Vestuvės

Pasidarė nuotakos petnešos prie vestuvių - ką tai reiškia?

Pasidarė nuotakos petnešos prie vestuvių - ką tai reiškia?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Tradicijos
  2. Ritualo reikšmė
  3. Kaip atrodo aksesuaras?

Tradicija su keliaraiščiu, kuris yra išmestas kaip nuotakos puokštė, yra pasiskolinta iš Vakarų kultūros. Ši tradicija veda savo istoriją iš Prancūzijos, bet ypač sėkmingai apsigyveno Jungtinėse Valstijose. Nepaisant to, neįmanoma nepastebėti tokio pobūdžio pramogų populiarumo Europos šalyse.

Tradicijos

Pagal tradiciją nesusituokę jaunuoliai susirenka už jaunikio, kuris anksčiau buvo pašalinęs keliaraišį nuo savo nuotakos dešinės kojos. Jis gali tai padaryti su savo rankomis, tačiau kai kurie nori pridėti „pipirų“ ir ištraukti priedą su dantimis.

Beje, kelnės ant nuotakų kojų nėra tokio pat aukščio. Kairysis keliaraištis yra šiek tiek arčiau šlaunies. Po vestuvių jis gali būti šeimos paveldas ir linksmas suvenyras.

Pašalinimo procesas atliekamas rankomis, tačiau kai kurie nori tai daryti su dantimis. Būtų naudinga pasakyti, kad tai ne visada vyksta sklandžiai ir dažnai nuotaka turi padėti jai pasirinkti.

Kaip sakoma, skoniai neginčijami, bet ne kiekviena aplinka gali ją priimti su patvirtinimu. Jei festivalyje dalyvauja senesni giminaičiai, jauni žmonės negali išvengti nepatogumų ir nepatogumų.

Po to jaunuolis, be jokio žvilgsnio, išmeta keliaraišį virš galvos, o vieniši vyrai bando jį sugauti.

Ritualo reikšmė

Ypač įdomus šio ritualo bruožas yra jo šventa reikšmė. Manoma, kad vaikinas, kuris prikabindavo keliaraišį ar žmogų, netrukus ras savo meilę, ir, jei jis yra santykiuose, artėja prieš vestuvių neramumus.

Kitais atvejais toks pasisekimas gali būti laikomas sėkmingu moterims. Laimingas žmogus netgi gali susieti savo ranką su tokiu ornamentu ir taip eiti per visą festivalį, o po to grąžinti petnešą į nuotaką arba laikyti jį suvenyru.

Kaip atrodo aksesuaras?

Toks suvenyras, nors ir šiandien yra tik dekoratyvinis, anksčiau buvo gana praktinis. Kojinės buvo pritvirtintos prie petnešų, neleidžiančios jiems palikti savo vežėjo.

Žinoma, ypatingai vertinamas dabar rankiniu būdu pagamintas keliaraištis. Be to, jis gali būti papuoštas pagal jūsų skonį ir, pridedant šiek tiek vaizduotės, tapkite tikru šedevru.

Ne mažiau įdomu yra vyresnysis, kuris pralenkė iš vienos nuotakos į kitą, nes kai aksesuaras buvo sugautas, jis turėjo būti dedamas į vyro, kuris kažkada pasisekė sugauti ją, nuotaka.

Bet ne kiekviena mergaitė gali sutikti su kito žmogaus apatinio trikotažo pakartotiniu naudojimu, kuris, beje, yra keliaraištis, nepaisant ženklų. Todėl gana sunku rasti tokias galimybes, ir šios tradicijos palaipsniui mažėja istorijoje, nors ir pasilieka kai kurių moterų šonuose.

Nepamirškite, kad šių tradicijų vakarai yra labiau išlaisvinti, o tai reiškia, kad neturėtų tikėtis plačiai paplitusio šio papročio naudojimo posovietinėje erdvėje.

Žiūrėkite žemiau, kaip žaisti draugus vestuvių metu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys