Vestuvės

Vestuvių įžadai: Kalbos rašymo funkcijos ir patarimai

Vestuvių įžadai: Kalbos rašymo funkcijos ir patarimai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Ritito ypatybės
  2. Teksto rašymo patarimai
  3. Prabangos idėjos
  4. Kalbos pavyzdžiai

Europoje nei vestuvių ceremonija vyksta be brangių nuotakos ir jaunikio žodžių, skirtų vieni kitiems. Sakydamas sausą ir banalią „Taip“ jiems jau seniai buvo nesvarbus. Ir smulkiai nudažyti savo jausmus svečiams ir artimiesiems yra tikras veiksmas.

Vestuvės pažadas yra tai, ką mėgėjai turėtų pasakyti. Ir nesvarbu, kiek laiko bus kalbama, nesvarbu, ar tai bus eilėraščiu, ar kalbomis. Svarbu, kad žodžiai būtų iš širdies.

Ritito ypatybės

Nepaisant ceremonijos bendrumo, kai kuriose valstybėse yra įvairių vestuvių pažadų. Europiečiai turi rašytinius žodžių rašmenis. Japonijoje vestuvių pažadus keičia ne tik jaunoji pora, bet ir abu klanai. Iš to išplaukia, kad visi giminės yra atsakingi už žodžių vykdymą.

Vestuvių pažadas Pakistane vyksta tik trečiąją atostogų dieną. Žydai šioje byloje turi vieną subtilumą: priešingai nei jaunikis, nuotaka nesuteikia pažadų aukurui. Musulmoniškose šalyse jaunavedžiai nesuteikia vienas kitam priesaikų, dvasininkas viską daro už juos. Vestuvių ceremonijos metu jis išsamiai paaiškina šalių atsakomybę.

Įdomiausia yra vestuvių pažadų tradicija induizme. Ritalas yra septyni žingsniai mylimam asmeniui. Kiekvienas nuotakos ir jaunikio žingsnis kelyje į kitą pabrėžia svarbius pažadus.

Vestuvės metu, kaip ir bet kuriuo atveju, privalote griežtai laikytis planuojamos ceremonijos taisyklių. Pavyzdžiui, lojalumo priesaika pirmiausia pasakojama jaunikis, tada „relės rasė“ perduodama nuotaka. Svarbu ne skaityti tekstą ant popieriaus lapo ir nenaudoti patarimų. Pasakojant priesaiką, mėgėjai turėtų pažvelgti į vienas kito akis.

Teksto rašymo patarimai

Vestuvių įžadų apeigos, nepaisant Europos šaknų, palaipsniui užfiksuoja visą pasaulį. Kiekvienas tikėjimas interpretuoja šią tradiciją savaip, bet ceremonijos tikslas turi vieną reikšmę. Jei jaunavedžiai mėgsta tokį papročius, tai kodėl gi ne į jį įtraukti vestuvių scenarijų. Tik šiuo klausimu jaunimas turės dirbti savarankiškai.

Daugelis žmonių mano, kad labai paprasta parašyti vestuvių priesaiką, tik pažvelgti į mėginį, o šedevras pasirodys pats. Bet ne. Priesaika turėtų būti ypatinga, sakytiniai meilės ir lojalumo žodžiai privalo sukelti romantiškiausius jausmus ne tik antroje pusėje, bet ir dalyvaujantys svečiai. Norėdami tai padaryti, naudokite keletą patarimų.

Vestuvių priesaika savo struktūroje susideda iš trijų dalių.

  • Pirmoje dalyje mėgėjai turėtų kalbėti apie aktualius veiksmus ir jausmus, su kuriais susiduriama. Kaip laimingi jie susituokia, kiek abipusiškumo labai vertinama.
  • Antroji dalis yra jausmingesnė. Niekas negali jį užrašyti per kelias minutes. Čia sakoma apie santykius ir užuojautą poroje. Žodžiai turi būti nuoširdūs, švelni ir šilta.
  • Trečioje dalyje pateikiami pažadai antrajai pusei. Santuoka yra ne tik aistra, bet ir standartinės pareigos, kurios turėtų būti padalytos į pusę.

Bet kokios vestuvių kalbos pabaiga turėtų būti ryški. Pavyzdžiui, kas nors nori keisti romantišką skiemenį į komišką ekspromtą, ir žada kasdien išimti šiukšles. Ir kas nors užbaigia nuoširdžius meilės žodžius iki paskutinio kvėpavimo.

Nusprendę pasinaudoti vestuvių priesaikos tradicija, būsimi sutuoktiniai ilgą laiką užrašys savo kalbą, prašydami patarimų iš artimųjų ir draugų. Bet niekas negali padėti šiuo klausimu. Geriausia pabandyti pažvelgti atgal, prisiminti ryškias akimirkas, praleistas su būsimuoju vyru, ir teisingi žodžiai bus išlieti iš sielos. Tik lieka laiko rašyti savo mintis.

Jaunikis

Pagal charakterio struktūrą stipresnės lyties atstovai neturi didelio emocinio pagrindo, tačiau jei vestuvių scenarijus reikalauja priesaikos iš prigimties, tuomet turėsite pabandyti. Tekstas jūsų mylimajam turi būti paruoštas iš anksto ir išmokti vedybų ceremoniją.

Rašydami labai svarbu laikytis formuluotės. Griežtai draudžiama naudoti dviprasmiškas išraiškas, kurios gali įžeisti nuotakos jausmus.

Jokiu būdu negalima palyginti savo brangenybės su kitomis mergaitėmis. Rengiant priesaikos kalbą, reikia prisiminti svarbiausias mylimosios savybes, teigiamus jos charakterio bruožus ir protinį sandėlį.

Tai nėra baisu, jei vestuvių priesaika bus pasakyta savo žodžiais. Kiekviena nuotaka atleis savo vyrui galimas tarimo klaidas. Pagrindinis dalykas, kuris yra meilė, ir tai turėtų būti jaučiamas kiekviename laiške.

Į nuotaką

Emocinis nuotakos fonas vestuvių ceremonijos išvakarėse yra šiek tiek sudaužytas. Mergaitė yra nervinga ir nerimauja dėl bet kokios progos. Tai natūralus procesas, nes gyvenime yra didžiulių pokyčių. Šioje būsenoje labai sunku sugalvoti vestuvių priesaiką. Bet jei klausotės kelių patarimų, situacija iš esmės pasikeis.

Prieš pradėdami rašyti vestuvių kalbą, reikia nuraminti. Geriausia rasti nemokamą vakarą ir praleisti ramioje namų aplinkoje. Sėdi prie lango su karštos arbatos puodeliu, turėtumėte eiti į nedidelę kelionę į praeitį. Tuo pačiu metu, kai buvo susipažinęs su mylimuoju, buvo pirmųjų datų ir komplimentų. Šie malonūs prisiminimai leis jums suprasti, kas tiksliai reikalinga, kad papasakotų jaunajai žmonai, žiūrint į būsimo sutuoktinio akis.

Prabangos idėjos

Senovėje, kai buvo paskelbtas vestuvių įžadas, visi buvę svečiai mirė, bijodami praleisti bent vieno žodžio. Šiandien padėtis nepasikeitė, išskyrus tai, kad pažadai altoriuje patyrė didžiulę transformaciją. Ant altoriaus išreikštos priesaikos priesaika yra romantika ir švelnumas. Atvykus į banketą, renginio šeimininkas pakeis romantizmą į komiksines pastabas.

Švelnus ir liesti

Prieš tai, kai registratorius paskelbia, kad mėgėjai yra vyrai ir žmona, būsimi sutuoktiniai turi paskelbti vestuvių priesaiką. Vyrai neretai nerimauja ir šiek tiek klaidina iš paruoštos kalbos. Jie painiojami žodžiais ir klaidingai tarnauja. Viena vertus, ji atrodo juokinga, tačiau, kita vertus, tai labai romantiška. Žodžiai, kuriuos jaunikis išspaudžia, pradeda skelbti daugiausia, kad nuotaką ir svečius pristatytų ašaros, bet ne liūdesys, bet laimė.

Šiuo metu kiekviena mergaitė svajoja tapti nuotaka, išgirsti tuos pačius gražius ir švelnius žodžius, kad suprastų, jog ją myli ir vertina jos vaikinas.

Komiksai

Šiuolaikiniame pasaulyje tradiciniai įžadai turi savo neginčijamą jėgą, bet su jais vienodomis sąlygomis yra vėsių pažadų, kurie dažnai sudaro nuotaką ir jaunikį pramogų programoje.

Verta pažymėti, kad net juokingos vestuvių įžadų formos visiškai sutelktos į šeimos židinio vienybę ir lygiavertį santuokos įsipareigojimų padalijimą. Pramoginiai pasiskirstymai šunims vaikščioti ir indų plovimui atsiranda originaliame kontekste, kad svečiai gali juoktis ir džiaugtis naujos šeimos kūrimu.

Artėjant vestuvių priesaikai su humoru, labai svarbu nesulenkti lazdelės. Priešingu atveju galite įžeisti vestuvių renginio dalyvius, taip sugadindami atostogas.

Kalbos pavyzdžiai

Dažnai, rengdamas vestuvių priesaiką, nuotaka ir jaunikis išsamiai išnagrinėja galimus tekstų variantus.Šiandien net ir yra žmonių, kurie yra pasiruošę už rašytinį šedevrą už mokestį. Tačiau šie žodžiai nejaus nuoširdumo, šilumos, švelnumo, meilės. Ir paskelbti sausas frazes ant aukuro yra įžeidimas antrajai pusei. Kiekviena išraiška turi būti iš sielos gelmių. Apsvarstykite įžadų galimybes, kurios gali būti sensualios kalbos pagrindas.

  • Jaunikio priesaika. „Mano mėgstamiausia, šioje ilgai lauktoje dieną noriu padėkoti jums ir padėkoti jums! Aš vėl išmokau mėgautis gyvenimu. Prisiminiau, kaip šypsotis. Aš vėl pradėjau svajoti. Žinau, prieš mus laukia tik džiaugsmas ir laimė. Aš paimsiu jūsų ranką, ir mes būsime kartu iki pat galo. Aš prisiekiu, kad visada būčiau arti, rūpinasi jus. Aš pakeisiu petį sunkiu momentu. Aš prisiekiu būti ištikimas, aš tave myliu! “
  • Nuotakos priesaika. „Mano brangūs! Šiandien noriu padėkoti jums. Susipažinęs su tavimi, supratau, ką reiškia meilė. Aš prisiekiu, kad iki paskutinio kvėpavimo garbinu jus, mano sutuoktinį, ir gerbiu jus. Pažadu išlaikyti mūsų šeimos židinį ir padaryti jį geresnį. Aš prisiekiu savo sąžiningumu. Visada klausysiu jūsų nuomonės. Aš prisiekiu būti ištikimas su visa širdimi iki pat pabaigos. Aš tave myliu!

Puikus pavyzdys vestuvių priesaikoms, paminėtoms žemiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys