Vakarinės suknelės

Juoda vakarinė suknelė

Juoda vakarinė suknelė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Mados modeliai
 2. Juodos spalvos skiedimas
 3. Audinys
 4. Užpildykite

Amžinas katės takelis yra juodos suknelės. Paskutinėse parodose dizaineriai rėmėsi savo atgimimu. Jie pristatė šviežias ir drąsias idėjas tokiai universaliai ir elegantiškai spalvai. Daugelis iš karto prisimena Coco Chanel su savo „maža juoda suknelė“.

Mados modeliai

Juodosios suknelės ant grindų atrodė, kad nuvedė mus atgal į praeitį, kai mandagūs džentelmeniški ponios pasveikino, padovanojo jiems komplimentų, gėlių ir dovanų. Jų sąžininga oda atrodė puikiai prieš tamsią suknelę. Ir tai prisidėjo prie paslapties ir paslapties įvaizdžio.

Net ir dabar, tik moteris nusprendžia, kiek ji eis į savo žavesio rodymą:

 • Marškinėliai be rankovių yra tie, kurie nori parodyti gražią rankeną, švelnius pakabos;
 • Aukštas pjovimas tinka tiems, kurie turi ilgas ir lieknas kojas;
 • Gilus skilimas parodys patrauklią krūtinę;
 • Dekoruoti dirželiai arba vienas peties diržas parodys, kaip gražus ir gerai prižiūrimas;
 • Iškirpimai juosmens zonoje atskleis kūną, bet neperžengs leistinų ribų.

Ilgas

Jei jums reikia rafinuotos, elegantiškos vakarinės suknelės, tai yra išskirtinai juodos spalvos suknelė. Padėsite pabrėžti savo figūros eleganciją, pridėti plonumą ten, kur reikia, paslėpti tas kūno dalis, kurių nenorite rodyti.

Šį sezoną dizaineriai skyrė ypatingą dėmesį satinui blizgančiam audiniui, kuris parodo visą savo bajoriškumą ir didelę kainą juoda spalva. Svarbiausia, kad jie nesukuria papildomo tūrio poveikio.

Pagrindiniai akcentai yra moteriškumas ir rafinuotumas, nes siluetai dažniausiai yra glausti, bet be seksualumo užuominos. Provokacinis skilimas tapo dizainerių tendencija, o baskų vaizdas bus tik originalumas. Be to, jums nereikės nerimauti dėl odos atspalvio, nes juoda spalva tinka bet kokiam tipui.

Ši sijonas atrodo ypač elegantiškas, jei jis puoštas aukso spalva su blizgučiais, laisvi rhinestones ar karoliukai, siuvinėjimas, draperija ar pūkuotas blyksnis. Jei yra idealios figūros proporcijos, jums atrodys elegantiškas, tvirtai priglundančiame modelyje su iškirpte išilgai visos šlaunies.

Padarykite tą patį įspūdį kitiems, išvengiant pernelyg didelio poveikio, padedate sluoksniuoti suknelę. Čia šifonas rodo visą jo žavesį.

Trumpas ir vidutinio ilgio

Šiuolaikinė mada yra neįtikėtinai įvairi, dėl kurios beveik nėra privalomų drabužių kiekvienai mergaitei. Tačiau išimtys vis dar išliko.

Ir svarbiausia, tai trumpas juodas suknelė. Jis atėjo su visame pasaulyje žinomu Coco Chanel. Jos idėja yra pagrindas sukurti nuostabiausias šiuolaikines trumpas vakarines sukneles.

Pagrindinė apvalkalo apranga turėtų būti pusiau padengtas siluetas, uždara iškirptė, sutelkta ties juosmeniu. Ilgis yra šiek tiek mažesnis už kelio dangtelį. Visi sumanūs yra paprasti, ir šis apranga yra tiesioginis įrodymas.

Maža vakaro suknelė su juoda spalva pateikiama kitose stiliuose. Pavyzdžiui, A formos siluetas yra ilgis nuo kelio ir aukščiau, dideli pūsliniai sijonai, didelės, bet plokščios kišenės, taip pat šortai, ruches, įvairios raukšlės ir kniedės. Trumpai tariant, sutrumpinti modeliai puikiai „priima“ įvairias stiliaus išraiškos priemones.

Nepamirškite apie dekorą, dekoracijas ir aksesuarus.Jie neturėtų būti daug ir jie neturi teisės pritraukti visą dėmesį į save. Pagrindinis elementas visada yra suknelė.

Suknelės su asimetrija

Šoninė sijonas nebėra mados. Ir nesvarbu - tai skaldos ilgis arba sijonas yra nukirptas į vieną pusę. Taip pat populiarūs modeliai vienoje petyje ir asimetrija ant kaklo.

Laced

Kaip rodo praktika, tai yra juoda apvalkalo suknelė kartu su nėrinių audiniu yra idealiausia galimybė vakaro išvaizdai. Jūs niekada neprarasite, jei pasirinksite.

Vaizdas yra neįtikėtinai moteriškas, elegantiškas, o pjūvis suteikia papildomo plonumo.

Labai dažnai pagal juodą nėrinį jie naudoja kontrastingą arba odos spalvą. Abu variantai palankiai pabrėžia modelio grožį.

Derinant įtemptą nėrinių aprangą geriau su kulnais ir sankaba, o geriausios vietos „naudojimui“ bus kultūriniai vakarai, išvykos ​​į teatrus, opera, aukštos klasės restoranas.

Pasirinkti tinkamą stilių sau pagal formą. Be to, nėriniai be nugaros ir, be abejo, gilaus skilimo iliuzija prideda vaizdą.

Nebijokite papildyti savo drabužių spinta ilgomis arba kelio ilgio suknelėmis, kurias papildo nėriniai, nes jie ilgą laiką išliks mados viršuje.

Žinoma, visiškai plonas nėrinių suknelė yra gana atvira, nes ne visi nusprendžia. Alternatyva gali būti modelis su nėrinių įdėklais rankovėmis, karkasais. Ir jie gali pakartoti pačios suknelės juodą spalvą ir žaisti ant kontrasto su baltais dažais.

Baltos spalvos nėriniai ant juodos drobės matomai minkština vaizdą, o tai reiškia, kad jis puikiai tinka verslo renginiams, verslo susitikimams ir kitiems panašiems renginiams. Nors verta paminėti keletą patrauklių aksesuarų, ir esate pasiruošę iškilmingai vakarienei.

Atgal atidaryta

Anksčiau buvo paminėta, kad atvira nugara suteikia prieskonių. Išpjovos gylis priklauso tik nuo jūsų kuklumo ir formos - nuo dizainerio vaizduotės. Manoma, kad tai yra madingi gylį atveriantys peiliai arba žemiau juosmens.

Kaklo linijos kraštai gali būti dekoruoti nėriniais, kaip ir nugara. Tada sukuriamas tatuiruotės efektas, kuris kartais atrodo gana drąsus.

Juodos spalvos skiedimas

Juoda yra viena iš universaliausių moterų mados spalvų. Todėl su juo visi spalvų paletės atspalviai puikiai derinami.

Klasikinis, bet niekada ne mados derinys yra juodas su baltu.

Jų pagalba galite sukurti šventinį įvaizdį, tinkantį visų rūšių šventėms. Balta gali veikti kaip ryškus viršelis, geometrinis įdėklas ar net kilpa, o šlepetės suknelė tapo madinga.

Vienas iš populiariausių ir harmoningiausių kontrastų yra juodos spalvos derinys su kietu ar smėliu.

Nors jokiu būdu nėra prastesnis nei šis juodas ir rožinis derinys. Suknelės yra gražios, švelnios ir romantiškos.

Raudonos ir juodos vakarinės suknelės versijos akcentuos jūsų ryžtą ir aistrą. Šiandien daugelis nuotakų pasirenka šį vaizdą, kuris tikrai nėra tas pats, kaip ir visi kiti.

Taip pat atkreipkite dėmesį į juodą ir žalią. Ši gėlių pora sukuria nuostabų ansamblį.

Puiki alternatyva yra pora juodos ir mėlynos, arba pilkos ir juodos. Sklandūs perėjimai užtikrina puikų poveikį.

Audinys

Renkantis stilių, visada turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į naudojamus audinius. Dėl spalvos dėmesys sutelkiamas į pjūvio niuansus. Todėl dizaineriai rekomenduoja pasirinkti matinį ir tik natūralius audinius.

Geriausias pavyzdys yra šilkas, vilna, natūrali oda ir nėriniai.. Jų derinys leidžia sukurti dizaino meno šedevrus.

Užpildykite

Tamsūs vakaro suknelės atspalviai reikalauja ypatingų makiažo reikalavimų. Mažiausias kosmetikos kiekis čia neveiks. Makiažas turi būti turtingas ir ryškus.

Bet jokiu būdu nesupainiokite ryškios ir vulgarios makiažas, nes tai yra visiškai skirtingi dalykai.

Štai keletas svarbių taisyklių:

 1. Sutelkti dėmesį į vieną dalyką - akis ar lūpas.
 2. Jei tai yra akys, tai bus visi smėlio, sidabro ir aukso atspalviai. Arba galite likti klasikiniais baltais, pilkais arba juodais šešėliais.
 3. Jei akcentas vis dar yra ant lūpų, lūpų dažai yra klasikiniai raudoni. Pasirinkite atspalvį pagal asmeninius pageidavimus, odą ir plaukų spalvą.
 4. Norėdami teisingai užpildyti makiažą, naudokite pailgintą juodą tušas, kad pabrėžtumėte savo išvaizdos poveikį.
 5. Tam tikrose situacijose galima naudoti netikras blakstienas, jei jūsų pačių neleidžia išreikšti akių ir patrauklios akimis tiesiog akių ir akių kontūro.
Komentarai
 1. Irina
  28.09.2015

  Paprastos juodos suknelės yra nuobodu. Bet jei jį skiedžiate raudonais lūpų dažais ir raudonais priedais, laikykitės! Vaizdas tampa „ugnis“!

 2. Vika
  13.09.2015

  Juodosios nėrinių suknelės yra nuostabios!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys