Vakarinės suknelės

Raudonos vakarinės suknelės

Raudonos vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Spalvų funkcijos
 2. Į grindis
 3. Midi
 4. Trumpas
 5. Su nėriniais
 6. Raudona suknelė su atvira nugara
 7. Raudona ir balta vakarinė suknelė
 8. Raudona ir juoda vakarinė suknelė
 9. Pilnai
 10. Vakaro makiažas pagal raudoną suknelę

Atrodo, kad naujasis mados sezonas pažodžiui pažeidžia visas nustatytas taisykles. Dizaineriai ir mados namai naudoja ryškius ir švarius atspalvius. Ypatingą dėmesį jie skyrė raudonai spalvai, kuri buvo tiesiog visur - atsitiktiniais drabužiais, biuro stiliumi, vakarinėmis suknelėmis. Raudona vakaro suknelė yra įspūdingas sprendimas, kuris sukuria patrauklų vaizdą.

Spalvų funkcijos

Raudona yra liepsnos, aistros ir aromatinių rožių spalva. Jis siejamas su energija ir nesuvaldomu seksualumu.

Štai kodėl moterys, dėvinčios tokius drabužius, atkreipia dėmesį į save, parodo savo įvaizdžio drąsumą, pritraukia žmonių nuomonę. Jie mato jus kaip gražią gėlę, bet tuo pačiu jie bijo erškėčių.

Nedelsiant pastebime, kad ne kiekviena mergaitė gali sau leisti raudoną. Ji turi pasitikėti savimi, turėti valią. Paprastai tai yra tikslingos ponios, kurios žino, ko nori iš gyvenimo, ir pasitikintys savo tikslu. Jie lengvai pasiekia vyrų vietą, užmezga verslo ryšius.

Raudonosios moterys yra lyderiai, stiprūs, pasitikintys savimi.

Taip pat nepamirškite, kad raudona yra agresyvi spalva, atspindinti gražios moters grožį. Net nebandykite ginčytis su moterimi raudonoje suknelėje, nes tai yra visiškai nenaudingas pratimas. Jie visada žino, kad jie yra teisūs ir nebebus poilsio, kol jie nepatvirtins tų, kurie su jais nesutinka.

Į grindis

Laikas parodė, kad raudona suknelė ant grindų yra tinkama bet kuriuo metu ir visur, kur norite tapti dėmesio centre. Šis sezonas rodo, kad yra lengvas rutulio stilius.

Korsetas, ilgas sijonas, beveik visiškas dekoro trūkumas, pabrėžiantis aristokratinį įvaizdį. Viena vertus, tai paprasta, bet, kita vertus, tai yra neįtikėtinai prabangus.

Raudona palei yra tobula:

 • smulkus apmušalas;
 • sluoksniavimasis;
 • originalus pjovimas;
 • brangių medžiagų. Tai ypač pasakytina apie natūralius ir matinius šilkas.

Ieškokite raudonų satino grindų ilgio suknelių, kurios demonstruoja moteriškumą ir romantiką. Taip pat svarbu naudoti tokį elementą kaip vakarinę suknelę. Pjūvio buvimas suteiks dėmesio liekamosioms kojoms.

Nepamirškite apie traukinį, kuris puikiai pabrėžia karaliaus didybę. Jis gali būti pagamintas iš šifono, skaidrių audinių, papildytų pilnu sijonu arba originaliu apdaila. Dėl rankovių ilgis priklauso nuo pageidavimų.

Midi

Jau savaime raudona suknelė yra savarankiška, nes net ir paprastiausi modeliai puikiai atrodo.

Todėl neturėtumėte būti nustebinti dėl geriausių dizainerių iš viso pasaulio mados šou. Jų raudonųjų aprangų esmė buvo naudoti pusiau įrengtą arba tiesų siluetą, žemiau kelio arba į kulkšnies vidurį, su trimis ketvirčiais rankovėmis. Pagal šį pagrindinį stilių kiekvienas pridėjo savo razinų ir niuansų. Atrodo puikiai ir gana praktiškai.

Trumpas

Nebijokite, kad tai pernelyg drąsus sprendimas. Šį sezoną galite ir turite dėvėti panašius drabužius. Mini provokuojantis ilgis tinka net ir tiems, kurie visą gyvenimą laikėsi konservatyvios mados. Ir todėl, kad suknelė vaidina ryškius atspalvius, pažeidžia nustatytas taisykles ir tradicijas.

Jei norite pritraukti, suvilioti kitus, geriausias sprendimas yra trumpas raudonas suknelė.Jis tinka naktiniams klubams, nes nesudaro kliūčių judėjimui, leidžia šokti taip, kaip norite. Plius jūs pabrėžsite jų kojų grožį.

Dėl rankovių yra vieta eksperimentams. Vienas tinka įspūdingoms rankovėms, kitoms - atviroms pečių, nugaros ir net dekoleto. Jūs galite pridėti juos prie rhinestones, blizgučiai, naudoti satino ar guipure kaip pagrindą. Svarbiausia yra tai, kad suknelė pabrėžia jūsų stipriąsias savybes ir neparodo figūros ar odos trūkumų.

Tačiau tai, kas turėtų būti išmesta, yra pernelyg atvira krūtinė, provokuojanti gabalai. Tai nėra madingi ir pernelyg atviri.

Su nėriniais

Nėriniai sukuria neįtikėtinai viliojančius vaizdus, ​​todėl raudonos suknelės atveju tai bus labai sveikintina. Ypač jei nėra suknelės suknelės. Ilgis gali būti žemiau kelio, grindų ar mini, sumontuoto arba pusiau įrengto silueto. Bet kokiu atveju raudona suknelės suknelė suteikia moteriškumą, daro mergaitę tikrąja junga.

Atlantą naudoti kaip pamušalą, skirtą sijonui ar karkasui dekoruoti, nereikės atleisti.

Tikroji šio sezono tendencija yra ilga raudona suknelė ant grindų su nėrinių viršūnėmis. Be to, puokštėms puikus pasirinkimas būtų tokia suknelė, bet ilgis iki veršelio vidurio kartu su kontrastiniu pamušalu. Tiesiog įsitikinkite, kad po juo turite stiletto kulniukai, sankabos maišelis ir tvarkingi papuošalai. Nedėkite per daug dėmesio priedams, kad nebūtų nukreiptas dėmesys iš paties aprangos.

Taip pat ši tendencija išlieka plika kūno ir nėrinių rankovių iliuzija.

Raudona suknelė su atvira nugara

Jei norite padaryti savo įvaizdį moterišku ir viliojančiu, pasirinkite šią raudonos suknelės versiją. Tačiau nepamirškite, kad jis turi tam tikrą trūkumą - modelis pabrėžs jūsų figūros trūkumus, todėl, jei yra per didelis svoris ar pernelyg didelis liesumas, geriau atsisakyti suknelės.

Įdėjus raudoną suknelę su atvira nugara, pasiimkite atitinkamus apatinius drabužius. Nėra tradicinių liemenėlių, tik be diržų arba kaip paskutinė priemonė silikono diržams. Renkantis grindų ilgį, išpjova gali pasirinkti bet kurį jūsų skonį. Labiausiai drąsiai pasirinkti kaklo iškirptę į juosmenį ar net žemesnę, o tik pečių ir pečių ašmenys atneša drovios moters.

Raudona ir balta vakarinė suknelė

Raudona spalva gerai tinka daugeliui atspalvių. Tačiau geriausias draugas yra universalus baltos spalvos. Jis naudojamas kaip įdėklai arba raudonųjų nėrinių sluoksniai. Baltos spalvos spalvos raštai atrodo labai įdomūs.

Raudona ir juoda vakarinė suknelė

Naujausia madinga naujovė buvo juodas dekoras aplikacijų ir nėrinių, puošiančių raudonais apranga.

Pilnai

Svarbu suprasti, kaip raudona spalva yra patraukli, ir tiek daug yra klastinga. Tai ypač pasakytina apie pilnas mergaites. Jei norite žiūrėti raudonai kaip įmanoma įspūdingiau ir sėkmingiau, atlikite keletą paprastų taisyklių:

 1. Šešėliai pritrauks dėmesį, nes raudona suknelė pageidautina pasirinkti matinį. Visų rūšių blizgesys, ryškus dekoras, blizgučiai bus tik vizualiai didesni.
 2. Raudona apranga neturi būti pagaminta iš vieno raudonos spalvos audinio. Vienas ryškus akcentas gali užtekti, pavyzdžiui, kėbulo zonoje, ir padaryti sijoną tamsiai. Jei sutelkiate dėmesį į gražią didelę krūtinę, ji nukreips dėmesį nuo netobulos juosmens ar kojų.
 3. Vertikalūs brėžiniai kartu su monochromatiniu raudonu fonu - tai puikus sprendimas visoms grožybėms.
 4. Stilius turėtų būti suvaržytas, glaustas. Pavyzdžiui, byla. Tokia raudona suknelė, papildyta išskirtine striukė, sukuria unikalią elegantišką išvaizdą.
 5. Nelaikykite nedidelio ilgio. Geriausias variantas - kelio viduryje. Šiuo atveju batai turėtų būti aukšti kulniukai.

Vakaro makiažas pagal raudoną suknelę

Jei nuspręsite dėvėti iškilmingą renginį, svarbų susitikimą ar kitą renginį, raudoną aprangą, jokiu būdu nesuderinkite su ryškiu, turtingu makiažu.

Tamsiai kosmetikos spalvos nėra rekomenduojamos blondinėms, nes jos tampa sunkios. Pageidaujamas skystas akių kontūro ar net plonas rodyklas, pagamintas su juodu pieštuku. Šešėliai yra labai lengvi, pageidautina, su blizginančiu efektu. Dėl blakstienų reikia pasirinkti birių tušas.

Brunetės tinka dūmų makiažui, blizgantys šešėliai, bet spalva gali būti juoda arba tamsiai pilka. Labai natūralus tonas. Ant viršutinių akių vokų padarykite tvarkingą rodyklę, kuri suteiks košetiškumo vaizdą. Leidžiama naudoti netikras ar išplėstas blakstienas, nes jos atrodo labiau išraiškingos.

Raudona lūpų dažai gali puikiai papildyti jūsų įvaizdį. Be kurių merginos, kurios atlieka makiažą pagal nuostabią raudoną suknelę, negali padaryti be raudonos. Tik natūralūs atspalviai, pabrėžiant iškilusius skruostikaulio kampus. Ir iš rožinės ir raudonos spalvos atspalvių atspalvių: kartu su raudona suknelė, jie bus visiškai netinkami.

Komentarai
 1. Katya
  21.09.2015

  Nėra nieko gražesnio nei raudonos suknelės! Mano širdis sustoja, bet kas vyksta su vyrais ... galime tik atspėti.

 2. Lyuba
  07.09.2015

  Raudona suknelė ne viskas. Jūs turite sugebėti save pristatyti tokioje suknelėje, vaizdas turi būti tikras. Priešingu atveju tokia suknelė gali atrodyti juokinga.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys