Vestuvės

Vestuvių stiklo dekoro tipai ir pasirinkimo patarimai

Vestuvių stiklo dekoro tipai ir pasirinkimo patarimai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Vestuvių akinių tipai
 2. Kodėl jie sumuojami?
 3. Dekoravimo idėjos
 4. Kaip pasirinkti tinkamą variantą?
 5. Įdomūs pavyzdžiai

Vestuvių šventėje nėra smulkmenų. Net akinių jaunavedžių dizainas turėtų būti vertinamas ypatingai. Šis darbas gali būti patikėtas kapitonui arba pats galite sukurti originalų dekorą.

Vestuvių akinių tipai

Alkoholinių gėrimų laivai vestuvių vestuvių metu gali pasirinkti vyno taures ar akinius. Svarbu, kad jie būtų ant kojų. Tai tinka šventiniams gėrimams, pavyzdžiui, šampanui. Šiam pirkimui paprasčiausias būdas susisiekti su nuotakos salonu. Čia galite rasti akinius, turinčius tam tikrą atspalvį arba skaidrų. Taip pat galima pasirinkti stiklus, turinčius tam tikrą dubenėlį, pavyzdžiui, pailgos, apvalios, su viršuje.

Kartais šie laivai gali turėti originalias kojas. širdies, delfinų ir pan. tipas. Kalbant apie atostogų stalo savarankiško stiliaus akinius, geriau pasirinkti paprastą kojų formą, ant jo pagamintus polimerinio molio papuošalus arba papuošti kitu būdu. Akinių medžiagos taip pat gali būti skirtingos. Tai yra kristalas, paprastas stiklas ir net metalas.

Kodėl jie sumuojami?

Kai kurios tradicijos yra susijusios su jaunavedžių akiniais vestuvėse. Šie laivai įsilieja į vietą, kurioje organizuojamas banketas. Tai žada jaunavedžiams laimę. Be to, tylus ir linksmas gyvenimas kartu bus tas, kad ir vienas, ir antrasis bus pažeisti, arba abu išliks nepažeisti. Kuo mažesni fragmentai, tuo labiau jie atneša laimę namams. Tačiau visada norite palikti reikšmingas vestuvių savybes. Be to, akiniai tampa žmonos ir žmonos talismanu. Todėl, siekiant pasirūpinti, kad vestuvės neturėtų būti viena pora tokių patiekalų.

Dekoravimo idėjos

Akivaizdžiausias dalykas, kurį reikia padaryti, yra puošimas nuotaka ir jaunikis. Registracijai galite naudoti audinį, kuris atitinka jaunavedžių drabužių spalvą. Dažniausiai tai juoda ir balta. Dėl jaunikio, pavyzdžiui, „peteliškės“, už nuotaką „sijonas“ su „šydu“.

Rhinestones ir karoliukai, skirti puošti šventinius indus, šiandien yra mados. Jie tvirtinami klijais. Galite papuošti blizgiais kristalais tik kojomis, bet taip pat galite užfiksuoti dalis dubenų. Su rhinestones akiniai atrodys labai įspūdingi, ypač nuotraukose, kuriose galite paimti tokių papuošalų šventinį blizgesį.

Jei pasirinkus šį variantą pasirinkta, svarbu atsižvelgti į priemonę, pasirinkdami dekoratyvinius elementus. Nenaudokite per daug prieštaringų atspalvių kristalų. Siekiant išvengti įvairovės, patartina pasirinkti siaurą spalvų asortimentą. Dekoraciją galite atlikti su Swarovski akmenimis:

 • padėkite juos vaizdingame netvarka visame paviršiuje, nepaliesdami kraštų, kuriuose žmonės lūpos;
 • sukurti širdies, vestuvinių žiedų, pirmųjų jaunavedžių vardų pavidalo vaizdą.

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip stiklams suteikti originalumą, yra papuošti juostelėmis. Gražus lankai gali būti susieti su vyno taurių kojomis, ir norint, kad toks dizainas nebūtų nuobodus, į kompoziciją galite įdėti perlų. Akinių kojų papuošalai dirbtinių ar gyvų gėlių pavidalu atrodo gražiai. Gerai rinktis iš tų pačių, kurie yra įtraukti į nuotakos puokštę.

Dekoravimui šviežiomis gėlėmis reikia pastangų ribotą laiką - reikės sukurti dekorą vos prieš kelias valandas iki vestuvių.Pasirinktos gėlės iš anksto dedamos į vandenį, kad jos būtų pakankamai prisotintos drėgmei. Po to supjaustykite beveik į pumpurus, o sekcijos uždaromos drėgnos medvilnės gabalėliais, naudojant specialią floristinę juostelę. Juosta veikia kaip tvirtinimo elementas su stiklu.

Siūlomi siūlai su žalumynais ir smulkiais dirbtiniais papuošalais, karoliukais ir rhinestones, kurie yra pritvirtinti klijais. Dirbtinės gėlės turės svarbų pranašumą - jie daugelį metų išsaugos atostogų atminimą. Tokias kompozicijas, pavyzdžiui, Foamiran, galima naudoti įvairioms medžiagoms. Kaip ir polimero molis, jis kepamas orkaitėje, bet nekabina sunkiojo akmens ant daikto, kuriam jis tarnauja kaip ornamentas. Iš jo galite sukurti nuostabų dekorą su raudonosiomis rožėmis, vyno taurelius pakabinti mėlynos spalvos ar kitomis.

Įdomus šio dizaino variantas - dirbtinių žiedlapių pagalba. Žiedlapiai yra paimti iš dirbtinių gėlių ir klijuojami po vieną. Būtina klijuoti iš viršaus į apačią nuo stiklo puodelio iki jo kojos. Tada atrodo, kad žydi pumpurai atrodo nešioti ant stiklo. Laivo kojos turėtų būti papuoštos juostomis ar plunksnomis ir kitomis dekoracijomis, kad atitiktų kompozicijos pagrindą.

Tokių patiekalų su nėriniais dizainas atrodys jausmingas ir viliojantis. Nėrinių audinio juosta gali būti dekoro pagrindas ir papildomas elementas. Geras ant stiklo atrodys ne tik baltos nėriniai, bet ir grietinėlė bei netgi turkis. Jie gali atitikti nuotakos suknelės spalvą arba kontrastą su juo. Nėriniai gali būti apvynioti aplink stiklinį indą, taip pat naudojami kompozicijoje su rhinestones ar gėlėmis.

Kad apdaila būtų tvirtai laikoma, prie stiklo puodelio paviršiaus priklijuojama nėrinių juosta. Stiklas yra nuriebalintas (tai kruopščiai nuplaukite, palikite išdžiūti ir gydykite alkoholiu). Klijavimui naudojama nėrinių juosta, pora centimetrų ilgesnė už laivo perimetrą. Pritvirtinkite jį prie stiklo gali būti specialus klijai stiklo paviršiams, kurį lengva nusipirkti rankdarbių parduotuvėje arba silikono sudėtyje. Bent centimetras atsilieka nuo krašto, kad, naudojant stiklą, lūpų nelieskite nėrinių apdailos.

Norėdami klijuoti audinio juostą, ji turėtų būti tvirtai priveržta, o klijai padengiami taip, kad jis nepersiskirtų ant nėrinių. Jei toks ažūrinis įrankis naudojamas kaip papildomas apdailos elementas, galite nupjauti iš jos gražią fragmentą, pavyzdžiui, gėlių ar drugelio pavidalu, ir įklijuokite jį. Naudojant šį apdailą, akiniai turės kilnumo išvaizdą, net jei jiems būtų sukurtas paprasčiausias stiklas.

Stiklo paviršių dažymo technika puikiai tinka vestuvių akiniams dekoruoti. Tai gali būti paprastas vaizdas su nuotakos ir jaunikio inicialais arba kažką sudėtingesnio, pavyzdžiui, gražių nėrinių modelių ar simboliniu jaunavedžių, balandžių, gulbių ir pan. Įvaizdžiu. Prieš kuriant galutinį vaizdą, geriau atlikti kai kuriuos bandymo brėžinius. Ir jei viskas nėra labai gera su meniniais talentais, trafaretai gelbės.

Norėdami papuošti dažytus akinius, reikia naudoti akrilo junginius arba dažus ant stiklo. Pasirenkant pastarąjį reikia naudoti ir kontūras, parduodamas atskiruose vamzdeliuose. Jis neleis plisti skysto vitražo dažams. Naudojant akrilinius dažus, kontūrai yra neprivalomi. Kai vaizdas išdžius, jis bus padengtas specialiojo lako sluoksniu.

Geriausias būdas užfiksuoti vestuvių dieną bus akmenų graviravimas. Dėl tokių dekoracijų reikės specialisto, galinčio rankiniu būdu pritaikyti norimą vaizdą, paslaugos. Nuotaka ir jaunikis turi pagalvoti per piešimo reikšmę arba trumpus ir erdvius užrašus, kurie turėtų būti ant akinių.

Galite papuošti indus gėrimams su blizgesiu. Ryškus ir turtingas gali atrodyti auksu ar sidabru. Taigi jūs galite apipjaustyti ir stiklo koją, ir puodelį. Jei norite gauti tam tikrą blizgesį, galite naudoti trafaretus. Toks vaizdas klijuojamas ant stiklo vidinės lipnios juostos, o išorėje jis pakartojamas teptuku su klijais. Kol jis nesuprato, viršuje lieka spangelių. Kai klijai yra sausi, papildomi putojantys grūdai skris aplink, o būtini brėžinio komponentai ir toliau bus laikomi.

Kartais vyno taurių dizainui reikalingos tik šiurkščios medžiagos, skirtos rustiškai. Tam tinka maišelių arba plonos gijos ir gėlių derinys. Tokie elementai gali būti pritvirtinti ant laivų kojų, ir bus sukurtas tinkamas įspūdis. Tie, kurie yra aistringi dekupažui, gali gerai panaudoti savo įgūdžius, kad švelniai klijuotų servetėlių gabalus į stiklo paviršius. Už darbą mums reikia:

 • šepečiu (arba keliais);
 • lakas (skaidrus);
 • klijai dekupažui ant stiklo.

Jei tai padaroma teisingai, vaizdas netrukdys gerti iš stiklo ir pasirodys ryškus ir elegantiškas. Ir yra daug įdomių vestuvių temai tinkamų sklypų, tarp dekupažinių servetėlių ir kortelių. Ir net jei neradote nieko įdomaus, galite paskambinti lazeriniu spausdintuvu.

Patyrę dekupažo brėžinių meistrai nėra iškirpti, bet ištraukiami iš servetėlės, nes tokie „ištraukti vaizdai“ geriau laikomi po klijų. Klijai priklijuojami ant naudojamų servetėlių gabalų paviršiaus, taip pat užfiksuoja stiklą aplink vaizdą. Sunkiausia yra švelniai išlyginti popierių. Norėdami tai padaryti, reikia laikyti šepetį nuo nuotraukos vidurio iki kraštų. Išdžius ir lakuotas, jo kontūras gali būti papuoštas juostelėmis, rhinestones ir kitais papildomais elementais.

Kaip pasirinkti tinkamą variantą?

Nuotakos ir jaunikio akinių apdailos prielaida yra suderinti jų bendrą atostogų stilių. Tai pasakytina ir apie naudojamų medžiagų spalvą ir tekstūrą. Na, kai šampano akiniai sujungiami su buteliu, kuriame yra putojantis vynas. Padarydami stalą, jie turėtų būti dekoruoti viena dvasia.

Tradicinis pasirinkimas yra tos pačios formos akiniai. Nors tai nėra būtina. Būtų įdomu atrodyti aukšto ir siauro stiklo derinys su mažu ir suapvalintas už nuotaką. Padarius rankų darbo, akiniai taps unikalūs, o visa stalo apdaila taps švelnesnė.

Įdomūs pavyzdžiai

 • Įspūdingas šepetys gali paversti akinius į tobulumą. Iš išorės jie atrodys kaip apipjaustyti tikromis nėrinėmis. Papildoma aukso apdaila suteikia kompozicijos išsamumą.
 • Vyno taureliai su rhinestones, išdėstyti jų dubenyse, pirmosiomis nuotakos ir jaunikio pavadinimų raidėmis atrodo labai elegantiški. Puikus papildymas yra pačių juostelių naudojimas pačiame apdailoje ir pačiuose akiniuose bei buteliuose šampano.
 • Stiklo dizainui galite naudoti ne tik apsipirkimo nėrinius, bet ir rankų darbo. Dėl to unikalus dalykas išliks kaip jaunuolis.
 • Tapyba stiklu atveria daug erdvės kūrybiškumui. Nuotakų ir jaunikių „laivų kostiumais“ pora yra puikus tarpusavio papildymas ir virsta ryškiu šventinio stalo dizaino detaliu.
 • Šventiniai akiniai su gėlių žiedlapiais tampa labai gražūs. Jis atrodo neįprastas, erdvus ir švelnus.
 • Su Swarovski akmenų apdaila, vyno taurės atrodo neįprastai brangios ir įspūdingos. Atostogų pabaigoje jie taps tikra namų apdaila.
 • Dėl šventinių akinių apdailos galite naudoti kanzashi techniką. Žiedlapiai, sulankstyti iš juostelių, sudaro nuostabias gėles, kurios puikiai atrodo ant stiklo ir nenusveria patiekalų.
 • Akinių stiliškumas stiliaus stiliaus akcentuoja vestuvių stiliaus stiliaus bruožus ir ypatingą šventės gamtos skonį.

Kaip papuošti vestuvių akinius dekupažo technikoje, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys