Vestuvės

Originalios vestuvių salės dekoravimo su balionais idėjos

Originalios vestuvių salės dekoravimo su balionais idėjos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Spalvų pasirinkimas
 2. Veislės
 3. Kaip papuošti teritoriją savo rankomis?
 4. Stilingos kambario dekoravimo idėjos

Vestuvių organizavimas yra vienas iš svarbiausių jaunavedžių uždavinių, todėl visų įvykių, meniu parinkčių ir dekoro klaidingas apskaičiavimas bus prioritetas. Labai svarbu papuošti salę taip, kad atmosfera būtų nepamirštama, ir visi jaučiasi kaip pasakos. Su šia užduotimi jūs galite puikiai susidoroti su balionų pagalba, iš kurių jūs tikrai galite padaryti nuostabias kompozicijas be išlaidų daug pinigų vestuvių salės dekorui.

Spalvų pasirinkimas

Jei norite sukurti šventės jausmą, tada kaip dizaino variantą galite naudoti balionus. Šie nebrangūs priedai bus tinkami bet kokiai progai, nesvarbu, ar tai yra vaikų atostogos, ar net vestuvės. Kad apdaila atitiktų renginį, svarbu pasirinkti ne tik kamuoliukų formą ir dydį, bet ir jų spalvą. Vestuvių salės apdaila su balionais turėtų būti pavaldi vienam pagrindiniam tikslui - sukurti erdvią ir šviesią erdvę, kurioje valdo džiaugsmo ir laimės dvasia.

Tai spalvinis sprendimas ir akcentai, kurie vaidins pagrindinį vaidmenį vestuvių salės apdailoje. Manoma, kad tinkamiausios galimybės bus baltos, raudonos, šviesiai rožinės, smėlio spalvos rutuliai, o kaip akcentai, galite pasirinkti aukso, violetinės, rožinės spalvos ir tuos atspalvius, kurie bus rasti interjero ar interjero dizaino.

Tekstilė, baldai, patiekalai - visa tai turėtų būti suderinta, suprojektuota to paties stiliaus ir spalvų schemoje. Balionai gali tapti pagrindinės kompozicijos fone arba būti centriniu asmeniu, besidominančiu banketų salės dekoravimo idėja. Su jų pagalba galite:

 • pagaminti vieną ar daugiau arkos, užpildant rutulius helio, kad jie plauktų ore;
 • papuošti jaunavedžių kėdes, kad būtų papildomai paryškintos vietos, kuriose sėdės pagrindiniai dienos veikėjai;
 • išdėstyti kelią, kuriuo jaunoji pora eis į šventinį stalą;
 • padaryti įvairių formų, kurios tarnaus kaip šviesos ir gražios dekoracijos.

Didelėje erdvėje dekoruoti naudokite vidutinio dydžio ir šviesios spalvos rutulius, kuriuos galima atskiesti keliais spalvotais produktais. Be vienos eilės, galite statyti pinti arka, kurioje bus sujungti trys ar penki kamuoliukai, kurie sudarys didžiulę, didėjančią ir erdvią kompoziciją, kuri vainikuos įėjimą į salę ar foną už jaunavedžių.

Jei iš rutulių sukuriamos įvairios formos, tai gali būti netikras nuotaka ir jaunikiskurios yra tarp salės ar gyvūnų figūrų, pavyzdžiui, gulbės, žinomos dėl savo amžinosios meilės partneriui. Dėl tokio tipo dekoro bet kokio dydžio ir formos rutuliai naudojami norimam objektui kuo tiksliau atkurti. Naudojant spalvą šiuo atveju galima pasiekti panašumą į realius simbolius, arba, atvirkščiai, daryti kažką neįprasto, neįprasto ir juokingo, jei vestuvių ceremonija yra taip apgalvota.

Veislės

Kadangi kamuoliukai yra populiarūs vaikams ir suaugusiems, ir jie naudojami įvairiose situacijose, nuo metų iki metų sukuriamos vis daugiau naujų produktų versijų. Forma keičiasi, modeliai išleidžiami kaip labai maži, į kumštelį, taip pat didžiulis, pasiekiant fitball dydį. Tai netgi gali būti kitoks užpildas.Jei paprasčiausias balionas turi orą ar helį, tuomet dabartinės tendencijos lemia naujas tendencijas, kai lemputės, blizgesys, kiti rutuliai ir ne tik gali būti turinys.

Norint pasirinkti vestuvių renginio dekoravimui tinkamus balionus, reikia tiksliai žinoti apie visas šių produktų galimybes ir jų skirtumus. Ne visada yra spalvų pasirinkimas, leidžiantis sukurti prabangią vestuvių salę, kartais tam reikia ypatingo, netradicinio, naujo.

Paprastas

Paprastas kamuolys, kuris gali būti naudojamas šventei dekoruoti. Paprastai ovali, plati ant viršaus ir susiaurinta iki sukimo vietos su kilpa ar kilpa. Dydis gali būti skirtingas, kuris priklauso nuo pradinio produkto tipo - kuo didesnė, tuo daugiau į jį pateks oras ir atvirkščiai. Jei nenustatysite jėgų ir užpildysite turinio per didelį kiekį oro masių, yra didelė tikimybė, kad ji sprogo nuo pat pirmojo kontakto.

Priklausomai nuo tikslų ir tikslų, balionai gali būti užpildyti paprastu oru arba helio. Kompozicijoms, kurios turi būti stacionarios vienoje vietoje, būtinas pirmasis užpildymo variantas, jei yra užduotis pakelti struktūrą aukštyn, tada helio negalima. Norėdami sukurti sparčiai didėjančias arkas, puokštes ar kitas struktūras, nebūtina užsakyti specialistų paslaugų, pakanka tik pirkti helio turinį ir tai padaryti patys.

Paprastieji mažo dydžio kamuoliukai bus puiki stalo puošmena, nes galite pagaminti originalų oro puokštę, kurios spalva gali būti bendra arba visiems, kad svečiai žinotų, kur sėdėti. Helio balionai neprivalo būti susieti su jokia kompozicija, jie puikiai papuošs salę net ir nemokamu skrydžiu po lubomis. Dėl stipresnio efekto jums reikia susieti gražią juostelę, kurios pabaigoje gali būti pritvirtintos širdys ar kiti gražūs šviesaus ir gražaus popieriaus paveikslai.

Folija su helio

Alternatyva gumos ir latekso rutuliui gali būti pakitęs variantas, kuris, palyginti su pirmuoju, yra daug stipresnis ir nesprogsta dėl netikslaus apdorojimo. Kitas šio veislės privalumas yra spalvų tirpalų gausa, galimybė spausdinti bet kokius vaizdus, ​​taip pat nestandartinės formos, kurių negalima gauti iš gumos rutulių. Užpildo folijos dekoratyvinis elementas taip pat gali būti oras ir helis.

Helio puošmenos pakils virš žemės, puošia salę su savo sudėtinga išvaizda. Paprasti variantai gali būti montuojami ant specialių balionų lazdelių, kurie yra tinkamos vietos jiems, taip pat paskirstomi vaikams, kad būtų sukurtas ypatingos šventės jausmas.

Folijos balionai gali būti raidėmis, kurios sudaro žodį „Meilė“ arba nuotakos ir jaunikio vardus. Jūs galite specialiai užsisakyti jaunavedžių figūras, kurie bus dekoratyvinio elemento salėje elementas. Su šiuo dekoru galite organizuoti teminius vestuves bet kokiu stiliumi, o atmosfera bus tinkama be jokių ypatingų pastangų ir papildomų specialiųjų efektų.

Apšvietimas

Jei vestuvių šventė vyks vakare, apšviestas balionas bus puiki galimybė originaliam dekorui. Dėl apvalios sferos esančių šviesos diodų buvimas leidžia sukurti ypatingą atmosferą. Ši parinktis idealiai tinka romantiškai, ypač jaunavedžių šokio atveju, pagal kurį galite išjungti pagrindinį apšvietimą, paliekant tik kamuoliukus.

Kad poveikis būtų tinkamas, svarbu pasirinkti tinkamus gumos-latekso produktus. Geriausia pirkti pernelyg didelio dydžio skaidrius kamuoliukus, tačiau matinė versija taip pat atrodys labai graži.Galima naudoti apšvietimą tiek patalpoje, tiek už jos ribų. Labai efektyvus bus balionų apšvietimas į dangų, jei jie pripildyti helio.

Suprato

Kad atostogos taptų ypač gražios ir nepamirštamos, nepakanka tik pakilti kamuoliukus, iš jų reikia atkreipti tam tikrą figūrą ar kelias figūras. Tai gali būti bet kas: vestuviniai žiedai, širdys, gulbės, kurios tarpusavyje susipynusios kaklu. Paprastai tokiam darbui naudojami mažiausi rutuliai, kurie po infliacijos turi maždaug tokią pačią formą ir išvaizdą, kuri padeda pasiekti galutinį produktą vienodai.

Šių mažų rutulių pagalba galite suformuoti žodžius ir visus užrašus, sujungtus į vieną figūrą. Spalvos turėtų būti parinktos taip, kad gautas dizainas būtų palankus pagrindiniam fonui ir malonus jaunavedžiams. Užpildymui galite naudoti heliumą ir orą. Pirmuoju atveju struktūra turi būti nustatyta taip, kad ji nepatektų, antroje - taip, kad ji nebūtų skristi.

Kaip papuošti teritoriją savo rankomis?

Jei norite, kad salė švęsti vestuves, būtų šventinė ir graži, nereikia išleisti didelių pinigų dekoratoriaus paslaugoms, galite viską daryti su savo rankomis. Jei norite pakeisti kambarį, turite naudoti:

 • skirtingų spalvų paprastas arba pergamentinis popierius, iš kurio galite sūrio papuošti gėlėmis;
 • įvairūs kamuoliukų dizainai, kurie padės pasiekti norimą atmosferą;
 • rankų darbo produktai, gauti iš nereikalingų daiktų ir sumaniai konvertuoti į originalius daiktus, tinkančius organiškai į vidų;
 • tinkamai atrinkti tekstilės gaminiai, kurie ne visada turėtų būti brangūs, kad atrodytų elegantiški, svarbiausia yra pasirinkti tinkamą medžiagą, tinkamą spalvą ir gražiai įdėti į salę.

Priklausomai nuo atostogų temos, kurią reikia pasirinkti, ir dekoravimui. Dienos metu nereikėtų išleisti pinigų bet kuriam apšvietimui, nes jis tiesiog nebus matomas. Dėl vestuvių ryte ir vakarienėje verta atkreipti dėmesį į apšvietimą, kuris turėtų būti natūralus ir užpildyti kambarį kiek įmanoma geriau. Gėlės, pagamintos iš popieriaus ar juostelių, yra puikios kaip dekoracijos uždaroje erdvėje. Lankai, kuriuos lengva gaminti naudojant satino juosteles, taip pat bus puiki dekoro dalis, padedami ant kėdės, servetėlės ​​prie pat indų ir ant bet kokio tekstilės kambaryje.

Jei stilius leidžia, galite lengvai ir paprastai papuošti kambarį su balionais. Ši galimybė nereikalauja didelių finansinių investicijų, ji gali būti vykdoma savarankiškai, o poveikis bet kuriuo atveju bus pageidautinas. Nepageidautina naudoti kamuoliukus atviroje erdvėje, nes vėjo gūsijos gali juos supainioti, išjungti ir net prisidėti prie jų sprogimo. Nepriklausomai papuošti vestuvių salę yra paprasta, pagrindinis dalykas yra požiūris į procesą kūrybiškai ir noru.

Stilingos kambario dekoravimo idėjos

Norėdami švęsti vestuves pasirodė elegantiškas, svarbu organizuoti erdvę. Dizaino parinktys gali būti daug, bet tai padaryti ne visada yra galios. Jei kalbama apie darbą su balionais, tai yra gana didelė veiklos sritis, ir yra neįtikėtinai daug originalių, gražių ir teminių dizainų variantų.

Paprastų kamuoliukų naudojimas gali smarkiai pakeisti salės išvaizdą šventei, paverčiant jį pasakomis jaunavedžiams ir jų svečiams. Minkštų spalvų naudojimas padeda sukurti jaukią ir romantišką atmosferą, kuri derinama su bendrąja renginio idėja.

Naudodami folijos balionus galite kurti akcentus, iš pradžių pridedant standartinius gumos-latekso gaminius. Širdies rėmimas bus pats akcentas, kurį lemia atostogų savybė.

Be įprastų kamuoliukų, galite naudoti popierinius, kurie atrodo nuostabūs su apšvietimu. Šis dekoras leidžia sukurti švelną atmosferą, kuri ypač tinka vakare, kai atostogos tampa romantišku kanalu.

Jis atrodys labai gražus kamuoliukų išdėstymas, kuris yra šalia jaunavedžių. Dažniausiai tai yra dvi širdys, pagamintos baltos, rožinės arba raudonos spalvos, tačiau gali būti ir kitų variantų, jei jos reaguoja į renginio planą.

Balionų arkos sukūrimas yra paprasčiausias, bet ne mažiau efektyvus būdas papuošti Banketų salė, ypač vestuvių atveju. Arka gali būti skirtingo dydžio, priklausomai nuo patalpos ir vietos, kurioje jos yra, kamuoliukų spalva taip pat gali skirtis. Jūs galite padaryti viską, ką daryti toje pačioje spalvų schemoje, arba naudoti dvi eilutes su kontrastingais produktais, kad sukurtumėte gražios atostogos, malonus svečius ir progos herojus.

Kuriant šventinį stalą puošiantys balionų puokštes yra dar vienas originalus žingsnis, leidžiantis greitai pakeisti erdvę be daug pinigų, bet gauti norimą rezultatą. Rutulių spalva turėtų būti parinkta pagal tekstilės erdvę, o produktų dydis neturėtų trukdyti patogiam svečiams valgyti ir bendrauti.

Ypatingas šventės salės dekoro elementas gali būti staigmena., kuris yra pakabintas iš lubų ir tinkamu momentu, išleidžiant visą turinį iš savęs. Jaunavedžiai taip pat gali sprogti kamuolį, jei tam skirtas specialus konkursas. Tokį kamuoliuką galite užmaskuoti ir sprogti „Toast“ skrudintuvu, kad nuotakos ir jaunikio bučinio momentas taptų dar ypatingesnis. Galimybės papuošti vestuvių salę su balionais gali būti daug ir, jei turite norą, galite paversti bet kokią erdvę nepripažinta, sukuriant nuostabios atostogų atmosferą.

Kaip papuošti vestuvių salę su balionais, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys