Vestuvės

Vestuvių stiliaus stiliaus bruožai

Vestuvių stiliaus stiliaus bruožai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Meniu ir vieta
 3. Nuotaka ir jaunikis
 4. Entourage
 5. Photozone
 6. Šimtmečių senumo papročiai

Vestuvės - tai stebuklinga šventė, kuri vyksta viename kvėpavime. Tokios šventės aplinka ir sielos atmosfera dažnai yra tikrai patraukli. Kiekvienoje vestuvėje vyksta unikalus vestuvių ceremonija ir svečių supažindinimas iš abiejų jaunimo pusių. Festivalyje pramogauja visi, o juose vyksta juokingi konkursai. Renginys skiriasi tik elgesio geografija, priklausančia vienai ar kitai tautai.

Savybės

Šiuolaikiniais laikais vis daugiau jaunų žmonių mėgsta švęsti kaimo stilių. Miesto gyventojams šis žingsnis seka tradicijomis. Pavargę nuo didžiųjų banketų salių šurmulio, konvojaus, kuris pjauna per „akmens džiunglių“ kelius, jaunieji linkę laikyti pagrindinį renginį už miesto ribų, netoli žaliosios gamtos.

Pažymėtina, kad kaimo vietovėse senų senelių konkursų ir ceremonijų rengimas laikomas paslaptingesniu ir skiriamuoju.

Atsižvelgiant į kaimų vestuves, galima pastebėti šias savybes.

 • Paprastai tokios šventės vyksta Provanso, kaimiško ar šalies dvasia. „Retro“ čia jaučiamas viskas, šalyje vyrauja šilti namų stiliaus akcentai, natūralios spalvos.
 • Vasarą šventė neabejotinai vyksta atvirame ore, tarp natūralių dekoracijų ir spalvų.

Meniu ir vieta

Vasaros vestuvių meniu pasižymi daržovių, vaisių ir uogų gausa. Dažnai šiuolaikiniai, kaimo stiliaus renginiai papildo savitarnos stalus, kuriuose užkandžiai ir gėrimai yra laisvai prieinami. Savitarnos stalo stovai gali papildomai nugalėti kaimišką atmosferą: aptarnauti obuolius karamelėmis, keptais pyragais, kukurūzais, šviežiais ritiniais ir net uogiene ir uogiene.

Šventę galima surengti jaukioje, kaimiško stiliaus kavinėje arba kaimo kultūros namuose, iš kurių kvėpuoja amžinasis 90-ųjų. Interjeras yra prisotintas su džiovintų gėlių puokštėmis ir striukėmis iš lino vėliavų.

Spalvų paletė interjere yra įvairi, turtinga ir ryški, tiesiog reikia žinoti priemonę, o ne atmosferą paversti karnavalu. Šiandien labai populiarus „Rustic“ siūlo šiltų atspalvių buvimą: rausvą, smėlio spalvą ir mėlyną. Ši spalva pirmenybė teikiama drabužiams ir jaunimui bei svečiams.

Nuotaka ir jaunikis

Vasaros vestuvių suknelė turėtų būti panaši į romantišką stilių. Lininiai, guipure, ir medvilnės naudojami siuvimo nuotaka, šifonas ir organza yra dekoro. Tai idealiai tinka papildyti vaizdą su lauko ir sodo gėlių, žalumos, mimozos šakų, kviečių ir rugių spikeletų vainikais. Nuotakos kojos gali papuošti stilingus baleto butus ar sandalus.

Taip pat reikėtų atidžiai kreiptis į jaunikio įvaizdį: Kaimo stiliaus kaimiškas ir kaimo stilius pasižymi palaidais marškinėliais ir petnešomis, taip pat maža narve. Nuo batų galite pasiimti „Oxfords“ arba „Top Siders“.

Žiemos suknelėje nuotaka ir jaunikis neturėtų turėti blizgučių, rhinestones. Geriau naudoti nepriekaištingą dekorą iš siuvinėtojų užrašų - subtilaus nėrinių. Šildyti drabužių spinta turėtų būti kailis. Batai yra svarbūs batų forma su kulno stiklu. Bet jei nuotaka dažnai turės būti šviežio šalčio ore, geriau šiltai apsirengti.

Batai, batai, kaubojus, batai - visa tai bus suderinta su tokiais priedais, kaip skara vienoje spalvų gamoje su batus, šilta liemenė su pakraščiu.

Puokštė parenkama žiemos temoje: eglės šakelė, kankorėžės, mažos gėlės, primenančios snaiges.

Vyriški kostiumai taip pat yra izoliuoti, nes juose naudojamas storas audinys, pavyzdžiui, vilna, velvetas. Suknelė gali būti vykdoma šiuolaikinėmis spalvomis, bet su senovės elementais. Nuo batų tinka dykumams ir brogams.

Entourage

Tuo atveju, kai jauni žmonės nori visiškai atkurti kaimo festivalio atmosferą, jiems rekomenduojama išsinuomoti erdvų tvartą, surengti medinius ratukus iš krepšelio, mažus šieno skritulius, penetus, masyvius pintinius krepšius, senus instrumentus, pvz. kitas, kuris prideda kaimo gyvenimą.

Kaimiškų vestuvių interjere naudojamos natūralios medžiagos, pvz., Mediena, žievė, spurgai, eglės šakos, kviečių ausys, visa tai gali būti pasiskolinta iš gamtos.

Lauke galite suorganizuoti ilgus medinius stalus ir padengti juos su lino staltiesėmis, kampuose išsklaidyti nedidelius šieno skritulius. Stalo dekorai gali būti stalai su šviežia gėlėmis, senoviniais keramikos indais, Khokhloma amatu, žvakidėmis, siuvinėtais servetėlėmis ir daug daugiau iš kaimo temų.

Photozone

Vestuvių fotografijos zona yra šiuolaikinė renginių tendencija - tai būdas palikti gražią įsimintiną nuotrauką konkrečioje temoje. Nepaisant seno pranešimo, fotozonas, pagamintas kaimišku stiliumi, kartais susiduria su kūrybiškumu.

Pavyzdžiui, aukštos kokybės įsimintinų nuotraukų zona gali būti sukurta iš senų durų, tvoros dalių, puoštų gėlių ir užuolaidų, sudėties.

Gražūs vaizdai gaunami netoli kaimo namų, atvirame lauke, gausu saulėgrąžų, laukinių gėlių. Prie upių, tvenkinių ir upelių esančios nuotraukos taip pat bus įdomios.

Šimtmečių senumo papročiai

Vestuvių veikla apima senas tradicijas ir tautų papročius, kurie nuo seniausių laikų pereina nuo kartos į kartą. Didžioji dalis papročių buvo padaryta tam, kad jaunavedžiai galėtų susipažinti su savo būsimomis šeimos teisėmis ir pareigomis. Viskas buvo humoro. Apsvarstykite kai kuriuos Rusijos kaimo vestuvių papročius.

 • Tokia nauja mintis kaip bachelorette partija, senais laikais, buvo įdomus renginys, kuriame buvo dainuojamos senos ritualinės dainos ir chastooskas. Tuo pačiu metu jaunikis sėdėjo su draugais prie stalo. Po valgio, surenkant dovanas, jaunuolių vadovaujama delegacija išvyko į nuotaką.
 • Pavasario dainos vestuvių dieną dainavo rungtynes ​​ir toastmaster. Nuotakos namuose jie dainavo ryte.
 • Vis dar aktualus mūsų dienų išpirkimo procesas. Tik vietoj tradicinių jaunikio ir jo svečių konkursų, senovėje nuotakos giminaičiai pareikalavo išpirkos, mėsos šluotos ir lazdos.
 • Delicious Kornik - šiandien neatsiejama Rusijos vestuvių stalo dalis. Jo išvaizda atspindi kupolą ir puošia daug žmonių, gyvūnų, gėlių figūrų.
 • Šokiai pagal midus - svečio pasirodymai pagal tradicinio gėrimo gėrimą.

Apie vestuves rusų liaudies stiliuje žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys