Vestuvės

Patarimai, kaip apskaičiuoti alkoholio ir gaiviųjų gėrimų kiekį vestuvėse

Patarimai, kaip apskaičiuoti alkoholio ir gaiviųjų gėrimų kiekį vestuvėse

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Bendrieji patarimai
 2. Kaip pradėti vertinimą
 3. Stiprios dvasios
 4. Vynas ir šampanas
 5. Banketų alus
 6. Gaivieji gėrimai
 7. Gėrimai vaikščioti ir registruoti

Nepaisant didelio skaičiaus vestuvių agentūrų, daugelis būsimų jaunavedžių ar jų tėvai mieliau rengia šventę. Galų gale, niekas nežino svečių geriau nei draugai ir giminaičiai. Kad nebūtų išleisti per daug pinigų, bet tuo pat metu nepatektų į nepatogią situaciją, verta apsvarstyti naudingų patarimų, kaip apskaičiuoti alkoholio ir gaiviųjų gėrimų kiekį vestuvėse.

Bendrieji patarimai

Pagrindinė taisyklė planuojant šventę - alkoholiniai ir kiti gėrimai turi būti gausūs iki renginio pabaigos.

Yra du pagrindiniai metodai, kaip planuoti planą. Jei kruopščiai žinosite kiekvieno savo svečio pageidavimus, tada ant kiekvieno stalo bus gėrimai, kuriuos sėdi už jo sėdintys žmonės. Ir jei jūsų šventėje nėra labai gerai žinomų žmonių, kiekvienos lentelės pradinis rinkinys turėtų būti visiškai tas pats.

Tarpiniai variantai su retomis išimtimis nėra laukiami, nes kiekvienas svečias turėtų būti vienodai brangus. Nepriimtinos yra situacijos, kai svečiai matys iš jų trūkstamus elitinius gėrimus - svečių neturėtų būti skirstomi į kategorijas.

Pagrindinė šios taisyklės išimtis yra lentelė jauniems žmonėms ir jų tėvams, kuriuose gėrimų lygis gali būti šiek tiek didesnis nei visų kitų gėrimų. Nors tai paprastai nepageidaujama.

Nepamirškite, kad žemiau pateikiamas vestuvių alkoholio skaičiavimas yra tik orientacinis, todėl visada turėtumėte atsižvelgti į savo svečių charakteristikas ir išpilstyti butelį arba du iš kiekvieno gėrimo rezerve.

Kaip pradėti vertinimą

Pirmas dalykas, į kurį reikia suskaičiuoti bendrą vestuvių svečių skaičių. Po to galite jas suskirstyti į tris kategorijas:

 • tie, kurie paprastai geria daug;
 • tie, kurie gerti vidutiniškai;
 • tie, kurie visai negeria.

Jei nesate susipažinę su jokio svečio pageidavimais, pagal nutylėjimą jis gali būti priskiriamas vidutiniškai geriamiesiems. Taip pat verta iš anksto įvertinti vyrų ir moterų skaičių, nes jie paprastai renkasi skirtingus gėrimus. Galiausiai verta apsvarstyti numatomą svečių amžių.

  Lengviausia įvertinti gėrimų skaičių, padalijus juos į kelias grupes:

  • stiprus alkoholis;
  • vynas ir vyno gėrimai;
  • alaus;
  • gaivieji gėrimai be alkoholio.

  Apsvarstykite pagrindinius algoritmus, skirtus įvertinti kiekvienos iš šių kategorijų reikiamą butelių skaičių. Šie modeliai taikomi tik vestuvėms, kurios švenčiamos esant vidutinei temperatūrai. Jei jūsų šventė vyksta karštą vasarą, tuomet galite vartoti 2 kartus mažiau stipraus alkoholio ir apie 3 kartus daugiau alaus ir vyno. Ir atvirkščiai, jei tai vyksta žiemą, geriau gerti stiprių gėrimų skaičių 2-3 kartus ir visiškai atsisakyti alaus.

  Stiprios dvasios

  Toliau išvardyti alkoholio tipai paprastai priskiriami stiprioms kategorijoms:

  • degtinė;
  • brendžio ar brendžio;
  • romas;
  • džinas;
  • viskis;
  • kiti gėrimai, kurių stiprumas yra 30 laipsnių.

  Paprastai šie gėrimai yra geriami vyrų, todėl patogu atlikti skaičiavimus vyrams.

  Numatyta, kad vidutiniškai geriamojo svečio girtas stipraus alkoholio kiekis yra apie 300 gramų vienam asmeniui. Sunkiems geriamiesiems šis skaičius siekia 0,5 litrų.

  Taigi, jei jūsų šventėje dalyvaus apie 30 vyrų, tuomet jums reikės 9 litrų stiprių gėrimų, tai reiškia, kad po 18 butelių yra 0,5 litrų arba 13 butelių po 0,7 litrų.

  Jei jūsų banketuose laukiate 20 vidutinio geriamojo svečio ir 10 sunkiųjų geriamųjų, tuomet jums reikės 11 litrų stipraus alkoholio - tai 22 litrai buteliukai arba 16 talpyklų po 0,7 litrų.

  Atsižvelgiant į Rusijos tradicijas, labiausiai paplitusi stiprių alkoholinių gėrimų rūšis yra 60% degtinės ir 40% konjako, viskio, romo ir pan.

  Jei vyresni žmonės dažniausiai dalyvauja jūsų banketuose, degtinės kiekį galima padidinti iki 70%. Priešingai, tikimasi, kad laukiama daug jaunų žmonių, geriausia degtinės kiekį sumažinti iki 35% ir tuo pačiu imtis 30% viskio ir 35% brendžio.

  Vynas ir šampanas

  Moterys dažniausiai nori naudoti šią kategoriją gėrimų, todėl tikslinga neįtraukti vyrų iš šios vertinimo dalies ir įvertinti butelių skaičių pagal moterų skaičių. Čia skaičiavimas yra daug paprastesnis nei stipraus alkoholio atveju - kiekvienam svečiui verta užgerti 1 butelį 0,7 litrų vyno. Reikėtų nepamiršti, kad raudoni vynai paprastai yra labiau populiarūs nei baltymai, todėl už kiekvieną 6 raudonųjų buteliukų turėtumėte vartoti 4 baltais buteliais.

  Jei norite, kad martini ar kitas vermutas dalyvautų jūsų šventėje vietoj vyno, tai pagrindinės proporcijos yra tokios pačios kaip paprastam vynui.

  Kalbant apie gėrimo kategoriją, pirmenybė turėtų būti teikiama pusiau sausiems ir pusiau saldžiams vynams. Desertiniai vynai puikiai tinka užkandžiams, todėl mažai tikėtina, kad jis bus populiarus. Sausas vynas yra produktas, skirtas individualiems žinovams, todėl neturėtumėte įdėti į kiekvieną lentelę. Tačiau kai kurie buteliukai šio gėrimo rezerve vis dar turėtų būti perkami, jei prie stalo yra tik toks vynas.

  Šampanas yra vestuvėse laikomas atskira vyno gėrimų kategorija. Pirmieji skrudintuvai paprastai yra kalbami su juo, todėl kiekvienas svečias turėtų turėti galimybę įsigyti stiklą ir bent iš jo pasimėgauti. Taigi, kiekvienam vestuvių svečiui, nepriklausomai nuo jo amžiaus, lyties ir alkoholio, turėtų nukristi 250 ml šampano. Taigi, jei tikimasi, kad jūsų vestuvės tik 50 žmonių, jums reikės 13 litrų šio gėrimo, ty 19 butelių, kurių talpa yra 0,7 litrai.

  Banketų alus

  Šiandien nėra neįprastų atvejų, kai asmuo iš esmės nevartoja alkoholio, išskyrus alų.

  Ir jei ankstesnis alus vestuvių šventėje buvo laikomas blogo skonio ženklu, dabar, jei ne ant stalų, o ne ant lentelių, bent jau meniu, yra gana sveikintinas. Tai ypač pasakytina apie vestuves, kurios žaidžiamos karštomis vasaros dienomis.

  Kiekvienas svečias, kuris tikrai nori gerti alų, turėtų gauti bent 2 litrus šio gėrimo. Vasarą geriausia išgerti 2-3 litrus alaus kiekvienam savo atostogų svečiui. Savaime suprantama, kad pirmenybė bus teikiama privačių alaus daryklų ar elitinių prekių ženklų, pvz., „Guiness“ ir „Hoegaarden“, alui. Šviesos ir tamsos alaus santykis turėtų būti atitinkamai apie 70 ir 30%.

  Sužinokite daugiau apie tai, kaip apskaičiuoti vestuvių alkoholinių gėrimų kiekį, sužinosite iš toliau pateikto vaizdo įrašo.

  Gaivieji gėrimai

  Mažiausias turimų gaiviųjų gėrimų be alkoholio kiekis yra 1,5 litrų vienam asmeniui. Karštą vasarą šį skaičių galite saugiai padauginti iki 2.

  Šiuo atveju apie 1 l šio skaičiaus turėtų būti mineralinis vanduo. Geriausia vartoti apie 70% nekarbonizuoto mineralinio vandens ir 30% angliarūgštės.

  Tai nepageidautina tarnauti dideliuose konteineriuose - geriau, jei kiekvienas svečias turėtų stiklinį butelį iki 0,5 l.

  Be to, kiekvienam svečiui turėtų būti įdėta maždaug 0,5 litrų sulčių arba vaisių gėrimų. Dažniausiai vestuvėse oranžinės ir obuolių sultys naudojamos lygiomis dalimis. Taip pat galite rekomenduoti vynuogių sultis.

  Gėrimai vaikščioti ir registruoti

  Apskaičiuojant visą ceremoniją, o ne tik banketą, nepamirškite atsižvelgti į gėrimus, reikalingus santuokai registruoti ir vėlesniam pėsčiui.

  Oficialioji dalis yra pakankama, kad šampanas būtų paimtas po 1 stiklą kiekvienam asmeniui, kuris dalyvaus jame.

  Jei ketinate į registracijos skyrių pakviesti 10 svečių, jums reikės atitinkamai 2,5 litrų arba 4 buteliai putojančio vyno.

  Pasivaikščioti galite 2 kartus mažiau butelių šampano, nei dalyvių. Taigi, jei jame dalyvauja 10 žmonių, verta paminėti 5 butelius. Tiesiog nepamirškite gerti ir nealkoholinius gėrimus 300 g vienam asmeniui. Kiekvienam vaikščiojimo dalyviui patogiausia ir praktiškiausia išgerti po vieną 0,33 litrą butelį.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys