Vestuvės

Rūmų vestuvės: kas tai ir kaip ją laikyti?

Rūmų vestuvės: kas tai ir kaip ją laikyti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Ką ieškoti?

Nuostabios šventės su dideliais šventėmis ir daugybė svečių, kurių daugelis pirmą kartą matote savo gyvenime, jau seniai įsitraukė į užmarštį. Šiandien vis daugiau jaunų žmonių mėgsta mažų kamerų vestuves artimiausių ir artimiausių žmonių rate. Tinkama organizacija, tokia atostogos gali būti tikrai jaukios, atmosferos ir įsimintinos.

Ką ieškoti?

Prieš pradėdamas darbą rengdamas kamerines vestuves, Būtina atsakyti į kelis svarbius klausimus.

  • Kviestųjų sąrašas. Jūs neturėtumėte kviesti savo tėvo vyro pusbrolio teta, apsiriboti artimiausiais giminaičiais, sudaryti tokių žmonių sąrašą, o tada paleisti jį akimis ir palikti tik tuos, su kuriais jūs bendraujate bent 10 kartų per metus.
  • Nuspręskite, kur planuojate švęsti savo šventę - galbūt užsienyje, brangiame viešbutyje arba organizuokite lauko registraciją gamtoje. Jūros variantai, kiekvienas turi savo privalumus ir trūkumus, ir labai priklauso nuo to, ar planuojate ilgą pramoginę programą, ar tik planuojamą tapybą, po kurios jauni žmonės išvyksta į pirmąją medaus mėnesį.
  • Būtinai kreipkitės į vestuvių organizatoriaus paslaugas, kurios specializuojasi būtent tokiame formate, įprasta toastmaster čia neveiks. Rūmų triumfas turi savo charakteristikas, o tai reiškia, kad tik tokiam asmeniui reikia, kuris dažnai susiduria su tokiomis vestuvėmis.
  • Pagalvokite, kaip užregistruosite savo santuoką. Atminkite, kad jei planuojate keliauti į užsienį, pirmiausia turėtumėte rinkti išsamią informaciją apie šalis, kuriose galite tuoktis, kad jis būtų pripažintas galiojančiu Rusijoje. Tačiau jūs galite surengti ceremoniją nepaliekant šalies ir netgi miesto lauko registracija gali būti vykdoma beveik visur.
  • Sukurkite savo vestuvių koncepciją - tai svarbu, nes vestuvės turėtų būti jūsų ir jūsų tik. Suteikite maksimalų dėmesį, praleiskite tiek laiko, kiek reikia, kad išsiaiškintumėte visus renginio detales ir niuansus. Paprastai pora ir organizatorius sugalvoja temą kartu, o išvažiavimu vestuvės tampa ne tik bendravimu, bet tikra meilės istorija, atspindinčia jūsų santykių esmę.
  • Ne mažiau rūpestingas pasiruošimas reikalauja iškilmingos vakarienės, todėl meniu nėra toks paprastas, svarbu atsižvelgti į individualias jūsų svečių savybes. Galbūt vienas iš pakviestųjų nevalgo mėsos, o kažkas netoleruoja vieno ar kito produkto.
  • Kaip rodo praktika, jei nėra daug pakviestų, tada paprastas toastmaster su standartiniais konkursais ir aktyviais žaidimais yra toli nuo to, ko reikia. Čia svarbu subtilus ir subtilus požiūris, kad svečiai būtų nukreipti teisinga kryptimi, o ne išgąsdinti juos pernelyg didele veikla.
  • Pagalvokite apie muziką - kas bus, jei norėtumėte gyvų garsų. Būtina iš anksto pasiimti muzikantus.

Nepamirškite - niekas stiprina šeimą, kaip tradiciją, ir leiskite jiems būti laikomiems jūsų rūmų vestuvėse, pagalvokite, kokia prasme jie gali atlikti, kaip galite įgyvendinti visus savo planus.

Išeiti iš parinkties

Atkreipkite dėmesį, kad renginys, skirtas 10-15 žmonių, yra puiki galimybė išeiti iš registracijos. Šią sumą sunku organizuoti vykstant į užsienį arba į gražią romantišką vietą.Pagalvokite apie tai, kad iškilminga ceremonija gali būti ne tik šventė, bet ir tikras nuotykis, kurį jūs ir jūsų svečias prisimins ilgą laiką.

Vestuvių rengimo specialistai teikia įdomių patarimų. Pirmiausia reikia pasirinkti tinkamą vietą, kuri savaime turėtų atspindėti jūsų atostogų koncepciją. Pvz., Tai gali būti „mini-chateau“ Prancūzijoje arba ekologinis viešbutis už miesto ribų. Kažkas panašesnis į Eltono grožį su savo begalinėmis baltomis erdvėmis - čia fantazija gali būti ribojama tik finansiniais sumetimais ir asmeniniais jaunimo norais.

Būtinai surengkite vakarienę prieš vestuves - turite ilgą kelionę, todėl būtų labai malonu susirinkti dieną prieš tai, kad tie svečiai, kurie nėra susipažinę vienas su kitu, galėtų susitikti, o vakaro atmosfera taps dar labiau atsipalaidavusi ir šventinė. Nepamirškite organizuoti foto sesijos gražiausiose vietose.

Tiems, kurie nėra konservatyvūs, gali būti patariamas nedidelis piknikas, vestuvės gamtoje, švelnios ar senovinės stiliaus stiliaus, ypač stilingos, spalvingos dviračiai, naminiai gaivieji gėrimai ir retro dekoracijos atrodo tinkami. Ir jei šventė vyksta žiemą, tai geriau surasti gražią kraštovaizdį su židiniu - tikrai šventės poilsis pasirodys neįtikėtinai atmosferiškas ir sielvartiškas.

Mieste

Jei pageidaujate surengti kamerinę ceremoniją mieste, galite pasirinkti restoraną, seną dvarą ar net botanikos sodą - jame vestuvės gali būti labai stilingos ir elegantiškos. Pirma, kruopščiai pagalvokite apie pasveikinimo zoną. Tai ypač pasakytina, kai kalbama apie mažą ceremoniją, šiuo atveju kiekvienas svečias bus pažymėtas įėjimu. Optimaliai organizuoti bent 3 temines sritis

Pavyzdžiui, prie įėjimo galite organizuoti fotografijos zoną su senoviniais priedais, dideliais fotoalbumais ir jaukiais foteliais - čia svečiai gali atsipalaiduoti per visą renginį. Puiki idėja pageidaujamai zonai gali būti rašomoji mašina, kurioje visi svečiai gali įvesti savo norus. Alternatyva bus pašto dėžutė - kai visi pakviesti asmenys gali atsisakyti vokų su šiltiausiais žodžiais.

Nepamirškite pačios renginio zonos. Būtų geriau, jei organizuotumėte tikrą savo svečių ieškojimą, tačiau tai verta pritraukti specialisto, kuris iš anksto sužinos visas svetainės savybes ir padarys scenarijų įdomų ir linksmą. Mažoms kamerinėms vestuvėms visi pakviesti asmenys gali parengti kūrybingus sveikinimus, su nedideliu svečių skaičiumi, nebūtina kreiptis į vedėjo paslaugas - tiesiog reikia iš anksto galvoti apie svarbiausius atostogų akcentus ir užpildyti juos kas 40-50 minučių

Ir, žinoma, pabandykite nustebinti savo svečius renginio pabaigoje - paruošti tokią pramogą, kurios jie nesitikėjo, pavyzdžiui, nutraukti atostogas su fejerverkais ar gaisro šou. Toks pristatymas niekam nepaliks abejingas. Ir nepamirškite padėkoti visiems savo svečiams vakaro pabaigoje ir paruošti mažas įsimintinas dovanas visiems.

Vestuvių šventėje svečių skaičius toli gražu nėra svarbiausias, net mažiausia ceremonija gali tapti stebuklinga ir įsimintina. Naudokite kamerinės vestuvių idėjas, kad būtų realizuotos visos originaliausios idėjos. Ir nedvejodami kreipkitės į savo svečius - tikrai jie mielai aktyviai dalyvaus rengdami tokią neįprastą šventę.

Kaip organizuoti kamerines vestuves, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Į
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys