Vestuvės

Vestuvių reikmenys: variantai ir gamyba

Vestuvių reikmenys: variantai ir gamyba

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kokius priedus reikia vestuvėms?
 2. Rankų darbo papuošalų gamyba
 3. Gražūs pavyzdžiai

Kiekvienas iš mūsų turi dieną gyvenime, kuris keičia viską. Daugeliui tokių posūkių yra vestuvių diena. Šventės atmosfera yra ore, ir ją palaiko daugybė priedų ir atributų. Pasirinkite vestuvių stilių, nuspręsti dėl šventės temos yra labai sunku tarp daugybės pasiūlymų ir variantų, viskas turėtų būti apgalvota iki mažiausios detalės ir derinama tarpusavyje.

Kokius priedus reikia vestuvėms?

Vestuvių suknelė, kostiumas, drugelis ir vestuvių procesija yra svarbiausios šventės detalės. tačiau to nepakanka. Bendras vestuvių stilius turėtų būti remiamas visais mažais dalykais: staltiesės tonas, puokštės spalvų schema, svečių kostiumai, nuotraukų zonos dizainas ir daug daugiau. Svarbu rūpintis viskuo iš anksto. Visų pirma, verta pamąstyti apie būtiniausių dalykų sąrašą, minimalų, ko jums reikia. Internete galite rasti daug patarimų ir patarimų ir pritaikyti juos prie savo vestuvių.

Paprastai didžioji dalis nuotakos yra pasirengusios pasirengti vestuvėms. Taip atsitinka, kad „Napoleono planai“ sutrinka, kai ateis laikas iš tikrųjų patekti į bėdą. Kur pradėti? Arba galite pradėti įsigyti etapus, tokiu būdu, kaip renginiai vyksta vestuvių dieną.

Visi vestuvių priedai gali būti suskirstyti į tris grupes, kurias analizuosime toliau. Žinoma, toks vienetas yra sąlyginis, tačiau jis vis tiek padės jums nieko nepamiršti.

Liudytojams

Taigi diena prasideda nuotakos kaina. Čia didelį vaidmenį vaidina nuotakos ir jaunikio liudytojai. Paprastai jie dalyvauja rengiant ir vykdant išpirkimą. Dėl šio linksmo ir atsakingo už jaunikio veiksmą reikės šiek tiek svarbių dalykų:

 • konkurenciniai rekvizitai;
 • puošmenos už nuotakos ir buto įėjimą.

Po išpirkos, jaunuoliai su svečiais išeis į vestuvių rūmus.

Jaunavedžiams

Jauni žmonės eina į registracijos biurą gražiais automobiliais. Vestuvių procesija nusipelno ypatingo dėmesio. Būtina galvoti apie automobilių dekoracijas ir pasirinkti juos, kad jie atitiktų vestuvių šventės stilių. Pagrindiniai paketo atributai:

 • apdaila automobilio gaubtu;
 • automobilio durų rankenėlės arba juostelės;
 • dekoratyviniai numeriai;
 • kompozicija ant jaunų automobilių stogo (žiedai, lokiai, nuotakos ir jaunikio figūros - jaunų žmonių skonis).

Jei turite sunkumų dėl papuošalų pasirinkimo vestuvių konvojui, turėtumėte susisiekti su specialistais, kurie išspręs visas problemas.

Svarbiausias ir įdomiausias momentas, žinoma, yra pats santuokos procesas registro biure. Būtent šiuo metu atsitinka gyvenimas: jaunuoliai nebėra nuotaka ir jaunikis, jie tampa vyru ir žmona. Todėl svarbu kruopščiai galvoti apie visus veiksmus. Čia jūs negalite daryti be tokių elementų kaip:

 • pora akinių jaunavedžiams;
 • žiedų dėžutė arba dėžutė;
 • santuokos liudijimų įrašai;
 • rožių žiedlapiai ir ryžių grūdai.

Norėdami atlikti registraciją vietoje, taip pat būtina pagalvoti apie jaunų ir registratorių, gėlių arkos, svečių vietų ir nedidelių banketų ar savitarnos vietų dizainą.

Svečiai

Po registracijos paprastai vyksta jaunų žmonių fotosesija su svečiais ar individualiai. Jūs galite pasiruošti sau, padarydami priedus su savo rankomis.

Tai gali būti:

 • apimties raštai ir užrašai;
 • karoliukai su datomis ir užrašais;
 • balionai;
 • humoristiniai priedai, tokie kaip kramtukai ir lankai;
 • spalvos dūmai.

Tiesą sakant, yra daug nuotraukų fotografavimo idėjų. Kad nesukeltumėte nereikalingų problemų sau, galite naudotis specialistų paslaugomis. Dažnai fotografai patys pasirenka nuotraukas, skirtas fotografuoti, kad atitiktų vestuvių šventę, atsižvelgiant į jaunų žmonių pageidavimus. Paskutinis šventės etapas - vestuvių šventė. Štai kur klajoti fantaziją. Už banketą daug galima padaryti ranka. Pagrindiniai dekoro elementai, kurie turėtų būti dirbami:

 • salės tekstilės apdaila;
 • nedideli suvenyrai svečiams;
 • konkurenciniai rekvizitai;
 • arkos ar gėlių įrengimas ant stalo;
 • albumas su jaunų žmonių norais;
 • kortelės sėdimiems svečiams;
 • vestuvių tortas.

Šventės stilius gali būti labai įvairus: nuo klasikinio iki boho ar rusų liaudies stiliaus. Bet kuriuo atveju visa diena turėtų būti išlaikyta vienoje temoje, o mažieji dalykai vienas kitą papildo. Jei nuotaka ir jaunikis turi skirtingą skonį, verta rasti kompromisą. Pavyzdžiui, klasikinio stiliaus vestuvių šventė ir fotosesija - senovėje.

Rankų darbo papuošalų gamyba

Rankų darbo priedai padės padaryti savo vestuves neįprastas ir neįprastas. Atributų kūrimo procesas ne tik sutaupys biudžetą, bet ir bus malonus jaunimui. Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą iš to, kad galite tai padaryti rankomis, yra gražūs kvietimai svečiams. Internete galite rasti milijonus dizaino variantų kvietimams. Galima tik pasirinkti jums tinkamiausią ir padaryti ją. Be to, svečiai įvertins jūsų pastangas ir išsaugos tokias korteles atmintyje.

Klasikiniai kvietimai yra baltos arba pastelinės spalvos. Gaminant nereikia per daug medžiagų:

 • baltas / spalvotas kartonas arba popierius;
 • žirklės;
 • klijai;
 • nėriniai ir juostelės dekoravimui.

Pirma, nuspręskite, koks formatas bus jūsų kvietimas. Tada pasirinkite tekstą, kurį norite užpildyti, išspausdinti ant tuščių lapų. Paprastai iš A4 formato lapo atlikite 2 kvietimus, šis dydis yra optimaliausias. Jei kvietimo kraštai yra garbanoti arba raižyti, antrajame etape bus nupjautas modelio kontūras. Iš viršaus jūs galite padaryti skylę ir susieti mažą satino lanką.

Iškirpkite voką iš kartono ar storo popieriaus, į kurį pridėsite kvietimą. Jo dydis turėtų būti toks, kad kvietimas būtų laisvas. Papuoškite norimą voką su nėrinių juostele arba satino ruffle, karoliukais ar akmenimis.

Dekoratyvinės vokų dekoracijos spalvą galima pasirinkti, kad atitiktų visą šventę. Marsala spalva laikoma labai madinga. Jis kontrastuoja su šviesiais tonais ir leidžia jums padaryti įspūdingesnius vestuvių kvietimus. Be to, ant voko galite padaryti lanką, kaip pats kvietimas, tik šiek tiek didesnis.

Jaunimas paprastai daug dėmesio skiria banketų salės dekoravimui. Galų gale, daugelis vakaro eina, visi svečiai ir giminaičiai susirenka pasveikinti jaunavedžius. Restorane galite papuošti dekoratyvinius papuošalus.

Pavyzdžiui, svečiams nėra sunku sudaryti sėdimųjų vietų. Paprastai prie banketų salės įėjimo į stalus įrengiamas svečių planas, ant kiekvieno stalo dedamas ženklas su jo numeriu. Taigi jūsų svečiai nebus supainioti ir greitai sklinda be didelių šurmulio. Norėdami užbaigti šį rinkinį, jums reikės:

 • storas sunkusis popierius salės išdėstymui;
 • kartonas arba popierius stalo numerių gamybai;
 • žirklės;
 • rėmas arba stovas;
 • lipnios spalvos lipdukai;
 • žymekliai arba žymekliai;
 • dekoratyviniai papuošalai.

Reikiamo formato lape schematiškai sudaromas stalų išdėstymo salėje planas.Lenteles galima žymėti apskritimais arba stačiakampiais (priklausomai nuo to, ką jie yra restorane), nurodyti jų numerius. Ant spalvingų lipnios lipdukų užrašykite svečių vardus ir įdėkite juos į schemą, kaip norite pakviesti pakviestuosius. Ši idėja yra labai paprasta ir originali.

Uždėkite korteles banketų salėje esančiose lentelėse. Juos galite padaryti iš storos, tinkamos spalvos kartono. Paveikslai gali būti iškirpti iš spalvoto popieriaus arba nupiešti garbanoti šriftai arba tiesiog spausdinami. Jei pageidaujama, prie įėjimo galima papuošti sėdimųjų vietų schemą, o stalų numerius - bendruosius šventės stilius.

Dažnai restoranuose, kur vyksta šventė, svečiams nustatykite nuotraukų zoną. Jo dizainas taip pat neturėtų būti sumuštas iš bendros vestuvių registracijos. Tai gali būti atskira patalpa arba nedidelis kampelis banketų salėje. Paprastai nuotraukų zonos puošiamos juostomis ar gėlėmis, tekstilės.

Šaudymo zonos foną galite padaryti savo rankomis rankų ar popieriaus lapais. Dekoratyvinių puokštės gali suteikti malonumą ir nuotakai: paprasta atlikti mažus juostelių, apatinių ir karoliukų bonsus, noras. Kanzashi stiliaus papuošalai atrodo įspūdingi nuotraukų zonose. Tokiu būdu jūs galite padaryti gėles, riešutus, vainikus kostiumėliams.

Fotozonas gali būti įprastas skalūnas. Tai bus originalus sprendimas: svečiai ir giminaičiai gali parašyti sveikinimus ir norus jaunavedžiams laive. Ir fotografavo rašymo procese ir jau atliktų užrašų fone. Verta paprasčiausiai papuošti lentą aplink perimetrą su rutuliais ar gėlėmis, kad į gražią krepšelį įdėtumėte keletą pieštukų - jūsų nuotraukų zona yra paruošta.

Idėjos originaliam vestuvių dizainui daug. Svarbiausia yra ne pamiršti bendrą šventės stilių ir laikytis jo visko. Spalvų schema gali būti labai įvairi: įprasta organizuoti vestuves ryškiomis spalvomis (miltelių, baltos, dramblio kaulo, persikų), tačiau šiuolaikinės poros vis dažniau rengia šventes su ryškiais akcentais. Dažnai galite susitikti su vestuvių šventėmis baltų, vyšnių, violetinės, alyvinės, mėlynos arba žalios spalvos kontrastuose. Violetinė vestuvėse laikoma labai madinga: su tinkamu akcentų išdėstymu, ji neatrodo niūrus ir iškilmingas.

Gražūs pavyzdžiai

Vestuvių reikmenys, pagaminti iš savo rankų, paprastai daugelį metų saugomi iškilmingo renginio atmintyje. Daug idėjų įgyvendinti gana paprasta, tačiau jie bus vestuvių akcentai ir nebus panašūs į kitus. Graži idėja būtų užbaigti rinkinį iš vieno stiliaus: žiedų pagalvėlės, naujai nupiešti akiniai, šampano buteliai ir nuotakos petnešos. Šiuos daiktus galite padaryti naudodami tą patį nėrinį ar satiną, kuris sukuria harmoniją vaizduose ir pabrėžs vestuvių stilių.

Šventės tonas gali padaryti apyrankes bridesmaidams. Jie gali būti atliekami gėlių pavidalu, naudojant kanzashi techniką. Gėlės iš satino atrodys įspūdingi ir ryškūs, išryškins visus svečius. Be to, tokie neįprasti mergaitės suvenyrai bus laikomi atmintyje. Šventės tonas, kaip jau minėta, yra dekoruotas banketų salėje. Originalūs ir šviesūs išvaizdos puikūs tekstiliniai lankai svečių kėdėms. Audinių pasirinkimas yra platus, nuo brangių iki didžiausio biudžeto, o spalvų paletė leidžia pasirinkti pasirinkimą, kuris idealiai tinka vestuvių temai.

Elegantiška ir harmoninga vestuvių diena nėra lengva užduotis. Svarbu atsižvelgti į jaunos poros troškimus, nuotaiką ir stilių, taip pat atsižvelgti į tokius niuansus, kaip metų laikas, banketų vieta. Jei yra tikslas pasiekti originalų ir stilingą šio nuostabaus renginio dizainą, tada po to, kai galvojote apie visas detales ir smulkmenas, galite nustebinti svečius ir prisiminti šią dieną amžinai.

Kaip padaryti, kad vestuvių aksesuarai būtų su savo rankomis, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys