Vestuvės

Kaip užpildyti ir išduoti vestuvių kvietimą?

Kaip užpildyti ir išduoti vestuvių kvietimą?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip padaryti?
 2. Kaip pasirašyti?
 3. Paliesdami pavyzdžius

Vestuvių šventės organizavimas yra varginantis ir rimtas dalykas, kuriame jūs negalite pamiršti apie nedidelius dalykus, net apie kvietimo dizainą ir turinį. Apie tokią vestuvių atributą reikia pasirūpinti iš anksto ir siųsti jį ne vėliau kaip prieš 2 mėnesius iki artėjančių vestuvių.

Kaip padaryti?

Vestuvių kvietimus galima įsigyti parduotuvėje, pagamintą su savo rankomis ir užsakyti iš profesionalių amatininkų. Parduotuvės dizainas yra labiau prieinamas nei pagal užsakymą pagamintos kortelės, tačiau jų pasirinkimas nėra toks platus, ir gali atsitikti, kad jūsų vestuvėse ir panašiose šventėse draugas bus visiškai identiškas kvietimų viduje ir išorėje. Jūs turite pripažinti, kad tai nėra labai maloni, nes visada norite, kad jūsų asmeninė šventė būtų ypatinga.

Kvietimas į specialų užsakymą atitiks visus jūsų reikalavimus., tačiau jų įsigijimas kainuos tvarkingai. Ekonomiškesnis būdas padaryti gražius kvietimus yra pritaikyti savo įgūdžius. Čia, žinoma, kiekvienam mėginiui kruopščiai užtruks. Taip pat svarbu susipažinti su „scrapbooking“ technika ir geromis medžiagomis: kartonas, rašalas, popierius, dažai, dekoras.

Atvirukų dizainas turi atitikti bendrą stilistinę orientaciją. Jei vestuvės vyks pagal klasikinius kanonus, svečių atvirukai gali būti bet kokie. Paprastai tai yra tradiciniai meilės simboliai: žiedai, širdys, gėlės, balandžiai, nėrinių elementai.

Šiuolaikinėms šventėms, kuriose akcentuojamas spalvos aspektas, kvietimuose taip pat turėtų būti šis atspalvis. Pavyzdžiui, ayvor, violetinė, mėtų, grietinėlė, mėlyna. Teminis įvykis reikalauja atitinkamo kvietimo.

Klasikiniai atvirukai gali būti pakeisti buteliu, vinilo įrašu su kvietimu, o ne tradiciniu muzikos numerių pavadinimu, balionu su užrašu, senu slinkimu. Toks dizainas suteiks svečiams keletą gairių dėl būsimos vestuvių temos.

Draugams ir giminaičiams galite parengti vaizdo įrašo kvietimą skelbdami jį „YouTube“, vizitinės kortelės tinklalapyje arba tiesiog nusiųsdami gavėjams el. Paštu.

Tokie interaktyvūs pranešimai turi daug privalumų, palyginti su popieriaus versijomis:

 • iš karto pristatomi;
 • nepraranda (nebent dėl ​​kokių nors priežasčių laiškas nepatenka į šlamštą);
 • maloniau matyti gyvą vaizdą su pažįstamais veidais ir išgirsti šiltus žodžius, nei skaityti sausą kvietimą.

Tačiau yra vaizdo įrašo formato kvietimų ir didelis trūkumas. Kvietimas visada yra daug svarbios informacijos apie šventės pradžios laiką, jo laikymo vietą. Klausymas, ši informacija bus greitai pamiršta. Todėl svečiai vis tiek turės pažymėti būsimo renginio koordinates.

Jei pageidaujate, ir pakankamai laiko, jauni žmonės gali naudoti kvietimą ir popierių bei vaizdo įrašą. Be to, daugelis pakviestųjų laikosi gražių kortelių po vestuvių, kaip šios iškilmingos ir džiaugsmingos dienos atmintis.

Be standartinių kvietimo kortelių su išsamia informacija apie vestuvių dieną, neseniai buvo nuspręsta išsiųsti preliminarias kvietimo korteles, kurios yra madingai vadinamos anglų kalba - išsaugoti datą. Tokie atvirukai siunčiami visiems svečiams, kuriuos jaunimas norėtų matyti savo vestuvėse, iš karto po to, kai nustatė iškilmingo renginio datą.Tai daroma taip, kad pakviestieji turėtų laiko pranešti sutuoktiniams apie galimybę dalyvauti renginyje. Galų gale, vienas iš svečių gali gyventi kituose miestuose ar net užsienyje, kažkas jau galėjo užsisakyti bilietą į karštąsias šalis arba vykti į verslo kelionę.

Kaip pasirašyti?

Su dideliu svečių skaičiumi, spaudos kvietimai į vestuves paprastai užsakomi spaustuvėje. Tokiu atveju sutuoktiniams paliekami tik stulpeliai su svečių pavadinimais. Daugelis jaunavedžių net nenori pasirašyti kvietimų, nerimaudami, kad jų rašysenos nėra pakankamai gražios. Todėl dažnai kvietimas pasirašo kaligrafą. Tai, žinoma, atrodo labai įspūdinga, tačiau tokios paslaugos suma bus gana didelė.

Artimiausi giminaičiai (tėvai, krikščionys) ir draugai gali gauti kvietimus ranka arba įvesdami kompiuterį. Svarbiausia šiuo atveju yra skyrybos ar rašybos klaidų nebuvimas. Kompiuterio versijoje, kad būtų išvengta šios situacijos, elektroninis redaktorius padės pabrėžti spalvos klaidą. Ir popierinėje versijoje turėsite pasikliauti savimi, savo sielos draugu ir, jei reikia, rusų kalbos žodynu.

Svarbu teisingai suformuluoti atviruko pranešimą. Pavyzdžiui, apeliacinis skundas „brangus“ ir „mes džiaugiamės galėdami Jus matyti įvykiui, kuriuo pagerbiama mūsų santuoka, kuri vyks ...“ - yra pernelyg oficialus ir bus nepriimtinas artimam žmonių ratui. Žinoma, tekstas yra informatyvus, tačiau jame nėra dvasinės šilumos.

Labai svarbu, kad ne tik svarbios ceremonijos datos, vieta ir laikas, bet ir pakvietimo kortelės apačioje galėtų jaustis jaunų žmonių noras pamatyti šventę. Nereikia susisiekti su giminaičiais pagal vardus ir tėvynes, tai yra daug šiltesnė, pavyzdžiui, tai skamba kaip „brangūs ir mylimi“. Būtina pasiimti gražius žodžius, kuriuose jūs jaučiatės ne tik savo džiaugsmu iš ateinančios dienos, bet ir šiltą požiūrį į pakviestus žmones.

Padaryti jausmingą kvietimą į vestuvių šventę yra labai sunku. Kūrybinėms idėjoms galite kreiptis į internetą. Natūralu, kad teksto „iš interneto“ kartojimas nėra visiškai sveikintinas, todėl jam reikia pridėti kažką. Pvz., Paminėjimas apie įvykį, kuris supažindino jus ar pakvietė jus pakviesti svečius, arba pokštas, kuris yra aiškus tik jums.

Net jei asmeniškai pasirašyta kortelė toli gražu neatitinka kaligrafinio tikslumo, asmeninis skundas ir rankiniu būdu sukurto kvietimo elemento įvedimas giliai paliečia adresatą ir sustiprins draugystę ir šeimos santykius. Geriausia vengti poezijos kvietimo. Dažniausiai jie nukenčiami iš bendro vestuvių konteksto, nepaisant to, kad skiltis, pasiskolinta iš interneto, nespindi su grožiu ir originalumu. Geriau parašyti keletą paprastų sakinių savo žodžiais, kuriuose jaučiamas nuoširdumas ir nuoširdus šilumas.

Vestuvių kvietimuose turi būti ši informacija:

 • švenčių skaičius;
 • jaunimo registracijos ceremonijos pradžia (adresas);
 • šventinio pobūvio pradžia su tiksliomis kavinės koordinatėmis;
 • sutuoktinių parašai (jei kvietimo kortelė yra oficiali, parašuose turi būti nurodyti nuotakos ir jaunikio vardai ir pavardės).

Registracijos ir banketų adresai yra būtini, kad tie svečiai, kurie pasilikę kelyje, galėtų lengvai prisijungti prie šventinių renginių, netrukdydami jokio svečio pabandyti suprasti, kur vyksta vestuvės. Tai bus naudinga pridėti prie kvietimo ir trumpo pranešimo apie vestuvių dieną.

Pavyzdžiui:

 • 11.00 - registracija;
 • 15.30 val. - banketas (nurodykite restorano pavadinimą ir vietą);
 • 21.00 - šventiniai fejerverkai.

Kvietimams galite pridėti dar vieną mažą lankstinuką, kuriame bus pateikta papildoma informacija apie:

 • ar svečiai turi patekti į vietą vieni, ar bus pritaikytas pervedimas;
 • kaip svečiai iš kitų miestų galės greitai patekti į nuotakos ar jaunikio namus, kad galėtų dalyvauti išpirkime;
 • kaip pakviesti į ceremonijos vietą ir šventinę banketą.

Čia taip pat galite išsiaiškinti, koks yra svečių svečių ir vaikų palydovo buvimas renginyje, taip pat būtinas aprangos kodas.

Paskutinis punktas yra tinkamas jaunimo vestuvėms, kurios dažnai rengiamos bet kokiu klausimu: Provanso, retro, italų, piratų ir kt. Čia jūs turite suprasti, kad pažengusio amžiaus svečiai nebus patenkinti tokia idėja ir tiesiog negali atvykti į renginį. Be to, vakare su tam tikra tema kartais reikalingi tikri kostiumai, ir ne visi gali sau leisti siūti tokį aprangą.

Kalbant apie kvietimų gavėjus, jie priklauso nuo to, kaip esate su jais. Pavyzdžiui, kvietimuose į draugus, leidžiama parašyti tik vardus, kreipkitės į vadovybę ir kolegas pagal savo globojamą vardą. Norėdami teta, dėdė, krikštynai, galite kreiptis į: „Gerbiami Natalija Leonidovna“. Ir mamai: „Medus“ arba „Mylimoji mama“.

Paliesdami pavyzdžius

Padėkos žodžiai tėvams, parašyti kvietime, liesti sielos gelmes. Iš garsiosios Meilės paveikslėlis yra kramtomoji guma, atrodo labai gražus. Ji, atrodo, palaiko pirmiau minėtus žodžius ir užuominas apie kartų ryšį su meile. Neįprastai „antikvariniai“ atrodo kvietimai. Monogramos, nugriovę briaunos, poetinis skiemuo, patrauklumas motinai „Tu“, puošnus šriftas - visa tai yra pagarba didingumui ir dideliam pagarbai asmeniui, kurį kviečiate.

Pagal retro stilių dizainas apima šį kvietimą. Pirmas dalykas, kuris siunčia mus į praeitą šimtmetį, yra juodos ir baltos spalvos dizainas. Aristokratiškus kvietimus papildo puiki suknelė ant žirgo vyras ir ponia, puikiai lygios linijos, suformuojančios kvietimą, šriftas, gražiai austi inicialai - jaunų žmonių monograma (net ant voko yra įspaudas). Įdomus papildymas kvietimu yra lankstinukas su meniu. Tai buvo padaryta, tikriausiai, kad svečiai turėtų iš anksto nuspręsti apie savo kulinarines nuostatas ir informuoti jaunavedžius.

Kvietimas į vestuves atrodo labai neįprasta bilieto į jūrą forma. Svečių sėdimųjų žemėlapių žemėlapyje visos lentelės neviršija numerių, bet pagal žemynų pavadinimus. Kiekvieno svečio kvietime jo stalo žemynas jau yra nurodytas.

Asociacijas su jūra ir atsipalaidavimą sustiprina atvirukų dizainas smėlio žydros spalvomis, burių, palmių, kompaso, plonos virvės ir vaško antspaudo brėžiniai. Maloni būsimos ceremonijos nuotaika bus šokolado kortelės forma. Gavę desertą arbatos, kiekvienas svečias gali galvoti apie tai, kaip saldus yra jaunų žmonių gyvenimas, kaip gražus ir laimingas, ir gal net prisiminti savo šeimos gyvenimo pradžią.

Užrašas gali būti paauksuotas maisto spalvomis, puoštas gėlių motyvais. Šokolado kvietimą svečiams galima perkelti į storą voką arba mažą kartoninę dėžutę.

Madingi vestuvių kvietimai atrodo kaip mediniai galvosūkiai. Šie priedai, turintys visą reikalingą informaciją apie šventinį renginį, vėliau gali būti laikomi atmintyje kabant ant šaldytuvo (jei dėlionės kitoje pusėje yra magnetas) arba naudojamas kaip raktas.

Jis negali paliesti žavingai švelnų kvietimą su „mama“. Atrodytų, kad mano motinai, eilėraščiams nėra jokių kitų dėkingumo žodžių, tačiau šis pirmasis žodis yra toks stiprus, kad jau apibrėžia visą tėvų tėvų sutikimo toną. Meilės „vardą“ palaiko parašas „Su meile“. Šviesiai rožinės gėlės, šakos, mėlynės ir plunksnos rodo, kad jaunavedžiai viską gerai suprato ir nusprendė padaryti šeimos lizdą. Jų meilė yra švelnus, kaip ir atvirukai, ir netrukus bus šios meilės vaisiai - vaikai.

Dangaus dangaus spalva yra grynų motyvų simbolis. Tokių spalvų kvietimas yra susijęs su nuoširdumu ir pasitikėjimu. Šriftas yra kaip rašysena, pabrėžiantis svarbius žodžius didžiosiomis raidėmis, o svarbiausia, labai atviras jaunų žmonių pažadas vienas kitam negali paliesti gavėjų, ypač tėvų, širdies.

Kvietimas pakuotėje su raudonos ir baltos spalvos nėriniais ir panašia spalva su satino juostelėmis, dekoruotas viduje su laiminga mėgėjų nuotrauka, jau supažindina visus svečius ateityje.

Norėdami sužinoti, kaip vestuvių kvietimą surengti savo rankomis, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys