Vestuvės

Rekomendacijos vestuvėms registruoti raudonai

Rekomendacijos vestuvėms registruoti raudonai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Ką simbolizuoja ši spalva?
  2. Registracijos kvietimas
  3. Svečiai ir medaus mėnesiai
  4. Dekoravimo idėjos
  5. Įdomūs pavyzdžiai

Kiekviena jauna pora svajoja apie ryškias ir nepamirštamas vestuves. Dėl šios priežasties daugelis šiuolaikinių jaunavedžių atsisako klasikinių šviesių spalvų šventės dizainui ir nori ryškesnių atspalvių. Pavyzdžiui, tai gali būti raudona vestuvė.

Ką simbolizuoja ši spalva?

Prieš pasirinkdami vieną ar kitą spalvą, norėdami sukurti pagrindinį jūsų gyvenimo įvykį, turėtumėte tiksliai žinoti, ką reiškia pasirinktas atspalvis. Jei jaunuolis nusprendžia pasirinkti raudoną spalvą, verta prisiminti, kad pirmiausia tai yra meilės ir aistros simbolis. Be to, raudona spalva turi unikalią energiją, kuri padeda pritraukti žmones į laimę ir gerovę.

Atsižvelgiant į visas šias ryškaus atspalvio savybes, jis puikiai tinka laimingos šventės projektavimui.

Be to, ši ryški spalva yra susijusi su Žemės energija. Todėl daugelis tautų turi tokią tradiciją, kai nuotakos kostiumas turi apimti ryškaus atspalvio detalę, kaip būsimos motinos vaisingumo ir sveikatos simbolį.

Be to, šis ryškus atspalvis suteikia pasitikėjimą, suteikia jėgą ir padeda sureguliuoti teigiamą bangą. Ir būtent tai jums reikia linksmoms ir laimingoms vestuvėms.

Tačiau nepamirškite, kad visi raudonos spalvos atspalviai yra labai stiprūs. Jei ši spalva yra per daug, situacija šventėje bus labai įtempta ir gali atsirasti agresijos, ginčų ir konfliktų.

Verta raudoną derinti su kitomis, ramesnėmis spalvomis.Pavyzdžiui, baltos spalvos, simbolizuojančios teigiamą, jausmingumą ir ramybę. Be to, mėlynas atspalvis puikiai dera su raudonu, nes jis yra atsidavimo simbolis.

Galima sujungti raudonus ir žalius atspalvius. Tai žalios spalvos, kurios padės šiek tiek „ištiesti“ ryškios spalvos energiją, padedančią sukurti jaukią, draugišką ir ramią aplinką.

Registracijos kvietimas

Atsižvelgiant į tai, kad šventė bus neįprasta ir ryški, būtina, kad kvietimai į tokias vestuves būtų ypatingi. Galite pasirinkti kvietimą visiškai bet kokia forma. Svarbiausia, kad jie buvo ryškiu stiliumi. Kaip spalvą, galite pasirinkti ne tik klasikinę raudoną spalvą, bet ir kitus panašius atspalvius, pavyzdžiui, subtilų raudoną spalvą, ryškią granatą arba austrišką bordo spalvą.

Renkantis raudoną spalvą, verta prisiminti, kad jis yra pernelyg ryškus, todėl kvietimų dizainas turėtų būti minimalistinis.

Jei kvietime yra per daug dekoracijų ir detalių, tai atrodys kaip visiškai blogas skonis.

Taip pat svarbu nepamiršti, kad juodos raidės raudoname fone puikiai atrodo. Galite pasirinkti klasikinį bet kurios iš aukščiau nurodytų spalvų kvietimą. Tačiau norint suteikti jiems tam tikrą originalumą, turite pirmenybę teikti neįprastam šriftui. Tegul jis yra kaligrafinis šriftas - tada kvietimas atrodys labai įspūdingas.

Galite pasirinkti klasikines stačiakampes korteles arba širdies formos parinktis. Tačiau kvietimai, susieti su aukso ar sidabro juosta, yra daug įspūdingesni. Beje, tokie kvietimai gali būti atliekami atskirai. Viskas ko jums reikia - tai dvipusis raudonas popierius, spausdintuvas, juostelės ir šiek tiek vaizduotės.

Taip pat galite pasirinkti klasikinius sniego baltumo atvirukus.Tokiu atveju šriftas turi būti raudonas. Ir kaip pakvietimų ornamentas, galite naudoti bet kokios ryškios raudonos spalvos satino juosteles.

Be to, galite užsisakyti ne visai paprastus, bet labai stilingus kvietimus. Kaip jie, galite pasirinkti atvirukus baltomis spalvomis. Šriftas ir dizainas gali būti bet kokie, bet vokai turi būti neįprasti, pavyzdžiui, ažūriniai ar nėriniai, žinoma, raudoni.

Beje, nepamirškite kvietime nurodyti, kad vestuvės bus dekoruotos raudonais atspalviais, taip pat svečių pageidavimus.

Svečiai ir medaus mėnesiai

Jei planuojate turėti ryškias vestuves raudonais tonais, tuomet būtina įspėti visus, kurie kviečiami stebėti vestuvių suknelę. Žinoma, vienas iš svečių gali būti visiškai ryškiai raudonas, tačiau yra didelė tikimybė, kad toks svečias ar svečias pritraukia visą dėmesį į save.

Ir šį vakarą nuotakos ir jaunikiai turėtų būti pagrindiniai. Todėl svečiai privalo turėti mažus, bet ryškius priedus. Pavyzdžiui, tiesiai prie įėjimo, galite suteikti kiekvienam svečiui originalią apyrankę ar kišenę, raudoną spalvą.

Tokiu atveju, jei nuotaka nori atsisakyti klasikinės suknelės, galima pasirinkti gražią ir prabangią raudoną suknelę. Klasikinės suknelės puikiai atrodys nuotaka. Pasirenkant suknelę, būtinai pasirinkite tą, kuriame yra tam tikras „šluota“, pavyzdžiui, originalus siuvinėjimas, neįprastas lankas ar originalus šydas.

Jei nuotaka nenori atsisakyti klasikinės baltos suknelės, tokia vestuvių suknelė gali būti papuošta ryškia ir neįprasta spauda.

Šios dvi spalvos, pavyzdžiui, baltos ir raudonos, puikiai dera viena kitai, viena kitą papildančios.

Galima pasirinkti sniego baltą aprangą, korsetą, kuris bus papuoštas šviesiais žiedlapiais. Kaip šviesus apdaila, raudonas diržas arba lankas yra gana tinkamas. Nebijokite būti ryškūs šį vakarą, nes tai yra svarbi diena, o apranga pirmiausia turėtų būti pati nuotaka.

Pagrindinis aksesuaras bet kokiai nuotakai yra puokštė. Nepamirškite, kad jis turi būti ypatingas. Žinoma, čia ateina ryškios raudonos rožės. Jei nuotaka myli baltas gėles, galite pirmenybę teikti subtiliems baltoms rožėms. Tada satino juosta gali veikti kaip ryški detalė, kuri iš pradžių turėtų būti supakuota aplink puokštę.

Kaip šviesus aksesuaras savo vestuvėms, jaunikis gali lengvai pasirinkti raudoną klasikinį kaklaraišį arba lanką. Baltas klasikinis kostiumas taip pat gali tinka, bet kartu su raudona satino liemenė. Reikia prisiminti, kad nuotaka ir jaunikis turi būti tarpusavyje suderinti.

Todėl turėtumėte pabandyti pasirinkti atostogų komplektus tokiu pačiu stiliumi, kad galėtumėte iš karto pamatyti, kad nuotaka ir jaunikis yra viena visuma.

Dekoravimo idėjos

Jei šventė vyks šiltą sezoną, tai yra visiškai įmanoma praleisti gamtoje už miesto ribų. Tada ryškios spalvos puikiai dera su turtingais žalios spalvos atspalviais.

Jei vestuvės vyksta žiemą ar rudenį, tuomet jūs turėtumėte išsamiai apsvarstyti, kaip bus dekoruota banketų salė, kokie elementai bus pristatomi. Svarbios šventės salė turėtų atrodyti ne tik šviesiai, bet ir stilingai.

Arka, kuri, priklausomai nuo oro sąlygų, gali būti įrengta salėje arba gatvėje, yra geriausia iš baltų ir raudonų gėlių.

Žinoma, tai bus geriau, jei gėlės bus gyvos. Kelias į jaunų žmonių stalą gali būti gražiai dekoruotas rožių žiedlapiais - jis atrodys labai įspūdingas ir neįprastas.

Kaip banketų salės apdaila dažnai naudojama įvairi tekstilė, balionai ir kiti įdomūs elementai. Visų pirma, reikia nuspręsti, ar tai bus raudona ir balta, raudona ir mėlyna ar raudona ir žalia vestuvės. Gal kas nors mėgsta juodą ir raudoną vestuvę.

Renkantis raudonos spalvos pagalbinius atspalvius, svarbu nepamiršti, kad dizaine turėtų būti panašūs tonai, pavyzdžiui, derinant ryškiai raudoną ir baltą, nereikėtų naudoti koralų ar bordo.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas stalų ir kėdės projektavimui. Geriausia rinktis klasikines baltas staltieses. Ir taip, kad stalas būtų ryškus ir įspūdingas, žvakes galite išdėstyti raudonu atspalviu. Renginio herojų stalas gali būti papuoštas ryškiomis tekstilėmis ir tuo pačiu metu pasirinkti baltą staltiesę su auksu su įdomiais modeliais.

Kėdės gali būti padengtos sniego baltais dangteliais ir susietos su ryškiomis spalvomis.

Indai taip pat gali pasirinkti šviesų atspalvį. Jei klasikinės baltos spalvos patiekite patiekalų rinkinį, tada servetėlės ​​ir kiti stalo nustatymai turi būti vienas raudonas atspalvis.

Labai svarbi detalė yra putojančio vyno butelis, kuris stovi ant jaunikio stalo su nuotaka. Gėrimas turi būti dekoruotas pagal šventės temą.

Taip pat nepamirškite apie akinių apdailą. Pavyzdžiui, galite pasirinkti stiklines raudoną stiklą ir papuošti jas originaliais priedais, baltomis nėrinių juostelėmis. Ir jūs galite pasiimti klasikinius kristalų gaminius ir papuošti juos ryškiais raudonais akmenėliais ar juostelėmis. Svarbiausia - prisiminti, kad butelis ir akiniai turi būti dekoruoti tuo pačiu stiliumi.

Kaip pagrindinį patiekalą, tortą, jis taip pat gali būti pagamintas pagal tam tikrą stilių. Tokiu atveju yra puikus konditerijos gaminys „Red Velvet“.

Tai labai skanus tortas, įspūdingas neįprastomis ir ryškiomis išvaizdomis.

Įdomūs pavyzdžiai

Būtinai nustatykite ypatingą foną, kad visi pakviesti asmenys galėtų fotografuoti. Tokia nuotraukų zona turi atitikti šventės temą ir stilių. Dėl savo dizaino galite pasikonsultuoti su savo srities profesionalu, kuris fotografuos pačią atostogą.

Galite įdiegti gražią šviežių gėlių arkos ar užsakyti banerį su jaunavedžių pavadinimais ir sutvarkyti nuotraukų zoną su raudonomis didelių rožių širdimis.

Siekiant pabrėžti šventės iškilmingumą, galite organizuoti vestuves Oscar stiliaus. Kadangi viskas bus papuošta ryškiai raudonos spalvos, tinkamos spalvos kilimas yra naudingas. Jauni žmonės gali eiti palei kelią į stalą ir pajusti nepamirštamos dienos iškilmingumą.

Ir kaip temines dovanas, galite iš karto suteikti jiems įsimintinas statulas su įdomiais ir net juokiais užrašais.

Taip pat visiškai įmanoma organizuoti vestuvių šventę vienos šventės stiliumi. Kaip galite atspėti, tai yra apie Valentino dieną - visų mėgėjų atostogas. Tokiu atveju raudonas dizainas bus sveikintinas.

Tada dizaine turėtų būti daugiau širdžių. Jie gali būti pagaminti iš šviežių arba dirbtinių gėlių, tekstilės, arba gali būti rutuliai arba pliušiniai produktai.

Kaip šviesus aksesuaras, galite suteikti visiems svečiams gražias širdis, kurios turėtų būti pritvirtintos prie dekoratyvinių kaiščių.

Raudonos ir baltos spalvos vestuvių pavyzdys, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys