Vestuvės

Kaip papuošti vestuvių žvakes savo rankomis?

Kaip papuošti vestuvių žvakes savo rankomis?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Dekoravimo parinktys
 3. Meistrų klasė

Vestuvės yra laikomos iškilmingiausiu įvykiu kiekvieno žmogaus gyvenime, todėl jo pasiruošimas turėtų būti atsakingas, atkreipiant dėmesį ne tik į apdailą, makiažą, bet ir į dekoro elementų dekoravimą. Svarbus vestuvių ceremonijos atributas yra žvakės. Jie simbolizuoja nuoširdžią jaunimo meilę, jų laimingą šeimos gyvenimą.

Šventinės žvakės gali būti perkamos parduotuvėje arba patys. Tuo pat metu pastarasis yra labiau populiarus, nes leidžia vestuvių stalą papuošti jaunavedžiams paprašius, taip pat paruošti atributą senosios tradicijos atlikimui, pagal kurį tėvai šviečia žvakę ir perduoda ją jaunajai kartai kaip židinio simbolis.

Savybės

Vestuvinės žvakės yra originalus papuošalų išvaizda, kuri šventei suteikia švelnumo ir elegancijos. Šis priedas gali turėti įvairių formų, raižytų, tekstūruotų ar lygių paviršių. Gražus dekoras gali būti pagamintas iš nėrinių arba satino audinio, spalvotų rhinestones, plunksnų, karoliukų ar juostelių.

Paprastai parafinas yra pasirinktas kaip žvakių medžiaga, nes jis yra ekologiškas žaliavas ir dėl savo įspaudų gali išstumti neigiamą energiją iš mėgėjų. Skirtingai nuo parafino vaško, galite pasirinkti, kad būtų pagamintas priedas ir vaškas.

Vaško produktai paprastai saugomi ir apšviesti kiekvienam jų gyvenimo metui kartu.

Įdomus pasirinkimas bus gelio žvakės. Jie parduodami skirtingomis spalvomis, todėl galite lengvai pasirinkti tinkamą variantą bet kokiam dizainui. Jei atostogų metu naudojamos ryškios spalvos, galite įsigyti rožinių, žalių, raudonų ar oranžinių žvakių ruošinių, pagamintų iš sojos vaško. Jie yra bekvapiai ir lengvai papildomi būtinais atributais.

Vestuvių žvakių dekoravimas gali būti įsigytas baigtoje formoje arba pats. Išsami informacija parenkama ne tik atsižvelgiant į jaunų žmonių skonį. Dekoravimo žvakės, nepriklausomai nuo gamybos medžiagos, turėtų būti harmoningai derinamos su kitais vestuvių dizaino elementais. Norėdami gauti vieną stilių, turite apsvarstyti šampano butelių, vestuvių akinių, ypač tekstilės (staltiesės, servetėlės), dekoravimą.

Tokiu atveju priedas neturėtų būti ilgas. Priimant „šeimos židinio“ kampą salėje, patartina rinktis plačias ir mažas žvakes, atitinkančias jaunus.

Dekoravimo parinktys

Savarankiškai dekoruotos vestuvių žvakės skiriasi nuo parduotuvėje įsigytų produktų. Juose yra ne tik originalumas ir unikalus žavesys, bet ir įdėtos meilės gabalas. Šį priedą galite papuošti namuose dviem būdais:

 • nusipirkite tuščią ir pridėkite neįprastą apdailą;
 • Supilkite žvakę vašku ir suteikite jam tinkamą stilių.

Antrasis variantas laikomas sunkiausiu, nes jam reikia specialių įgūdžių, tačiau jam būdingi daug privalumų. Pavyzdžiui, produktas gali būti pagamintas bet kokia spalva ir forma. Pažymėtina, kad cilindrinės žvakės yra lengviausia papuošti ir puikiai pritaikyti bet kokiam stiliui.

Norėdami savarankiškai užpilti ir papuošti vestuvių atributą, turite sekti kelis žingsnius.

 • Pirma, vaškas supjaustomas į mažus gabalus. Parengiama pildymo forma. Jis yra alyvuotas. Prie kraštų galite pridėti dekoracijas kristalais, karoliukais ar karoliukais. Forma gerai kaitinama ant ugnies ir supilama į lydytą vašką.
 • Tada produktas kambario temperatūroje paliekamas atvėsti. Atsargiai nuimkite žvakę nuo pelėsių, kad nepažeistumėte dėmės. Tai galima supaprastinti nuleidžiant formą į karštą vandenį.
 • Žvakės kūrimo procesas baigiasi kūrybiniu etapu, kuris yra įdomiausias. Tam reikia paruošti mygtukus, juosteles, nėrinius, rhinestones, vyniojamąjį popierių, karoliukus ir kitas detales. Vestuvių aksesuarai dažniausiai dekoruojami tapyba, modeliavimu ir dekupažu. Kompozicijos gali būti visiškai skirtingos, tačiau jų pasirinkime turi būti atsižvelgiama į šventės temą. Teisingas sprendimas bus dizainas širdies, gulbių, vestuvinių žiedų ir angelų pavidalu. Kad dekoras būtų ilgas, rekomenduojama jį uždaryti dažais. Ji suteiks išsamią informaciją apie patikimą fiksavimą ir suteiks gaminiui blizgesį.

Meistrų klasė

Nepriklausomai papuošiant vestuvių žvakes, gali atrodyti sudėtinga, tačiau ją galima tvarkyti, jei turite tinkamas medžiagas ir turite kantrybę. Pirmiausia turėtumėte nuspręsti dėl produkto spalvos ir stiliaus. Dekoratyviniai daiktai turėtų būti suderinti su bendra atostogų spalvų schema, suderinti ant stalų esančių tekstilės atspalvių. Po to liks įsigyti arba išpilti tuščią ir atlikti keletą žingsnių.

 • Būsenos modelio kontūrai ant žvakės paviršiaus naudojami adatos pagalba. Tai gali būti įvairių formų, atitinkančių vestuvių stilių. Populiariausi variantai yra balandžiai ir širdys.
 • Tada kontūrai yra papuošti tokio paties dydžio karoliukais, tvirtinami klijais. Už kompozicijos galite įdėti mažus taškus ir užpildyti juos spalvingais rhinestones ar karoliukais. Adata turi būti pašildyta. Be to, žvakė taip pat gali dažyti nagų lako gražiomis gėlėmis, garbanomis ar lapais.
 • Paskutinis prisilietimas bus žvakės dekoras su satino juosta, kuri yra pritvirtinta tiesiai prie pagrindo.

Romantiškoms asmenybėms tinka puošti vestuvių žvakes su nėriniais. Šis dizainas yra paprastas, puikiai atrodo ir nebrangus. Šiam dizainui reikia nedidelio balto nėrinių audinio. Jie padengti žvakės pagrindu. Viduryje užsegama bet kokios spalvos satino juosta.

Visų jungčių tarp audinio ir juostelės vieta turi būti papuošta rožėmis ar lankais. Priedą papildys angelų, vestuvių širdžių ar gulbių pavidalo figūrėlės.

Be to, mes negalime pamiršti objekto apdailos su rhinestones ar karoliukais.

Žvakidė, papuošta karoliukų juosta, atrodys spalvinga. Juostą reikia įsigyti parduotuvėje. Ji turi visiškai suvynioti priedą, sukurdama ritę. Juostos galai yra pritvirtinti viduryje. Satino juostelės apdaila padės juos paslėpti.

Be to, sąnariai yra gerai užmaskuoti mažais žiedpumpuriais ant kulnų. Kad gaminys įgautų stabilumą, galite naudoti įprastą kompaktinį diską kaip stendą. Jam taip pat klijuoja rožėmis papuoštas juosteles.

Malonūs vestuvių ceremonijos svečiai galės žvakėmis papuošti jūrinėje temoje.

   Ši idėja ypač aktuali vasarą rengiamoms šventėms. Iš mėlynojo vaško tuščio ir paprasto medžiagų rinkinio galite sukurti tikrą jūrų pasaką. Tokios žvakės papildys šventinį stalą originaliu būdu ir taps pagrindiniu šventės dizaino akcentu.

   Darbui būtina paruošti žirkles, baltos ir mėlynos spalvos satino juosteles, šiurkštų lyną, kriaukles, skaidrią konteinerį ir jūros smėlį su mažais akmenėliais. Apdailos etapai atrodys taip:

   • keletas mėlynų žvakių yra susietos su juostele, o tada su apvaliu virvele;
   • į stiklinį indą pilamas smėlis ir kriauklės;
   • Žvakės dedamos į konteinerį.

   Neįprastos kompozicijos yra paruoštos.Dėl visiškos harmonijos galite pridėti prie stalo apdailos keleto elementų jūrinėje temoje.

   Meistriškumo klasė vestuvių žvakių dekoravimui kitame vaizdo įraše.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys