Vakarinės suknelės

Žalios vakarinės suknelės

Žalios vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Spalvų funkcijos
 2. Kaip pasirinkti spalvą ir atspalvius?
 3. Užpildykite
 4. Stiliai
 5. Dekoras

Suknelės spalva gali būti tokia neįprasta, kad netgi priedai bus nereikalingi ir nereikalingi. Viena iš šių spalvų yra žalia, net ir vakarinę suknelę jis sėkmingai pasireiškia.

Spalvų funkcijos

Yra spalvų, kurios priklauso paslaptingai, žavingai ir ypatingai. Tiesą sakant, jie yra nedaug, vienas iš jų yra žalias. Nepakanka pasakyti, kad ji yra patraukli ir elegantiška. Žalia yra spalva, simbolizuojanti gegužės mėn. Žolės grynumą, atnaujinimą, jaunimą ir šviežumą po lietaus. Net ir žmogaus akis, žaliausia spalva yra maloniausia, o jos savybės yra labiausiai teigiamos. Tai yra labiausiai rami ir labai subalansuota spalva, kuri geriausiai tinka nervų sistemai.

Žalia spalva drabužiuose yra pageidautina atviroms, pasitikinčioms merginoms, kurioms būdingas stiprus temperamentas ir subalansuotas elgesys. Visa tai galima suprasti tik pažvelgus į žalią vakarinę suknelę. Žmonės, turinčios labai galingą vidinę energiją ir norą priimti asmeninius pokyčius, patirti komfortą žalios spalvos suknelėje.

Kaip pasirinkti spalvą ir atspalvius?

Sunku nustatyti mergaičių, su kuriomis žalias suknelė būtų draudžiama, tipą. Mes sprendžiame spalvų įvairovę, kuri gali būti derinama su visais kitais atspalviais. Tuo pačiu metu jis pasižymi daugybe atspalvių, kurių pasirinkimą lemia plaukai. Taip, taip, būtent nuo plaukų spalvos reikia pradėti, pasirenkant aprangą žalia spalva.

 1. Ruda plaukuota ir brunetės, kurių plaukai spalvos, gausiai atrodys šviesiai žalios spalvos suknelėje. Jis atspindės plaukus ir nesusijungs su jais.
 2. Šviesiems, ryškus ar net tamsiai žalios spalvos bus geras pasirinkimas.
 3. Tamsiai ir tamsiai odos spalva palengvins visą žalios spalvos atspalvį, įskaitant jūros bangą.
 4. Tačiau moterims, kurioms suteikta šviesa, šviesi suknelė jaunų pavasario žalumynų spalvoje gali tik dar labiau pabrėžti odos lengvumą ir skonį.

Užpildykite

Formuojant vaizdą, kuriame pagrindinis elementas yra žalios spalvos suknelė, makiažo nereikėtų pamiršti ir elgtis su juo. Žalia spalva akcentuos išvaizdos nebuvimą.

Jei planuojama vakare, tai gali būti tik labai aiški ir vidutiniškai ryški makiažas. Priešingu atveju veidas įgis žemišką atspalvį ir netgi galite manyti, kad esate blogai. Geras pasirinkimas yra šilti tonai, jūros motyvai ir vėsūs atspalviai. Esant nedideliam baimei, kad bjaurios spalvos, turite nedelsiant ir besąlygiškai atsisakyti.

Stiliai

Tinkamai parinktas apranga, žalia spalva, bus geras pasirinkimas bet kokiai progai: baigimas, apsilankymas restorane, pirmoji diena, bet koks socialinis renginys. Tamsiai žali tonai yra sveikintini verslo ir darbo drabužiais.

Suknelė prie grindų

Bet kurioje žalioje vakarinėje suknelėje yra trumpų ir ilgų variantų. Vasarą - trumpą suknelę, oficialų priėmimą, vakarėlį ar šventę - ilgą žalią suknelę.

Ilgiose sijose dažnai yra puikus šifonas, lygus satinas, magija. Kiekvienas variantas bus gražus ir neįprastas:

 • „princesės“ siluetas jums suteiks fantastišką heroję;
 • undinė suknelė užkaria visus tuos, kurie yra lygūs, išsaugoti kiekvienoje eilutėje;
 • grindų ilgis aukštas juosmuo ir dideli gabalai - karališkas pasirinkimas;
 • ilga, tekanti suknelė su atvira nugara sukurs nuostabų vaizdą savo grožiu.

Kad nebūtų sugadinta puikiai suderinta suknelė prie grindų, vadovaukitės tam tikromis taisyklėmis ir tada tikrai neatsakysite.

Laikykitės trijų spalvų taisyklės. Praktiškai ši taisyklė gali būti taikoma šioje versijoje: žalia, tiesi suknelė, juoda siaura juosta, diskretiški batai ir geltonos arba sidabro papuošalai.

Vakarinė žalia suknelė su nugarėlėmis ir juoda nėrinių apdaila atrodo ne mažiau įspūdinga.

Jūs galite padaryti su viena spalva, naudodami įvairius atspalvius, tačiau jums reikia pasirinkti šaltus arba šiltus atspalvius. Labai rekomenduojama maišyti. Žalios vakarinės suknelės su bolero derinys leidžiamas tik tuo atveju, jei šios detalės yra sujungtos spalvomis.

Nėrinių apranga

Nėriniai ir ažūriniai taikmenys yra neįkainojama dizainerių medžiaga. Ypač todėl, kad jis atrodo gerai, kaip visai drobei, ir kaip atskiri įdėklai. Tuo pačiu metu įvairių tipų ažūriniai modeliai taip pat gerai surenkami. Ir rhinestones suteikia tik bajorų švelnią medžiagą.

Kadangi nėriniai yra ornamentas, tokia suknelė ir net žalia, nereikalauja jokių papuošalų. Paimkite juodą sankabą ir pasirinkite tvarkingas smeiges.

Kai kurie dizaineriai žengia drąsius žingsnius, derindami nesuderinamus ir sukurdami originalius drabužius, pavyzdžiui, vakarinę suknelę, susidedančią iš skirtingų suknelių modelių pusės. Subtilus nėrinys ir storas audinys įkūnija kuklumą ir atvirumą.

Bet kokia grindų suknelė, pagaminta iš giliai žalios spalvos, bus neabejotinai elegantiška, moteriška ir elegantiška galimybė vakarinę suknelę. Taip, ir, jei reikia, paslėpkite kojų trūkumus, jei tokių yra. Čia net nebūtina kulniukai - siluetas ir pan.

Modeliai mini ir midi

Trumpos žalios suknelės versijos leis įrodyti kojas, pabrėždamos jų įdegį, plonumą ir tobulą odos būklę. Skirtumas tarp modelių gali būti paslėptas trumpo sijono pompoje arba tiesiame pjūvyje, kėbulo forma ir diržų veikimo skirtumai.

Žaliasis satinas ir trumpas pjūvis bus aktualūs pamergėnui arba į kokteilių vakarėlį.

Įsakymas atsibodo su juoda, pilka ar balta atspalvių suknelė. Žalia spalva tokia suknelė atrodys nauja, neįprasta ir ryški.

Visi mėtų atspalviai, kurie gali patekti į smaragdą-turkis, puikiai tinka suknelėms ir gali būti pridėti prie baskų.

Atviri pečiai kartu su šviesiais ir tekančiais audiniais turi įspūdingą poveikį kitiems. Tokie modeliai pabrėžia šiltą odos atspalvį, kuris sukuria kontrastą su pačiu suknelės drobės šviežumu.

Žaliųjų kokteilių suknelių asortimentas nenuostabu ir nesupainioti, nes jie puikiai tinka neformaliems susitikimams. Pasirenkant audinius yra keletas apribojimų: šilkas, lengvas šifonas, turtingai dekoruoti nėrinių elementais. Dekoratyviniams elementams apribojimas gali būti tik dizainerių vaizduotė, taip pat forma, iškirptė ant kaklo, rankovės ir ilgis.

Žalia spalva nėra tokia paprasta, ji gali atrodyti įspūdinga ir naudinga tik gerai apgalvotam siluetui.

Vasaros modeliai

Nepaisant žalios spalvos universalumo, daugelis žmonių mano, kad jie yra neformalūs ir susiję tik su skrydžio duomenimis. Čia svarbūs gėlių modeliai, sudėtingi abstraktūs atspaudai, nacionalinės temos, spalvotas žaidimas ir įdomios žalios spalvos derinimo su kitomis spalvomis variantai.

Rinkdamiesi vasaros drabužius, žaliųjų mėgėjai neapsiriboja: suknelė, gerai įrengta mini suknelė ir nemokama suknelė-tunika.

Vasaros versijai nebūtina pasirinkti grynos žalios spalvos. Smaragdas, bet koks mėtų, žalios obuolio ir net celadono atspalvis yra aktualus visais metų laikais.Visi jie yra suderinti su papuošalais.

Vaizdo nuovargis ir žalios spalvos jokiu būdu nesusiję tarpusavyje, čia dizaineriai padarė viską, pridėdami gražių gabalų, originalių apdailų ir neįprastų jų modelių gabalų.

Kaip žinote, šalti atspalviai yra ploni, bet todėl, kad pilnos merginos drabužių spinta negali egzistuoti be žalios spalvos.

Dekoras

Jei suknelė pagaminta iš žalios spalvos, ji jau yra elegantiška, suvaržyta ir elegantiška. Bent jau būtent taip atrodo Elie Saab, dizainerio, kuris sugebėjo suteikti žalią spalvą, vakarinę suknelę. Ir jos kolekcija turi daug sėkmingų variantų, tačiau labai nedaug žmonių gali nugriauti savo žiaurų aprangą iš žalios aprangos su nuostabiu dekoru, išsklaidytu visoje medžiagoje.

Jau praėjo šimtmečio senumo siuvinėjimo populiarumo dekoravimo drabužiais, kur kontrastas sukurtas mėlynos ir raudonos spalvos siūlų pagalba. Jei pagrindinė spalva yra žalia, tai geriausias pasirinkimas siuvinėjimui sukurti bus blizgūs siūlai.

Be to, rhinestones, karoliukai, blizgučiai, nėriniai ir gėlių aplikacijos atrodo gerai ant žalios fono. Šį sezoną, vieni pečiai, išmestos spalvos akmenys ir peties diržas įgijo nepriekaištingą populiarumą. Na, kur be originalumo? Mūsų atveju, jūs galite žaisti kitokiu ilgiu, kuris yra sujungtas į vieną modelį: trumpą suknelę su ilgu traukiniu.

Galite sėkmingai žaisti spalvų deriniu: juodos-žalios, baltos ir žalios spalvos deriniai.

Kadangi žalioji vakarinė suknelė jau yra moters ornamentas, jai nereikia daug papildymų priedų pavidalu. Priešingu atveju, renkantis juvelyrinius dirbinius, būtina atlikti palyginimą su gamta: jei toks spalvų derinys yra gamtinėje aplinkoje, tai gali būti jūsų paveiksle.

Komentarai
 1. Lena
  17.08.2015

  Smaragdas yra gražiausias. Turiu tiek daug šios spalvos dalykų, bet jis vis dar negali nuobodu!

 2. Sofija
  31.07.2015

  Pirmasis suknelė ir suknelė su gradiento atspalviais yra įspūdingiausi. Nenorėčiau tokio atsisakyti.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys