Vestuvės

Vestuvės „boho“ stiliuje: aprašymas ir įdomios idėjos

Vestuvių boho stilius: aprašymas ir įdomios idėjos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Svečiai ir medaus mėnesiai
 3. Meniu
 4. Idėjos skirtingiems sezonams
 5. Dizaino pavyzdžiai

Daugelis žmonių nori, kad jų vestuvės būtų ypatingos, nes tai yra diena, kurią reikia prisiminti daugelį metų. Bohemiško stiliaus boho-chicas pasirodė šeštajame dešimtmetyje. Jo išvaizdą įtakojo noras sujungti į vieną vaizdinį elementą, būdingą įvairioms kultūroms ir epochoms. Populiariausia yra įdomi ir neįprasta tendencija - vestuvių renginys boho stiliaus. Dažniausiai tokiu būdu atostogas organizuoja jaunos poros. Šis renginys tikrai tampa tobulas dėl įvairių detalių pasirinkimo ir derinio. Dėl to jaunavedžiai gali padaryti savo vestuves lengvas ir stebuklingas.

Savybės

Paprastai šventė vyksta neįprastomis sąlygomis. Norėdami švęsti tokias vestuves, nereikia išsinuomoti didžiulės banketų salės, kad būtų iškilmingai iškilminga. Natūralumas - tai tas stilius. Tai turėtų padaryti viską kuo paprastesnį. Yra daugybė skirtingų variantų, kurie gali būti malonūs bet kuriai pora: malonus laisvalaikis paplūdimyje, lauko renginys, atostogos sename gyvenamajame name - visa tai gali palikti atsilikusius įspūdžius ir nepamirštamas emocijas.

Išvykimas iš standartų ir neįprastas - ką reikėtų siekti jaunavedžiams. Dažniausiai registracijos ceremonija vyksta kelyje. Ne daugelis turi galimybę įvykdyti tokias sąlygas, tačiau ši problema yra išspręsta gana paprasta - po teatro tapybos metu arba prieš tai galima padaryti kitą jaunų žmonių teatro registraciją.

Entourage - tai, kas reikalinga vestuvėms.

Jis turėtų kuo labiau panardinti būsimus sutuoktinius ir jų svečius į kūrybinį stilių. Būtina apsvarstyti viską, net mažiausius dizaino, meniu, jaunavedžių ir visų dalyvių vaizdus. Štai kodėl pasirengimas tokiam įvykiui apima scenarijaus rengimą ir svečių informavimą apie tam tikrą suknelės kodą.

Tokios vestuvių savybės yra kelios.

 1. Šį renginį turėtų lankyti ryškūs ir drąsūs atspalviai, kuriuos galima derinti su švelniu ir šviesiu tonu.
 2. Naudojama daug įvairių stilistikos priedų.
 3. Audiniai turi būti natūralūs. Daugelis žmonių renkasi lino, medvilnės, aksomo, šilko ir nėrinių elementus.
 4. Brėžiniai ir modeliai vaizduoja įvairius etninius, gėlių ir vaivorykštės motyvus. Dažnai ląstelė yra sujungta su avangardu. Naudojami savitarnos papuošalai ir megzti arba austi daiktai.
 5. Elgesys turėtų būti laisvas, svečiai turėtų jaustis ramūs ir atsipalaidavę.
 6. Virtuvė yra paprasta, stalo etiketas nėra.

  Tokios vestuvės paprastai atrodo kiek įmanoma paprastesnės, tačiau vis dėlto reikia daug dirbti rengiant renginį.

  Svečiai ir medaus mėnesiai

  Svarbu prisiminti, kad drabužiai turėtų būti patogūs. Būtina atsisakyti aukštų kulnų, neįtikėtinai ilgų suknelių su korsetais, griežtais ryšiais ir klasikinėmis striukėmis. Tokie komplektai bus nesuderinami su bendra renginio koncepcija.

  Vestuvių vaizdas

  Įtemptas kostiumas, švelnus batai ir šventinis kaklaraištis - sąrašas, kurio nereikia dėvėti panašioje vestuvėje. Jaunikis turėtų nusipirkti laisvas kelnes, kuriose jis bus patogus. Jie turi būti pagaminti iš natūralaus audinio. Vaizdą papildo patogūs batai ir marškinėliai.Jei norite, kad vyro apranga būtų įdomesnė, galite naudoti ne per griežtą liemenę ir kūrybingą, stilingą kaklaraištį. Kitas variantas - petnešos. Jei reikia dėvėti striukę, dalykas turėtų būti kuo patogesnis. Tai neturėtų būti kostiumų pora su kelnėmis.

  Čigonų galvos apdangalai ir kaimų maišeliai atrodo gana neįprasti. Renkantis „boutonniere“ reikia atsižvelgti į bendrą stilių.

  Įdomus variantas yra nedidelis kiekis džiovintų gėlių ir žolės, kurios yra susietos su šiurkščiu sriegiu ir pritvirtintos ryškiu kaiščiu.

  Nuotakos vaizdas

  Vestuvės leidžia mergaitei jaustis kaip tikra princesė, nimfa ar pasakos. Nuotakos vaizdas turi būti lengvas, švelnus ir laisvas. Apranga turėtų būti pagaminta iš erdvaus audinio. Jis neturėtų trukdyti ponios judėjimui. Kostiumo puošimas ir dekoravimas turi būti įdomus. Vestuvių suknelė yra svarbi užduotis - sėkmingai pabrėžti merginos charakterį ir asmenybę. Galite naudoti drąsią, ryškų vaizdą arba jaukią ir ramią (etnostilę). Romantiniams silpnesnės lyties atstovams yra dar viena galimybė - jausmingas ir viliojantis vaizdas.

  Galva gali būti papuošta gražia vainiko, pagaminto iš laukinių gėlių, arba juostelių su etniniu ornamentu. Dažnai nuotakos atsisako šydų, kurie gali sugadinti stiliaus sukurtą įspūdį. Turėtumėte pasirinkti patogiausius batus be kulnų. Kai kurie atrodo prieš jaunikį basomis (jei yra tokia galimybė). Jis pabrėžia stilių ir sukuria neįtikėtinai švelnų ir malonų vaizdą.

  Kalbant apie priedus, jie turėtų būti spalvingi ir matomi. Paprastai yra daug jų, jie atliekami etniniu stiliumi arba turi nedidelį „čigonų“. Nuotakos puokštė geriau sukurti iš šviežių laukinių gėlių. Jei reikia ryškių akcentų, turėtumėte naudoti didelius egzotinius augalus, pavyzdžiui, lelijas, orchidėjus ar saulėgrąžas. Rožės - kažkas, kas neturi vietos tokiose vestuvėse.

  Panašaus stiliaus vestuvių šukuosena yra labai įvairi. Visos galimybės yra neįprastos ir patrauklios. Plaukai turėtų atrodyti sąmoningai neatsargūs, bet tvarkingi. Labai paprasta padaryti tokią šukuoseną - tiesiog reikia ištirpinti garbanos, truputį supinti pynimą arba padaryti šviesias, ramias bangas. Būtina atsisakyti aukštų plaukų, įtemptų žiedų, dirbtinių garbanų ir fiksuoto stiliaus.

  Bridesmaidų vaizdai

  Kad vestuvių atmosferinis ir neįprastas, jums reikia atkreipti dėmesį ne tik į pagrindinių veikėjų vaizdus, ​​bet ir į kitus renginio herojus. Bridesmaids turi sukurti tam tikrą atmosferą progos herojui, kad jie atrodytų apakinti jų fone. Šiame apranga turi būti suderinta viena su kita.

  Norint sukurti šių žmonių vaizdus, ​​reikės natūralių, šviesių ir erdvių atspalvių, galinčių pabrėžti pagrindinį šventės toną.

  Meniu

  Banketų salė - geriausias pasirinkimas šiam stiliui. Jis turėtų būti gana gausus, bet nereikalauja sėdėti prie didelio stalo. Boho atmosfera sukurta dėl judėjimo laisvės, todėl šį aspektą reikėtų pabrėžti.

  Meniu turėtų būti paprasti, paprasti patiekalai, kuriuos kiekvienas gali ruošti. Tai bus geriau, jei ant stalo yra daug įvairių daržovių, vaisių, mėsos, keptos žuvies. Keletas rūšių sūris ir duona padarys lentelę originalesnę.

  Kaip vestuvių tortas yra geriau naudoti blyną. Taip pat galite įsigyti keletą skanių pyragų su įvairiais įdarais. Šis stilius neapima didelių ir išgalvotų konditerijos gaminių.

  Idėjos skirtingiems sezonams

  Orų sąlygos nėra problemos dviem mylinčioms širdims, todėl vestuvių renginiai organizuojami tiek vasarą, tiek žiemą.Svarbu prisiminti boho stiliaus vestuvių bruožus, kad sukurtumėte puikią šventę, naudojant šalčio dieną ar lapų kritimą kaip kitą atmosferos papildymą.

  Pavasaris

  Šiltas ir malonus oras turi švęsti lauke. Vakarienė vakare yra romantiška ir neįprasta. Kad išvengtumėte komplikacijų dėl gamtos vargšų, galite švęsti po baldakimu ar palapine. Stilingas vakarėlis netoleruoja jokios sistemos, todėl svečiai gali daryti viską, ką nori. Jaukios antklodės su minkštais pagalvėlėmis, ant kurių galite gulėti, pasimėgauti skaniais užkandžiais ir maloniais gėrimais - viena iš daugelio patrauklių galimybių. Šventė gali leisti žmonėms atsipalaiduoti hamakuose arba šokti basomis kojomis ant šilkinės žolės ir kvailioti.

  Vasara

  Šis metų laikas yra sėkmingiausias vestuvių panašaus stiliaus pasirinkimas, nes jaunavedžiai ir svečiai gali lengvai apsirengti (tai reikalinga bohemiško stiliaus), o ceremonija gali būti vykdoma gatvėje be jokių problemų. Dažnai renginiai vyksta aplink sodrus, erdvius medžius arba vaizdingus, estetinius užkandžius. Organizuojama jauki žaidimų aikštelė, kurioje vyksta santuokos ceremonija. Kitas variantas yra neįprastas arkas, kuris yra akcentas. Galite surengti vietą kilimais ir gobelenais, naudodami spalvotas juostas, mažus puokštes, dedamas į stiklainius, kurie pakabinami ant medžio šakos.

  Kinų žibintai yra dar vienas atmosferos apdaila.

  Ruduo

  Rudenį oras gali būti sėkmingas ir itin šaltas. Šiuo metų laiku patogus restoranas ar kavinė su atvira veranda gali būti organizuojami banketuose. Kambario interjeras turi būti rustiška arba palaidotas gėlių sode. Geras pasirinkimas yra namas šalyje, kaip smuklė, aplink kurią yra daug vejų ir augalų (krūmai, medžiai).

  Palapinė yra dar vienas tinkamas pasirinkimas boho stiliaus rudens šventei. Jis puikiai tinka renginio stiliui ir gali išgelbėti svečius nuo nepatogumų, susijusių su lietumi. Maistas gali virti ugnies pagalba, jis papildys ypatingą romantiką. Norėdami sukurti stipresnę aplinką, galite pašalinti medžioklės namus. Tokios vietos yra neįtikėtinai romantiškos ir originalios. Jei norite, kad jis taptų dar spalvingesnis, galite papuošti kambarį su antikvariniais baldais.

  Reikia vengti banketų salių ir klasikinio interjero. Jis gali „nužudyti“ visą atostogų atmosferą.

  Žiema

  Šį stilių žiemos vestuvės vyksta pastate - namuose arba šildomoje verandoje. Patalpos turi būti antikvariniai. Galite naudoti valstiečių gyvenimo stilių, kuris yra paprastas dizainas, naudojant kūrybingus, nuostabius kraštovaizdžius. Į nuotakos puokštę įdėta keletas eglės ar pušies šakų.

  Tačiau nepamirškite apie gatvę. Čia galite surengti ceremoniją, organizuoti įvairius įdomius konkursus ir kitą pramogą svečiams. Svečių ir pagrindinių veikėjų vaizdus papildo kailiniai kailiai, kurie yra gyvūnų odos imitacijos.

  Palapinės ir maras, vestuvių arkos, puoštos eglės šakelėmis ir kūgiais, puikiai tinka dekoravimui. Sėkmingi dekoro elementai - tai natūralūs židiniai, kurie patogiai žiūri į židinį. Šiuo atveju sukurta atmosfera bus tik stebuklinga.

  Dizaino pavyzdžiai

  Kiekvienas organizuoja stilingas vestuves, kaip nori. Kiekvienas renginys yra vienintelis. Net mažiausia detalė, kuri pridedama prie dizaino, gali pakeisti atmosferą ir padaryti ją romantiškesnę ar nuostabesnę. Štai keletas įdomių pavyzdžių.

  • Švelnus puokštė, laisva suknelė ir lengvai krintančios garbanos yra būtent tai, kas daro merginą neįtikėtinai elegantišką ir moterišką.
  • Ramios šviesos spalvos sukuria malonų, jaukią atmosferą. Dekoratyvinių elementų įvairovė nesugadina įspūdžio.
  • Šviesus ir turtingas gėlių pasirinkimas.
  • Atmosfera sukurta naudojant neįprastus baldus ir paprastą nuotakos vaizdą.

  Vestuvės organizatoriaus „boho“ stiliaus istorija, žr. Šį vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys