Suknelių spalvos

Oranžinė suknelė - ryškiam vaizdui

Oranžinė suknelė - ryškiam vaizdui

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Spalvų funkcijos
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Ilgis
 4. Įspūdingi deriniai
 5. Ką dėvėti: mes pasirenkame priedus
 6. Kokie batai tinka?
 7. Makiažo patarimai

Daugeliu atvejų mūsų drabužių spinta susideda iš pagrindinių dalykų. Šie daiktai dažnai nėra pernelyg įvairūs spalvų schemoje. Dėl tokio požiūrio moterų drabužių spinta šiek tiek nuobodu ir net nuobodu. Esant tokiai situacijai, vienintelė žinomų stilistų rekomendacija yra nedelsiant atskiesti savo spintą su ryškiomis spalvomis. Iš pradžių ieškokite kitų stereotipų, ieškodami kito naujovės. Pvz., Perkant naują suknelę šventiniam renginiui, rinkitės sultingą oranžinę spalvą, o ne įprastą juodą ar pilką. Be to, psichologai vienu balsu teigia, kad oranžinė spalva kelia savigarbą ir suteikia pasitikėjimą.

Spalvų funkcijos

Pažvelkime į tai, kokios yra oranžinės spalvos savybės. Pasak „Itteno spalvų rato“ (visi dizaineriai ją naudoja tinkam spalvų deriniui), oranžinė yra antrinė spalva, dviejų pagrindinių spalvų simbiozė - geltona ir raudona. Iš kiekvieno jis sugeria kažką naudingo. Kaip rezultatas, mes gauname iš oranžinės spalvos lašas - už gyvybingumą ir gerą nuotaiką, iš gražios ir gerai parinktos apelsinų suknelės - galingos antidepresantų dalies! Žemyn su nuoboduliu ir niūrumu, ilgą gyvą energiją ir kūrybiškumą.

Jūsų pasirinkimas buvo apelsinų suknelė, o tai reiškia, kad esate aktyvus, atviras, optimistiškas žmogus. Be kitų dalykų, oranžinė spalva padeda išlaisvinti kūrybiškumą. Tačiau nepamirškite apie proporcijos jausmą. Energetiškai prisotinta spalva reikalauja tam tikrų pastangų pasirenkant priedus ir pasirinkus spalvų derinius.

Kas yra tinkamas?

Oranžinė ir jos atspalviai yra šiltos spalvos. Tai idealiai tinka pavasario ir rudens spalvų tipams. Merginos ir moterys, turinčios strazdančią odą, gali saugiai pasirinkti apelsinų suknelę. Be to, ši spalva teigiamai atspindės visus vienodo aukso įdegio savininkų privalumus.

Yra stereotipas, kad moterys, turinčios sąžiningą odą, neturėtų dėvėti oranžinės spalvos. Keletas dizainerių jau seniai paneigė šį faktą. Tai ne pirmasis metai, kai gražūs baltos odos savininkai elegantiškai vaikšto podiumą, demonstruodami įvairiausius apelsinų atspalvius. Tuo pačiu metu jie atrodo nuostabūs.

Ilgis

Ilgas

Pasirinkite suknelės ilgį pagal savo bruožus. Asteninio kūno sudėties meistrai gali saugiai nusipirkti ilgą oranžinę suknelę. Tai palankiai pabrėžia elegantišką rafinuotą siluetą. Neprilygstamas pasirinkimas vakarienėms ir raudonam kilimui.

Midi

Jei suknelė darbo vietoje, išskyrus juodos ir baltos spalvos variantus, leidžia kitokias spalvas, galite laisvai pasirinkti oranžinę suknelę su įrengtu vidutinio ilgio siluetu. Ypač gerai ši galimybė atrodo moterims su smėlio laikrodžių figūromis. Suknelė apelsinų midi suknelėje su baltu arba juodu bleiseriu, skirta atsitiktinei išvaizdai. Tuo pačiu metu aplinkiniai žmonės intuityviai atpažįsta jums optimistišką asmenybę, kupiną entuziazmo ir linksmumo.

Mini

Trumpas apelsinų suknelė tinka moterims, norinčioms gauti viską iš karto. Iš pradžių spalva jau išreiškia jūsų norą būti matomu. Tai patvirtina sąmoningai trumpas ilgis. Nėriniai įvaizdį papildys moteriškumu.

Mini tiesus pjovimas - puikus pasirinkimas stačiakampio formos mergaitėms.Sėkmingai pabrėžia moterų kojas ir neleidžia sugauti juosmens trūkumo. Bet tai suteiks galimybę švęsti vakarėlį ir būti visuotinio dėmesio centre. Geriausia derinti oranžinę spalvą su papildomomis spalvomis, o tada sėkmė vyrų auditorijoje yra garantuota.

Įspūdingi deriniai

Oranžinė spalva yra labai ryški. Spalvų deriniai padeda sukurti įspūdingą brazilą. Apsvarstykite populiariausias galimybes.

Su balta

Oranžinė, kaip ir bet kuri kita antrinė spalva, gerai tinka bet kokiai spalvai: juoda, balta ir pilka. Geros spalvos bendradarbiavimo pavyzdys yra oranžinė suknelė baltais žirneliais, pagaminta retro stiliaus. Mažas baltas nosinė ar kepurė, susieta aplink kaklą ar ranką, padės palaikyti vaizdą. Baltoji siena ir kai kurie kiti dekoratyviniai elementai (pavyzdžiui, baltas apykaklis) atrodo gana glaustai apie „sultingą“ suknelę. Baltos spalvos simbolizuoja grynumą ir nekaltumą, o net ir mažomis dozėmis suteikia vaizdui šiek tiek romantikos.

Įspūdingos suknelės su gradientu, kuris sklandžiai keičiasi nuo oranžinės iki baltos.

Papildomi priedai, pagaminti iš baltos pločio briaunos ir kelių tos pačios spalvos apyrankės, suteiks žavesio bet kuriai moteriai, dar kartą pabrėžia jo skonio nepriekaištingumą.

Juoda

Juoda spindesė ant ryškios oranžinės suknelės gali būti (su lengva dizainerių ranka) mados geometrinių formų, įvairių sudėtingų modelių, asimetrinių elementų pavidalu. Su juoda beveik neįmanoma pernelyg apsunkinti, o jo universalumas žinomas kiekvienam mados menininkui.

Juodosios spalvos daugeliui moterų patinka, nes tai suteikia ploną figūrą. Tokios spalvos mistinės savybės yra žinomos senovės laikų žmonėms. Naudojant juodus dėmelius, vaizdui pridedamas tam tikras slėpinys ir paslaptis. Šios spalvos atspalviai vadinami pilka. Linksmame ansamblyje jie taip pat bus puikiai derinami su pagrindiniu oranžiniu tonu.

Su pilka

Pilka, nors ir neutrali spalva, dar geriau, jei ant suknelės yra nedidelis kiekis.

Pilka yra ideali, pavyzdžiui, šviesos nėrinių, suformuojančių apykaklę, forma. Atskiras mados ansamblio elementas pilkos spalvos striukės, liemenės ar šlepetės pavidalu šiek tiek neutralizuoja ir nuramina rėkiančią pagrindinį atspalvį. Taigi, jei bijo pernelyg ryškiai sušvelninti, atjunkite vaizdą su papildomu pilkos spalvos dalyku. Toks spalvų derinys tinka darbui ir publikavimui.

Su mėlyna spalva

Įrodyta, kad vienas iš sėkmingiausių ir harmoningiausių yra oranžinės ir mėlynos spalvos derinys. Todėl, matyt, dizaineriai dažnai naudoja šį mišinį savo kolekcijose: oranžinė suknelė su mėlynu kvapu, diržu, spauda, ​​rankovėmis, siena ir kitais šio atspalvio elementais.

Toks susijungimas yra abipusiai naudingas pasirinkimas tiek šių produktų dizaineriams, tiek klientams. Šio derinio populiarumas kyla dėl to, kad abi spalvos viena kitai atsidūrė palankiai.

Trijų spalvų deriniai

Labiausiai drąsūs dizaineriai ir stilistai mano, kad drabužiuose yra sudėtingi trijų ar daugiau spalvų deriniai. Spalvų triukšmas, sudarytas iš oranžinės, „žaliosios obuolių“ ir ryškios mėlynos spalvos, yra skirtas bebaimis ir ypatingoms asmenybėms. Sujunkite ryškiai žalius batus ir aksesuarus „vasaros dangaus“ spalvos spalvos oranžinės suknelės fone.

Atkreipkite dėmesį, kad tokie skirtumai yra sėkmingi jaunai, kūrybingai mergaitei, galintiems mažai beprotybės!

Panašus trigubas, bet dar labiau atsipalaidavęs ir subalansuotas šviesiai rudos spalvos „tamsus šokoladas“ spalvų sodrumo derinys sulčių mandarino fone. Prisiminkite, kaip skanus mandarinas atrodo šokolate, ir nedvejodami rinkitės šį sudėtingą derinį. Įdėkite brangių šokolado spalvų batus kartu su šviesiai rudos spalvos vasaros kailiu arba megztiniu, ir jūs esate visiškai pasiruošę romantiškiems vakarams pasivaikščioti mylimo žmogaus kompanijoje.

Ką dėvėti: mes pasirenkame priedus

Oranžinė suknelė puikiai derinama su aukso papuošalais, nes aukso spalva taip pat turi panašų šiltą atspalvį. Sidabras čia bus nereikalingas. Vasarą galima derinti auksu dengtus laikrodžius ir baltas apyrankes. Vaizdas iš karto tampa unikalus.

Holivudo dviviečiai mėgsta derinti sultingus apelsinų atspalvius su priedais, kurie turi rudą, turkio ar smėlio spalvą, jie mėgsta žaisti su leopardo spaudiniais. Ir teisingai, nes ši galimybė atrodo labai spalvinga.

Kokie batai tinka?

Tinkamai pasirinktas batai logiškai užbaigia vaizdą. Tačiau netinkami batai lengvai sunaikins visas jūsų pastangas. Vienas iš pirmųjų batų reikalavimų yra jo aktualumas. Biure nėra prasmės išleisti 12 centų kulną, o po to stumti ant jų tarp lentelių. Palaukite turėtų būti lengva, atsipalaidavusi, kaip ir oranžinė suknelė.

Jei žinote, kad visą dieną turite praleisti "ant kojų", pasiimkite patogius ir kokybiškus batus iš minkštos odos su mažu kulnu. Eidami į klubą ar vakarėlį, platforma ir aukšti kulniukai bus daugiau nei bet kada. Nėra prasmės, kad oranžinė suknelė pasiektų tonuso tonusą, kitaip mes gauname valgomuosius vaisius, o ne didėjančią dovą. Jei sunku nuspręsti dėl pasirinkimo galimybių, sustabdykite savo pasirinkimą ant kūno atspalvio batų, kurie tinka visoms progoms. Kitas šių batų privalumas yra tai, kad jie vizualiai pailgina kojas, todėl jie yra begaliniai.

Makiažo patarimai

Sutelkite dėmesį į savo lūpas, pasirenkant vienodo atspalvio lūpų dažus su pasirinktu suknelės tonu. Akys neturėtų būti pakraunamos su šešėliais. Pakankamai dažyti ant blakstienų tamsiai rudos spalvos tušas. Du metodai padės pasiekti netikras blakstienas.

Dabar, kai jūsų vaizdas yra 100 proc., Jūsų unikalumas nepaliks jums visą dieną. Be to, oranžinė suknelė gali pasidalinti su kitais linksmumo ir geros nuotaikos prievolėmis, ir jūs nebeturėsite bendrauti su niūriais veidais.

Komentarai
 1. Galina
  24.12.2015

  Suknelė kaip oranžinė! Labai pakilimas. Žinoma, ši spalva tinka tik vasarą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys