Vestuvės

Kaip padaryti krūtinę už pinigus vestuvėms?

Kaip padaryti krūtinę už pinigus vestuvėms?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Dydžio ir formos pasirinkimas
 2. Būtini įrankiai ir medžiagos
 3. Kaip padaryti savo rankas?
 4. Dekoravimo rekomendacijos
 5. Gražūs pavyzdžiai

Vienas iš labiausiai paplitusių jaunavedžių dovanų variantų yra pinigai, už kuriuos jaunoji šeima gali nusipirkti tai, ko mano esant reikalinga. Kad būtų lengviau ir patogiau perduoti vokus, tai geriausia naudoti tam skirtoms liemenėms. Šį atostogų priedą galima nusipirkti ar gaminti savarankiškai, todėl svarbu žinoti jo teisingus matmenis, pasirinkti tinkamą medžiagą ir gražiai pridėti dekoracijas.

Dydžio ir formos pasirinkimas

Karštas, kuriame svečiai vestuvių šventės metu pristato pinigus, turėtų atrodyti įspūdingai ir kuo patogiau. Šiam priedui nepastebima visiems, kurie dalyvaus šventėje, svarbu pasirinkti tinkamą dydį. Per maža krūtinė leis surinkti vokus ir korteles, o per didelis bus išsiskiriantis, o tai sukels daugybę dviprasmiškų pokalbių. Be įprastinio patogumo, šio dėžutės dydis yra svarbus dėl turinio saugumo. Per mažas pajėgumas gali būti lengvai pavogtas, o svečiai ir jaunavedžiai yra užimtas.

Optimalus krūtinės dydis - 20-30 cm, o aukštis ne didesnis kaip 20 cm. Tokie standartai skirti ne daugiau kaip 80 svečių ceremonijai. Jei planuojama, kad vestuvės bus labai didelės, galite padidinti produkto dydį arba suteikti kelis stalčius, skirtus finansinėms dovanoms jaunimui. Dydis priklauso ne tik nuo svečių skaičiaus, bet ir nuo krūtinės formos.

Labiausiai paplitęs variantas yra apvalios ir kvadratinės sveikinimo dėžutės, perkamos arba pagamintos rankomis. Paprastai pasiruošimas šventei užtrunka daug laiko, todėl bus lengva atlikti tokį priedą, ypač jei žinote, ką reikia padaryti. Tuo atveju, jei norite kažką neįprasto, galite organizuoti produktą širdies ar statinės pavidalu. Jei pora jau laukia pirmagimio, tuomet jūs galite padaryti vežimėlį-krūtinę, o tie, kurie planuoja keliauti po ceremonijos, gali sukurti automobilį ar laivą, kuris atrodys originalus ir įdomus.

Priklausomai nuo lėšų rinkimo tikslo vestuvių metu, produkto spalva taip pat gali skirtis. Ateityje vaikai gali būti mėlyni arba rožiniai, atsižvelgiant į būsimo kūdikio lytį. Keliavimui krūtinė gali būti spalvinga ir ryški, pavyzdžiui, emocijos, kurias pora turėtų gauti atostogų metu. Finansuojant šeimai skirtą židinį paprastai teikiama gryna balta spalva, simbolizuojanti grynumą ir harmoniją, kuri yra būtina ir svarbi šeimos gyvenime.

Norint, kad šventinis aksesuaras būtų originalus, kartu su visos salės dekoru, kuriame vyksta šventė, svarbu pasirinkti jam tinkamas dekoracijas ir jas gražiai išdėstyti.

Būtini įrankiai ir medžiagos

Už rankas už vestuvių pinigus už savo rankas galima pritaikyti visas turimas medžiagas. Pagrindinė taisyklė šiuo atveju bus būsimo produkto patikimumas, kad jis galėtų lengvai atlaikyti apkrovą, su kuria ji susiduria. Norėdami sukurti bet kokios formos ir dydžio dėžutę, jums reikės medžiagų ir įrankių, be kurių nieko neįmanoma sukurti. Kai svarbu turėti:

 • kartonas, jo storis turi būti ne mažesnis kaip 2 mm, kad būtų sukurta kieta struktūra;
 • klijai, geriau nei PVA, tačiau gali būti kitų variantų, jei jis yra geros kokybės;
 • biuro peilis ir žirklės;
 • skirtingo storio juosta;
 • įvairių spalvų ir tekstūrų popierius;
 • dekoratyviniai daiktai, tokie kaip juostelės, karoliukai, gėlės.

Krūtinės gamybai gali būti ne tik tinkamas specialiai įsigytas kartonas, jis gali būti pagamintas iš paprastos batų dėžutės, svarbiausia, tinkamai pasirūpinti.

Jums gali prireikti papildomų įrankių, leidžiančių sukurti unikalų produktą:

 • formos skylės;
 • žirklės su skirtingų formų antgaliais;
 • spalvota juosta;
 • klijų pistoletas;
 • skirtingų spalvų adata ir siūlai;
 • valdovas.

Jei kalbame apie medžiagas, tinkančias naudoti kaip apdailos krūtinę, tai gali būti:

 • audiniai - aksomas, satinas, šilkas ir ne tik;
 • popierius - lygus, gofruotas, storas, įspaustas;
 • ažūriniai audiniai, tinkamesni gatavo produkto dekoravimui;
 • skirtingo storio, tekstūros ir spalvų juostos;
 • dekoratyviniai elementai - karoliukai, kriauklės, rhinestones, karoliukai, blizgučiai ir bet kokie elementai, suteikiantys šventinį produktą.

Jei pageidaujate, galite sukurti didesnio tankio krūtinę nei kartonas, jis gali būti plastikas arba net medis, su kuriuo jūs turite tinkamai pasirinkti papildomą įrangą ir dekorą. Norėdami papuošti šias skrynios negali padaryti be maskavimo juostos, kuri leidžia jums padalinti produktą į dalis, dažyti ir suteikti norimą išvaizdą. Kuriant šį produktą verta pamąstyti, kokio dizaino jis turės, kaip jį atidaryti ir kaip jį užrakinti.

Svarbu rūpintis ne tik grožiu ir patogumu, bet ir saugumu, padarant nedidelį užraktą, kurį gali atidaryti tik jaunavedžiai, o tai padės sutaupyti pinigų iš tų, kurie įsivaizdavo kažką blogo.

Kaip padaryti savo rankas?

Norėdami užsidirbti pinigų už vestuves, turite žinoti bendruosius šio darbo principus ir niuansus, su kuriais susidurs kūrybinis procesas. Gamybos schema yra gana paprasta, tačiau tiems, kurie pirmą kartą sukuria tokį produktą, tai bus labai naudinga. Norėdami padaryti mažą krūtinę, galite naudoti paprastą dėžutę iš batų. Ruošiant, priekinė dalis yra šiek tiek žemesnė už nugaros dalį, kad būtų galima imituoti realaus produkto išvaizdą ir pakartoti jos uždarymo sistemą. Planuojant vestuvių dėžutės sukūrimą pinigų rinkimui, verta pasirinkti pradinį pajėgumą, kad jis turėtų reikiamus matmenis, o ne per didelius, bet ne mažus, kitaip bus problema naudoti produktą.

Be krūtinės pagrindo, taip pat turėtumėte rūpintis dangčiu, kuris turėtų būti gaminio apdaila, o tai yra geriausias pasirinkimas. Kai tik produktas bus paruoštas, jis turi būti papuoštas audiniu arba popieriumi, o tada tęsiamas apdailos procesas. Vestuvių krūtinė švenčių metu neturi didelio vaidmens, tačiau jauni žmonės, taip pat svečiai, atvykę pasimėgauti pora su savo maža dovana, mielai panaudos šiam tikslui specialiai pagamintą pajėgumą, kuris papildys bendrą kambario dizainą.

Siekiant, kad krūtinė pasirodytų tikrai graži ir funkcionali, apsvarstykite jo gamybos pagrindinę klasę. Po to galėsite dirbti, nes, žinodami, ką ir kaip daryti, po žingsnio žingsnis po žingsnio, yra daug didesnė tikimybė, ko norite. Šeimoms skirtą voką, skirtą vokams su pinigais ir kortelėmis, gali būti skirtingų matmenų, formos, spalvų ir dekoro, tačiau kūrimo pagrindai bus panašūs. Taigi, jei norite, kad šis vestuvių aksesuaras, turite atlikti keletą veiksmų.

 • Kartono paruošimas. Jis piešia norimo dydžio šabloną, iš kurio bus sukurta krūtinės bazė. Kai viskas bus padaryta, reikia atidžiai supjaustyti dalis, paliekant erdvę leidimams, dėl kurių galite klijuoti struktūrą. Pašalpos ir likusios raukšlės turi būti kruopščiai išlenktos, kad jos būtų visiškai lygios.Paskutinis žingsnis bus klijų klijavimas į vieną kompoziciją su klijais arba lipnia juosta. Svarbu tai padaryti dėžutės viduje, kad nekiltų produkto išvaizda.
 • Norėdami sustiprinti visą struktūrą ir padaryti krūtinę patikimesnę, reikia iškirpti kartono juostelę, per kurią papildomai klijuojami vidiniai kampai. Tai leidžia ne tik nustatyti išmokas, bet ir paslėpti.
 • Kitas žingsnis bus darbas ant dangčio, kurio krūtinėje paprastai yra tūrinė forma. Norėdami, kad kartonas būtų gražiai, o svarbiausia, tolygiai sulenkite, suteikiant pusapvalę formą, gaminio viduje reikia padaryti keletą išilginių juostų. Verta prisiminti, kad pernelyg didelė jėga spaudžiant produktą sukels skylę ir viskas turės prasidėti iš naujo. Kai tik įmanoma pasiekti pageidaujamą formą, reikia pritvirtinti tūrio dalį su pagrindu, leidžiančiu gauti norimą krūtinę. Geriau pasirinkti vidų tvirtinimui, tai leis išvengti matomų jungčių ir klijavimo taškų, dėl kurių išvaizda taps patrauklesnė.
 • Kai tik pasirengęs krūtinės pagrindas, verta pereiti prie labai svarbaus taško - nukirpti vokų ir kortelių skylę. Labai svarbu teisingai išmatuoti lango ilgį ir plotį, kuriame svečiai sumažins jaunimui paruoštą. Patogiausias būdas padaryti šią skylę yra su raštinės peiliu, kuris greitai ir lengvai pjauna kartoną be deformavimo, nes žirklės gali padaryti.
 • Kitas žingsnis yra papuošti dėžutę su popieriumi arba audiniu. Šiai procedūrai reikia matuoti apatinę dalį atskirai ir apibūdinti, taip pat viršutinę dalį. Pirmas žingsnis yra papuošti dangtį, o tada likusį krūtinę. Ant stogo ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas skylei, kuri turi būti kuo skubiau pjaustoma, o kraštai turi būti apdoroti šviečia žvakė. Šis etapas reikalauja maksimalaus tikslumo ir priežiūros, nes jis priklauso nuo galutinio produkto išvaizdos.
 • Kai krūtinė yra visiškai baigta popieriumi ar audiniu, prasideda galutinis etapas, kuriame gaminys dekoruojamas visais dekoratyviniais elementais, skirtais išvaizdai pagerinti ir atitikti renginio stilių.

Gali būti keletas variantų, kaip padaryti krūtinę, pasirinkus konkretų, priklausys nuo laiko, kurio reikia, kad jis būtų sukurtas ir noras eksperimentuoti bei kurti. Kuo daugiau galimybių įkvėpti, gražūs pavyzdžiai, tuo geriau pasirodys jūsų mažas langelis.

Dekoravimo rekomendacijos

Vestuvės krūtinės dizainas yra vienas svarbiausių etapų, nes tai priklauso nuo produkto ir jo estetikos suvokimo. Netinkamai parinktos dekoratyvinės dekoracijos arba jų netinkama vieta suteiks priešingą poveikį iš norimo, o vietoj stilingo ir įdomaus aksesuaro šventėje dalyvaus juokingas atributas, nustebinantis visus dalyvius. Norint, kad viskas vyktų taip, kaip turėtų būti, svarbu laikytis tam tikrų taisyklių.

 • Dėl krūtinės sąnarių ir kampų apdailos geriau naudoti satino juosteles, kurios priklijuotos ant gaminio. Svarbu, kad jie būtų tos pačios spalvos kaip ir dėžutės medžiaga.
 • Karstas gali būti papuoštas siuvimo parduotuvėse ar nuotakos salonuose iš anksto įsigytais papuošimais.
 • Dekoruojant krūtinės dangtį, svarbu ne pernelyg smarkiai jį pernelyg. Priešingu atveju dekoro svoris bus per didelis, o viršutinė dalis pradeda kristi į vidų, o tai sugadins visą krūtinės įspūdį.
 • Planuojant dekoratyvinių elementų pasirinkimą būtina laikytis kontrastingų spalvų derinio, šviesos ant produkto ir ryškių apdailos akcentų, šis variantas pasieks geriausią rezultatą.
 • Norėdami, kad krūtinės pusės būtų originalios, galite įdėti jaunos poros nuotrauką arba su jais nuotrauką.
 • Pagrindiniai vestuvių krūtinę puošiantys elementai yra juostelės, karoliukai ir rhinestones, kurie puikiai susilieja su šerno, džiovintų spikeletų, originalių lapų ir uogų šakelėmis.

Jei norite, kad krūtinės būtų gražios ir originalios, pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kokiu stiliumi bus papuošalai. Kelių sričių painiava ne visada palankiai paryškinama, kartais ji tik skauda, ​​sukelia sumaištį objekto suvokimą, o vestuvėse viskas turi būti nepriekaištinga.

Gražūs pavyzdžiai

Norėdami tiksliai suprasti, kaip padaryti vestuvių krūtinę, turite tai pamatyti. Dydžių, formų ir spalvų parinktys leis jums nuspręsti, ką norėčiau konkrečiam įvykiui.

Krūtinės spalva paprastai pasirenkama balta, nors yra ir kitų spalvų variantų. Dėžutėje suvyniotas audinys paprastai yra satinas, tačiau kai kuriais atvejais jis negali būti naudojamas papuošti gaminį su grioveliais ir grioveliais. Medžiaga, ant kurios jau bus siuvinėti, atrodys labai gražus. Jei karstas yra pagamintas iš baltos spalvos, tačiau jis gali būti papuoštas tūrio gėlė arba kremo ar persikų spalva.

Atrodo elegantiškas vestuvių kamienas, apgaubtas medžiaga, kuri turi nuotrauką. Šiuo atveju geriausia naudoti šviesias spalvas: balta, kieta, aukso, persikų, o dizainas turi būti labiau kontrastingos spalvos. Atsižvelgiant į tai, kad pati dėžutė jau yra gana ryški, reikėtų vengti daugelio papuošalų, nes tam tikros spalvos schemoje būtų daug lankų.

Kažkų neįprastų ir nepaprastų gerbėjų mėgsta karolį, pagamintą iš kontrastingų spalvų. Tai gali būti raudona, violetinė, bordo, rožinė ir ne tik. Svarbiausia, kad pagalbinių elementų pagalba prasiskverbtų pagrindinio produkto kontrastą. Geriausias dalykas, kurį reikia išspręsti, yra nėriniai, kurie paprastai yra balti. Galite papuošti karstą su lanku ar atitinkamų atspalvių gėlėmis.

Tiems, kurie nori išsiskirti ne su spalva, bet su forma, idealus variantas būtų namas, automobilis ar laivas, taip pat galite gaminti vežimėlį. Tokie produktai paprastai turi paslėptą reikšmę, leidžiančią suprasti, ką jaunavedžiai renka. Spalvų schema ir ryškios spalvos, dekoras yra minkštas ir diskretiškas. Produktai gali būti papildyti mažomis gėlėmis, perlų karoliukais ir gėlių piešiniais, pagamintais labiau kontrastingos spalvos.

Pasirinkus tobulą krūtinę, pora gali pats tai padaryti, pasitelkdama įkvėpimą kitiems darbams.

Kaip paruošti vestuvių iždą krūtinės pavidalu, pasveikinkite, žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys