Vestuvės

Šviesos žvakės vestuvėms

Šviesos žvakės vestuvėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Atvykimo ceremonija
 2. Kokios žvakės reikalingos?
 3. Po ceremonijos
 4. Kaip papuošti?
 5. Bendrosios rekomendacijos

Šeimos židinio apšvietimas vestuvėse yra vienas iš labiausiai sentimentinių ir lyrinių ritualų. Žvakės liepsna yra šeimos šilumos, komforto ir laimės simbolis, todėl tėvai dalį savo namų perduoda naujai šeimai. Kad ši ceremonija atrodytų labiau liesti, galite pridėti daugiau romantiškų savybių, pavyzdžiui, papuošti žvakes.

Atvykimo ceremonija

Dėl ceremonijos reikės trijų žvakių - du kūginiai ir vienas volumetrinis, gražus produktas. Ceremonijos metu jaunavedžių tėvai pakyla į sceną. Gimė ir kūdikis sulaiko apšviestus subtilius egzempliorius, kurių šviesos apšviečia kitą, gražiausia žvakė - jaunavedžių namų simbolis. Pagrindinė žvakė gali būti specialioje žvakidėje ir stovėti ant stalo, o gal ir jaunų žmonių rankose. Židinio deginimas iš dviejų motinų žvakių simbolizuoja tėvų šeimos šilumos perdavimą naminiams vaikams. Nesvarbu, kada vyksta ceremonija - vakaro pradžioje arba pabaigoje, tačiau svarbu sukurti saulėlydį salėje.

Kai kuriais atvejais ritualas tęsiasi. Tai gali padėti svečiams. Jie sudaro apskritimą aplink visus ceremonijos dalyvius, kiekvieno svečio rankose yra žvakė. Nuotaka, naujasis šeimos židinio savininkas, apeina svečius ir užsidega kiekvienai žvakei, taip dalindamasis naujosios šeimos šiluma. Jei planuojama pratęsti šią ceremoniją, rekomenduojama pasirinkti patogų ir patikimą variantą kaip pagrindinį simbolį, kuris bus patogus kitiems dygliams. Beje, pirmasis jaunų žmonių šokis atrodys labai įspūdingas šiame apšviestų žvakių svečiams.

Kokios žvakės reikalingos?

Kaip jau minėta, už ceremoniją būtina įsigyti tris žvakes: viena yra svarbiausia, graži, kitos dvi yra paprastesnės. Produktus galima papuošti juostelėmis, rhinestones, kavos pupelėmis ir kitais elementais - čia nėra jokių apribojimų. Taip pat nesvarbu, kokie modeliai pagaminti iš vaško ar jo pakaitalų, nors vaškas dažniau naudojamas, jis nėra toksiškas, dūmuoja ir negauna ilgą laiką, kitaip nei parafinas. Nesvarbu, kokio dydžio, spalvos ir formos. Būtina laikytis šių rekomendacijų dėl žvakių pasirinkimo:

 • Renkantis žvakes su gražia apdaila arba patys jas puošiant, svarbu atsižvelgti į tai, kad dekoratyvinės detalės negali sukelti gaisro ir netrukdyti ceremonijos dalyviams laikyti daiktus į rankas;
 • nuotakos ir jaunikio motinoms geriau rinktis plonas ir ilgas žvakes be tūrio dekoro, kad būtų patogu perduoti ugnį jaunai šeimai; gaminys, kurį nuotakos laikosi, turėtų būti patogiai uždėtas, kad galėtų užsidegti;
 • jei ceremonijos tęsinys planuojamas, nuotaka turės eiti aplink svečius ir uždegti savo žvakes, pagrindinis simbolis taip pat turėtų būti pasirinktas pailgos formos;
 • būtina numatyti žvakių saugumą ir užkirsti kelią vaško patekimui ant rankų odos, taip pat užtikrinti apsaugą nuo karščio, tuo tikslu geriau pirkti modelius su stendais ir laikikliais; žvakidės ar servetėlės ​​gali apsaugoti rankas;
 • Jūs galite laikyti gaminį ir akinius, kad apsaugotumėte rankų odą, tačiau pageidautina iš anksto įsitikinti, kaip patogu užsidegti dagčiai.

Po ceremonijos

Pasibaigus ceremonijai, iki šventės pabaigos žvakės gali būti paliktos ant stalo, kurioje įvyko ceremonija. Po vestuvių nauja jauna šeima savo žvakę nusiima į naują namą ir saugo kaip suvenyrą.Jei reikia, galite toliau naudoti gaminį, pavyzdžiui, apšviesti kiekvieną jubiliejų ir rūpintis savo vaiku prieš vestuves, kad galėtumėte jam perkelti šilumą. Tėvų jaunavedžiai taip pat namo kopijuoja.

Jei produktai yra pagaminti iš vaško, galite atlikti kitą ceremoniją: laikyti juos ketverius metus ir sudeginti juos vaško vestuvių metinėms.

Kaip papuošti?

Norėdami papuošti žvakes, ypač pagrindinę šeimos židinį, turite naudoti įvairias dekoratyvines dalis bet kokioje spalvoje. Galite nusipirkti paruoštus gražius vestuvių modelius, o gaminį galite sukurti patys, nes jis yra ekonomiškesnis, nes didelė suma jau išleista vestuvėms, ir jūs taip pat gausite išskirtinį variantą, kuris niekada anksčiau nebuvo naudojamas. Jei vestuvės yra suformuotos tam tikra spalva, geriau dekoruoti žvakes su dekoru teminiais atspalviais, todėl jie harmoningai įsitaisys į vestuvių interjerą ir sukurs dar didesnį poveikį. Šeimos židinio simboliui papuošti galima naudoti juosteles, nėrinius, gėles, karoliukus ir rhinestones. Taikant spalvas reikia pasirinkti šviežius mėginius, nes jie turės likti be vandens iki atostogų pabaigos. Žemiau pateikiamos dvi vestuvių žvakių dekoravimo galimybės.

Geriau derinti juos su gėlių iš vestuvių puokštės ir jaunikio boutonniere.

Klasikinis

Paruoškite šiuos elementus:

 • 3 žvakės;
 • 3 žvakidės;
 • norimos spalvos satino juosta;
 • šviežios gėlės

Gamyba apima šiuos veiksmus:

 1. žvakių patalpinimas į žvakidę, atsargiai pašalinkite parafino likučius;
 2. kruopščiai nuvalykite žvakidę taip, kad ant jų nebūtų purvo;
 3. mes suvyniojame kiekvieną žvakę juostele, bandant tai padaryti tuo pačiu lygiu;
 4. su smeigtukų ir adatų pagalba pridedame gėlių į vidurį.

Jūrų stilius

Paruoškite tokius elementus kaip:

 • baltos žvakės - 3 vnt;
 • mėlynos arba mėlynos satino juostelės;
 • balta nėriniai - 3 vnt;
 • bet koks dekoratyvinis jūrų elementas kaip pakabukas - miniatiūrinis inkaras, jūrinė žvaigždė, apvalkalas - 3 vnt.

Gamyba apima tokius veiksmus:

 1. mes apvyniojame kiekvieną baltą žvakidę trimis plonomis juostelėmis, kad būtų gaunamos vienodos juostelės - mėlynos, baltos, mėlynos, baltos ir pan .;
 2. į paruoštą pakabą įdėjome nėrinių ir mezgėme ant kiekvienos žvakės ant juostelės viršaus, palaidi ir palaidi, kad apdaila būtų mazgo centre.

Bendrosios rekomendacijos

Kūrybinis žmogus gali parodyti vaizduotę bet kuria kryptimi ir realizuoti drąsiausias idėjas, dekoruodamas vestuvių žvakes. Produktų gamyba, atlikite keletą rekomendacijų.

 • Galima naudoti dirbtines gėles vietoj gyvų gėlių, pavyzdžiui, norint jas gaminti iš polimero molio. Pirmiausia mes formuojame kamuolį, tada mes jį ištraukiame lašeliu, supjaustome antgalį į penkias lygias dalis su nagų žirklėmis ir kiekvieną lašelio dalį paverčiame žiedlapiu su dantų krapu.
 • Bendras žvakių dizainas turėtų būti suderintas su vestuvių tema ir būti derinamas su akinių, šampano butelių ir pan. Apdaila. Jei nėra atostogų temos, rekomenduojama papuošti vestuvių simbolius klasikiniuose pasteliniuose atspalviuose.
 • Žvakių gaminimas yra labai svarbus, kad būtų užtikrintas saugos momentas. Įsitikinkite, kad dekoras nėra per didelis ir arti dagties. Ne mažiau svarbu yra medžiagų kokybė, jums reikia naudoti tokius elementus, kurie nepradės išlydyti ar nukristi, kai temperatūra kils gaisro metu.

Kaip padaryti, kad vestuvių žvakės su savo rankomis būtų smaragdinės spalvos, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys