Vestuvės

Butelių puošimas vestuvėms: būdai ir įdomūs pavyzdžiai

Butelių puošimas vestuvėms: būdai ir įdomūs pavyzdžiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip pasirinkti dekoro stilių?
 2. Būtini įrankiai ir medžiagos
 3. Kaip papuošti butelį savo rankomis?
 4. Idėjos ir pavyzdžiai

Dauguma žmonių įdomiausias ir reikšmingiausias įvykis yra vestuvių diena. Todėl visi jauni žmonės nori, kad jie būtų laikomi taip, kad viskas vyksta pagal planuojamą planą ir niekas neišnyks šventės. Atkreipiamas dėmesys į kiekvieną detalę, atributą ir daiktą, nes netgi menkiausias sukibimas ar nesutarimas gali nuspėti nuotaka ir jaunikis tokią dieną. Kad to išvengtumėte, turėtumėte atidžiai pasiruošti triumfui, apsvarstydami jį iki mažiausios detalės. Vienas iš svarbiausių vestuvių atributų yra šampanas, apie butelių dekoravimą ir dekoravimą su putojančiu gėrimu ir toliau kalbėti.

Kaip pasirinkti dekoro stilių?

Šampanas yra tradicinis vestuvių šventės gėrimas, kuriame yra šventinis stalas. Daugelis vestuvių konkursų ir žaidimų taip pat naudoja butelius su šiuo gėrimu. Tai yra svarbi priežastis, kad šampanas būtų nedidelis šventės akcentas. Šiuo išskirtiniu jūs galite pasukti butelį, kuriame yra šiek tiek vaizduotės ir išradingumo. Galima savarankiškai atlikti apdailą, taupant pinigus.

Puiki šampano butelių dizaino parinktis. Dažniausias variantas - putojantis dekoras „jaunikis + nuotaka“. Ši „pora“ paprastai yra įtraukta į jaunavedžių stalą. Šiuo atveju klasikinė spalvų schema yra juoda ir balta. Bet jei šventė apima ryškios spalvos naudojimą (dabar ji yra madinga), ant butelių gali būti spalvingų elementų.

Be klasikinių spalvų (baltos, dramblio kaulo, šampano, pieno), populiarus švęsti vestuves naudojant ryškias spalvas. Tai gali būti turkis, mėlyna, oranžinė, violetinė ir net raudona. Atostogos bus aiškiai ryškios ir nepamirštamos, bet tada jūs turėtumėte apsvarstyti spalvų akcentus viskas. Įskaitant vestuvių atributų dekorą.

Dizaino variantų masė - apdaila su trimatiais elementais, audiniais ir nėriniais, perlais, iškarpomis, modeliavimu. Gerai gėrimas buteliuose, dažytas akrilo dažais ranka.

Svarbiausia, nereikia pernelyg apsunkinti ir sukurti dekorą, kad šampano butelis nesiskirtų nuo bendro šventės stiliaus.

Gražiai dekoruoti buteliai paprastai gaminami du ir jie neatidaromi šventės metu. Jie lieka ateities pora: vienas vestuvių jubiliejui, antrasis - pirmojo vaiko gimimui. Čia yra dar viena priežastis, kad šampano butelis būtų gražus ir neįprastas.

Pagrindinės apdailos taisyklės - atitikimas tam tikram iškilmingumo lygiui kartu su jaunavedžių baldais, indais, suknelėmis. Pvz., Aukso ir sidabro graviruoti buteliai bus visiškai netinkami vestuvėms boho ar Provanso stiliaus. Tačiau subtilūs gėlių motyvai ir nėriniai - gražus klasikinių vestuvių dekoras su aristokratinėmis pastabomis.

Jei vestuvės rengiamos pagal tam tikrą temą, pvz., Jūrą, tada dekoras gali būti aprūpintas atitinkama informacija. Buteliai su šampanu gali būti nudažyti pagal jūrininko liemenę arba dekoruoti inkarais ir grandinėmis, nudažyti jūros bangomis ir pan.

Rudenio vestuvės rusų stiliuje rodo rudens vaisių ir daržovių buvimą atributuose, raudonos raudonos spalvos gamą. Čia butelius galima papuošti stilizuotu paveikslu, rudens obuoliais ar lapais.

Pagrindinis dekoravimo dalykas yra vaizduotės rodymas.Internete galite rasti daugybę meistriškumo pamokų, kuriose išsamiai aprašoma veiksmų seka ir reikalingos medžiagos darbe. Iš tokių smulkmenų susidaro bendra šventės atmosfera, todėl atkreipkite dėmesį į ne tik jaunavedžių, motociklų ir banketų salės, bet ir mažų aksesuarų dekoravimą.

Būtini įrankiai ir medžiagos

Kaip taisyklė, abu buteliai yra pagaminti tuo pačiu stiliumi, kad būtų parodyti poravimas (tačiau tai yra vestuvės, šventė dviems). Paprastas apdailos variantas yra purškimas ant purškiamųjų dažų butelių. Šiuo atveju buteliai atrodys harmoningai, kai jų dydis šiek tiek didesnis. Jis gali būti dekoruotas ant mažos juodos kepurės ir peteliškės.

Mažesnis butelis bus asmeniškai sutvarkytas - nuotaka: papuoškite jį su šydu ar baltu medžiagos sluoksniu 2-3 sluoksniuose. Sijonas gali būti pagamintas iš įvairių audinių:

 • organza;
 • šilkas;
 • guipure;
 • atlasas;
 • fatin.

Paprastai moteriškam buteliui patenka daugiau problemų ir dėmesio, nes žmogus apskritai yra labiau suvaržytas spalvos ir suknelės. Šampano puošmena nereikalinga truputį gydyti. Galų gale, šis atostogų atributas visą vakarą bus matomas svečiams. Verta tai padaryti neįprasta, atkreipti dėmesį ir dėti pastangas.

Šampano dekoravimui paprastai nereikia daug medžiagų, ir jie yra gana nebrangūs. Taigi, norint dirbti, turite parengti:

 • šampanas pats;
 • klijai;
 • dekoratyvinis popierius;
 • audinys, nėriniai;
 • karoliukai, rhinestones, spalvos akmenukai;
 • dažai ir šepečiai;
 • polimero molis;
 • siūlai;
 • servetėlės ​​dekupažui ir lakui.

Tokios medžiagos yra taikomos tiems projektavimo variantams, kuriuos bet kuris asmuo gali susidoroti be specialių meno dekoravimo įgūdžių. Žinoma, yra sudėtingesnių apdailos būdų, pavyzdžiui, graviravimas. Tokie veiksmai geriausiai tinka specialistams, kurie žino tokio darbo niuansus.

Kaip papuošti butelį savo rankomis?

Buteliai vyno, dekoruoti rankomis, turi tilpti į bendrą šventės atspalvį ir stilių. Gėrimo apdailos parinktys yra tik neįtikėtinas kiekis, pasirinkite tą, kuris jums patinka, ir palaipsniui vadovaukitės instrukcijomis. Tiems, kurie džiaugiasi rankdarbiais, puiki galimybė puošti butelį polimero moliu. Mažos kainos ir šedevras džiugins visus svečius!

Jums reikės:

 • pora putojančio vyno butelių;
 • balti purškiamieji dažai;
 • paruoštos polimerinės gėlės;
 • pieštukas ant stiklo;
 • Kalnų krištolas; Dekoratyviniai karoliukai;
 • klijai, juostelės, nėriniai, žirklės.

Pats darbas neužima daug laiko ir pastangų. Pirma dažykite butelius baltu purškimo dažais, tada nupieškite norimo dekoro kontūrą. Įdėkite polimero gėles, karoliukus, kaspinas, rhinestones, lankus palei jau paruoštą kontūrą ir pritvirtinkite juos klijais. Ši šampano dekoro galimybė yra labai paprasta, o efektas yra nuostabus.

Ne mažiau įdomi, bet daug retesnė yra šampano apdaila su sutuoktinių pora nuotraukomis. Nuotraukos gali būti dedamos ant butelių vietoj etikečių. Panašiai, šventės ar vestuvių dieną galite surengti butelį su lipduku, su nuotakos ir jaunikio pavadinimais. Nuotraukų apdaila yra paprastas procesas. Pirmiausia spausdinkite reikiamas nuotraukas ant plono popieriaus ir tada naudokite jas į butelius, naudodami dekupažo techniką. Kontūrus ir likusią butelio dalį galima puošti juostelėmis ir rhinestones.

Galite susisiekti su artimiausia fotostudija, kurioje galite pasirinkti specialias vestuvių nuotraukas ir logotipus ir spausdinti juos norimu formatu ir kokybe. Šampanas su jaunavedžių įvaizdžiu iš tikrųjų atrodo stebuklingas ir intriguojantis. Būtinai apsvarstykite šią šio gėrimo dizaino versiją ir tiesiog nesigailėsite.

Šampanas buteliuose, dekoruotuose auksu ar sidabru, atrodo turtingas ir elegantiškas. Tokiu dizainu gėrimas gali išlaikyti originalų išvaizdą daugelį metų.Dekoravimui tinkamų raštų ir užrašų pasirinkimas, žinoma, yra labai asmeniškas dalykas, tačiau geriau tokį darbą patikėti profesionalams, kurie apie tai daug žino.

Klaidinga manyti, kad ši galimybė kainuos daug pinigų, o ne visai. Tai šiek tiek brangesnė nei pirmiau aptartos galimybės, tačiau ji vis dar yra pagrįsta.

Nuosavas pajėgas gali padaryti kitą šampano dekoro versiją - dekoruoti butelius su satino juostelėmis. Norėdami dirbti, reikės:

 • nuožulnus įdėklas;
 • klijai;
 • rhinestones, karoliukai, plunksnos, skirtos papildomam dekoravimui;
 • du buteliai šampano.

Proceso reikšmė - pritvirtinti įstrižus kepimo gabalus ant butelio pagal schemą. Schema priklauso nuo pasirinkto modelio. Tai gali būti buteliai nuotakos ir jaunikio kostiumoje, butelių liemenės, skirtos vestuvėms jūroje, ir tt

Pradėkite kurti geriau su butelio gerklėmis. Viršus galima papuošti juoda skrybėlę arba ūsus, šydą. Jei norite, pridėkite karoliukus ir rhinestones. Negalima nupjauti juostelės vienu metu, nes jų ilgis pasikeis, kai dirbate, priklausomai nuo gėrimo buteliuko formos.

Perkeliant iš viršaus į apačią, pridedamos juostos kraštai paslėpti po viršutiniu kito eilės kraštu. Didžiausia apatinė butelio dalis taip pat yra papuošta juostelėmis, bet uodegos tvirtinamos iš apačios. Nereikia pritvirtinti juostos kampu, viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės. Jei kažkur pasirodė netiksli juostelė arba juosta yra kreivai išdėstyta, viskas gali būti fiksuota pritvirtinant dekoratyvinį elementą ant satino. Ne blogai atrodo toks dekoro variantas, pridedant įvairių spalvų ir dydžių plunksnų.

Darbui verta rinktis klijų, kurie po džiovinimo tampa skaidrūs. Be to, kruopščiai dozuokite klijų kiekį šiame procese, šiuo atveju tai geriau nei pernelyg didinti, nei pernelyg didinti. Geras šiame taške klijuoti "momentas", jis puikiai turi bet kokias medžiagas ir greitai džiūsta.

Kaip matote, yra daugybė šampano dekoravimo galimybių. Tai tik nedidelė dalis to, ką galite padaryti su savo rankomis. Jūs nuspręsite - naudoti paruoštas idėjas ir dirbtuves arba sugalvoti savo unikalų dizainą.

Idėjos ir pavyzdžiai

Štai keletas įdomesnių šampano apdailos galimybių jaunavedžiams. Įdomus ir paprastas dekupažo apdailos metodas. Ji populiarėja ne tik vestuvių tema, bet ir apskritai tarp adatų. Rezultatas viršys visus lūkesčius.

Dekupažo technika - popieriaus atvaizdo perkėlimas į bet kurį paviršių, anksčiau apdorotą laku arba klijais, remiantis akrilu. Popierius su nuotrauka būtinai turi būti labai plonas. Servetėlės ​​ir jų spalvų įvairovė (gėlės, gėlių raštai, angelai, širdys) puikiai tinka tokiems darbams. Galite pasirinkti bet kurią nuotrauką pagal savo pageidavimą.

Pirmiausia reikia kruopščiai išvalyti butelį pašalindami etiketę ir klijų likučius. Tada būtina geriau nuvalyti paviršių, kad būtų geresnis sukibimas ir sausas. Kitas sluoksnis yra gruntas. Stiklui yra specialūs gruntai, bet impregnavimą galite padaryti maišydami PVA klijus su vandeniu ir akrilu.

Dirvožemis dedamas plonu sluoksniu į visą butelio paviršių. Patogiausias būdas tai padaryti yra putų kempinė arba kempinė. Geriau naudoti du dirvožemio sluoksnius.

Kai gruntas gerai džiūsta, pereikite prie piešimo. Čia galite naudoti specialų klijų dekupažą ir įprastą PVA bei klijų laikiklį. Kremai, atsirandantys popieriaus tvirtinimo proceso metu, atidžiai ištiesinti, kitaip gale butelis atrodys aplaistytas. Taikyti modelį palaipsniui, pageidautina iš viršaus į apačią. Kai visi vaizdai paimami, nustatykite viską ant akrilo lako sluoksnio (padėkite kelis sluoksnius, prieš tai išdžiovinkite ankstesnius).

Jūs galite papildomai papuošti butelį rhinestones, nėrinių lankais, karoliukais. Šampanas, dekoruotas dekupažo technika, visada atrodo švelnus, elegantiškas, lengvas ir turtingas.

Dekupažo vestuvių butelio magistro klasė, žr. Žemiau.

Dekoruoti buteliai „poros“ forma aksomo kostiumose atrodo ne mažiau iškilmingi. Tai labai aristokratiška dekoro versija, kuri puikiai tinka klasikinei šventei. Savo skoniui pasirinkite aksomo spalvą.

Dekoravimui reikės medžiagų:

 • aksomas su tempimo efektu;
 • spalva;
 • popieriaus popierius;
 • pieštukas, žirklės;
 • Karoliukai, rhinestones, blizgučiai, skirti papildomam dekoravimui.

Paruoškite tinkamo dydžio modelį ir perkelkite jį į aksomą. Taikyti žymėjimą iš neteisingos pusės. Iškirpkite susidariusį tuščiąjį kontūrą ir nuvalykite. Uždėkite kostiumą ant butelio.

  Papuoškite aprangą. Jūs galite pridėti nėrinių buteliui - „nuotakai“ į šydą ar vestuvių sijoną. Moterų kaklas gali būti papuoštas perlų siūlu. „Groom“ gali pridėti satino kaklaraištį arba lanką. Rhinestones gali pakeisti kostiumo mygtukus.

  Prieš apdailą, kruopščiai nuplaukite butelius ir nuimkite etiketes bei klijus, kad medžiagos geriau gulėtų ant paviršiaus. Ir nepamirškite pasirinkti spalvų, kad atitiktų bendrą atostogų temą.

  Meistriškumo klasė vestuvių suknelei buteliukui, žr. Žemiau.

     Taigi, vestuvių diena ir jos nuotaika yra ne tik vestuvių šventės specialistų, bet ir pačių jaunų žmonių rūpestis. Kiekvienas gali padaryti šią šventę nepamirštamą. Reikia tik parodyti šiek tiek vaizduotę ir sureguliuoti norimą būdą. Tai yra mažai dalykų ir detalių, kurios sukuria meilės, šventės atmosferą ir padeda prisiminti laimingiausią dieną visose detalėse.

     Parašykite komentarą
     Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

     Mada

     Grožis

     Ryšys