Vestuvės

Vestuvių salės puošimas: bendrosios taisyklės, dabartinių stilių ir dizaino patarimų apžvalga

Vestuvių salės puošimas: bendrosios taisyklės, dabartinių stilių ir dizaino patarimų apžvalga

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Apdailos medžiagos
  3. Stiliai
  4. Patarimai, kaip pasirinkti spalvas
  5. Pagrindinės klaidos
  6. Ar tai patys arba kreipkitės į profesionalus?

Vestuvės yra labai rimtas dalykas. Jei jaunuolis ir mergaitė visą gyvenimą praleidžia vieni su kitais meilėje ir harmonijoje, tada jie aiškiai nori sudaryti aljansą, informuodami visus apie tai.

Kiekviena pora kruopščiai pradeda suplanuoti, kokiu metų laiku tai yra geriau žaisti vestuves, kokiu stiliumi jis bus ir kur vyks renginys. Šventės rengimo procesas nėra paprastas ir gana ilgas. Vestuvių paruošimui įspėti svečius ir kvietimus, vestuvių vietą, vestuvių stilių ir sutuoktinių atvaizdus, ​​surengti gerą vakaro organizatorių ir surengti banketų salę pasirinktu stiliumi, reikia maždaug šešis mėnesius.

Savybės

Žinoma, pirmiausia turite rasti kambarį švęsti svarbų įvykį. Paprastai visos geros vietos turi būti rezervuotos iš anksto, todėl visą pasiruošimą vestuvėms ištempti. Todėl banketų salės pasirinkimas paprastai yra pirmas dalykas, kurį daro jaunimas.

Jaunavedžių nuomone, vestuvės gali vykti tiek viduje, tiek lauke. Čia vietos pasirinkimas paprastai priklauso nuo oro sąlygų. Vasarą galite išsinuomoti gražų dvarą, susirinkti svečius į atvirą verandą ir švęsti reikšmingą dieną atvirame ore. Žiemą jie visada išsinuomoja restoranus ir banketus.

Pasirinkus dydį ir vietą atitinkantį kambarį, būtina išsiaiškinti pačios vestuvių stilių, kad būtų galima suprasti jo dizaino pobūdį.

Apdailos medžiagos

Siekiant papuošti vestuvių šventės teritoriją tinkamu stiliumi, naudokite tam tikras medžiagas dekoravimui. Įvairių dekoracijų pagalba švenčiamos ne tik baldų, bet ir sienos bei lubos ir langai.

Audinys

Audinys yra dažniausiai naudojama medžiaga dekoro ir interjero keitimui. Baltas, auksas, satinas ir blizgūs audiniai ant stalų ir langų suteikia visą kambarį šventei ir iškilmingai. Jie puošia kėdes, pakabina juos nuo lubų ir naudojasi sienų apdaila. Audinys gali būti ant stalų staltiesės pavidalu, arba gali būti uždengtas minkštais raukšlėmis. Jis gali būti toks pat lengvas ir erdvus romantiškoms vestėms, ar gana sunkiai ir stilingai už didingesnius stilius, pavyzdžiui, Bizantijos. Audiniai taip pat naudojami juostelių pavidalu, susiejant akinių kojeles, kėdės nugarą arba tiesiog pritvirtinant audinius po lubomis, kad jie pakabintų laisvai po juo ir sukurtų gražias bangas.

Gėlės

Spalvų naudojimas yra visuotinis vestuvių vakarėlio dekoravimo metodas. Gėlės netgi gali nustatyti atostogų stilių. Jie puošia stalus, pakabinami nuo liustračių, kad salėje būtų romantiška atmosfera. Gėlės naudojamos pagal vakaro temą. Romantiškas stilius rodo, kad yra laukinių gėlių. Karališkasis priėmimas įpareigoja papuošti stalus ir baldus su rožėmis ir hydrangeas. Gėlės netgi gali tapti praeities vakarais. Naujieji gali paminėti tokį įdomų pasą į kvietimą į vestuves.

Kamuoliai

Nėra švenčių, kurios dabar kainuotų be rutulių, o vestuvės nėra išimtis. Jų spalva paprastai yra suderinama su visos banketų salės spalvų fone, arba, priešingai, yra paryškinta kontrastingomis spalvomis arba blizgančiomis dėmėmis ant bendrojo fono.Rutuliai puikiai atrodo, kai užpildo visą lubų plotą, o jų juostelės laisvai pakabina ant dalyvių galvos.

Taigi, naudodami kamuoliukus, galite sukurti vieną kambario spalvų foną, o juostelių blizgesys palaikys progos iškilmingumą.

Stiliai

Pasirinkite pačios vestuvių stilių gali būti labai greitai, jei pora turi bendrų pomėgių. Tarkime, jie yra crazy apie japonų virtuvę ir gerbia japonų kultūrą. Tada Japonijos stiliaus vakarėlis yra geriausias abiem. Geriausias variantas japoniškam vestuvių stiliui būtų, nesvarbu, kiek primityvus tai gali skambėti, japonų restoranas, kuris jau buvo dekoruotas japoniško stiliaus. Ornamentas ant stalų gali būti Sakura, orchidėjų gėlės. Jei patys esate apdailos salėje, galite papuošti sienas gražiais didžiaisiais Japonijos gerbėjais, pakabinti japoniškus žibintus iš lubų, ir, žinoma, žvakes, kurios taps labai atmosferiniu Japonijos stiliaus šventės dekoru.

Jaunavedžiai gali pagirti tradicijas ir rengti vestuves rusišku stiliumi, kitaip - kaimišku stiliumi. Tokias vestuves galima švęsti atvirame ore, pašalinti rusų dvarą arba užsisakyti banketą restorane, kurio stilius siejamas su rusų tradicijomis. Šią temą galima išlaikyti sukuriant šiltą rusų atmosferą kambaryje su medžio ir dažytų staltiesių, žvakių ir baldų pagalba ilgų suolų ir ąžuolo lentelių pavidalu. Rudenį gamta bus geriausia rusiško stiliaus vestuvių apdaila. Ji savaime yra pilna spalvų, todėl rudenį vestuvių vestuvėms įsigyti sumažės iki minimumo.

„Tiffany“ stiliaus vestuvių idėja gali aplankyti Audrey Hepburno gerbėjus. Daugelis mergaičių yra beprotiškos dėl šios aktorės, taip pat iš Amerikos kino klasikos 60-ųjų metų „Pusryčiai Tiffany“. „Tiffany & Co“ parduotuvė yra didžiausias juvelyrikos priedų, taip pat moterų ir vyrų papuošalų ženklas. Jie visi gerai žinomi turkis dėžės suteiks vestuvių spalvą ir stilių. Turkis ir baltas - tai pagrindiniai šventės atspalviai praėjusio amžiaus amerikiečių klasikoje.

Tiffany stilius yra elegancijos ir retro stilius. Tai yra tobulinimas ir išlaisvinimas vienu metu. Baltos spalvos rutuliukai ir baltas porcelianas ant apvalių stalų, elegantiškos ilgos žvakės, subtilus ir putojantis kristalas be modelio - tai būdingi šio stiliaus bruožai. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas salės dizainui gėlėmis. Dažniausiai naudojamos rožės, hydrangeas ir visada baltos.

Jie gali būti įrengti prie įėjimo į aukštas vazas arba palei turkio taką, kurį ateinantis vyras ir žmona pereis į savo stalą.

Loftas yra neįprastas vestuvių dizainas. Labai tikėtina, kad jis apsiribos audiniais ir rutuliais. Tik stilizuotas kambarys padės sukurti tokią vestuvių idėją. Akmenų ir plytų sienos, kietmedžio grindys ir aukštos lubos, turtingi praeito amžiaus baldai, išskirtiniai patiekalai ir daug žvakių - tai pagrindas, kuriuo pastatomas palėpės stilius.

Atsižvelgiant į plytų sienas, naudingiausi bus baltos ir šviesios alyvuogių tonai. Šiose spalvose turėtų būti drapuoti stalai ir kėdės. Tekstilė taip pat apima baltų satino juostelių naudojimą. Taip pat ant sienų atrodys palankios geltonos spalvos elektrinės gėlės ir baltų gėlių gausa, pavyzdžiui, kalas, rožės ar lelijos.

Tai nereiškia, kad palėpės stilius yra nervingas ir siaubingas. Jis yra gana rezervuotas ir aristokratiškas. Jo suvaržymas parodytas minimalioje šventės apdailoje, o pagrindinis dekoras yra gėlės, kameros apšvietimas po lubomis ir žvakės apvaliuose staluose 10 žmonių. Aristokratiją rodo brangūs baldai, kuriuos atstovauja kėdės, stalai ir keletas sofų, taip pat puikūs patiekalai.

Ir, žinoma, jūs negalite pamiršti apie klasikinį vestuvių dizainą. Tai yra universalus variantas tiems, kurie kenčia nuo pasirinkimo, kurio rezultatas tampa žanro klasika.Baltos spalvos audiniai, sidabro rutuliukai ir rožinės ar raudonos rožės niekada neišeis. Šiame stiliuje svarbu stebėti spalvų harmoniją, nesiremti pernelyg ryškiais atspalviais ir išlaikyti elegantišką stilių. Baltojo perlų, satino juostelių ir staltiesių spalvos dramblio kaulo spalva papildys klasikinį vestuvių šventės stilių. Papuošalų baltume gali būti tik viena papildoma spalva, pavyzdžiui, spalvų kompozicijose. Rožinės peonių gėlės puikiai papildo klasikinės dviejų meilės širdžių šventės atmosferą. Jei vestuvėse yra tik baltos gėlės, atostogų spalva gali būti papildyta aukso rutuliais ir juostelėmis, susietomis su kėdės nugarėlėmis.

Beje, auksas gali būti naudojamas vestuvių dizainui Bizantijos stiliaus. Šioje kambario dekoro versijoje vestuvės atrodys tikrai karališkos. Čia visiškai galima pridėti raudoną. Jis neturėtų būti pagrindinis ir persidengti aukso atspalvį, tačiau kai kurie šios spalvos priedai gali būti naudojami „karalių vestuvėms“. Auksas turi būti visame, pabrėždamas renginio turtingumą. Šio stiliaus pavojus slypi tuo, kad jūs galite lengvai pernelyg apsvaiginti kambarį.

Todėl geriau apsiriboti mažais ir sutelkti dėmesį tik į aukso spalvą.

Patarimai, kaip pasirinkti spalvas

Spalva, kuri dominuoja kambario, kuriame vyks šventė, dizainui, vaidina didžiulį vaidmenį. Jokiu būdu neturi būti ryškių, rūgštinių ar depresinių spalvų. Ryškumas gali erzinti svečius, neigiamai paveikti psichiką, depresijos spalvos, priešingai, leis svečiams praleisti, žydėti ar verkti, kuris yra leistinas, bet nepageidaujamas.

Dažniausiai jauni žmonės renkasi baltą, smėlio, rožinę ir mėlyną, auksinę, mėlyną ar alyvinę. Renkantis kai kuriuos vadovaujasi sezono, kuriuo tikimasi vestuvių, spalva. Taigi, rugsėjo mėn. Šventė gali praeiti šviesiai geltonos ir auksinės spalvos rudens spalvomis, o žiemos sezono salės apdaila gali būti balta, pūkuota medžiaga, primenanti žiemos pūšį ir minkštą sniegą.

Pavasario atostogų salė gali būti dekoruota mėlynos arba šviesiai žalios spalvos, o tai reiškia šilumos atėjimą, o vasarą karščiausiomis dienomis visi geltonos spalvos atspalviai yra tinkami - nuo minkštos smėlio iki šilto medaus.

Kažkas nusprendžia, kad vasaros vestuvės gali sėkmingai pabrėžti raudoną spalvą. Tačiau ši nuomonė neteisinga. Raudona yra labai pavojingas atspalvis. Taip, tai bus naudinga pažvelgti į baltą nuotakos suknelę, tačiau svečių akys nuo raudonos spalvos gaus tik pavargę. Be to, raudonas yra agresyvus ir įžeidžiantis atspalvis, o ne visiems patinka, nebent, žinoma, jauni žmonės drįsta organizuoti sovietinio stiliaus vestuves.

Jei nuotaka vis dar nėra abejinga raudonam atspalviui, turėtumėte atkreipti dėmesį į Marsala spalvą. Tai gilus vyšninis atspalvis su prislopintu rudos spalvos atspalviu, atrodo labai įspūdingas, pabrėžia suknelės baltumą ir nustato viso renginio karališką toną.

Aktyvesnės spalvos, pavyzdžiui, mėlyna ir violetinė, turėtų būti naudojamos tik kartu su pagrindine spalva. Giliai mėlyna dalis gali būti iš dalies mėlynos spalvos juostų arba pakvietimų pavidalu, iš rutulių kompozicijų. Taip pat turi būti teisingai laikomasi spalvų derinių. Pavyzdžiui, atspalvių sudėtyje negalite naudoti žalios ir raudonos spalvos. Geltona ir mėlyna, taip pat nematys dueto, kad papuoštų salę.

Kad sau būtų lengviau, galite pasirinkti dominuojančią spalvą. Pavyzdžiui, alyvinė, kuri bus pagrindinė, turite, jei įmanoma, sujungti tik su baltu. Visi balti atspalviai yra tokie universalūs, kad su jais derinamos visos spalvos.

Toks atspalvių duetas visada atrodys pranašesnis, o jei pora dar nepasirinko pagrindinės spalvos, visada galite nusipirkti baltus papuošalus ir aksesuarus iš anksto, o tada užbaigti bendrą vaizdą.

Pagrindinės klaidos

Net jei geriausios medžiagos, aksesuarai buvo panaudoti banketų salės papuošimui, o vestuvių patalpos pasirodė esančios tinkamiausios, jūs negalite apsisaugoti nuo klaidų, kurias galima padaryti rengiant šventinį banketą.

Pavyzdžiui, vestuvių spalvos pasirinkimas yra vienas dalykas, bet prilipimas prie jo viskas yra kitas. Užduotis skirta jauniems žmonėms. Tai didelė dekoravimo klaida, taip pat nesėkmingi spalvų deriniai, kurie tik sugadina visą kambario išvaizdą.

Turime nepamiršti, kad vestuvių stilius turi būti suderintas su kambariu, būtent su spalva, aksesuarais, vakaro tema. Ant lėkštės ant Tiffany stiliaus vestuvių negalite įdėti raudonų servetėlių, taip pat kaip ir palangės stiliaus, jūs negalite paleisti mėlynos spalvos kamuoliukus po didelėmis lubomis. Tai visiškai netinkama ir netinkamai suprojektuota, todėl nebandykite sujungti netinkamų.

Be to, įprasta klaida yra dizainas. Daugelis žmonių entuziastingai pradeda rengti banketų salės apdailą, kad jie pernelyg apsvaigina ir įeina į tokią džiunglę, kad tik tada pradeda suvokti, kad buvo sugalvota daug, bet iš tikrųjų pusė juvelyrikos yra visiškai nereikalinga. Rezultatas - biudžeto ir pinigų švaistymas.

Pagrindinė banketų klaida atvirame ore yra tentų trūkumas, kuris šilumoje užsidaro svečius nuo saulės, o lietus išgelbės juos nuo šlapio. Visų dekoracijų tvirtinimas turėtų būti atliekamas sąžiningai. Tai bus nemalonu apsvarstyti momentą, kada jie patenka į svečių galvas.

Tam tikru būdu garsas taip pat yra vakaro apdaila, todėl kambario garso dizainas yra labai svarbus. Dažnai svečiai skundžiasi pernelyg garsia muzika.

Iš tiesų, rūpinimasis svečiais yra pirmas dalykas, kurį jauni žmonės turi galvoti. Nors tai yra jų vakaras, tačiau tuo atveju jie pašaukė geriausius svečius, su kuriais jie norėjo pasidalinti šiuo renginiu. Taip, tai yra mėgėjų dienos pora, bet jei renginio lankytojams nėra pakankamai kėdės, iškilmingas momentas gali būti sugadintas. Ir, žinoma, turėtų būti rezervų rezervas nenumatytų svečių atveju.

Gali kilti problemų perskaičiuojant specialiai įsigytus kambario spalvos induose ir stalo įrankiuose. Jų trūkumas bus sugadintas ne tik svečio, bet ir pagrindinių šventės veikėjų nuotaika, ir atsiimti plokšteles, kad atitiktų stiliaus suteiktus, paskutinę minutę, oi, kaip sunku.

Dažnai naudojamas gėlių projektavimui.

Tačiau visai įmanoma, kad kas nors iš svečių bus alergiškas augalams, išrinktam salės apdailai. Tokia klaida yra nepriimtina, todėl verta pasikonsultuoti su savo artimaisiais ir draugais, jei jie turi kokių nors alerginių reakcijų dėl tam tikrų gėlių.

Jei pora tikrai nusprendė pakviesti dizainerį, floristą ir dekoratorių, taupymas šioje byloje yra rimta klaida. Žmonėms dirbant ir mokant mažą sumą, neturėtumėte tikėtis iš jų magijos. Tiems, kurie mažai naudojasi savo paslaugomis, akivaizdu, kad jie turi mažai patirties arba nėra populiarūs savo darbe dėl prastų rezultatų ir kompensuoja mažą kainą. Todėl neturėtumėte sutaupyti, kas bus atmintis daugelį metų.

Viduje jis gali būti tiesiog šaltas, o žiemos vestuvės tokioje salėje kartu su svečiais „užšąla“ naktį. Todėl, žiemą, jums reikia rūpintis salėje patogia temperatūra. Jei to negalima pateikti, į numatomą vertę reikia įtraukti šildymo įrenginius. Per karštą vasaros laikotarpį jums reikia rūpintis kambario aušinimu padalintos sistemos pagalba. Jei kambaryje nėra nė vieno, turite rasti kitą banketų salę arba atviroje vietoje surengti vakarėlį ant ežero.

Būtina iš anksto aptarti su patalpų savininku tokį techninį tašką kaip gaisro gesinimo sistemą: ar tai yra tinkama, ar ji veikia.Šis momentas ypač svarbus, jei kambario dizaine yra daug žvakių.

Ar tai patys arba kreipkitės į profesionalus?

Ką rinktis, ruošti patalpos šventei patys arba pakviesti specialistų, pačių jaunavedžių apsispręsti. Turėdami nuostabų skonio jausmą ir žinodami, kuris stilius yra arčiausiai jūsų, galite padaryti kambario apdailą savo rankomis. Daugelis žmonių kreipiasi į specialistus, pasakodami jiems, ko nori iš atostogų ir kokiu būdu jie mato savo vestuves. Kiekviena iš šių galimybių turi savo privalumus ir trūkumus.

Jei jaunavedžiai nusprendė patys dekoruoti salę ir suteikti jai šventinę išvaizdą, tuomet jūs turite žinoti, kad tai gana kruopštus darbas. Išnagrinėję visą specializuotose parduotuvėse pateiktų produktų asortimentą, kad būtų papuoštos banketų salės, reikia pasirinkti reikiamus reikmenis, o iš daugybės parduotuvių pasirinkti geriausią, kuris siūlo geriausią kainos ir kainos derinį.

Prieš perkant, turite atlikti sąmatą, kurioje nurodoma, ką pirkti ir kiek.

Deja, tai ne visada išsiaiškina, kaip ji turėjo būti iš pradžių, taigi jums visada reikia nusipirkti šiek tiek daugiau nei planuota medžiaga, nes, ruošiant papuošalus, kažkas tikrai lūžtų arba pablogės, o tada jūs nerasite šio audinio ar aksesuaro. Dėl šios priežasties nervingumas gali pakilti, o gera nuotaika nuo artėjančios šventės iki sugadinimo.

Pasirinkęs specialistą salės puošybai, nuotaka apsaugo save nuo nereikalingo vargo, bet taip pat gali būti incidentas, jei neatsargus specialistas staiga pasirenka netinkamą audinį arba užsako peonijas gėlių parduotuvėje, o ne saulėgrąžų, kad nuotaka myli tiek daug.

Ir, žinoma, nepamirškite, kad darbas pats savaime yra kur kas labiau biudžetinis, nei samdyti šį specialų asmenį ar visą grupę amatininkų.

Kaip papuošti svabedny salę 5 etapais, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys