie susiduria su aplinkinėmis tikrove. Ruda suknelė padės jums jaustis ramiau ir pasitikėti, todėl tai yra puikus pasirinkimas svarbiems įvykiams gyvenime.

Ruda spalvų paletė apima daug atspalvių - nuo smėlio iki šokolado. Tarp tokių puikių pasirinkimų merginos, turinčios įvairių tipų išvaizdą, tikrai ras jiems tinkančią rudos spalvos atspalvį.

Atspalviai

Susipažinkime su šio gražaus ir kilnumo spalvų įvairove.

Šviesus

Šviesiai rudos spalvos apima tokius rudos spalvos atspalvius: auksinės rudos spalvos, grietinėlės, pilkos rudos, kviečių, terakotos, riešutmedžio, karamelės, okerų ir pan.

Ši spalvų schema yra tinkama daugiausia šiltos spalvos tipui. Šviesiai rudos suknelės ne taip aiškiai priskiriamos verslo stiliui. Šilti, minkšti tonai gali pabrėžti moters moteriškumą ir romaną, taigi šviesiai rudos spalvos suknelė gali būti dedama į datą ar šventinį renginį.

Tamsus

Tamsiai rudos spalvos atspalviai yra juodos rudos spalvos, šokoladas, kaštonas, kava, raudona ruda, varis, umber ir sepija.

Tamsiai rudos spalvos yra griežtesnės ir suvaržytos, todėl dažnai pasirenkamos verslo kostiumams, uniformoms ir kt. Tamsiai rudos spalvos suknelė yra puiki galimybė dirbti, ypač jei turite įjungti verslo ratą.

Jei kalbame apie elegantišką suknelę, tai nebūtinai turi būti susiūtos iš gražaus, neįprasto audinio arba originalo.

Ilgis

Ilgas ir kreivus, trumpas ir įtemptas - nuo įvairiausių rudų suknelių stilių, kuriuos dizaineriai pateikė neseniai, tik akys skiriasi. Pažvelkime į populiariausias galimybes kartu.

Ilga iki grindų

Ilga ruda suknelė gali būti tiek griežta, tiek romantiška. Dėl iškilmingų išėjimų turėtumėte pasirinkti lengvesnių atspalvių suknelę, nors, jei turite įspūdingą dekorą ar stilių, tamsiai rudos spalvos suknelė bus puikus pasirinkimas.

Audiniai su blizgučiais dažnai naudojami ilgoms vakarinėms suknelėms siūti, o rudos spalvos atveju šis metodas yra daugiau nei pagrįstas. Dirbtinėje šviesoje šviečiantis audinys puikiai išlygina rudos spalvos suvaržymą ir šaltumą.

Brandžios moterys, be abejo, mieliau priims Pelenės kamuoliuką, kad jaustųsi elegantiškesnis. Rekomenduojame tokioms moterims pasilikti ant susiaurėjusios suknelės su įspūdinga iškirpte arba gražiomis iškirpte.

Midi

Ruda suknelė midi ilgis, priklausomai nuo stiliaus, gali būti tiek biuro, tiek oficiali, ir viliojanti.

Ši spalva yra tokia daugialypė, kad šios spalvų schemos suknelės yra pagrindinė apranga, kurios pagrindu galima sukurti diametraliai priešingus vaizdus.

Trumpas

Ruda suknelė su sijonu virš kelio, daugelis sukels asociacijas su mokyklos uniforma. Kai kurios mergaitės mėgsta šį palyginimą, ir jie mielai papildo šį aprangą sniego baltu apykakle.

Kita pusė mados moterų norėtų atsisakyti šio įvaizdžio, kad nebūtų atrodė kaip sovietinių laikų moksleivė.

Vakarienei galite pasirinkti flirtuojančius modelius su asimetrine iškirpte arba skaidriomis įdėklomis.

Trumpa ruda suknelė savaime atrodo labai lakoninė. Tačiau šiuo paprastumu yra tiek malonė, tiek elegancija. Ruda mini suknelė rekomenduojama pagyvinti blizgančiais, stilingais aksesuarais, kurie tikrai skiriasi spalva. Ryškios odos, didelių auskarų ar karolių diržas, neįprastas rankinės - tokios detalės pora padarys vaizdą apgalvotą ir įsimintiną.

Verslo suknelė su apkarpytomis sijonomis turėtų būti kuo paprastesnė ir uždaryta viršuje.

Deriniai

Juoda

Juoda ir ruda yra gana tamsios ir tamsios spalvos, todėl šis derinys nėra labai gerai suvokiamas. Tamsiai rudos spalvos apranga yra tinkama darbo dienai, bet kartais tinka šventiniam vakarui. Šio spalvų poros gerbėjams gali būti rekomenduojama juodos spalvos derinti su šviesiu rudos spalvos atspalviu, pvz., Tamsiai smėlio, karamelės ar terakotos. Taigi spalvų derinys tampa kontrastingesnis ir išraiškingesnis.

Pažymėtina, kad juodos ir rudos spalvos derinys, skirtas naudoti drabužių kolekcijose, Yves Saint Laurent.

Su balta

Kokias asociacijas turite kartu su ruda ir balta? Žinoma, kažkas apetito: ledai su šokolado sirupu, kava su grietinėlės krema, šokoladinis pyragas su grietinėlė ir tt Taigi, rudos + baltos spalvos derinys atrodo labai „skanus“.

Apskritai, šio spalvų schemos vaizdas įkvepia pasitikėjimą ir ramybę. Jei šis derinys jums atrodo pernelyg nuobodu, nebijokite ją atskiesti su ryškių spalvų priedais, pvz., Turkiu ar raudonomis spalvomis.

Su smėlio spalvos

Smėlio spalvos laikomos viena iš rudų veislių, todėl kartu jie sudaro labai harmoningą porą. Ruda ir smėlio spalvos suknelė puikiai tinka šaltuoju metų laiku, kai norite tiek daug šilumos ir komforto.

Pagal šią spalvų porą galite sukurti minkštą, jaukų vaizdą, kuris puikiai atrodys net ir be ryškių dėmių.

Jei rudos ir smėlio spalvos ansamblis jums atrodo pernelyg nuobodu, galite jį atskiesti auksiniais papuošalais.

Su mėlyna spalva

Keista, tačiau „šalta“ mėlyna spalva ir „šilta“ ruda puikiai tinka viena kitai. Suderinus šias dvi spalvas, svarbu laikytis vienintelės taisyklės: lengvesnis rudos atspalvis, tamsesnis - rudas. Priešinga kryptimi ši taisyklė taip pat taikoma: tamsiai rudos spalvos suknelei reikia pasirinkti šviesiai mėlynos spalvos priedus. Išbandykite skirtingus atspalvius, kad rastumėte gražiausią derinį.

Su raudona spalva

Rudos ir raudonos spalvos tuo pačiu metu gali pasirodyti labai keistai, nepagrįstai. Iš tiesų, jei pasirinksite tinkamus atspalvius šioje spalvų poroje, galite sukurti labai neįprastą, įsimintiną vaizdą.

Raudona spalva puikiai dera su minkštais, šviesiais rudos spalvos atspalviais, pavyzdžiui, smėlio spalvos ar su pienu. Tuo pačiu metu raudoni elementai neturėtų būti pernelyg ryškūs, geriau laikytis tamsių, prislopintų atspalvių, pavyzdžiui, vyno.

Su geltona spalva

Jei atidžiai matysite spalvų paletę, pamatysite, kad šalia durų yra geltona ir ruda. Tai reiškia, kad jie yra artimi jų savybėms ir puikiai tinka tarpusavyje. Šių dviejų spalvų derinys atrodo labai panašus į vasarą, net jei saulės, geltonos spalvos atspalviai yra minimalūs. Spalvų poroje geltonos spalvos atrodo gerai ir šviesiai, ir tamsiai rudos spalvos. Kaip geltona spalva, galite saugiai eksperimentuoti su visa atspalvių paletė: nuo šviesios citrinos iki garstyčių.

Su žalia spalva

Ruda ir žalia - tai natūraliausias derinys, kurį pati gamta mums davė. Ant žemės auganti žolė, lapų medžių šakos yra tik pirmosios asociacijos, kurios prisimena nurodydamos tam tikrą spalvų porą. Ruda, žalia spalva, apranga negali atrodyti neišmintinga, ji visada atrodo labai kilni. Tiesa, tokiame ansamblyje vyrauja žalia.

Galite pasiimti įvairių žalios spalvos atspalvių priedus iki rudos spalvos suknelės, įskaitant retus ir neįprastus, pavyzdžiui, alyvuogių, smaragdų, spygliuočių ir kt.

Variacijos

Su gyvūnų spausdinimu

Gyvūnų spausdinimo suknelės beveik kiekvieną mados sezoną grįžta į stalčių ir parduotuvių lentynų. Žinoma, didžiausia dizainerių ir mados mėgėjų meilė yra leopardo dizainas.

Suknelė su leopardo spauda yra ginklas, kurio pagalba kiekviena mergaitė gali tapti tikra seductress. Dėl mažiau intriguojančio, bet vis dar jausmingo įvaizdžio galite pasirinkti aprangą, kurioje leopardas yra tik fragmentiškas. Skaitykite daugiau apie straipsnį leopardo suknelės.

Oda ir zomšas

Odinė (natūrali arba dirbtinė) suknelė yra gana drąsus sprendimas. Ne kiekviena mergaitė drįsta suknelė odos apranga, nes ji tikrai pritrauks kitų dėmesį. Ruda odinė suknelė neturėtų būti ilga, didžiausia - iki kelio vidurio. Tai geriau, jei suknelė yra siaura ir pabrėžia jūsų figūros eleganciją.

Alternatyva šiai suknelei - zomšos apranga. Dėl medžiagos tekstūros ypatumų mergaitė suede suknelė neatrodo tokia agresyvi, vaizdas yra minkštesnis.

Guipure, nėriniai

Ruda suknelė, pagaminta iš guipure, yra galimybė išeiti. Ilgas arba trumpas, pilnas sijonas ar įtemptas - ši suknelė visada atrodo elegantiška. Rudos moteriškos suknelės mylimos brandžios moterys, bet ir tokios mergaitės, kurios pasirinks tinkamą stilių.

Jaunos ponios turėtų pažvelgti į modelius su pūkuotu sijonu arba suknelėmis, tvirtai priglundančiais.

Polka taškai

Polka taškinės suknelės buvo ypač populiarios praėjusio šimtmečio viduryje - mūsų močiutės su jais džiaugėsi. Rudas baltos žirnelės suknelė yra tikras laiko klasika.

Šiandien drabužiai su tokiu modeliu kažką nukopijuoja pastarųjų metų madą, todėl jie yra susiję su retro stiliumi. Kad jaustumėtės kaip mergina iš to meto filmų, jums reikia pasirinkti modelius su pilnu sijonu į kelius ir, galbūt, žibintuvėlį.

Ruda polka-dot suknelė tapo ypač populiari po to, kai buvo išleistas filmas „Pretty Woman“, kurioje herojus Julia Roberts buvo labai moteriškas ir elegantiškas.

Su rankovėmis

Rudos ir žiemos sezono metu rudos spalvos suknelė su rankovėmis yra šiltų drabužių variantas. Šilta suknelė, pagaminta iš vilnos ar kitos tankios medžiagos, yra geriausias būdas likti moteriškas net ir šaltu oru.

Tačiau, kai kalbama apie nenaudojamą įvykį, geriau teikti pirmenybę kitoms medžiagoms. Populiarios suknelės su ilgomis guipure rankovėmis. Asimetriški modeliai su tik viena rankovė atrodo originalūs.

Pėdkelnės

Kokios pėdkelnės pasirinkti rudą suknelę priklauso nuo suknelės atspalvio. Jei suknelė yra šviesiai rudos spalvos, verta apsimesti tamsiai pėdkelnėmis - šokoladu ar net juoda. Su tamsiai rudos spalvos suknelė yra geriau dėvėti šviesos pėdkelnės, pavyzdžiui, smėlio ar pieniškas atspalvis. Raštuotos pėdkelnės efektyviai atrodys glaustai paprasta pjaustymo suknelė.

Plonos kūno pėdkelnės yra universalios ir beveik bet kokio vaizdo.

Nepamirškite apie ryškius akcentus: smaragdinės žalios, oranžinės arba marioninės kelnės žarnos puikiai tinka suknelei kartu su rudos atspalviais merginoms su šokiruojančiu užuomina.

Batai, batai

Monochromatinė ruda suknelė yra puiki proga parodyti savo gražiausius batus. Be abejo, juodieji batai yra beveik visada tinkami, tačiau aukštakulniai batai su leopardo rašalu arba turkis, su rudomis suknelėmis atrodys daug įdomesni. Sandalai ir sandalai yra lengvų vasaros komplektų pasirinkimas. Jei iškilmingas įvykis vyksta šaltu oru - užpildykite rinkinį su uždaru nosiu ar elegantiškais batus.

Batai su kontrastingomis spalvomis yra puikus papildymas.

Priedai ir papuošalai

Renkantis rudos suknelės priedus, svarbiausia yra laikytis kontrasto principo. Tamsioms suknelėms reikia dėvėti lengvus papuošalus ir atvirkščiai.

Visi aukso atspalviai puikiai atrodo su ruda apranga, todėl galite tiesiog įdėti savo mėgstamus auksinius auskarus ar apyrankes. Papuošalai, pagaminti iš akmenų, pavyzdžiui, turkis arba koralas, puikiai tinka rudai suknelei. Odos diržas ir rankinės bus paskutiniai.

Nepamirškite, kad sudėtingos dizainerio suknelės yra savarankiškos. Neperkraukite vaizdo su informacija.

Užpildykite

Stilistai siūlo keletą makiažo variantų rudai suknelei. Dažniausiai mergaitės renkasi neutralius sprendimus: makiažas rudos, smėlio ar aukso spalvomis.

Tie, kurie mėgsta ryškius akcentus, gali rekomenduoti kontrastingus atspalvius, pavyzdžiui, turkis arba rožinis. Spalvoti šešėliai ir akių kontūrai ne tik pabrėžia akių spalvą, bet ir atnaujina vaizdą kaip visumą. Jei pageidaujate, kad makiažas būtų neutralių tonų, įsitikinkite, kad turite bent šiek tiek pabrėžti lūpas.

Manikiūras

Renkantis nagų lako spalvą rudos spalvos suknelė turėtų vadovautis tais pačiais principais, kaip kuriant makiažą. Jei pageidaujate griežtos klasikinės, tada sustokite manikiūro smėlio rudomis atspalviais. Norėdami sukurti daugiau ekstravagantišką išvaizdą, pasirinkite lako ryškias, sočias spalvas, pavyzdžiui, raudoną ar oranžinę. Negalite nuspręsti? Klasikinė striukė puikiai tinka bet kokiam aprangai.

Komentarai
 1. Veronica
  16.01.2016

  Man patinka rudos suknelės. Mano akys yra pilkos-mėlynos, bet spalva labai)

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys