Vestuvės

Kaip padaryti, kad originalios vestuvių kvietimo kortelės?

Kaip padaryti, kad originalios vestuvių kvietimo kortelės?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Originalaus dizaino idėjos
  2. Tinkamas tekstas
  3. Žingsniai po žingsnio instrukcijas
  4. Įdomūs pavyzdžiai

Vestuvės laikomos svarbiausiu įvykiu, todėl jo paruošimas turi būti traktuojamas atsakingai ir kruopščiai apgalvotas visas detales. Prieš prasidedant šventei, pirmiausia turėtumėte rūpintis kviečiant svečius.

Šiandien parduotuvėse galite nusipirkti paruoštas kvietimo korteles, bet jei jas patys padarysite, jie bus originalūs ir neįprasti.

Originalaus dizaino idėjos

Neseniai daugelis jaunavedžių nori naudoti ypatingus vestuvių kvietimus, kurdami savo. Taigi jie ne tik gerbia kiekvieną svečią, bet ir palieka nepamirštamą prisiminimą apie unikalų suvenyrą. Prieš pradedant kūrybiškumą ir neįprastas kvietimų kortelių versijas, svarbu atsižvelgti į ceremonijos vietą, temą, spalvą ir gėlių dizainą, taip pat nuotakos ir jaunikio drabužių ypatybes. Galite maloniai nustebinti svečius keliais atvirukų pasirinkimais.

Nėrinių kortelės

Jie taip pat pabrėžia jaunimo švelnumą ir suteikia jiems romantišką prisilietimą. Tokio šedevro gamybai reikės tik storo popieriaus (kartono), nedidelio plono lapo, nėrinių, sniego baltos pynės, guašo ir trafaretų teksto rašymui. Priekinė kvietimo dalis turėtų būti suskirstyta į dvi dalis, viena iš jų turi būti papuošta kaspinu ar pynimu, o kita puošia ornamentu, gėlių ar širdies pavidalu.

Kortelės pynimo spalva turi atitikti nuotakos suknelės atspalvį.

Antikinis slinkimas

Jis yra pradinis ir atrodo spalvingas. Dažniausiai šią pasirinkimą pasirenka tie, kurie mėgsta atostogas piratų tema. Norėdami atlikti slinkimą, turite turėti sutankinto popieriaus lapus, žiebtuvėlį, virvę ir arbatą. Popierius turi būti iš anksto pamirkytas stipriame arbatos inde, tuomet chaotišku būdu ant jo rašalo pūslelėmis arba dryželiais. Lapas švelniai užsidegęs per visą perimetrą, tokiu būdu jam atsiranda šiek tiek sudegusio senojo pranešimo išvaizda ir viršuje yra užrašyta eilutė.

Pakviesti kvietimą

Šis dizainas apima neįprastų modelių, linijų ir formų, pagamintų iš spalvotų popieriaus juostelių, naudojimą. Norėdami gauti gražią kortelę, jums reikia tik sumaišyti popierines juosteles. Gražiai atrodo šioje dizaino širdyje, gėlių žiedlapiuose ir vestuviniuose žieduose. Be to, voką galima papuošti satino pynėmis ir karoliukais. Vienas vestuvių kvietimas turėtų būti supjaustytas į 15 tos pačios ilgio ir pločio popieriaus juostelių.

Naudojant specialų įrankį, jie valcuojami į ritinius, pritvirtinami klijais ir papuošti anksčiau pasirinktu modeliu.

Scrapbooking

Jis laikomas gražiausiu ir romantiškiausiu dekoro tipu, kurio vykdymas reikalauja specialių įgūdžių. Šis dizainas dažnai naudojamas kuriant ne tik kvietimus, bet ir nuotraukų albumus. Tokių kortelių originalumas yra tas, kad jie gali sutalpinti neįprastus mažus užrašus, nuotraukas, šeimos chroniką ir žurnalą, laikraščių iškarpas.Tankus popieriaus lakštas yra sulenktas per pusę, išorinė jos dalis yra papuošta modeliais, pritaikytais specialiu trafaretu. Priekinėje pusėje taip pat būtina pritvirtinti permatomą foliją, popierių ir puošti rhinestones arba karoliukus.

Albumo kvietimas

Gerbiamiems tėvams ir artimiems giminaičiams jaunavedžiai gali pakviesti į fotoalbumą, kuriame yra nuotraukos (nuo vaikystės iki dabarties). Geras sprendimas būtų įklijuoti nuotraukas chronologine tvarka, pavyzdžiui, pirmiausia surengti nuotakos ir jaunikio vaizdus mokykliniais metais, tada pridėti bendrų nuotraukų, padarytų pažinčių, laisvalaikio ir kelionės metu. Paskutinė šio kvietimo sąlyga bus šventės data. Priklausomai nuo metų laiko, jis gali būti padengtas rudens lapais, jūros kriauklėmis, gėlėmis ar pėdomis.

Tokiu atveju albumas turi palikti keletą tuščių puslapių, jų svečiai papildys vestuvių nuotrauką.

Elektroniniai kvietimai

Jei nuotaka ir jaunikis nemano, kad jie yra amatininkai, jie gali siųsti vienodai originalų pranešimą svečiams elektroniniu būdu. Ypač gerai tinka panašiai idėjai siųsti draugams, kurie nuolat praleidžia laiką socialiniuose tinkluose. Jei norite sukurti el. Kortelę, turėtumėte kruopščiai galvoti apie tekstą, tada viską sutvarkyti kaip trumpą vaizdo įrašą, koliažą ar skaidrių demonstravimą.

Vaizdo įrašo kvietimas

Įdomus būdas pakviesti svečius bus siųsti vaizdo įrašą. Pagrindiniai jo personažai turėtų būti jaunavedžiai. Norėdami įgyvendinti šią idėją, galite taikyti įvairias parinktis. Pavyzdžiui, naudokite patyrusio operatoriaus paslaugas ir atlikite kokybišką vaizdo įrašą, savarankiškai naudodamiesi skaidrių demonstravimu, kad nustatytumėte gražią muzikinę medžiagą. Galų gale turite prisiminti tikslią šventės datą ir laiką.

Pirmiau minėti vestuvių kvietimai bus originaliausi ir išskirtiniai, nes jų pasikartojimas neįtrauktas. Rankų darbo atvirukai turi daugiau privalumų, nes jie liks svečiams ilgai.

Tinkamas tekstas

Ypatingas dėmesys vestuvių kvietimų gamyboje turėtų būti skiriamas jų tekstui, kuris turėtų būti apdovanotas ne tik formalaus aprašymo, bet ir nuoširdaus, prisilietimo prie kiekvieno svečio. Atvirukas turi nurodyti jaunimo džiaugsmą ir tai, kad jie laukia renginio. Priklausomai nuo vestuvių stiliaus - atviruko tekstas gali būti oficialus ir teminis arba juokingas. Taip pat svarbu atsižvelgti į svečių amžių.

Sudarydami kvietimo žodžius, svarbu tiksliai nurodyti visą reikalingą informaciją. Nurodykite ceremonijos datą, laiką ir adresą. Apsvarstykite ypatingą kreipimąsi į tėvus ir pagyvenusius svečius, pabrėždami gilų pagarbą jiems. Svečiai turėtų būti parašyti ranka, nurodant kiekvieno asmens vertę.

Tuo pat metu tekste turėtų būti siekiama išreikšti jaunų žmonių susidomėjimą šių žmonių akivaizdoje, nuoširdų norą su jais dalintis.

Yra daug gražių kvietimų rašymo pavyzdžių.

Klasikinis

Šis stilius puikiai tinka visiems. Tai gali būti gerbiami svečiai, tėvai, draugai, seneliai. Jei vestuvių planas paskambinti verslo partneriams, viršininkams ir kolegoms, pageidautina taikyti formalesnį ir griežtesnį stilių. Jis turėtų prasidėti nuo pranešimo: Turi būti tokie žodžiai kaip „brangūs“. Tada reikia parašyti: „mes turime garbę pakviesti Jus į mūsų vestuves, kurios vyks _year_hours at address_“. Pranešimas baigiasi pagarbos ir dėkingumo išraiška, nurodant jaunų žmonių vardus.

Atšaukti kvietimai

Jie gali būti siunčiami tik artimiausiems artimiesiems, kurie mėgsta humorą. Pradėkite apeliacinį skundą nedelsiant: „Išgelbėk! Viskas dingo! Jis (ji) pavogė mano širdį! ".Tada tęskite: „Numatyta gelbėjimo operacija“ ir nurodyti vestuvių ceremonijos datą, laiką ir vietą.

Asmeniškai savo nuožiūra kvietimas gali būti papildytas kitais juokinga frazėmis, kurios tikrai suteiks svečiams gerą nuotaiką.

Teminė

Jei vestuvės planuojamos itališku stiliumi, tuomet tekstas turėtų prasidėti pranešimu: „Signoras ir senorita! ". Tuomet jums reikia priskirti: „Belissimo tikisi, kad jūs ir daug gausite.“ Norėdami baigti tekstą, nurodykite datą, atostogų laiką ir adresą.

Be to, šiuo metu madingi „la dudezhi“ kvietimai. Iš pirmo žvilgsnio jie atrodo pernelyg nepaprasti, tačiau juose yra jo pyktis. Paprastai pranešimas prasideda šiuo tekstu: „Ei! Mes kviečiame jus pakabinti vestuvių vakarėliuose, kurie vyks_goda, at_hours. " Atviruko pabaigoje parašyta: „tavo draugiški draugai (nuotaka ir jaunikis) smack-smack! ". Šis kvietimas gali būti siunčiamas tik draugams.

Svarbų vaidmenį kvietime taip pat vaidins rašymo dizainas, šiuo metu ypač populiarūs nespausdinti šriftai ir gražūs rankraščiai.

Jei tekstas yra formalesnis, jis turi būti atspausdintas raidėmis su garbanomis, pabrėžiant svarbią informaciją polinkiu.

Žingsniai po žingsnio instrukcijas

Siekiant, kad vestuvės būtų ilgai prisimenamos, svarbu tinkamai organizuoti savo organizaciją, pakviesti svečius, nes tai yra pirmasis jaunų žmonių šeimos knygos puslapis. Teminės vestuvių vestuvių kortelės geriausiai atliekamos su savo rankomis. Ši parinktis yra populiariausia, nes leidžia jaunavedžiams išreikšti savo jausmus ypatingu būdu, nustatyti individualų stilių ir toną renginiui. Kad tokie kvietimai būtų lengvi, jiems reikia tam tikrų laiko ir materialinių išlaidų.

Norėdami greitai padaryti šedevrą, turite būti kantrūs ir taikyti pagrindinę klasę.

  • Visų pirma, jums reikia parengti medžiagas. Dėl projektavimo darbų jums reikės skirtingo tankio, kartono, satino juostelės (iki pusantrų cm pločio), dekoratyvinės gėlės, skrejinės, dvipusės juostelės ir karoliukai.
  • Tada baltame lape spausdinkite anksčiau pasirinktą kvietimo tekstą ir spalvą, skirtą šablonui taikyti. Ant jo matomas skaičius su pranešimu.
  • „Scrapbooking“ yra fiksuota juostele, nukirpta juostos ilgis, kuris yra šiek tiek ilgesnis už voko ilgį. Juosta tvirtinama ant ruošinio paviršiaus, o jos galai paliekami šonuose. Jie turi būti susukti į žiedus ir juosta kartu centre. Be to, žiedų vidus puošia karoliukai.
  • Tada padarykite stačiakampį 33 * 14,3 cm dydžio kartoninį pjūvį, kuris sulenkiamas per pusę, o vienoje pusėje klijuoti spausdintą tekstą. Voko centre turėtų būti pritvirtinta gėlė. Jei pageidaujate, priekinė pusė gali būti papildomai papuošta blizgučiais ar rhinestones.

Įdomūs pavyzdžiai

Šiandien yra daug idėjų savarankiškiems vestuvių kvietimams. Būdai leidžia sukurti gražias ir originalias korteles, kurios užpildytos šventės užrašais. Tarp didelio skaičiaus išsiskiria keletas populiariausių kvietimų kortelių.

Nuotraukų koliažas

Dizainas šiuo atveju gali būti atliekamas įvairiais būdais, viskas priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir vaizduotės. Kortelės, kuriose yra visa chronologinė nuotakos ir jaunikio gyvenimo įvykių grandinė, atrodo neįprastos.

Koliažas, kaip taisyklė, prasideda vaikų ir mokyklų nuotraukomis, tada baigiasi bendra jaunavedžių nuotrauka.

Šokoladinis kvietimas

Saldus šokolado juostos pavidalo pranešimas padės nustebinti svečius. Jų apdailai reikalingas bet kokio dydžio šokoladas, spalvotas storas popierius ir 0,9 cm pločio satino pynė, pirma, šokoladui iškirpta šventinė pakuotė, spausdinamas tekstas įklijuotas ant jo ir viskas supakuota.

Galutinis prisilietimas prie saldaus pranešimo bus pynimas.

Kvietimas loterijoje

Šis atvirukas yra įdomus ir neįprastas. Iš pradžių ji ruošiasi. Skystas muilas, sumaišytas su akrilo spalvų schema, yra puikiai pritaikytas šventės datai, laikui ir adresu. Tada danga džiovinama dvi valandas ir įdėta į voką su metaline moneta, kad ištrintumėte šifrą.

Kitame vaizdo įraše laukia meistriškumo klasė dėl vestuvių kvietimo kortelės.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys