Vestuvės

Idėjos ir patarimai, kaip pasirinkti vasaros vestuvių suknelę

Idėjos ir patarimai, kaip pasirinkti vasaros vestuvių suknelę

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Bendrosios pasirinkimo taisyklės
  2. Ką dėvėti vasarą vestuvėse ponia?
  3. Ką dėvėti žmogų?

Vestuvės yra linksma ir ryški šventė, kuri ilgą laiką išliks prisiminimuose, todėl kiekviena detalė čia svarbi. Kai žmonės gauna kvietimą į vedybų ceremoniją, pirmasis klausimas, kurį jie turi, yra tai, ką dėvėti. Straipsnyje rasite keletą rekomendacijų, kaip išsirinkti vestuvių aprangą, jei jis laikomas karštame sezone.

Bendrosios pasirinkimo taisyklės

Pirmiausia, mes sutelksime dėmesį į pagrindinius reikalavimus vestuvių suknelės kodui, kurie yra svarbūs bet kuriuo metų laiku, ar tai būtų žiemą, pavasarį, rudenį ar vasarą.

Merginos ir moterys neturėtų dėvėti suknelių, kurios atskleis visus „žavesius“. Gilus skilimas, ekstremalūs mini ir permatomi audiniai laikomi blogais skoniais. Taigi jūs visiškai nukreipsite jaunų žmonių dėmesį į save, o ne labiausiai teigiamai. Vestuvių drabužiai turėtų būti elegantiški ir rafinuoti, nes pati šventė simbolizuoja dvasinį grynumą. Todėl niekas neturėtų užtrukti jo netinkamumo ribose, netgi mūsų laisvo laiko.

Kelnės, kaip ir bet kuris sportinis stilius, taip pat nėra geriausias pasirinkimas moteriai. Priimama, kad šią dieną ponios atrodo šiek tiek romantiškos.

Nereikia išleisti pinigų dideliems ir ryškiems papuošalams - masyvių papuošalų gausa visada atrodo pigiai ir skoningai. Jei priminsite žandikaulį, tai atitrauks dėmesį nuo savo suknelės ir naujai sukurto sutuoktinio aprangos.

Nepriklausomai nuo to, ar jūs einate į savo sūnaus ar dukters, sūnėno, brolio ar geriausio draugo vestuves, tuoj pat turėtumėte atsisakyti bet kokios tamsios spalvos drabužių. Juodosios ir tamsiai mėlynos suknelės yra ypač mėgstamos antsvorio mergaičių, tačiau patartina pasirinkti ryškesnį aprangą vestuvėms. Taigi norėtumėte pabrėžti savo šiltą požiūrį į dviejų žmonių, vieni kitus mylinčių, ryšį.

Baltos spalvos taip pat geriausiai tinka kitiems įvykiams. Tą dieną tiktai jaunavedžiai turi teisę į ją. Kito kito santuokoje pasirodys grynas baltas yra neapgalvotumo ir taktikos stokos aukštis.

Ką dėvėti vasarą vestuvėse ponia?

Vasarą vestuvių šventės drabužių pasirinkimas gali būti kuo lengviau priimamas. Šiuo metu tai bus tinkama ir nedidelė plona suknelė, elegantiškas šviesios spalvos kostiumas ir sijonas su viršuje, ir tai yra paskutinis variantas dabartiniame sezone, populiariausias.

Gana geras sprendimas mergaitėms gali būti šviesios spalvos atspalvio suknelė su diskretišku gėlių atspaudu. Jis visiškai atitiks vasaros spalvų riaušes, suteiks lankytojui šviežią, sudėtingą išvaizdą. Tačiau suvaržytos spalvos bus labai naudingos. Pavyzdžiui, smėlio, turkio, mėtų ar šviesios alyvinės aprangos visada atrodo puikiai.

Karštame sezone būtina teikti pirmenybę minkštoms plonoms medžiagoms. Vestuvėse ji visada tampa karšta, todėl pasirenkate aprangą iš audinio, kuris netrukdo kūnui „kvėpuoti“ ir tuo pačiu slėpti prakaito dėmes. Geriausiai tinka šilko, šifono ar krepo komplektai - patartina pasirinkti matines tekstūras, nors atlasas taip pat gali būti labai tinkamas.

Stenkitės vengti apdailos, sukurtos su karoliukais, rhinestones ir fliteriais - ryškioje saulėje jie tiesiog akluosius svečius. Geriau teikti pirmenybę elegantiško nėrinių apdailai.

Ypač atidžiai apsvarstykite priedus. Vasarą bus tinkamos plonos grandinės arba nepastebėti kaklo papuošalai, todėl nereikia pasverti atvaizdo masyviais ornamentais.Dangtelio ir perlų eilės derinys atrodo gana stilingas - toks vaizdas tinka motinos ir močiutės jaunimui. Maišelis turi būti mažas - sankabos krepšys bus geriausias pasirinkimas vestuvėms.

Vienintelė išimtis gali būti maišelis, tačiau net ši galimybė galioja tik moterims, turinčioms įspūdingų parametrų.

Atminkite, kad jei santuokos ceremonijoje dalyvauja religinės vestuvių ceremonija, tada rankos, pečiai, nugaros, krūtinės ir galvos turi būti gerai uždengtos. Todėl tikslinga savo aprangą papildyti tam tikru plonu nosine ar paletėmis.

Nereikia pirkti brangios vakarinės suknelės, kad atvyktumėte į vestuves su draugais ar artimaisiais. Jei galvojate apie kiekvieną savo įvaizdžio detalę ir pasirenkate reikiamus priedus, netgi nebrangiausia suknelė gali atrodyti elegantiška.

Jei negalite sau leisti "apranga kartais", sustabdykite savo pasirinkimą ant kokteilių suknelės, kurios ilgis yra neutralus. Pirma, jūs galite dėvėti šį aprangą po atostogų, ir, antra, šis stilius bus optimalus vasaros renginiui - jame nebus karšto, ir jis neliks judesių.

Ypatingas dėmesys skiriamas batus. Be abejo, geriausias pasirinkimas būtų elegantiški aukštakulniai batai, bet jei šventė nėra pernelyg konservatyvi, tada juos galite pakeisti pleištais, o sandalai ant stileto bus labai naudingi. Ir jei esate pakviesti į teminį renginį, kuris vyksta, pavyzdžiui, paplūdimyje, galite sustabdyti pasirinkimą ant sandalų. Jie puikiai atrodo graikų stiliaus suknelėje.

Ir, žinoma, renkantis suknelę naudokite savo sveikatą. Negalima dėvėti oro pagalvės, jei kviečiate į kepsninę. Panašiai trumpas sijonas bus ne vieta, kur planuojamas prabangus pasaulietinis kamuolys.

Ką dėvėti žmogų?

Tradiciškai, vyrai dėvi kostiumus vestuvių ceremonijoms, bet karštyje jis ne visada tinkamas. Striukėje ji gali būti labai karšta, ir šokis tokioje suknelėje nėra labai patogus. Štai kodėl pastaraisiais metais vestuvių mada padarė patogumą. Vyrai gali pasirodyti renginyje džinsus. Žinoma, jie turėtų būti nauji, stilingi, pageidautina šviesūs atspalviai ir būti derinami su brangiu marškiniu. Geras pasirinkimas karštame sezone bus lino arba drobės kelnės.

Beje, vasarą suknelė leidžia vyrams be kaklaraiščio.

Jei esate konservatyvus, galite tiesiog pasilikti griežtose kelnėse ir marškinėliai. Visa tai galima papildyti įspūdingu kaklaraiščiu - žmogus šiame rinkinyje visada atrodo tvirtas. Beje, liudytojas taip pat geriau eiti į vestuves klasikiniame rinkinyje.

Beige ir kitos pastelinės spalvos spalvos atrodo labai elegantiškos ir gana šviežiostačiau juodos ir tamsiai mėlynos spalvos turėtų būti paliktos deryboms dėl biuro. Marškiniai su skirtingais modeliais, geometrinėmis linijomis ir spalvotais atspaudais bus visiškai neveiksmingi, taip pat marškinėliai, turintys suknelę, su klasikinėmis kelnėmis. Tačiau norint papildyti vaizdą su brangiais laikrodžiais, rankogalių sąsagos ar žiedai bus gera idėja.

Apie tai, kaip eiti į vestuves šiltuoju metų laiku, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys