Vestuvės

Vestuvių salės gėlių dekoravimo idėjos

Vestuvių salės gėlių dekoravimo idėjos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kur pradėti?
 2. Prisijungti
 3. Photozone
 4. Salė
 5. Lentelės
 6. Rekomendacijos

Vestuvių šventės rengimas - malonus ir jaudinantis darbas. Vienas iš svarbiausių užduočių yra papuošti vestuvių salę gėlėmis. Kaip pradėti papuošti vestuves, ką apsvarstyti renkantis gėles, kaip sau dekoruoti salę iš popieriaus? Apie tai sužinosite mūsų straipsnyje.

Kur pradėti?

Galvojant apie šventės apdailą, būtina aiškiai suprasti, ką jaunuoliai ir svečiai matys įvažiuodami į šventinę salę. Ši užduotis daugeliu dalykų. Galite išspręsti problemą susisiekdami su patyrusiu dekoratoriumi, arba viską galite planuoti ir padaryti didžiąją dalį darbo savarankiškai. Visų pirma, nuspręskite dėl vestuvių stiliaus. Tai padės nuspręsti, kokioje spalvų schemoje papuošti kambarį, ir kokias gėles pasirinkti. Palengvinkite pasirinkimą, atsižvelgiant į metų, kuriais planuojama santuoka, laiką.

Pavasaris

Ankstyvą pavasarį galite žaisti žalias vestuves ir puošia salę su sodriomis dekoratyvinėmis želdinėmis:

 • paparčių lapai, eukaliptas, bergrass;
 • žalios lotoso dėžės, beržo šakelės;
 • švelnus primrosų ir sniego žiedų puokštė.

„Lilac“ vestuvės yra minkštos raudonos, rožinės, violetinės spalvos. Kambariui papuošti neturėtumėte naudoti tik kvepiančių alyvų šakų. Stiprus augalo aromatas sukels svaigulį tarp svečių, o monotoniškas gamas atrodys nuobodu. Į paletę pridėkite kontrastingą spalvų pastabą:

 • šviesiai žalios astrės;
 • arbatos rožės;
 • baltos lelijos su šviesiai rausvu centru.

Pavasario tulpių vestuvės yra svarbios. Tulpių kombinacijų pasirinkimas yra didžiulis:

 • minkšta pastelinė geltona, alyvinė, oranžinė, prislopinta rožinė spalva;
 • turtingi raudonų ir raudonųjų tulpių atspalviai su virtomis balta arba citrina;
 • raudonos, rožinės ir geltonos spalvos tonai.

Tulpės nemėgsta kaimynystės su kitais augalais, esančiais toje pačioje kompozicijoje, ir dažnai yra vieninteliai gėlių tipai. Jei norite, kad vestuvėse matytumėte kitas gėles, geriau juos išdėstyti skirtingose ​​vazose, pakaitomis.

Vasara

Peonių vestuvės - rožinės, raudonos ir baltos spalvos atspalvių derinys. Birželio mėn. Šios gėlės yra nebrangios ir nebrangios. Prie dizaino pridedamos hortenzijos, rožės, orchidėjos, astromerija. Kaimo ir boho vestuvės puikiai tinka šiltam sezonui. Čia yra sveikintinas lakoniškas paprastumas, kraštovaizdis, laukinių gėlių dekoras:

 • kukurūzų, saulėgrąžų, aguonos, kiaulpienės;
 • saldieji žirniai, saulėgrąžos;
 • piemens maišelis, gluosnio arbata.

Ruduo

Ruduo vestuvės reiškia, kad prinokusių vyšnių spalva sujungta su auksu, apelsinu, kremu, terakota. Kompozicijas galima padaryti su astromis, dalialais, gerberais. Taip pat tinka cinamai ir medetkai. Šviesūs rudieji lapai ir prinokę vaisiai puikiai derinami: dekoratyviniai moliūgai, laukinės rožės, blizgūs raudoni obuoliai. Atrodo elegantiškas rudens vestuves Marsala spalva. Tai yra išskirtinio Sicilijos vyno spalva. Čia džiaugiamės gilią raudoną, turtingą slyvą ir aukso atspalvį. Papuoškite atostogas:

 • rožės, daliavos, astrai, hydrangeas;
 • chrizantemos, orchidėjos, astromerija.

Žiema

Žiemos vestuvės yra „sniego“ atspalvių derinys: pastelinė mėlyna, balta ir sidabrinė. Dekoravimui tinkamos mėlynos orchidėjos ir lisianthuses, baltos rožės ir chrizantemos. Puiki idėja - vestuvės ayvor spalvos. Gėlės pasirenka kremą, pastelinės mėlynos spalvos, alyvinės spalvos atspalvius. Čia nerekomenduojama naudoti baltą dekorą.Žiemos šventė primena nuostabias Naujųjų metų šventes. Tai ryškiai raudoni atspalviai ir sultingi oranžiniai tonai.

Kompozicijoje yra:

 • tujų šakos, nobilai;
 • persikų, raudonos ir arbatos atspalvių rožės;
 • raudonos ir baltos gvazdikai;
 • medvilnės gėlės, cinamono lazdelės, kūgiai;
 • Žieminiai vaisiai: raudoni obuoliai, apelsinų mandarinai ir apelsinai.

Nustatoma vestuvių stilius ir spalva, gyvų gėlių pirkimas yra nuoseklus. Dabar galite galvoti apie interjero dekoravimą.

Prisijungti

Svarbus jaunavedžių susitikimas vyksta prie salės įėjimo. Norėdami papuošti laiptų laiptus, tinkamos yra dirbtinių gėlių, medynų ar stambių vazos su didžiuliais gėlių puokštėmis. Laiptų pakopose galite išdėstyti žiedlapių kelią. Ekonomiškas variantas yra padaryti gėlių žiedlapius savo rankomis iš gofruoto popieriaus. Jie atrodo labai natūralūs, bet praleido ir kainuoja du kartus mažiau nei gyvenantys.

  Jums reikės:

  • 180 g gofruoto gėlių popieriaus;
  • žirklės;
  • pieštukas.
  1. Pasirinkite norimos spalvos popierių.
  2. Nupjaukite ritinį išilgai juostelėmis, kurių plotis yra 1,5–2.
  3. Kiekvieną juostelę supjaustykite 6-7 cm pločio stačiakampiais.
  4. Sudėkite keletą stačiakampių ir supjaustykite lašų formos žiedlapį.
  5. Skleiskite žiedlapius ir pieštuku juos išlenkite.

  Patogu iš karto supjaustyti ir išlyginti keletą žiedlapių. Paruošti subtilūs popieriniai žiedlapiai.

  Kaip pagaminti lotoso gėlę iš gofruoto popieriaus, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

  Photozone

  Jei posėdžių erdvė yra erdvi ir gerai apšviesta, čia galite įdėti nuotraukų sritį. Puiki galimybė fotografuoti yra augimo gėlės. Milžiniškos peonijos, rožės, rančuliai, chamomilės, gvazdikai, gėlės, pagamintos iš gofruoto popieriaus, atrodo nuostabios ir sukuria įsiskverbimo jausmą iš durų į nuostabų ir romantišką pasakos pasaulį, kuriame mėgėjai kartą susitiko. Tokio dekoro naudojimas yra labai patogu. Jūs galite lengvai sukurti bet kokią kompoziciją perkeliant lentynas. Svarbiausia, kad gėlės ir svečiai, norintys būti fotografuojami, sėkmingai pateks į rėmą.

  Salė

  Tradiciškai dekoruoti kambarį su popierinėmis gėlėmis tvirtai. Švelnios gėlės ir popieriaus pomponai yra pakabinami per skaidriąsias linijas prie lubų, kabančių grioveliais arba lynomis, ištemptomis aplink perimetrą. Gėlės, pagamintos iš krepinio popieriaus, tvirtinamos ant audinių drobių kėdės. Dekoras neturėtų išsiskirti. Norėdami išlaikyti bendrą toną, derinkite ne daugiau kaip dvi pagrindines spalvas.

  Gėlių arkos puikiai atrodo. Jie dedami į vestuvių zoną. Pagal planą čia turėtų būti visos vestuvių kompozicijos centras. Nustatykite, kur bus jaunavedžių stalas, kaip bus išdėstytos svečių stalai, tada pereikite prie kito salės dekoravimo etapo.

  Lentelės

  Ypatingas dėmesys skiriamas progos herojų stalui. Jei jis stovėtų atskirai, žemiau, palei perimetrą, gėlių vazonai ar krepšiai dedami į masyvias šviežių gėlių kompozicijas. Šonuose jie pastatė lenteles ar aukštas vazas su linijiniais ar kaskadiniais puokštėmis. Jei sutelkiate dėmesį į stalo apačią, jūs neturėtumėte nuostabiai išleisti prezidiumo. Gana nedidelė ir subtili kompozicija, esanti stalo centre palei kraštą, taip pat keletas mažai skaidrios stiklo vazos su šviežiomis gėlėmis. Vanduo vazose gali būti spalvotas: pridėti limonado ar floristinio dažų.

  Kitos apdailos parinktys:

  • pasirinkite viršutinę prezidiumo dalį;
  • platus gėlės garalas aplink stalo perimetrą;
  • horizontali kompozicija su prabangiu gėlių ir žalumos kaskadu;
  • žvakės arba vazos su gėlėmis ant aukštų kojų, išdėstytos simetriškai stalo pusėse.

  Svečiai

  Stačiakampiai stalai puošia gėlių vynmedžiais arba atskiromis kompozicijomis mažose vazose ir akiniuose. Galiojančios kompozicijos aukštuose puodeliuose arba martinšejuose, kurių aukštis ne mažesnis kaip 65 cm.Didelius ir didelius kompozicijas reikia pastatyti ne mažiau kaip 1,5 metrų atstumu vienas nuo kito. Dėl apvalių ir ovalių stalų rekomenduojame didelį puokštę stalo centre arba mažų miniatiūrinių kompozicijų grupę 20-25 cm aukščio.

  Rekomendacijos

  Naudokite naudingas floristų rekomendacijas.

  • Jei biudžetas leidžia, padėkite stalus su šviežiomis gėlėmis, jie sukuria ypatingą atmosferą ir nuotaiką.
  • Leiskite, kad kompozicijos iš gėlių bus truputį, bet jei jas pagamins kvalifikuotas floristas, jis atrodo nepamirštamas.
  • Išdėstykite dekorą taip, kad jis nepatektų į plokšteles ir netrukdytų svečiams bendrauti.
  • Popierinės gėlės, padarytos nerūpestingai, atrodo juokingos. Galima išsinuomoti gražius arkos ir augimo gėles, kurias pagamino profesionalai.
  • Apsvarstykite būsimų sutuoktinių pageidavimus, pabandykite juos patenkinti.
  • Jei įmanoma, padėkite ant stalo jaunavedžiais savo mėgstamas gėles.

  Naujai laimingi šypsena yra geriausias atlygis už jūsų pastangas.

  Kaip papuošti vestuvių arkos, žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys