Vestuvės

Vestuvių nuotraukų albumas: tipai, dekoro ir meistriškumo klasė

Vestuvių nuotraukų albumas: tipai, dekoro ir meistriškumo klasė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Rūšis
 2. Dekoravimo idėjos
 3. Kaip sukurti viršelį?
 4. Puslapio dizaino variantai
 5. Gražūs pavyzdžiai

Daugumai porų vestuvės yra labai svarbus įvykis gyvenime, todėl jūs norite jį užfiksuoti ilgą laiką. Patogiausias, praktiškiausias ir gražiausias variantas yra vestuvių nuotraukų albumai. Juos galima rasti dideliuose prekybos centruose ir vestuvių salonuose, bet jei norite, galite sukurti savo, labai ypatingą albumą, kuriame bus rodoma unikali dviejų širdžių meilės istorija.

Norint tai padaryti, turite žinoti kai kurias šio gaminio gamybos savybes.

Rūšis

Vestuvių nuotraukų albumas turėtų būti svarbi renginio pagrindiniam renginiui dalis, nes tai bus elementas, kuris gali išgelbėti vieną iš laimingiausių momentų poros istorijoje. Beveik visi jaunavedžiai užsako fotografus į renginį, ir dauguma jų sutinka su nuotraukų knyga, kurią kapitonas savo nuožiūra atliks savo nuožiūra, su mažais pataisymais, kurių pageidauja nuotaka ir jaunikis. Ši parinktis yra patogi, nes nereikia praleisti laiko ir pastangų, kad kažką papildytų, tačiau tokio darbo rezultatas gali būti nepatenkinamas.

Norėdami pasimėgauti sau unikalia preke, atspindinčia pora meilę, turėtumėte pats dirbti. Pasiruošimas vestuvėms užima daug pastangų, laiko ir pinigų, tačiau kai kuriems dalykams verta atkreipti dėmesį į visus šiuos komponentus. Prieš pradėdami, verta apsvarstyti kai kurias albumo funkcijas.

 • Jūs neturėtumėte imtis vienintelio darbo, nes jis užima daug jėgų ir energijos, o rezultatas gali būti nepatenkinamas. Svarbu rasti šios veiklos partnerį, patarėją ir kuratorių, kurie įkvėps ir padės.
 • Kiekvienas dekoro elementas turėtų būti pasirenkamas atidžiai, išbandykite įvairias galimybes, sukurkite maketus, taip pat paruošite skyrius, skirtas nuotraukoms, atsižvelgiant į jų būsimą rūšiavimą.
 • Prieš pradėdami kurti albumą, jūs turite tiksliai suprasti, kokią versiją norite labiausiai, kas yra siela, kuri suteiks jums reikiamų žinių, kaip pasirinkti medžiagą ir pasirinkti gamybos bei apdailos strategiją.
 • Nuotraukų albumas gali būti sukurtas prieš ir po vestuvių. Kai kuriais atvejais pora nori turėti paruoštą knygą, kurioje po atostogų jie gali paskelbti nuotrauką, ir yra tų, kurie, gavę įkvėpimo iš vestuvių, pradeda kurti iškart po renginio. Abiem atvejais svarbu nepaprastai skubėti ir atlikti darbą.
 • Sukurkite vestuvių nuotraukų albumą, turėtumėte pagalvoti ne tik apie nuotakos ir jaunikio nuotraukų pateikimą, bet ir iš abiejų pusių esančių draugų, šeimos, artimųjų ir svečiams, dalyvaujantiems renginyje - jiems reikia pasirinkti atskirus puslapius ir juos papuošti.

Kad nuotraukų albumas taptų tikrai gražus, turite teisingai pasirinkti vieną iš jau esančių veislių. Tarp populiariausių yra:

 • albumas nuotraukoms su tankiais puslapiais, kur nuotraukos pridedamos dvipusėmis juostomis arba per lipdukus;
 • magnetinis albumas, kuriame gali būti pritvirtintos magnetų pavidalo nuotraukos;
 • gaminys su skaidrių medžiagų kišenėmis, kuriose yra nuotraukų, arba su kampais, kurie pritvirtina nuotrauką ant lapo.

Taip pat yra įvairių stilių vestuvių nuotraukų albumui.

  Klasikinis pasirinkimas

  Sukurta naudojant vestuvių šventei būdingą spalvų schemą: balta, minkšta rožinė, perlų spalva. Albumo pavadinime ir viduje esančiuose užrašuose paprastai reikia naudoti gotikinį stilių sidabro ar aukso spalvomis. Ir geriausia, kad albumas atrodo ankšta.

  Tokiu atveju dangteliui geriausia naudoti šilkas arba satinas ir minimalūs dekoratyviniai elementai.

  Alternatyva

  Tai radikaliai skiriasi nuo klasikos, gali prireikti neįprastų elementų, pavyzdžiui, medžio dangos. Ši parinktis yra tinkama, jei visa vestuvė yra organizuojama nepaprastai, pavyzdžiui, šalyje.

  Chebbi prašmatnus

  Technika, apimanti dirbtinį elementų senėjimą. Kitas bruožas yra dekoro papildymas su visų rūšių juostelėmis, širdimis ir kitais dalykais.

  Derlius

  Albumo, kuris atrodo kaip produktas, sukūrimas nuo praėjusių dienų. Priemonė šiam poveikiui pasiekti bus gelsvi puslapiai, prieš 50-100 metų naudojami dekoratyviniai elementai. Parašams verta naudoti specialų šriftą, imituojantį senąjį raštą, tų metų kaligrafiją.

  Eklektika

  Tekstūrų ir spalvų derinys iš įvairių stilių ir krypčių. Užrašai parenkami pagal kaimo dekorą. Pagrindinis atrankos kriterijus yra kiekvieno elemento organiškumas kartu su kitais.

  Kad rankų darbo vestuvių nuotraukų albumas taptų tikrai gražus, reikia atsižvelgti į tam tikrus patarimus, išbandyti įvairius metodus ir vykdymo stilius.

  Dekoravimo idėjos

  Norėdami sukurti albumą su savo rankomis, kuri atrodys taip pat gerai, kaip įsigytos parinktys, galite naudoti neįprastas dekoravimo technikas.

   Scrapbooking

   Pagrindinis stiliaus bruožas yra įsiminti vieną įsimintinų elementų ir kitų smulkmenų objektą, kurie kartu sukuria vieną istoriją, susijusią su įvykiu, kuriam sukurtas albumas. Dekoravimo procesas gali apimti vokų, laikraščių straipsnių, ranka rašytų laiškų, atvirukų, kuriuos vienas asmuo pateikė kitam asmeniui, naudojimą. Iškirpimai, sujungiantys dalykus, kurie dera prie širdies, leidžia atgaivinti prisiminimus ir jausmus net po daugelio metų, nes ši technologija yra didžiulė sėkmė, ypač vestuvių albumai.

    „Laurello“

    Albumas, kuriame nuotraukos yra prijungtos naudojant akordeono technologiją. Pagrindinis albumas retai atliekamas šiuo stiliumi, tačiau kišenės versija bus puikus priedas ir suteiks jums galimybę atlikti svarbius prisiminimus netoliese.

     Patchwork

     Produkto dekoro variantas, kuriame atsiranda kilimo medžiagos, susiuvamos, juostelės ir mygtukai, kurie gali būti ir pagalbiniai, ir pagrindiniai albumo dekoro variantai.

      Provansas

      Galimybė baigti gaminį su gėlių motyvais, kurie leis pasiekti dizaino eleganciją ir švelnumą. Naudojamos šviesios spalvos: balti, rožiniai, perlų motyvai. Be to, galite naudoti levandų gėlės ir kitus mažus ir tvarkingus augalus.

       Retro

       Albumas, kuriam reikia paruošti senovines nuotraukas.

        Gotų

        Vestuvių albumo dizainas su visais vardo sunkumais gali būti gana stilingas ir įdomus. Pagrindiniai dekoro bruožai yra tamsių spalvų ir aksesuarų naudojimas. Jis atrodys gerai juoda nėriniai, raudonos juostelės ir metalo kampai, kurie papildo gaminio kampus. Taip pat galite naudoti masinę grandinę ar panašias medžiagas.

         Plėvelės juostelė

         Albumo, skirto filmavimui, variantas - nuotraukos yra istorijos rėmai. Toks dekoravimas yra ypač tinkamas, kai pats renginys yra pavaldus šiai idėjai, o nuotaka ir jaunikis vaidina prielaidas. Pasirinkus scenarijų, albumo apdaila turėtų būti atlikta atsižvelgiant į pasirinktą sklypą, medžiagos ir priedai turėtų aiškiai nurodyti jaunavedžių idėją.

         Kadangi yra nemažai galimybių tiksliai atlikti vestuvių nuotraukų albumą, išlieka tik apsispręsti dėl labiausiai patinkamo metodo, gerai jį ištyrinėti ir tik tada tęsti lėtai, kad sukurtumėte savo šeimos kūrybiškumo šedevrą.

         Kaip sukurti viršelį?

         Dangtelis yra ne mažiau svarbus nei paties albumo turinys, nes jam reikia daug laiko, kad surastų tinkamą dekorą ir dizainą. Tarp populiariausių būdų, kuriuos verta naudoti, yra šie:

         • „Scrapbooking“, leidžianti jums papuošti pagrindinį įsimintiną šeimos gyvenimo produktą, naudodamas svarbius jaunavedžių elementus;
         • Nuotakos ir jaunikio nuotrauka ant viršelio leidžia jums sukurti objekto veidą, iš karto parodydama, kam priklauso šis produktas, kurio gyvenimas bus pasakojamas (paprastai nuotrauka dedama viduryje ir aplink dekoratyvinius elementus, puošiančius pagrindinius simbolius);
         • siuvinėjimas yra viršelio dizaino variantas, kuris yra tinkamas, jei nuotaka gali gražiai siuvinėti (tokiu būdu galite užrašyti ar papuošti gėlių ar ornamentu, kurie atrodys originalūs ir labai įspūdingi).

         Kaip ir bet kuris kitas elementas, dangtelis gali būti pagamintas įvairiais būdais, pasižymi įvairiapusiška išvaizda, tačiau svarbiausias dalykas, kurio reikia siekti, yra tai, kad per jį jūs galite iš karto suprasti albumo esmę ir turinį, sureguliuoti tam tikros šeimos istorijos istoriją. .

         „Step-by-step“ meistriškumo klasė padės sukurti unikalią produkto versiją, kuri ją atskirs nuo visų panašių.

         Puslapio dizaino variantai

         Vestuvių albumas turi būti sudarytas taip, kad kiekvienas elementas būtų pavaldus konkretiems tikslams ir užduotims, kad viską būtų galima sujungti į bendrą vaizdą, kuris leistų jums pamatyti laimingiausią momentą jaunajai porai, kai jie tampa vyru ir žmona. Be viršelio dekoro, turėtumėte atkreipti dėmesį į pačius kaimus, kad galėtumėte originaliai ir įdomiai atrodyti, kad galite naudoti šias idėjas:

         • dizainerio popieriaus naudojimas, kuris sukurs neprilygstamą puslapio išvaizdą ir jausmą, ir jūs galite naudoti skirtingas spalvas ir tekstūras, kad kiekvienas lapas būtų unikalus ir nepakartojamas;
         • naudoti žodžius ir užrašus, specialiai pasirinktus kiekvienai albumo nuotraukai (svarbu pasirinkti tinkamą šriftą, dydį ir spalvą, išspausdinti ant originalo popieriaus, kuris išsiskirs nuo fono), kad galėtumėte paskelbti pageidavimus, sveikinimus, meilės frazes ir poemoms, kurios atitinka bendrą koncepciją;
         • nėrinių popieriaus įtraukimas puslapių ir nuotraukų dekoravimui - toks popierius gali būti įsigytas specializuotose parduotuvėse arba sukurtas atskirai, o spalva, tekstūra ir modelis gali būti vienodi ir skirtingi kiekvienam puslapiui;
         • dekupažo technikos naudojimas, kuris apima tam tikro modelio ar vaizdo taikymą puslapyje, iš kurio bus atliekamas tolesnis darbas;
         • lipdukų, kurie bus tinkami progai, naudojimas - vestuvėms geriausia naudoti kupinus, širdis, vestuvių simbolius;
         • Pridedant nedidelius vokus, kurie yra šalia nuotraukų puslapyje, kuris padeda papildyti šeimos istoriją su mažais įsimintinais smulkmenomis, kurios yra susijusios su paveiksle pavaizduotais įvykiais.

         Kaimas su nuotraukomis neatrodė sausas ir neįdomus, galima papildyti juos įvairiais dekoratyviniais elementais, tarp kurių populiariausias vestuvių šventė yra:

         • lankai ir gėlės, pagamintos iš skirtingų spalvų ir storių satino juostelių;
         • džiovintos gėlės ir gražūs augalai, kurie ekologiškai papildo produkto stilių;
         • nėriniai, supjaustyti iš audinio ar popieriaus;
         • spalvotas blizgesys, dekoratyvinis įvairių atspalvių smėlis;
         • dekupažas;
         • Kalnų krištolas ir įvairių dydžių ir spalvų akmenys;
         • pilno tūrio karoliukai ir puselės;
         • ištraukos iš laikraščių ir straipsnių, papildančių bendrą istoriją;
         • eilėraščiai, tinkami vestuvėms ar jaunavedžiams vieni kitiems;
         • pasveikinimo žodžius iš atostogų svečių;
         • jaunų šeimų giminaičių ir draugų norus.

         Norint gauti puikų dizainą viename ar visuose puslapiuose, reikia atidžiai pasirinkti kiekvieną elementą, keisti komponentus, ieškoti tinkamos fono, medžiagos puslapiams ir daug daugiau. Sukurti įsimintiną vestuvių albumą su savo rankomis yra labai sudėtinga užduotis. Kad šis produktas būtų gražus ir skoningas, reikia įdėti visą savo sielą, įdėti didžiausią kantrybę ir ištvermę.

         Gražios nuotraukos neatspindi, kiek laiko kūrėjas dirbo įgyvendindamas savo fantazijas, todėl neturėtumėte reikalauti greitų rezultatų iš savęs.

         Gražūs pavyzdžiai

           Norint sukurti vestuvių albumą, turėtumėte naudoti meistrų, kurie žino savo daiktus, pavyzdžius. Tinkamas dizaino, spalvų, dekoratyvinių elementų pasirinkimas - visa tai suteikia idėją, kaip padaryti šį gaminį savo rankomis.

           Paprastai gamybai pasirenkamas šviesios spalvos gamas, pirmenybė teikiama baltai spalvai.kuris yra užtamsintas aukso ar persikų elementais. Jei albumas sukuria nuotaką, galite jį papuošti dirbtinėmis gėlėmis ir perlais, o centre logiška įdėti progos herojaus nuotrauką.

           Paprastai dangteliai yra tankūs, nes jie turi ilgą laiką saugoti turinį.

           Minimalizmo gerbėjai pirmenybę teiks paprastam albumui, be daug dekoratyvinių elementų. Labai sėkmingas ir brangus bus odos gaubtas atrodys rožinė arba minkšta aukso spalva, kuri bus nuotaka ir jaunikis. Galite naudoti tikrą nuotakos ir jaunikio nuotrauką arba tik nuotrauką, kuri yra papildomai papuošta nuotakos suknelės ir vestuvių puokštės imitacija. Viskas atrodo labai įspūdinga.

           Romantikai pirmenybę teikia vestuvių albumui, pagamintam rožinėmis spalvomis, su daugybe detalių, nėrinių ir gėlių. Vietoj rašymo galite naudoti atitinkamo turinio medines raides. Ne visada vaizdų naudojimas yra palankus gaminiui, nes jūs galite pridėti širdį su nuotakos ir jaunikio siluetu, kuris taip pat bus pagamintas iš medžio.

           Albumo dizaino parinktys gali būti didžiulės sumos, svarbu nustatyti, ką tiksliai norite matyti, suprasti, koks turėtų būti viršelis ir turinys, kad jūsų planai galėtų būti išversti į norimą dalyką.

           Meistriškumo klasė, sukurianti vestuvių nuotraukų albumą kitame vaizdo įraše.

           Parašykite komentarą
           Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

           Mada

           Grožis

           Ryšys