Vestuvės

Vestuvių bonbonnieres: ko mums reikia, kaip tai padaryti ir kaip ją užpildyti?

Vestuvių bonbonnieres: ko mums reikia, kaip tai padaryti ir kaip ją užpildyti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Pildymas
 3. Pakavimo galimybės
 4. Kaip tai padaryti patys?

Ryškiausios ir laimingiausios atostogos jūsų gyvenime - vestuvės yra arti! Kiek įspūdžių pasiruošia šiam svarbiam įvykiui - viskas nuo kvietimo ir žiedų, ir baigiant didelio masto atributais, ir net nereikšmingiausi smulkmenos, turėtų būti idealūs.

Nesunku skirti laiko viską prieš vestuvių skubėjimą, nuotaka ir jaunikis reikės atsidavusių draugų ir merginų pagalbos. Tiesiog jie gali būti apmokestinami atlikti mažų, bet ne mažiau svarbių priedų paruošimą. Madingų ir nepakeičiamų vestuvių temos elementų skaičius yra mielas ir liečiantis bonbonnieres.

Planuojant vestuvių šventę, jauni žmonės stengiasi nustebinti ir džiaugtis savo svečiais, dalintis laimės su jais.

Prisimindami šią šviesią ir linksmą akimirką kiekvienas svečias mielai gaus mažą suvenyrą - bonbonniere.

Savybės

Žodis „bonbonniere“ grįžta į prancūzišką bonboną, kuris reiškia „saldainius“. Taigi, paaiškėja, kad dėkojame už savo artimuosius, jaunavedžiai suteikia gražiai supakuotus saldainius. Paprastai tai yra nedideli ryšuliai, krepšiai, dėžutės.

Dovanų tradicija kilusi iš Prancūzijos. Pasak vietinių papročių, buvo laikoma, kad privaloma pateikti šokolado maišelį su saldainių ir migdolų maišeliu. Toks yra šeimos gyvenimo simbolis: dalijimasis nesėkmių kartumu ir džiaugsmingų pergalių saldumu. Būtinai įdėkite bonbonniere nelyginį saldumynų skaičių. Trys - kaip šeimos ženklas: vyras, žmona, vaikas. Penki - dėl sveikatos, laimės, klestėjimo, ilgo šeimos gyvenimo, gerovės.

Italijoje paplitę paprasti suvenyrai ne tik vestuvėms, bet ir gimtadieniams, krikštynoms, vardo dienai. Manoma, kad laimės pasidalijimas su svečiais, progos didvyriai jį daugina. Apskritai, itališki bonbonnieres, taip pat ir kitose šalyse, yra skirti maloniems ir artimiems svečiams.

Šiandien galite pereiti nuo tradicijos ir įdėti į dovanų pakuotę mažą suvenyrą (vietoj saldainių ir riešutų). Pakuotės forma taip pat yra įvairi, nes adatačių vaizduotė tikrai nežino ribų. Galite užsisakyti paruoštus suvenyrus vestuvių salone arba iš rankų darbo.

Jei turite galimybę ir norą, galite tai padaryti patys. Didelių pastangų nereikia.

Pildymas

Bonbonniere užpildymas gali būti tiek valgomas, tiek ne. Iš pradžių nustosime skanių variantų.

 • Candy Pageidautina vartoti saldainius, karamelę ar kramtomuosius saldainius, nes šokoladas tikrai ištirps šiltame kambaryje.
 • Šokoladas Yra puiki erdvė vaizduotei: galite užsisakyti bet kokios originalios formos plyteles arba dažyti pakuotę gerais pageidavimais. Prisiminkite, kad išlaikyti saldus geriau vėsioje vietoje, kad suteiktumėte gražų suvenyrą, o ne kažką paskleiskite.
 • Uogienė. Vestuvės nuotakos, norinčios padaryti palankų įspūdį svečiams, gali paruošti nedidelius naminio uogienės stiklainius. Jei nėra laiko įsitraukti į tokį daug laiko reikalaujančią procesą, galite suteikti parduotuvei įsigytą arba pagal užsakymą pagamintą uogienę.
 • Medus Vietoj uogienės galite įdėti medų į indelį. Saldus ir naudingas suvenyras.
 • Riešutai Geras pasirinkimas būtų maža riešutinė. Ir saugomi ilgą laiką, ir nėra purvinas. Geras ir skanus.
 • Kepimas Jūs galite padaryti cupcakes širdies, macaroons, pipirų pavidalu.Jie gana gerai išlaiko savo skonį, nepriklausomai nuo išorinių sąlygų.

Dabar vestuvių pramonė gavo tokį vystymąsi, kad galima papuošti bet kokį saldumą jaunimo skoniui. Naudodamiesi tam tikra spalvų schema galite padaryti įvairius užrašus: sutuoktinių pavadinimus, šventės datą. Forma taip pat skiriasi: balandžiai, gėlės, širdys, juostelės - apskritai viskas, kas primena vestuves.

Neseniai tapo populiarus vestuvių dovanos užpildymas svečiams su nevaisingu. Tokio suvenyro privalumas - ilgas galiojimo laikas, pats suvenyrų originalumas, universalumas kiekvienam svečiui.

 • Vonios druska. Būtina pasirinkti spalvų schemą bendrame vestuvių šventės stiliuje, o mielas suvenyras ilgai primena šią laimingą dieną. Druską galite naudoti pagal paskirtį arba palikti ją kaip vidaus apdailą.
 • Rankų darbo muilas. Forma gali būti skirtinga: tradicinė širdis, gėlės, gyvūnai. Arba originalus, suprantamas tik siauram iniciatorių ratui. Viskas priklauso nuo nuotakos ir jaunikio fantazijos, šventės formato ir svečių pageidavimų. Galų gale, dovanų tikslas yra prašyti ir nustebinti.
 • Muilo žiedlapiai. Dėžutės ar stiklainio užpildymas be riebios kvapiosios muilo žiedlapių yra puiki idėja.
 • Rankų darbo žvakės. Forma, spalva ir apdaila taip pat gali būti bet kokie, atsižvelgiant į bendrą atostogų stilių arba priešingai. Svečiai mielai prisimins jūsų vestuves, pažvelgdami į dekoratyvinę žvakę, dekoruojančią jų bute esančią lentyną.
 • Charms. Nepamirštamas suvenyras artimiesiems gali būti papuoštas jaunavedžių nuotrauka arba informacija apie šventės vietą ir laiką.
 • Magnetai. Galite juos dažyti rankiniu būdu arba naudoti kaip nuotraukų apdailą.
 • Sasha. Kvepiančių žolelių maišelis yra tinkamas kaip maža dovana tiems, kurie dalyvauja vestuvėse. Originalus ir mielas!

Pakavimo galimybės

Priimdami sprendimą dėl turinio, turėtumėte pasirinkti tinkamą pakuotės parinktį. Čia būtina atsižvelgti į keletą niuansų.

 • Dydis Teisingas dydis nebus pernelyg didelių ir didelių, nes jis sukels nepatogumų transportavimo, sandėliavimo metu, o ne visi svečiai yra pasirengę vežti didelius dėžutes. Tuo pačiu metu be reikalo nedideli suvenyrai gali būti priežastis aptarti donorų švelnumą. Labai svarbu, kad turinys nepatektų iš konteinerio, o „pakabinti“ pakuotės apačioje.
 • Medžiaga. Yra daug variantų, kaip gražus ir originalus bonbonnieresas. Atminkite, kad ne kiekviena pakuotė tinka valgomosioms dovanoms.
 • Forma. Jūs galite pasiimti originalius modelius, kad sukurtumėte sudėtingas dėžutes arba naudokite klasikines parinktis, sutelkdami dėmesį į paveikslėlį, ornamentą, užpildydami save.

Kaip tai padaryti patys?

Pakuotė iš medžiagos pagaminta paprasčiausiai: reikia išpjauti apskritimą iš audinio (galite apvynioti arbatos plokštę ant kartono ir naudoti šį tuščią kaip šabloną), nudeginkite žvakės kraštus ar dekoratyvine juosta. Apskritimo centre įdėkite riešutų, saldainių ar ką pasirinkote kaip dovaną svečiams. Tai bus malonu susieti maišelį su kontrastinga juosta.

Populiariausios šio tipo pakuotės yra:

 • fatinas;
 • šifonas;
 • organza;
 • atlasas;
 • šilkas

Tai yra šviesios, tekančios medžiagos, jos yra šventinės. Jų naudojimo privalumas yra tas, kad produkto kraštai nereikalauja per didelio apdorojimo.

Žinoma, elegantiškesnis atrodys nėrinių, siuvimo ar karoliukų apvalkalas. Tinkami siuvinėjimo siūlai arba juostelės. Satin juostelės ir juostelės yra tinkamos kaip ryšys.

Galite naudoti kitų rūšių audinius: plunksną, lino, medvilnę. Lengvas neatsargumas madoje, todėl kraštai negali būti apdorojami, kad sutaupytumėte laiko. Tikslesnis atrodo kaip paprastas maišas, apgaubtas kraštuose.Renkantis medvilninius audinius galite sutelkti dėmesį į audinio modelį. Maišai ir linai yra spalvingi ir savarankiški, galite pridėti tokį maišelį, pavyzdžiui, su džiuto juosta.

Jei jūsų pasirinkimas patenka ant kartono pakuotės, tai padaryti taip pat galima. Suraskite, spausdinkite ir iškirpkite tinkamą modelį, tada surinkite langelį. Jūs turite elgtis atsargiai, be skubėjimo, o tada sėkmė ilgai laukti.

Galite pasirinkti paprastus originalių spalvų popierinių maišelių modelius. Spausdinkite lipdukus savo pageidavimais arba nurodykite savo vardus.

„Bonbonniere“ stiklo indelyje tikrai patiks jūsų svečiams. Rankų darbui galite naudoti kūdikių maistinius indelius - jie yra tik maži ir atrodo tvarkingi. Jei norite dažyti savo suvenyrą, įdėti modelį arba tiesiog pasirašyti stiklainį, naudokite akrilo dažus.

Bet kokiai pakavimo galimybei yra svarbus dekoras. Net paprasčiausias langelis gali būti paverstas mažu šedevru, jei mokate laiko papuošti. Lokai ir gėlės, pagamintos įvairiais būdais, atrodo gražiai. Čia padedame rankų darbo kanzashi, mėtymas, mezgimas, siuvimas - viskas, ką gali arba ką nori nuotaka.

Dirbtinės gėlės gali būti naudojamos kartu su juostelėmis arba pynėmis. Karoliuko apdaila atrodo gana paprasta - jie turėtų būti suverti ant satino lyno.

  Netikėtumo ir malonumo artimuosius ir mylimus svečius džiaugsmingiausia gyvenimo diena gali kiekviena mergaitė, net ir be specialių įgūdžių. Taip pat prisimename, kad, jei pageidaujama, profesionalios vestuvių agentūros atliks visus reikalingus atributus pagal jūsų eskizus, realizuos visas svajones ir idėjas - klausimas lieka tik kaina.

  Galiausiai lieka pasakyti, kad šventės pabaigoje galite duoti suvenyrų, atsisveikindami svečiams po vestuvių šventės. Arba suderinkite nusileidimo kortelės funkciją su bonbonniere, rašydami svečio vardą ant dėžutės ar stiklainio ir nustatydami jį priešais tinkamą vietą prie stalo. Paprastai priimama, kad visiems svečiams būtų suteiktos tos pačios dovanos arba padaryta atskirtis pagal lytį. Gera tonas bus vaiko amžiaus svečiai atskirai.

  Žiūrėkite kitą vaizdo įrašą, skirtą meistriškumo klasei, kad padarytumėte gražų ir originalų vestuvių bonbonniere.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys