Vestuvės

Padaryti žiedus ant automobilio vestuvėms, jų kūrimui ir montavimui

Padaryti žiedus ant automobilio vestuvėms, jų kūrimui ir montavimui

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Dizaino parinktys
 3. Kaip padaryti žiedą?
 4. Kaip juos taisyti?

Organizuojant vestuves su tradicijomis, vienas iš svarbiausių vaidmenų yra priskirtas vestuvių procesijai. Jame jaunavedžiai su svečiais nueis į registracijos skyrių, pėsčiomis nueis į svarbias vietas, fotografuodami, iš kur jie atvyks tiesiai į banketų vietą. Siekiant švęsti konvoją, išsiskyrė bendras vestuvių maršruto srautas, jis papuoštas įvairiais priedais. Šiuo atveju ypatingas dėmesys skiriamas nuotakos ir jaunikio automobilio apdailai.

Jaunavedžių automobilio dizainas yra labai įvairus, tačiau daugeliu atvejų jis yra papuoštas vestuviniais žiedais. - tradicinis vykstančios šventės požymis. Vestuvinio automobilio žiedai gali būti įsigyti vestuvių salone, pagaminti pagal užsakymą arba pagaminti sau, parodydami šiek tiek vaizduotę ir kūrybiškumą. Toliau aprašomos šio tipo autodecora, jos savarankiško kūrimo ir jo įdiegimo vestuvių ekipažui galimybės.

Savybės

Senovėje jaunų žmonių vagono varpai puošė varpus, kurių garsas sklinda visame apskrityje, pranešdamas apie jaunavedžių požiūrį ir baidydamas nuo blogų dvasių. „Vestuvių traukinio“ tradicijos, kaip jas pavadino slavai, vis dar gyvos, vienintelis skirtumas yra tas, kad vietoj arklių vežimėlių ir varpų pasikeitė žiedai.

Vestuviniai žiedai ant automobilio - tai klasikinis apdaila, dešimtmečius neprarandant aktualumo. Šio reiškinio priežastis yra paties aksesuaro simbolika ir jos reikšmė vestuvėms.

 • Žiedų susipynimas liudija, kad du žmonės, kurie nusprendė vaikščioti palei gyvenimo kelią, yra glaudžiai susiję, taip pat sujungti du likimus į vieną.
 • Žiedas, turintis uždarą ratą be pradžios ir pabaigos, jungia amžinybės, vienybės, vientisumo ir begalybės vaizdus. Pastarasis reiškia meilės neliečiamumą tarp naujai sutuoktinių, kurie gyvens amžinai.
 • Žiedų pasikeitimo ritualas tarp jaunavedžių tarnauja kaip tylus santuokos sąjungos sudarymo įrodymas.

Kai automobiliai skamba, reikia laikytis kelių taisyklių.

 • Nuspręskite iš anksto dėl papuošalų įrengimo vietos. Naudojant nuomos automobilį, turėtumėte paprašyti savininkų apie tai, kaip jį papuošti. Pažintinių TS įtraukimas taip pat reikalauja diskusijos šiuo klausimu, nes uolus požiūris į jo „geležinį arką“ būdingas didžiajai daugumai automobilių savininkų.
 • Nuspręsti, ar žiedai uždėti ant gaubto, svarbu užtikrinti, kad apdaila nebūtų skirta vairuotojui, dėl kurio kelio ir objektų, kurie trukdo judėti, ribotas vaizdas. Juk tai yra transporto priemonės keleivių saugumo klausimas.
 • Idealiu atveju automobilio dizainas turėtų rodyti vieną, daugiausia du akcentus, sutelkiant dėmesį į kitus. Žiedai ant automobilio - tai ryškus akcento dekoro pavyzdys, kuriam nereikia kitos apdailos, kuri sugautų akį.
 • Pagrindiniai aksesuarai ir papildomi papuošimai turėjo būti suprojektuoti ta pačia šventės forma. Kaip rezultatas, dizainas turėtų pasirodyti šventinis, išlaikant subalansuotą formą ir spalvą, o ne būti susijęs su parodų paroda.

Jei ignoruojate šią taisyklę, rezultatas gali šokti kitus.

Dizaino parinktys

Galite naudoti šį automatinį nustatymą. kaip savarankiškas apdaila arba kartu su kitais priedais:

 • gėlių kompozicijos;
 • audinio širdys ant grotelių;
 • juostelės, puošiančios visus auto palydos;
 • nepažeistos etiketės;
 • teminės vėliavos;
 • balionai;
 • gaubto apdailai skirti audiniai, susukti ir pritvirtinti kampu, viena dangčio pusė padengta audiniais, sumontuotais su ventiliatoriumi, turi gražias raukšles ir tt;
 • spalvos ant durų rankenų;
 • dekoratyviniai šoniniai veidrodžiai.

Pasilikime ant vestuvių dizainerių naudojamų medžiagų, kad pačius papuošti žiedus, kad būtų išlaikytas pasirinktas šventės stilius ir sukurta tikrai šventinė atmosfera.

Gulbės

Baltų gulbių skaičiai vestuvėse nėra atsitiktiniai. Šie kilnūs paukščiai, personifikuotas malonė, grožis ir malonė yra neatskiriami kuriant poras gyvenimui ir kartu auginant palikuonis. Dėl šios priežasties jie laikomi santuokinės ištikimybės simboliu. Jau nekalbant apie tai, kaip romantiška ir patraukli gulbių pora atrodo, lenkia galvą vienas į kitą, kai tarp jų tarp natūralių plastikų susidaro viena širdis.

Gulbė ir gulbė yra ideali automobilių apdaila vestuvių procesijai - jaunavedžiams. Jų skaičiai naudojami kaip atskiras puošimas nuotakos ir jaunikio automobiliui arba papildo žiedus: tokios kompozicijos visada atrodo labai įspūdingos.

Spalvotos gulbės turi būti baltos. Baltas paukštis simbolizuoja gėrį, kuris vestuvių kontekste reiškia debesų kelio link jaunavedžiams, kurie tik patenka į šeimos gyvenimo kelią.

Įdomi ir neįprasta išvaizda yra mažų žiedų ir didelių gulbių, sėdinčių nugaroje, derinys. Tokiais atvejais lizdo stendas gali būti labai skirtingas gėlių kompozicijos, nuostabios rožių ar lelijų vainiko, vienos didelės gėlės, su žalumynais arba be jų, audiniu (satinu, šifonu, tentu, organza), lankais, juostelėmis, dirbtiniais perlais. .

Kitas variantas - tai didelių žiedų ir mažų gulbių figūrų, esančių kiekviename apskritime, derinys. Tokia kompozicija gali būti pastatyta ne tik ant stogo, bet ir ant automobilio gaubto, prireikus pridedant kitus priedus. Vietoj gulbių poros vestuvių vežimėliai, balandis su balandžiu dažnai flaunting kaip šeimos laimės simbolis.

Gėlės

Žiedų ir spalvų derinys yra naudingas sprendimas, kuris jau seniai tapo klasika. Biudžeto parinktis apima dirbtinių augalų, kurie yra būtini rudens-žiemos vestuvių sezonui, panaudojimą, nes jiems nėra grėsmės dėl to, kad dėl gamtos niūrumo prarandamas pirminis apeliacinis skundas. Gyvenimo kompozicijų kaina yra šiek tiek didesnė, tačiau šviežiomis gėlėmis išvalytų jaunavedžių įgula tampa brangi ir garbinga.

Renkantis gėlių asortimentą, atstumtas nuo dizaino sprendimų žiedų. Kai jų konstrukcijoje buvo naudojamos satino juostelės, augalai parenkami panašiu arba, priešingai, kontrastingu spalvų diapazonu.

Klasikiniai aukso spalvos žiedai yra universalūs ir derinami su bet kokio atspalvio spalvomis.

Jei planuojama papuošti jaunus automobilius su dekoracijomis iš šviežių gėlių, tada gyvi augalai turėtų būti bent vestuvių motociklų automobilio dizaine, bent jau iki minimumo. Tai gali būti boutonnieres arba pavienės gėlės ant durų rankenų ir veidrodžių, gėlių raižiniai ir mažos apimties kompozicijos ant gaubto. Paprastai jie yra pagaminti iš tų pačių gėlių kaip vestuvių puokštė.

Apskritai, gėlių gėlių gėrimai yra neišsenkantis įkvėpimo šaltinis. Jie naudojami įvairiausioms vestuvių avtodekor rūšims - figūroms, drobėms, girnelėms, raidėms, kurios tinka klasikinėms ir originalioms vestuvėms dekoruoti. Geras pavyzdys yra fantastiškai gražūs žiedai ant automobilio, šviežių gėlių ir žalumos.

Tekstilės dekoracijos: lankai ir juostelės

Satino juostelės yra tinkamos naudoti kaip dekoratyvinis žiedų išorinis apvijos ir tvirtinimas prie gaubto arba stogo paviršiaus. Jie taip pat tarnauja kaip medžiaga skirtingų storio rožių suformavimui, kurie yra papildomas dekoras. Alternatyva satino juostoms tvirtinti žiedus prie pagrindo gali būti šviesių tekančių audinių gabalai. Dekoratyvinis apvijos taip pat gali būti pagamintas iš tinklinio tiulio.

Dažnai vestuvių procesija puošia lankai, dėl kurių dizainas tampa išraiškingesnis. Tokie papuošalai puikiai atrodo ir papildo pagrindinę žiedų ir satino juostelių sudėtį. Tai gali būti miniatiūriniai įspūdingi lankai, turintys smulkių tinklelių ar didelių permatomų, matinių ar blizgių tiulio lankų.

Šį jaunavedžių transporto priemonės dizaino variantą pageidautina paremti tinkama palydos transporto priemonių konstrukcija, kur lankstai atrodo labiau tinkami durų rankenoms. Optimaliai, jie turėtų būti tokio pat dydžio ir pagaminti toje pačioje spalvų schemoje, dėl kurių mašinų struktūra atrodys ne tik stilinga, bet ir tvarkinga.

Žaislai

Žiedų ir žaislų sudėtis atitinka vestuvių atmosferą. Dekoravimui jaunų žmonių ekipažas naudojo įvairius žaislus. Populiariausi variantai - meškiukai - rausvos arba violetinės spalvos atspalviuose. Vienas iš jų gali dėvėti skrybėlių cilindrą, o kitas - šydą: tokia pora pora atrodo ypač liečianti ir miela. Ne mažiau populiarios yra nuotakos ir jaunikio lėlės arba širdies formos minkšti žaislai.

Žaislų dekoras gali būti dedamas į pagrindinį vestuvių simbolį, kuris yra už jo arba šonuose arba naudojamas kaip akcentinė kompozicija kaip žemesnė pakopa.

Kaip padaryti žiedą?

Žingsnis po žingsnio apsvarstykite meistriškumo klasę, kurdami savo rankomis vestuvių automobiliui žiedus.

Kokios medžiagos bus reikalingos kūrybiškumui:

 • PVC gofruotas vamzdis, kurio ilgis 2 m;
 • putplasčio 230x450 mm;
 • medžiagos gabalas, šiek tiek didesnis nei putos;
 • adatos su siūlais ir mezgimo virbalais;
 • permatomos lipnios juostos ritė;
 • klijai ir žirklės;
 • baltos, auksinės ar sidabro spalvos juostos, kurių plotis 2 cm.

Papuoškite produktą dirbtinėmis gėlėmis ir miniatiūriniais varpais.

Darbo tvarka.

 • Gofruotas vamzdis supjaustomas į dvi skirtingo ilgio dalis, kad gautų didesnio ir mažesnio skersmens apskritimus. Segmentai yra sujungti į žiedus ir pritvirtinti prie lipnios juostos.
 • Abu produktai yra apvynioti aplink visą apskritimą lipnia juosta, kad paslėptų gofruotą paviršių.
 • Juostelė daro žiedų išorinį apvyniojimą. Kuriant kiekvieną apvijos sluoksnį, juostos galai yra pritvirtinti klijais patikimumui užtikrinti.
 • Pritvirtinkite gaminius vienas prie kito: jie gali būti išdėstyti greta arba „pasukti“ klasikiniu būdu, kai už didesnio yra dedamas mažesnio skersmens žiedas.
 • Pritvirtinkite žiedų konstrukciją prie putos pagrindo, per sriegį per adatos perforuotas skyles.
 • Apatinė pagrindo dalis padengta audiniu, apvyniota aplink kraštus ir siuvama siūlais. Tai daroma siekiant išvengti žalos apdailos automobilio dažams.
 • Jie puošia stendą su gėlėmis, sutvarkydami juos pagal savo pageidavimus, tačiau nepamirškite, kad jie turi užmaskuoti audinį aplink gaminio perimetrą.
 • Siekiant išlaikyti augalus, kol transporto priemonė juda, jie įkišami į pagrindą ir pritvirtinami klijais.
 • Kaip įrodymas, kad insultas susietas su kiekvieno žiedo žiedo viršuje.

Kaip juos taisyti?

Baigtas vestuvių automobilių dekoratorius jau turi specialius priedus guminių siurblių, neodimio magnetų, tekstilės dekoracijų kilpų (juostų, susuktų audinių). Magnetai patys yra gana galingi, todėl čia nereikia jokių papildomų įtaisų, laikančių žiedus.Tačiau, naudojant suckers, būtų naudinga naudoti juosteles saugumui, užtikrinant juos per tekstilės kilpas.

Klasikinė tvirtinimo žiedų versija apima juostų naudojimą. Produktai yra pritvirtinti skirtingose ​​transporto priemonės vietose: juos galima uždėti ant stogo ar gaubto, pritvirtintą prie grotelių ar priekinio bamperio. Per pastaruosius du atvejus priedas yra tiesiog susietas su satino juostelėmis, susiejant jas su originaliais mazgų.

    Vestuvinis vestuvinis aksesuaras yra paprasčiausias ir patikimiausias būdas 4-6 cm pločio ir 0,5-0,6 m ilgio, tinkamos spalvos satino juostelėmis. Juostai reikės mažiausiai 4. Įrengę ant stogo, jie pirmiausia apvyniojami aplink žiedus, du kartus sukant, po to traukiami per kiekvieną duris ir pririšami prie lubų turėklų.

    Tokių improvizuotų strijų dėka, vestuvių aksesuaras atlaikys bet kokį kelio drebėjimą be jokių problemų ir nesugriaus į stiprius vėjus. Sprendimas įdiegti konstrukciją ant gaubto, naudodami juosteles, jie iš eilės perduodami per žiedus ir po atviru gaubtu, o po to prijungiami viduje. Iš juostelių likučių dažnai gaminami lankai, skirti dekoruoti durų rankenas ir diskus.

    Galite naudoti paruoštus tvirtinimo elementus, pavyzdžiui, magnetus. Jie yra lengvai įkišti į putų stovą ir saugiai laikyti visą konstrukciją.

    Pagrindinė klasė skambinant ant mašinos, žr. Toliau.

    Parašykite komentarą
    Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

    Mada

    Grožis

    Ryšys