Vestuvės

Kaip padaryti vestuvių akinius savo rankomis?

Kaip padaryti vestuvių akinius savo rankomis?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Įdomios idėjos
 2. Kaip pasirinkti tinkamą variantą?
 3. Žingsnis po žingsnio registravimo instrukcijos
 4. Dizaino pavyzdžiai

Rengiantis vestuvių šventei, visada yra daug rūpesčių, nes kiekviena detalė turi būti apsvarstyta, kitaip šventė gali būti sugadinta. Štai kodėl daugelis naudojasi vadovų paslaugomis, kurios užima didžiausią visų organizacinių klausimų dalį. Tačiau yra detalių, su kuriomis jūs galite susidoroti su savimi, o vestuvių akinių dizainas reiškia tik tai.

Įdomios idėjos

Praeityje praeityje tradicija įveikti patiekalus „už sėkmę“ buvo pakeista nauja tendencija - išsaugoti savo vestuvių akinius kaip pirmąją šeimos vertę ir tikrą relikviją. Jie jau daugelį metų buvo su savo sutuoktiniais ir yra netgi perduoti savo vaikams, o kiekvienai šeimos metinei jie išimami iš nuošalios vietos ir dedami į šventinį stalą, kad vėl prisimintumėte patrauklesnius, romantiškiausius ir garbingiausius jų dienos momentus.

Geriau nedelsiant atsisakyti visų rūšių įsigytų prekių, nes srautui įforminta produkcija vargu ar gali pasiūlyti tokį iškilmingą renginį. Dauguma jaunavedžių pirmenybę teikia išskirtinėms dekoracijoms, kurios visiškai atitiks vestuvių temą ir stilių, taip pat asmeninių skonių ir jaunavedžių savybių.

Nepriklausomai nuo to, kas tiksliai įsitraukia į vestuvių akinius, pirmas dalykas, kurį reikia pasirinkti iš įvairių esamų dekoro idėjų. Paprastai naudokite vieną iš šių dizainų:

 • apdaila satino juostelėmis;
 • nėriniai ar kepurės;
 • audiniai;
 • dideli ir maži blizgesiai;
 • rhinestones arba karoliukai;
 • graviruotas;
 • dažyti dažai;
 • gyvos gėlės, taip pat iš molio ir šalto porceliano.

Kai kurie jaunavedžiai mėgsta papuošti tik vyno stiklo kamieną ir graviruoti ar monogramą su dažais ant sienų. Kai kurie sukuria daugiau erdvių dekoracijų.

Kiekvienas, kuris nusprendžia papuošti savo vestuvių akinius su mirgančiais blizgesiais, taip pat rhinestones ar karoliukais, nepavyksta, nes šis vartojamas visada iškilmingai šventinis ir iškilmingas. Tokio stiklo pavyzdys atliekamas bet kokiame teminiame ornamente, tik vienoje stiklo pusėje lieka nepažymėta.

Paprasčiausias modelis sudarytas iš vienos arba dviejų spalvų medžiagos. Tokiu atveju rhinestones išdėsto įvairias monogramas, širdis, jaunų žmonių vardus ar paprastus žiedus. Jei norite, galite įdėti sudėtingesnius ornamentus - tai jie atspausdinami ant paprasto popieriaus, padengto iš vidaus ir išilgai linijų ir įdėti blizgesį.

Jei rhinestones trupėja chaotiškai, jie turi visiškai uždengti stiklą iš apačios, o kraštuose turėtų likti tik atskiros lašeliai.

Dekoravimas su spindelių pagalba yra daug paprastesnis - tai jums reikia tik įpilti ploną šepetėlį į klijus, tada į sparkles ir ištraukti modelį arba piešti nuotrauką.

Produktai, dekoruoti nėriniais, atrodo labai švelnūs, ir tokie apdailos darbai yra gana paprasti - tiesiog pakanka klijuoti ant išorinės stiklo dalies. Paprastai jie naudoja aukso ar sidabro nėrinius, bet „Lurex“ dramblio kaulo ir vanilės atspalviuose atrodo ne mažiau įspūdingi. Audinio atspalvis turi atitikti bendrą vestuvių spalvą.

Elegantiškas diržas prie vyno stiklo pagrindo atrodo gana stilingas, o vyno taurelės su nėrinių „sijonu“ taip pat atrodo įdomios.Jei norite, turėtumėte pridėti dekoraciją su įvairiais reljefiniais elementais - gėlėmis, lapais ir daugeliu kitų detalių.

Ažūrinės medžiagos dažnai yra derinamos su gėlėmis ir karoliukais, tačiau svarbu, kad nebūtų pernelyg didelės - vestuvių akiniai turėtų būti elegantiškas dalykas, o ne alyapistoy blogas skonis.

Juostelės gali suteikti iškilmingą išvaizdą visiškai bet kokiam produktui, jos puikiai papildo nėrinių, nėrinių ir blizgių rhinestones. Lygios blizgios tekstilės juostelės apvynioja aplink kojas, ir patys akiniai. Jie gamina stilingas rožes ir netgi klijuoja visą puokštę prie stiklo, papildydami juos karoliukais ir blizgučiais.

Dažniausiai akinių apdailai pasirenkamos vienspalvės juostelės, tačiau taip pat galite naudoti spalvotas medžiagas - pavyzdžiui, juodos, tamsiai pilkos, mėlynos ir mėlynos spalvos yra tinkamos jaunavedžiams.

Akinių dailės tapyba tapo labai vertinga idėja, tačiau ji turėtų būti naudojama tik tada, kai dubuo lieka švarus ir tik stiklo kojos yra padengtos dažais. Tada eskizas tampa pagrindiniu dekoro elementu. Paprastai modeliui taikyti naudojami akriliniai dažai.

Stiklai, dekoruoti plunksnomis, atrodo gana ekstravagantiški. Žinoma, toks ornamentas vargu ar tinka klasikinėms vestuvėms, bet tik teminiams renginiams. Plunksnos gerai derinamos su panašia dekoracija ant jaunos žmonos suknelės, ir tokie akiniai atrodo gerai, jei puokštėje yra panašių dekoracijų. Plunksnos paprastai sujungiamos su karoliukais, blizgučiais ir gėlėmis. Beje, ši galimybė dažniausiai naudojama organizuojant vestuvių šventę Čikagos stiliuje, šiuo atveju sodrios plunksnos labai gerai suderintos su visais pakviestų svečių dekorais ir kostiumais.

Dekoravimas su šviežiomis gėlėmis yra vienas romantiškiausių vyno taurių dekoravimo variantų. Žinoma, tokia kompozicija negali būti vadinama patvaria, tačiau tai iš tikrųjų yra švelnumo, malonės ir romantikos personifikacija. Taip pat gali būti naudojamos dirbtinės gėlės, tačiau, žinoma, jų negalima lyginti su gyvais stiebais, jų linijomis ir unikaliu aromatu.

Apdailos principas yra gana paprastas - rožės, ramunėlės ar kitos gėlės surenkamos mažame boutonniere ir pritvirtinamos prie vyno stiklo stiebo, naudojant specialias klijų ir satino juosteles.

Jei žinote, kaip papuošti papuošalus iš plastiko, tuomet stilingas porceliano arba polimero molio dekoras jums nėra sudėtingas. Gali būti, kad galite gaminti įvairius pumpurus, subtilius žiedlapius ir mažas gėles. Tokiu atveju, kol molis nebus išdžiovintas, žiedlapiai gali suteikti norimą lenkimą, lygias linijas ir netgi reguliuoti atspalvį.

Bet kuriame iš svarstomų vestuvių stiklo apdailos tipų visada galima rasti vyno taures ar akinius paversti stilizuotais jaunavedžiais - nuotaka ir jaunikiu. Tokie atributai atrodo gana intriguojantis ir juos gana paprasta.

Pavyzdžiui, jei norite gauti „jaunikį“, turite pasiimti baltos ir tamsios spalvos medžiagą, porą mažų karoliukų ir formuoti marškinius (apvyniokite baltą audinį aplink vyno stiklą) su smokingu (čia jums reikia tik pridėti atvartus). Ir kad nuotaka supjaustytų sodrią ažūrinę sijoną, o korsetą atlikti iš satino juostelių. Drabužiai „jauni“ gali būti papuošti spindesiais ir rhinestones.

Kaip pasirinkti tinkamą variantą?

Užsakydami vestuvių akinių apdailą, jaunuoliai kartais turi „skirtingas akis“ nuo prabangių ir stilingų variantų gausos. Kad galėtumėte teisingai pasirinkti, turėtumėte atsižvelgti į keletą pagrindinių rekomendacijų.

 • Vyno taurės turėtų būti optimaliai parašytos bendroje vestuvių šventės temoje. Jei renginys vyksta kaimišku stiliumi, vyno taurės gali būti uždengtos. Jei dizainas yra atliekamas senovinio ir stiliaus „chebbi-chic“ tradicijoje, tada turėtumėte rinktis nėrinius, kaspinas ar kame.
 • Labai svarbu, kad akinių spalvų schema atitiktų pagrindinius atspalvius, vyraujančius to kambario dekore, kuriame vyksta šventė. Spalvų paletės būtinai turi atitikti, kategoriškai neleidžiama naudoti kontrastingų atspalvių. Pavyzdžiui, oranžinis vyno taurių dekoras greičiausiai netelpa į sidabro ar alyvuogių vestuves, o aukso puodelyje atrodys ne vietoje su sidabru atspalviu į kambarį.

Svarbu, kad akiniai būtų gerai suderinti vienas su kitu tiek stiliaus, tiek spalvos. Jie turėtų būti vieninteliai tandemai, suaktyvinantys mėgėjus ir akcentuojant pagrindinę renginio temą.

Pakalbėkime apie akinius. Jų forma turėtų būti gana graži ir patogi, nes jauni sutuoktiniai turės juos laikyti rankose gana ilgą laiką.

Tradiciškai naudojami vyno taškai ant pailgos plonos kojos, nors galite pasirinkti kitas parinktis. Pavyzdžiui, suporuoti vyno taškai ant vieno bendro stiebo yra gana populiarūs - jie iš tikrųjų yra gana patrauklus stendas su įdubomis, į kurias įdedami akiniai. Jei pageidaujate, galite suteikti pirmenybę akiniams šešiakampio, įgaubto stiklo ir kitų originalių gaminių pavidalu.

Žingsnis po žingsnio registravimo instrukcijos

Dabar daugiausia dėmesio skirsime įvairių stilių stiklų projektavimo techninėms savybėms. Jų dekoravimui yra nemažai įdomių meistriškumo pamokų, tačiau mes sutelksime dėmesį į pagrindinius dalykus.

Pirma, turėtumėte laikytis kelių svarbių taisyklių:

 • prieš pradėdami darbą, kruopščiai nuplaukite akinius ir nuvalykite juos alkoholiu, kad pašalintumėte jų paviršių;
 • rankų, kai puošiate akinius, tikrai turėtų būti švarūs, todėl laikykite netoliese esančias drėgnas servetėles;
 • dekoratyviniams elementams tvirtinti reikia naudoti klijus, tačiau kiekvienas variantas turi savo klijų pagrindą: pavyzdžiui, audinys, plunksnos ir nėriniai yra labai gerai pritvirtinti prie PVA, ryškūs blizgučiai, rhinestones ir karoliukai yra priklijuoti cianoakrilatu pagrįstomis kompozicijomis, o dideli karoliukai tvirtinami ginklai ar skysti nagai.

Vyno stiklų dekoravimo su skirtingomis apdailos medžiagomis instrukcija turi savo niuansus.

Taigi, jei stiklo užtepsite audiniu ir nėriniais, pakanka tiesiog apvynioti stiklą audiniu ir pritvirtinti kraštus klijais, pageidautina PVA.

Jei planuojate dažyti indus su dažais, pirmenybė turėtų būti teikiama akrilo kompozicijoms. Taip pat laikoma, kad dažyti stiklo lakštai yra pernelyg populiarūs. Jie leidžia sukurti unikalų dekorą, kurio estetinės savybės nėra vienodos.

Braižymo pasirinkimas priklauso nuo šeimininko sugebėjimų ir kiek jis gali padaryti visus reikalingus ažūrinius elementus ir elegantiškas garbanos. Po to, kai piešinys yra naudojamas, jis turi būti padengtas akrilo laku - jis naudojamas kaip fiksatorius, kad vaizdas nebūtų plaunamas nuo ploviklio poveikio, o ne daug metų saugomas.

Dekoruojant akinius su dažais, specialistai pataria papildomai papuošti pėdą su purškiamu dažu. Tokiu atveju dubuo turi būti uždarytas laikraščio popieriumi, įklijuotu lipnia juosta. Priešingu atveju, jūs rizikuojate dažyti dažus ir dubenį, kuris paneigia visas pastangas puošti akinius.

Dekoruoti akinius su dirbtinėmis gėlėmis, geriau naudoti organza produktus - geriau priklijuoti prie stiklo paviršiaus.

Paprastai atskiri žiedlapiai yra suverti nuo susiaurintos vyno stiklo pusės, o po to klijuojami. Jei tai nebus padaryta, jie gali tiesiog nukristi rankose. Be to, akiniai yra papuošti rhinestones ir karoliukais, kurie priklijuojami prie karšto klijų naudojant specialų ginklą.

Iš polimerinio molio pagamintas dekoras atrodo išskirtinai elegantiškas. Tai gana subtilus darbas, tačiau kiekvienas pradedantysis dekoratorius gali įvaldyti šią techniką.Norėdami sukurti unikalų apdailą, jums reikės pačios polimero molio, taip pat klijų, darbo pirštinių, dantų krapštuko ir lentos.

Pirmiausia, molio sluoksnis valcuojamas ir supjaustomas į mažus gabalus, iš kurių vėliau susidaro žiedlapiai. Po to paimama pati gėlė, tada ji kepama iki sukietėjimo. Paruošti skaičiai pritvirtinti prie akinių su klijais.

Kitas originalus metodas yra auksavimas. Tai gana paprasta dizainas - nuotrauka čia yra su specialiu purkštuvu, ir jūs galite papuošti ir pėdą, ir dubenį. Kai reikia papuošti tik vieną plotą, likusi dalis turi būti padengta popieriumi. Jei sujungiate dažais padengtus fragmentus su tuščiu, nedažytu, galite pasiekti nepaprastai gražų efektą. Labai populiarus gildymas taikomas trafaretais - iš pradžių jie priklijuojami prie stiklo paprastu vandeniu, o po to, kai ant paviršiaus padengta aukso dulkių, jie pašalinami, rezultatas yra gana įdomus modelis.

Dizaino pavyzdžiai

Vyno taurės vestuvių dekoras yra labai įdomus, bet tuo pat metu ir atsakingas užsiėmimas, nes šie akiniai su savo sutuoktiniais visą gyvenimą bus svarbiausio įvykio atmintis.

Gražūs ir senoviniai akiniai atrodo labai stilingi ir elegantiški.

Vestuvių stiklai, puošti spindesiais ir rhinestones, visada atrodo elegantiški ir elegantiški.

Satininės juostelės yra puiki medžiaga apdailai - galite su jais apvynioti stiklą, stilingas rožes ar žaismingą lanką.

Vestuvių vyno taurių ir šampano butelių dekupažas laikomas gana madinga tendencija.

Be abejo, idėja, kad stiklai su šviežiomis gėlėmis yra visada viršuje - jie bus neįtikėtinai elegantiški ir romantiški.

Kaip papuošti savo vestuvių akinius savo rankomis, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys