Vestuvės

Brangakmenių papuošalai vestuvėms

Brangakmenių papuošalai vestuvėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Aero dizaino privalumai ir trūkumai
  2. Rutulių tipai
  3. Spalvų atspalvių pasirinkimas
  4. Dekoravimo parinktys
  5. Širdies balionai su savo rankomis

Atostogos yra svarbus ir atsakingas klausimas. Šiandien viskas parduodama, kad būtų sukurta unikali ir įsimintina šventė. Bet nuolat kintančiu būdu vienas dalykas lieka nepakitęs - balionai tinka organiškai į bet kokį įvykį. Niekas nėra susietas su atostogomis. Nuo vaikystės šviesūs rutuliai atneša džiaugsmą, linksmą nuotaiką ir magijos lūkesčius.

Todėl balionų naudojimas vestuvių puošyboje visada yra puiki idėja.

Aero dizaino privalumai ir trūkumai

Balionų apdaila turi savo privalumų ir trūkumų. Akivaizdus šio dekoro privalumas yra jo biudžetas. Kad salė būtų veiksmingai organizuota, jums nereikia įspūdingos sumos. Tuo pačiu metu rutulių įvairovė ir prieinamumas suteikia galimybę organizuoti vestuves kūrybiškumui ir originalumui. Be to, neginčijamas pranašumas gali būti laikomas paprastu ir greitu naudojimu. Kai aero dizainas jums nereikia praleisti daug laiko dekorui.

Galbūt trūkumas yra tik rutulių trapumas. Neįtikėtina konstrukcija gali prarasti savo išvaizdą tik iš grimzlės, o garsus sprogimas, jei sugadins kamuolį, tikrai pritrauks svečių dėmesį.

Rutulių tipai

Iki šiol įvairūs apdailos produktai gali nustebinti pačius ryškiausius klientus. Aero dizainas nėra išimtis. Kiekvienas gali rasti galimybę papuošti renginį pagal jūsų skonį ir finansines galimybes. Tačiau, kaip ir bet kokio dizaino atveju, čia būtina atidžiai ištirti kiekvienos rūšies individų produktų asortimentą ir taikymo ypatumus.

Standartinis

Tradiciniai rutuliai laikomi lateksu. Nepaisant mažos kainos, jie atitinka visus dekoro reikalavimus. Jie yra patogūs papuošti įėjimą arba verandą, butą ir laiptų nusileidimą organizuojant nuotakos išpirkimą. Iš jų lengva sukurti originalias riešutus ir grandines. Juos lengva naudoti, o įvairios spalvos maloniai nustebins bet kurį vartotoją.

Pavyzdžiui, raudonieji rutuliai tradiciškai puošia įėjimą į restoraną, o salės apdaila gali būti atliekama nestandartinėje spalvų schemoje.

Folija

Tai produktai, pagaminti iš aliuminio plėvelės. Šie rutuliai atrodo naudingi dėl „folijos“ vizualinio poveikio. Jų stiprumas yra didelis, o įvairios formos leidžia greitai pasirinkti, ko jums reikia.

Folija su helio

Šio tipo rutuliukai nepažeis jūsų šventės su ryškiu skubiu garsu, nes jie yra daug stipresni ir patikimesni nei latekso, kuris yra visiems pažįstamas. Tokie produktai atrodo neįtikėtinai gražūs, nes be standartinės ovalo formos yra daug įvairių produktų gulbių, širdžių, raidžių, žvaigždžių, skaičių ir netgi žmonių rinkoje.

Helis dažnai naudojamas rutuliams užpildyti ir prie jų pridedamos svorio medžiagos, sukuriant sudėtingas formas ar kompozicijas.

Apšviestas

Jei norite pridėti šlovę savo šventės dizainui, tada idealiai tinka kamuoliukus su apšvietimu. Šviesos efektas pasiekiamas naudojant specialius šviesos diodus. Šį dekorą ilgą laiką prisimins jūsų ir jūsų svečiai.Šie rutuliai idealiai tinka pavėsinės dekoravimui, organizuojant išvykstančias vestuves, bet taip pat gali būti naudojamos klasikinėje banketų salėje.

Panoraminis

Šie rutuliai bus malonūs tiems, kurie dalyvauja vestuvėse su savo originalumu. Paprastai jie turi vieną skaidrią pusę, o priešingos pusės vidinė dalis puošia įdomų modelį, kuris sukuria panoraminį efektą. Užpildymui naudojamas tik helis. Vaizdo parinktys gali būti labai skirtingos. Šie rutuliai idealiai tinka banketų salės dekoravimui.

Nepaisant to, būkite atsargūs renkantis savo vietą. Svarbu, kad kiekvienas svečias galėtų matyti vaizdą.

Modeliavimo produktai

Tai visi žinomi kamuoliukai nuo vaikystės. Dėl pailgos formos jie leidžia lengvai modeliuoti beveik bet kokią formą. Vestuvių apdailos atveju šie rutuliai daugiausia sukuria gėlių puokštes.

Balionai

Galbūt įdomiausias mechanizmas turi šiuos produktus. Visa paslaptis slypi viduje esančiose kapsulėse, paspaudus, kur prasideda rutulio savaiminio infliacijos procesas.

Tokių kamuolių naudojimas yra patogus žiemą ir vasarą, nes jas lengva transportuoti, nes jiems nereikia papildomų daiktų ir įrangos.

Spalvų atspalvių pasirinkimas

Daugelis dizainerių rekomenduoja rinktis spalvas ne tik pagal asmenines ceremonijos nuostatas ir temas, bet ir atsižvelgiant į šventės sezoną. Ryškios spalvos balionai yra susiję su vaikų matinee. Vestuvėse tokia puošmena atrodys juokinga tiek vasarą, tiek žiemą. Pasirinkite dvi pagrindines spalvas, kurios harmoningai tarpusavyje susilieja ir sustoja.

Didžiausias poreikis yra pastelinių atspalvių deriniai.Pavyzdžiui, citrina ir šviesiai žalia, šviesiai rožinė ir balta. Tačiau kontrastingos spalvos su teisingu požiūriu gali atrodyti dar stilingesnės ir elegantiškesnės. Šiuo atveju įdomus sprendimas būtų raudonos ir baltos, juodos ir rožinės spalvos gėlių derinys.

Dekoravimo parinktys

Garlands

Rutuliai - paprastas ir patogus apdailos būdas. Tai puikiai tinka puošti fotografijos zoną arba jaunavedžių foną banketų salėje. Antruoju atveju geriau teikti pirmenybę dideliems kamuoliukams. Jie atrodys palankesni ir gražesni.

Fotografuojant zoną, verta prisiminti, kad spalvos požiūriu jis neturėtų išsiskirti iš bendrų pokylių salės stiliaus ir kitų dekoracijų. Apskritai svarbu žinoti, kada sustoti.

Pernelyg didelis kamuolių naudojimas gali su jumis žiauriai juokauti - kambarys atrodys beprasmiškas ir pretenzingas.

Arches

Visi žino, kad arka jau seniai tapo populiaria vestuvių dekoro savybe. Šis elementas yra daugiausia paklausa, nes jos buvimas sukuria ypatingą iškilmingumo atmosferą. Balionų naudojimas arkos sukūrimui bus aktualus, kai projektuosite standartinį kambarį ir išeisite iš ceremonijos gamtoje. Puikiai šis elementas atrodys privačiojo namo kieme ir net laive.

Skaičiai

Oro užrašų ir formų kūrimas yra klasikinis aviacijos dizaino tipas. Šis apdailos būdas nepraranda savo aktualumo, ir siekdami originalumo, meistrai sugeba sukurti tikrus šedevrus.

Užrašai ir skaičiai iš rutulių gali būti visiškai tokie: milžiniškos širdys, vestuviniai žiedai ir gulbės yra tik nedidelė dalis to, ką šiandien siūlo vestuvių pramonė. Bet kokia fantazija gali būti realizuojama kokybiškai ir labai greitai.

Dėl šio dekoro galima naudoti kaip tradicinius latekso rutulius ir neįprastas galimybes, aprašytas aukščiau.

Širdies balionai su savo rankomis

Žinoma, norint sutaupyti laiko, pora dažnai kreipiasi į patyrusius meistrus. Tačiau nieko neįmanoma sukurti savo rankomis.

Keletą šimtmečių širdis buvo laikoma pagrindiniu meilės simboliu. Sunku įsivaizduoti vestuves be šio atributo. Tačiau neskubėkite pirkti gatavų produktų parduotuvėje. Norint sukurti tokį namų dekoravimą, jums reikia šiek tiek laisvo laiko ir improvizuotų priemonių. Norint patys padaryti širdies formą, turite turėti lipnią juostą, vielą, 2 pakuotes su latekso rutuliukais, žvejybos liniją ir siurblį.

Viela yra būtina gaminant norimą rėmo formą. Apsvarstykite produkto dydį iš anksto pagal tai, pasirinkite jo ilgį. Apytiksliai jums reikės apie 4 metrų vielos. Pripučiami rutuliai pirmiausia turi būti susieti poromis. Tada turėtumėte prijungti kas dvi poras viena su kita. Norėdami tai padaryti, geriau juos susukti švelniai. Taigi, susiejus kamuoliukus „keturiais“, galite lengvai juos įsukti ant vielos rėmo. Atkreipkite dėmesį, kad rutuliai turi būti tvirti vienas su kitu.

Kaip matote, tai, kad širdis nereikalauja specialių talentų ir įgūdžių, ir grožėtis savo rankomis sukurta apdaila, tokia svarbi diena bus dvigubai maloni.

Kaip padaryti gulbę iš balionų vestuvėms, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys