Vestuvės

Pasidaryk pats vestuvių stalo dekoravimas

Pasidaryk pats vestuvių stalo dekoravimas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Pagrindinės taisyklės
 3. Gėlių dekoras
 4. Stiliaus kryptys
 5. Kaip papuošti audiniu?
 6. Šventinis stalo nustatymas
 7. Galimos klaidos
 8. Sėkmingi pavyzdžiai

Pagrindinis vestuvių salės dėmesys visada yra jaunavedžių stalas. Jis pritraukia svečių akis, fotoaparatų ir vaizdo kamerų lęšius, būtent vestuvių banketui buvo suteikta centrinė vieta ir pagrindiniai papuošalai. Nuotakų ir jaunikio dizaino šventinio stalo pasirinkimas - svarbiausias viso kambario dekoro elementas.

Tačiau yra tam tikros nuotakos vestuvių stalo dekoravimo taisyklės.nesilaikydami, kurią galite paversti pokylių salės apdaila į kažką geidulingo ir skonio. Todėl daugelis porų stengiasi pakviesti profesionalius dizainerius papuošti interjerą arba suteikti šiai įmonei valdžią institucijos, kurioje planuojama šventė, malone.

Bet jei esate tikri savo proporcijos jausmu, pasikliaukite savo skoniu, ar tikrai norite išbandyti save kaip dizainerį, tada galite papuošti vestuvių stalą savo rankomis. Atkreipiame dėmesį į pagrindinius niuansus, kurie padės sukurti tolesnį vestuvių stalo dekoro planą ir pažadinti vaizduotę.

Savybės

Dekoravimo stalai bet kuriuo atveju turėtų atitikti bendrą šventės koncepciją. Todėl jaunavedžių stalas būtinai atitiks visos interjero stilistinę kryptį.

Interjeras parenkamas pagal vestuvių temą, atsižvelgiant į jaunavedžių skonį ir pageidavimus ir gali būti klasikinis ir ekstravagantiškas. Tokiu pačiu stiliumi sukurta ir svarbi vieta jaunimui.

Šventinio stalo papuošalai yra:

 • gėlės - šviežios puokštės ar dirbtinės kompozicijos;
 • audiniai - staltiesės, užuolaidos, juostelės, lankai;
 • dekoro elementai - balionai, žvakės, dekoratyvinės servetėlės;
 • apšvietimas, tinkama stiliaus vestuvių šventė.

Pagrindinės taisyklės

Vestuvių stalas turėtų būti pagrindinis viso kambario vaizdas. Tačiau žodis „centrinis“ šiuo atveju yra sąlyginis, nes tiesiogine prasme salės centre esanti lentelė būtų nepelninga ieškoti. Jaunavedžiai bus nepatogūs priimti sveikinimus ir svečius - pažvelgti atgal į jaunavedžius.

Todėl jaunimui skirtas stalas visada yra priešais sieną, atviras vaizdas į visą salę. Optimaliai, jei kavinėje ar restorane yra nedidelis podiumas arba mini scena.

Jei vestuvės planuojamos linksmos vakarienės stiliumi, pakaks svečiams pasimėgauti savitarnos stalu, tačiau jaunavedžiams vis dar reikia pateikti nedidelę atskirą stalą ir paryškinti specialiais dekorais.

Dėl nedidelio vestuvių namo, suprojektuoto nedideliam svečių skaičiui, tinka vienas bendras stalas, o nuotakos sėdi prie priekinės dalies. Jis turi būti pabrėžtas, nors ir paprastas, bet gražus. Svarbiausia yra ne perkrauti stalą su nereikalingais elementais, kurie tik trikdys visus.

Pagrindinės stalo dekoras turi būti suderintas su kitų stalų spalvomis ir stiliumi, tačiau išsiskirti iš jų su ryškesnėmis ar sodingesnėmis dekoracijomis. Dekoratyviniai papuošimai gali būti ne tik ant stalo, bet ir prie stalo, priekinėje pusėje ir šonuose.

Vazos ir žvakidės neturėtų būti pasirinktos pernelyg didelės ir didelės - jos neturėtų užsidaryti, patekti į fotografo objektyvą vietoj jaunavedžių. Tačiau grindų apdailos apimtis yra gana tinkama, su sąlyga, kad jie tinka interjero stiliui.

Gėlių dekoras

Vestuvių gėlės yra ypatinga puošmena, simbolizuojanti grožį, jaunimą, klestintį gyvenimą. Dėl stalo dekoro geriausias variantas būtų nedideli pumpurai ant trumpų kiaulių. Suderinus su tonas ir kompozicijoje, jie užpildys atmosferą atostogų ir elegancijos dėka.

Geriausias pasirinkimas, pasak ekspertų, papuošti vestuvių stalą yra rožės, gerberos, hydrangeas ir chrizantemos. Jie geriausiai išlaiko savo formą, suteikia kompozicijai tūrio ir gerai derina su kitais augalais ir dekoratyvinėmis medžiagomis.

Fone prieš sieną arba iš stalo priekinės dalies, galite įrengti tūrio puodą su paruoštomis didelių ir aukštų gėlių kompozicijomis arba įdėti gėles į šias vazas, kurias pristatys svečiai, kai nuotaka ir jaunikis atvyksta į banketų salę.

Garlandai ir gėlių takai palei išorinį stalo kraštą ir išskleidžiamąją staltiesę atrodo ne mažiau šventiniai. Šiuo tikslu ant paviršiaus pritvirtintas akytas kempinė, sudrėkinta vandeniu, kuriame yra skylės. Gėlės įterpiamos į šias skyles pagal iš anksto parengtą schemą.

Su šiuo dekoru jūs galite padaryti foną už jaunavedžių nugaros. Tokiu atveju kempinė yra pritvirtinta prie stiprios vielos ar lenkimo medžiagos. Tuščia yra montuojama ant sienos arkos, vestuvinių žiedų, širdies ar bet kurio kito gražaus simbolio pavidalu. Pagal tą pačią schemą į kempinės angas įterpiamos trumpos gėlės.

Pinti krepšiai su gėlėmis atrodo stilingai prie stalo, tačiau jie neturėtų būti per daug. Pageidautina, kad krepšiai būtų išdėstyti simetriškai ir vienodo dydžio bei formos.

Šviežios gėlės puikiai akcentuoja vestuvių šventės stilių, jei jas išsirinksite pagal bendrą spalvų schemą. Savo ruožtu spalvų sprendimai priklausys nuo vestuvių stiliaus ir temos.

Stiliaus kryptys

Į vestuvių stalą netapo juokinga vieta tarp svetimų situacijų, būtina atsižvelgti į bendrą interjero dizainą. Taigi pagrindinei jaunavedžių vietai pasirinktos tos pačios spalvos ir papuošimai, kaip ir kitose lentelėse, staltiesėse, užuolaidose. Vienintelis skirtumas, kad jaunavedžių stalas bus nuostabesnis ir ryškesnis.

Tradiciškai vestuvių šventė yra sudaryta iš dviejų stilių - klasikinio ir Provanso.

 • Klasikinis Stiliaus sunkumas suteiks renginiui ypatingą iškilmingą pastabą, akcentuoja nuotakos aprangos sudėtingumą ir jaunikio kostiumo pagarbą. Šio stiliaus stalas gali būti papuoštas giliais kilniais tonais, privalomai derinant su balto gausa. Šviesiai balta staltiesė ant išsikišusios apatinės violetinės arba tamsiai mėlynos spalvos, bordo ar šokolado audinio atrodys spalvinga. Sveikintinos komplikuotos apmušalai ir sunkūs audiniai apatinėms staltiesėms. Krištolas, žvakidė, stalo įrankiai ir kėdės turi atitikti prabangią atmosferą. Gėlių puošmenos parinktos taip, kad atitiktų staltiesės spalvą. Bet su kitomis dekoracijomis reikia būti atsargiems - klasikinio stiliaus karališkasis stalas netoleruos vulgarių perteklių.
 • Provansas. Visų vestuvinių pastelinių spalvų bendrinis pavadinimas. Pagrindinė stiliaus spalva yra levandų alyviniai atspalviai, tačiau juos galima sėkmingai pakeisti mėlynos, rausvos, kalkių spalvomis. Ant stalo yra oro audinių apmušalai, smulkių gėlių puokštė, lankai, gūžiniai. Fonas puošia gėlių arkos, rutulių, didelių lankų ir šviesių organza ar nailono juostelių. Šviesos perlamutro atspalvių porcelianas valdomas. Pastelinių atspalvių puošimas ypač tinka labai jauniems vedyboms ar įtikinamiems romantikams.

Kaip papuošti audiniu?

Bet koks atostogų stalas prasideda staltiesėmis. Valgymo vieta pirmiausia turėtų sukurti estetinę atmosferą. Dekoravimui naudokite specialius metodus, skirtus akcentuoti jaunavedžiams priklausančią vietą.

Dėl vestuvių staltiesės nesijaučia audinio, gausiai papuošto sukimo, gražių mazgų, lankų metodu, sukurkite įvairių rūšių kontrastingų spalvų audinį, sugriežtinant ir audiant.

Elegantiškas variantas - dvi staltiesės, skirtingos tekstūros ir spalvos.

 • Apatinis staltiesis yra pagamintas iš storo audinio iš gilių ar intensyvių atspalvių. Jis gali būti pagamintas iš sunkiųjų satino, aksomo, šilko.
 • Viršutinė, ne visiškai dengianti dugną - nuo organzos ar nėrinių.

Kuriant dramos draperija, reikia taikyti fantaziją, o likusi dalis - technikos klausimas. Išilgai staltiesės kraštų į centrą, tvirtas, storas siūlas susiuvamas ir sugriežtintas bet kuriuo patogiu būdu. Sulenkimai yra suformuoti ir pritvirtinti tinkamu lygiu.

Gražiai atrodo sodrus lankai priekiniame stalo krašte. Dėl ypatingo akcento, jie turi būti montuojami ant sniego baltos staltiesės, o lankai turėtų būti suderinti su staltiesės tonu.

Apvalios spalvos, sukurtos su užuolaidomis, gali elegantiškai nukristi prie grindų, pavyzdžiui, vestuvių suknelės. Tokia audinio banga savaime yra ornamentas. Tačiau galima nustatyti vietą gėlių puokštėms ar dekoratyviniams elementams - figūroms, simbolinėms dovanų dėžutėms, dekoratyviniam fontanui.

Jūs galite siūti bet kokias audinio puošmenas, skirtas apdailai, arba įsigyti paruoštas galimybes vestuvių salone.

Šventinis stalo nustatymas

Vestuvių stalo dizaino metu kiekviena dekoro detalė turi būti įrengta, suderinta su bendra vestuvių tema, o indai nėra išimtis.

Bendrosios atostogų lentelės stalo reikmenys yra:

 • peiliai turi būti išskirtinai švarūs ir blizginti;
 • atraminė plokštė yra 2 cm atstumu nuo stalo krašto;
 • šakutė turi atsidurti kairėje plokštelės pusėje, dantimis ir peiliu į dešinę, pažymint kraštą prie plokštės;
 • šaukštas yra šalia peilio, šiek tiek į dešinę;
 • akiniai yra tiesiai nuo plokštės, jų skaičius priklauso nuo numatytų gėrimų, tačiau numeris 3 yra standartinis - šampanui, vynui ir gaiviesiems gėrimams;
 • Stiklai stipriems gėrimams dedami šalia akinių.

Pasaulio etiketo priimtos taisyklės turėtų būti laikomasi netgi nedidelių ar neformalių vestuvių metu. Toks smulkmena, kaip teisingas patiekalų išdėstymas, suteikia stalo išvaizdą gerai apžiūrėtai ir kultūrinei išvaizdai.

Atraminė plokštė yra svarbus aptarnavimo įtaisas. Pirma, ji suteikia apdailos išsamumą. Antra, ji išlaiko erdvę ant staltiesės švarios ir taip pat stendas giliems patiekalams su karštais patiekalais. Prieš valgio pradžią atraminės plokštės gali būti gražiai dekoruotos servetėlėmis su papildomais dekoratyviniais elementais: šakelėmis, lankais, žiedais.

Jei vestuvės nevyksta aukšto lygio pareigūnų lygiu, jūs neturėtumėte pasipiktinti svečiais su įvairiais stalo įrankiais aplink plokštelę. Tai gali suteikti svečiui nepatogią padėtį. Pakankamas standartinis rinkinys, o likusi dalis gali būti atnešama vėliau, priklausomai nuo naujų patiekalų ant stalo.

Šampanui yra dviejų rūšių akiniai - siauras ant plono stiebo ir platus dubenyje. Vestuvių šventėje pageidautina, kad svečiams būtų siūlomi labai siauri akiniai, tačiau jaunavedžiai gali turėti bet kokį. Ir dar geriau, jie buvo iš pradžių dekoruoti. Pavyzdžiui, juostelės ar dėklai.

Druskos kratytuvas, pipirai ir duonos maišai svečiams yra lygūs tarp stalo, šalia šviežių daržovių griežinėlių. Jei manoma, kad nuotaka ir jaunikis turi atskirą stačiakampį stalą, druskos maišytuvas, duonos ir daržovių gabaliukų krepšelis dedami dviem egzemplioriais abiejose lentelės pusėse. Už apvalią vestuvių stalą pakanka vienos kopijos.

  Arbatos rinkinys priartėja prie šventės pabaigos, kai jau praėjo 2/3 renginio programos ir atėjo laikas parodyti vestuvių tortą.Paslauga turi būti tokia pati, net jei yra daugiau svečių nei rinkinyje esantys elementai. Paprastai restoranuose nėra tokios problemos, tačiau namų vestuvėms geriau pasirūpinti, kad iš anksto įsigytų vienodas paslaugas.

  Galimos klaidos

  Nurodytos taisyklės ir rekomendacijos, žinoma, nėra panacėja, ir force majeure gali įvykti kiekvienoje vestuvėje. Dėl šios priežasties neturėtumėte labai nusiminusi, bet vis tiek galite išvengti daug klaidų.

  • Neleiskite dideliems daiktams ant stalo, ar tai būtų buteliai, vazos ar gėlės. Naujieji turėtų būti viešai vieši visame šlovėje.
  • Apvaliems stalams geriau apsiriboti vienu apdaila, o stačiakampio formos - tai simetriškos dekoracijos palei kraštus.
  • Stalo servetėlės, kurios iš pradžių bus kaip stalo ir atraminės plokštės apdaila, pageidautina pasirinkti audinį, didelį dydį. Kai jaunavedžiai ir svečiai sėdi prie stalų, ant jų kelio gali būti dedamos servetėlės, kad jie netyčia neužterštų atostogų.
  • Reikėtų vengti stiprių kvapų gėlių ir kvapiųjų žvakių - salėje su dideliu žmonių skaičiumi galvos skausmas gali būti stiprus kvapas. Tegul šventė kvepia gerus vynus, skanų maistą ir šiek tiek nuotakos dvasių.

  Sėkmingi pavyzdžiai

  Norėdami papuošti vestuvių stalą su savo rankomis, visai nereikia kreiptis į brangius dizainerius. Įdomios idėjos galima rasti vestuvių agentūrų kataloguose, specializuotose svetainėse, ir naudinga dalyvauti šioje klasėje.

  Mes siūlome keletą pavyzdžių, kurie padės paskatinti vaizduotę ir, galbūt, paskatins savo originalią idėją.

  • Apvalus stalas jaunavedžiams švelniai, „Provansas“. Pagrindinis dėmesys skiriamas gėlių riešutams ir staltiesės audiniams.
  • Elegantiška balta ir balta klasika. Idealiai tinka gerbiamam suaugusiam pora.
  • Nuostabi mėlyna. Jūros tema vestuvėms kavinėje ar restorane ant kranto.

  Kaip gražiai papuošti vestuvių stalą, žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys