Vestuvės

Originalios vestuvių idėjos

Originalios vestuvių idėjos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Vestuvės siaurame rate
 2. Idėjos puikioms ceremonijoms
 3. Teminės partijos parinktys
 4. Šventinių renginių organizavimas priklausomai nuo sezono
 5. Įkvėpimo pavyzdžiai

Šiuolaikinės vestuvės vis labiau nukrypsta nuo priimtų standartų, šiandien jos yra ryškios ir įsimintinos. Dauguma jaunavedžių atsisako nuobodu susibūrimų su pažįstamais konkursais ir pramogomis - juos pakeitė kūrybingi renginiai, stilingas dekoras, naujas, drąsus ir tuo pačiu palietęs tradicijas.

Vestuvės siaurame rate

Vestuvės plačiame draugų ir giminaičių amžiuje jau seniai yra praeitis, daugelis nuotakų ir jaunikių renkasi kamerinius renginius, nedideliame rate su tėvais ir artimiausiais draugais. Vis dažniau šeimos organizuoja ekonominę šventę, kad iškart po jo vyktų romantiška kelionė dviem. Tačiau net toks įvykis gali būti įdomus ir neabejotinai liečiantis. Apsvarstykite keletą vestuvių idėjų, dėl kurių nereikės atlikti didelių finansinių investicijų.

Poilsis gamtoje

Yra žinoma, kad didžiąją dalį vestuvių biudžeto kartais „valgo“ banketų salės nuomą, todėl po atviru dangumi ceremonija gerokai sumažins bendras atostogų išlaidas. Jei planuojate pakviesti ne daugiau kaip 10-15 svečių arba apsistoti kartu, galėsite apsistoti tokiose vietose, kaip vakarėlis namuose ar iškylą gamtoje. Pirmuoju atveju galite rengti romantišką šventę, o antrajame - sutelkti dėmesį į ekologines temas.

Teminiai vestuvės

Daugelis žmonių net nejaučia, kad teminės vestuvės iš tikrųjų yra gana pelningas įvykis. Yra keletas sąvokų, kurioms nereikia didelių investicijų. Pavyzdžiui, vestuvės kaimiško stiliaus stiliumi bus puiki galimybė šventėms. Čia jums reikia tik didelių medinių stalų, kuriuos galite sudėti iš nebrangių lentų su savo rankomis ir įdėti juos į kiemą arba gana miško kliringo. Tikslinga pakabinti dygliuotus medžius ir padaryti paprasčiausią dekorą, naudojant tokias medžiagas kaip maišymas ir seni laikraščiai.

Tokiu atveju vazos su laukinėmis gėlėmis paprastai dedamos ant stalų ir dekoras papildytas vaisių ir daržovių kompozicijomis. Nebūtina suknelė rusų tautiniai kostiumai - kokoshnikas ir suknelė gali būti saugiai palikta parduotuvėje. Paprastai balta lininė suknelė ir gėlės plaukuose harmoningai tinka šiam stiliui.

Vestuvių pusryčiai

Taip, jūs girdėjote teisę. Organizuokite savo atostogas ne vakare, bet ryte. Beje, ši idėja vis labiau populiarėja dideliuose miestuose. Paprastai ryte ir popietėse vykstantys banketai yra daug pigesni - šiuo dienos laiku nuomininkas, meniu ir paslaugos teikėjai „pernelyg“ nepažeidžia piniginės.

Atostogos muziejuje

Žinoma, kiekviename mieste yra nedideli jaukūs muziejai ar botanikos sodai, kurie mielai suteiks savo kambarius ir kiemus iškilmingai santuokos registracijai. Tokios senosios tauriųjų stilių vietos sukuria neįtikėtiną senėjimo atmosferą, suteikia vestuvėms aristokratijos ir didybės pastabą, o tokių paslaugų kaina paprastai yra labai demokratiška.

Idėjos puikioms ceremonijoms

Dėl puikių vestuvių taip pat yra daug įdomių ir ne trivialių vestuvių rengimo idėjų. Paprastai šiuo atveju pagrindinis dėmesys skiriamas vestuvių dekoravimui ir ypatingos atmosferos kūrimui. Apsvarstykite stilingiausius gražių ir brangių ceremonijų priėmimus.

Vestuvių arkos statyba

Ši parinktis yra optimali išeiti iš registracijos.Tokiu atveju ceremonija vyksta gryname ore, o arka puošia rožes. Ant krūmų ir medžių pakabinamos ryškios juostelės ir mirgantys dekoracijos, žvakės ir žibintai.

Nuotraukų kabina

Tai madingi ir gana stilingi pramogos, kurios padės užpildyti iškilmes, iškylančias iškilmingo renginio metu. Žinoma, visi svečiai pažvelgs į foto stendą, nes tai yra neįtikėtinai smagu, ir, žinoma, kiekvienas iš jų turės vaizdus kaip suvenyrą, kurį vėliau galima panaudoti norų jaunimui kūrimui. Kai kurios kabinos yra suprojektuotos taip, kad virš šokių aikštelės būtų rodoma nuotraukų projekcija - tai labai neįprastas būdas apšviesti salę, ir ši idėja taip pat yra įdomi ir nežymus.

Draperija

Pagal šį nuobodų pavadinimą slepia priėmimą, kuris per kelias minutes gali visiškai pakeisti salę ar gatvę, kurioje yra registracija. Tai gana brangus dalykas, bet tai tikrai verta už jį išleisti pinigai. Stilistai pataria nudažyti laiptus su balta arba raudona medžiaga - tokiu būdu perėjimas į banketą bus iškilmingas ir iškilmingas.

Poilsio zona

Būtinai įrengite sritį, kurioje svečiai gali bendrauti per mažas šokių pauzes. Verta iš anksto apsvarstyti visus niuansus: pasirūpinti jaukiais foteliais, stalais ir kitais baldais, įdėti pagalvės, papuošti dekorą gėlių vainikais ir vazomis su puokštėmis. Taip pat prasminga aptarnauti lengvus gėrimus ir užkandžius. Jūs galite eiti toliau ir pasiekti net wow efektą. Dėl to poilsio vieta yra uždengta užuolaidomis ir pasirinktu specialiu apšvietimu.

Yra keletas mažų dalykų, kurie paverčia nuostabias vestuves į tikrą meno kūrinį.

 • Baras boutonnieres. Jūs galite šiek tiek nustebinti savo artimuosius - net jei jie laukia jų prie įėjimo į stendą su mažomis sagomis, kurias jie turi pridėti prie savo drabužių. Tai papildys renginio atmosferą unikaliu žavesiu ir žavesiu.
 • Mėgstamiausias gyvūnas. Žinoma, daug jaunavedžių turi mėgstamus naminius gyvūnus - katinus ar šunis. Jei gyvūnas yra gerai apmokytas, tai gali būti patikėtas svarbiam dalykui, pvz., Jis gali ištverti ženklą „Nuotaka vaikščioti“, kol jaunuolis eina į vestuvių ceremoniją. Tačiau tai yra labai neįprasta idėja, jei nesate tikri, ar šuo gali „tinkamai“ išeiti į pensiją, tada geriau nepradėti tokio pristatymo.
 • Tatuiruočių juosta. Jei turite jaunimo vestuves, galite surengti nedidelę platformą, kurioje kiekvienas gaus laikiną tatuiruotę. Čia rekomenduojama tik viena sąlyga - nuotrauka turi būti tiesiogiai susijusi su jūsų renginio tema. Tegul tai bus „geriausios dienos“ serijos data ar frazė, o gal kas nors nori užpildyti jaunų žmonių juokingus vaizdus - čia vaizduotė yra beveik neribota.
 • Bumo zona. Tai taip pat labai įdomi pramoga, kuri, be abejo, džiaugsis svečiais: didelis stendas su pripūstais kamuoliais, skirtas sprogimui. Ypač mėgsta šią idėją turėti vaikų, kurie dažnai būna tarp pakviestųjų ir paprastai yra nuobodu.
 • Pasakojimas apie jaunimą. Tai dar viena pramogos jauniausiems atostogų svečiams. Jūs galite pasiruošti jiems šiek tiek spalvinimo - nuotraukų, vaizduojančių jūsų neįtikėtinos meilės su jumis kaip pagrindinių veikėjų istoriją.
 • Pageidavimų knyga. Tai tradicinis bet kokių vestuvių atributas, bet niekas neleidžia tai padaryti stilingesniam. Tegul tai bus pašto dėžutė, kurioje visi gali mesti savo sveikinimus ar rašomąją mašiną, kur kiekvienas gali rašyti šiltus žodžius. Gera idėja būtų plokštelė, kurioje pakviestieji gali parašyti viską, ką norėtų pasakyti jaunimui.

Pastaraisiais metais tokia tradicija, kaip jaunų šokių, tapo labai populiari. Paprastai sutuoktiniai išbando jį iš anksto su specialiai pakviestais choreografais. Toks atostogų pradžia visada atrodo elegantiškas ir aristokratiškas.Tam, kad šokis būtų kuo gražesnis, reikia atkurti jausmingą melodiją, kuri abu sukels geriausias asociacijas. Vis dėlto yra gana realu, kad pjovimas iš kelių takelių yra labai įvairus - nuo polonezės iki neįtikėtino aistringo tango. Kad būtų daugiau originalus, galite lydėti nežinomų švelnių rožių žiedlapių, bet, pavyzdžiui, muilo burbulų ar elegantiškos konfetės, nukritusios nuo lubų. Bengalijos fejerverkai taip pat bus gana iškilmingi - tokie specialieji efektai visada sukelia tikrą malonumą iš kitų.

Atminkite, kad planuojant sodrus vestuves, ypatingas dėmesys turi būti skiriamas mažiems dalykams, absoliučiai viskas turėtų būti tobula, tik šiuo atveju jūsų vestuvės bus laikomos modeliu ir pavyzdžiu.

Teminės partijos parinktys

Jei norite, kad jūsų vestuvės būtų tikrai kūrybingos ir originalios, turėtumėte surengti teminę šventę. Leiskite mums pasikliauti populiariausiomis tokio įvykio idėjomis.

Tronų žaidimas

Viena iš populiariausių televizijos laidų pasaulyje suteikia vestuvių vakarėliams minčių. Kada kitaip, jei ne šioje šventėje, jauni žmonės ir jų svečiai gali pasinerti į viduramžių atmosferą ir pajusti vieną iš septynių karalių atstovų. Makiažas ir šukuosena neturėtų būti ypač ryškios, viskas turi visiškai atitikti to laikotarpio atmosferą. Nuotaka gali papildyti savo aprangą su didžiuliais pakabukais, taip pat karūną, stilingą gaubtą su gaubtu, bet kailių kailis tinka jaunikiui pasirodyti prieš savo svečius Johno sniego pavidalu.

Čikaga

Praėjusio amžiaus 30-ojo dešimtmečio Amerikos stilius labai dažnai naudojamas temų vakarėliuose. Jauni pasirodo mafijos laikų „Al Capone“ vaizdu. Čia gana paprasta pasirinkti suknelę: drąsus makiažas, ryškus ažūrinis tvarstis ant kaktos, papuoštas plunksnomis, suknelė su karoliukais, blizgučiai ir rhinestones, o dabar nuotaka jau atrodo kaip mylimoji Don, ir jis pasirodo prieš tuos, kurie pakviesti į nepriekaištingą trijų dalių kostiumą, ir visada gangsterio skrybėlėje.

Hobis

Jei jaunimas turi tam tikrą bendrąjį hobį, jis bus labai originalus, jei jis atsispindės pačiame vestuvių renginyje. Pvz., Dviratininkų vestuvėse yra geras motociklų motociklas, o narams galite pasiūlyti teminę fotografiją po vandeniu egzotiškoje vietoje. Žiedų keitimo procedūra balione atrodo labai įdomi - ten sutuoktiniai gali užsiregistruoti ir eiti į kelionę. Beje, jis visiškai atspindi bendrą teiginį apie tai, kad santuokos yra danguje.

Venecijos karnavalas

Tai labai stilinga vestuvių šventės idėja: visiems svečiams suteikiamos stilizuotos kaukės, o ponios taip pat yra gerbėjai. Pats atostogos turėtų būti pripildytos fejerverkais ir konfeti sprogimais. Beje, renginio pabaigoje galite turėti įdomų konkursą dėl kaukių pašalinimo, tikrai tokia šalis ilgai išliks giminaičių ir jaunų sutuoktinių atmintyje.

Šventinių renginių organizavimas priklausomai nuo sezono

Kiekvienas sezonas turi savo savybes, į kurias reikia atsižvelgti planuojant.

Žiemą

Organizuojant žiemos šventę, jie dažniausiai naudojasi Naujųjų metų, taip pat Kalėdų, etninių ar pasakų stiliais. Kalėdų ir Naujųjų metų tema rodo blizgesį, raudoną žalios spalvos dekorą ir, žinoma, blizgesį. Ne mažiau populiarios yra rusų stiliaus vestuvės, o gana dažnai jie rengia fotosesiją sniegiame miške medienos degimo namelio fone su privalomu rūkymo samovaru, rudais spurgais, skrybėlėmis su ausinėmis ir matryoska lėlėmis.

Tačiau populiariausia žiemos idėja, be abejonės, yra žiemos pasakos, čia nuotaka primena sniego karalienę ar princesę, jos įvaizdį gali papildyti karūna, arkliukas.Būtų labai tikslinga turėti savo pasaką, kurią jaunuoliai atliks savo svečiams. Žiemą galite surengti daug skirtingų pramogų:

 • svečiams išnuomoti čiuožyklą;
 • žaisti sniego gniūžtes su jaunikių komandos atstovu prieš jaunosios nuotakos komandą;
 • paimkite sniego tvirtovę, kuri slepia jaunimą;
 • važiuokite vežimėliais, papuoštais varpais.

Visi šie žaidimai gali būti puiki alternatyva įprastam vaikščiojimui po miestą.

Vasarą

Vasarą galite įgyvendinti beveik visas vestuvių idėjas. Šiltas oras, spalvų riaušės ir saulė yra didelė vaizduotės galimybė. Vasaros atostogos yra labai populiarios gryname ore, todėl jūs galite pasirinkti jaukią miško žvilgsnį, vaizdingo tvenkinio krantą arba kalno viršūnę - nebijokite sugalvoti kažko nestandartinio ir naujo. Štai tik keletas vasaros vestuvių idėjų:

 • uogų šventė - čia vaisiai ir uogos tampa ne tiek daug patiekalų, kaip kambario dekoro dalis;
 • ceremonija jūroje;
 • iškylą ant daugiaaukščio pastato ant stogo su vaizdu į miestą;
 • atostogos kaime;
 • iškylą.

Graikų stiliaus šventės yra ne mažiau populiarios - jiems geriausiai tinka paplūdimys.

Pavasarį

Pavasaris yra puikus laikas, kai prabudo gamta, o nuobodu pilkieji miestai ir kaimai yra transformuojami prieš akis ir tampa šviesūs, sultingi ir gyvi. Štai kodėl pavasarį vestuvės dažnai sutelktos į spalvų dizainą. Ombre tampa labai stilingu stalo ir visos vestuvių kambario apdailos sprendimu. Pavasarį dažnai vyksta ekologinės vestuvės, kai į meniu patenka daug šviežių vaisių, o saldus stalas pakeičiamas uogų. Ir, žinoma, pavasarį jūs galite pridėti dekoracijas su tokiais liečiančiais elementais, kaip narvuose su paukščiais ir svaiginančiais drugeliais. Juos galite užsisakyti bet kurioje specializuotoje agentūroje.

Rudenį

Ruduo yra neįprastai gražus sezonas, kurio žavesyje yra ypatinga atmosfera ir žavesys. Ir grožį galima pamatyti medžių aukso puošyboje ir švino debesyse, ir net lietaus lašai, nukritę iš dangaus. Banketai šiuo metu yra ypač jaukūs ir šilti, todėl, kad jie taptų dar romantiškesni, galite padaryti kai kuriuos stilingus akcentus, pavyzdžiui, papuošti banketinę salę su vaisių kompozicijomis, vazas su kviečių ausimis, dekoratyvines šakas ir džiovintas gėles.

Per šį laikotarpį dažnai vyksta rusų liaudies vestuvės, bet moliūgų vakarėliai yra tikrai kūrybingi ir stilingi. Čia ši daržovė tampa pagrindine renginio dekoracija: reikalingos vazos iš moliūgų, mažų moliūgų jaunų puokštėje, nuotraukų zona su moliūgais. Net vietoj specialaus žiedo pagalvėlės galite naudoti mažas daržoves.

Įkvėpimo pavyzdžiai

Siūlome Jums stilingiausių ir originaliausių vestuvių idėjų, kurios gali padaryti tikrai ypatingą ir romantišką kuklus vestuves kartu, kamerinį renginį ir nuostabią šventę, pasirinkimą.

Kaip padaryti puikias vestuves, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais.Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys