Vestuvės

Kaip padaryti vestuvių meniu ir ką pasirengti vestuvių stalui?

Kaip padaryti vestuvių meniu ir ką pasirengti vestuvių stalui?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kiek patiekalų turėtų būti?
 2. Redakcijos taisyklės
 3. Pavyzdžio meniu
 4. Įdomūs receptai

Vestuvės yra vienas gražiausių kiekvieno žmogaus gyvenimo įvykių. Nuotakui ir jaunikiui labai svarbu, kad visi šventės etapai vyktų pagal planuojamą scenarijų. Siekiant išvengti incidentų, kiekvienas vestuvių ceremonijos etapas yra planuojamas iš anksto, išspręsti daug susijusių organizacinių klausimų.

Šiuolaikinės poros nori organizuoti garsias ir ryškias vestuvių šventes, kuriose banketų dalis atlieka labai svarbų vaidmenį. Tik šiuo atveju kyla daug klausimų. Būtina sukurti kompetentingą meniu, pasirinkti įdomius patiekalus, kurie bus ne tik skanūs, bet ir taps papildoma lentelių apdaila. Svarbu, kad pakviesti svečiai būtų patenkinti ir gerai maitinami. Todėl pora turėtų nuspręsti ne tik dėl gydomų rūšių, bet ir su jų kiekiu.

Kiek patiekalų turėtų būti?

Vestuvių planuotojai teigia, kad keičiamieji patiekalai turi būti patalpos meniu. Taigi šventės vykdytojai galės pasimėgauti visais svečiais, nes kiekvienas žmogus turi savo ypatingą skonio pasirinkimą. Pasirinktas meniu turi būti subalansuotas, bet tuo pačiu labai įvairus. Į privalomųjų prekių sąrašą turėtų būti įtraukti užkandžiai ir vaisiai.

Kai kurie mano, kad namuose galite laikyti vestuvių šventę. Gimtosios sienos leidžia progos herojų giminaičiams ir draugams jaustis kaip namie. Manoma, kad su vestuvių meniu klausimu nebus jokių problemų. Tačiau iš tiesų banketų dalis tampa sudėtingu įprastu darbu. Pirmiausia turite nuspręsti dėl pakviestų svečių skaičiaus. Dideliame bute ar name galite sudaryti vestuvių stalą ne daugiau kaip 30 žmonių. Tada pasirinkite šventinius patiekalus. Be skonio ir dieviško skonio, virti patiekalai turi turėti šventinę išvaizdą.

Jei atsižvelgsime į šiuos niuansus ir pristatysime maisto ruošimo procesą, paaiškėja, kad geriausia užsakyti banketą nedidelėje kavinėje arba išsinuomoti nedidelę salę restorane. Be to, pasirinktos institucijos administratorius padės būsimiems sutuoktiniams susitarti dėl meniu, pasiūlyti, kuriuos maisto produktus geriausiai užsisakyti ir paaiškinti. Svarbiausia, kad po atostogų šventės jums nereikės valyti stalo už svečių ir nuplauti patiekalų kalną.

Koordinuojant vestuvių meniu kiekvienas etapas apskaičiuojamas pagal mažiausius duomenis. Laipsniškas indų tiekimas ant stalų vyksta beveik kiekvieną minutę. Visam banketui pagal standartą yra apie penki patiekalų pakeitimai. Šis niuansas teigiamai veikia svečių nuotaiką. Su kiekvienu pašaru jie tampa įdomesni ir aktyvesni, todėl jie dalyvauja šventiniuose konkursuose. Dažnai ne visi pakviesti svečiai dalyvauja vestuvių čiuožimu. Po registro biuro ir trumpo pasivaikščiojimo, daugelis atostogų į restoraną ir tikisi, kad jauni sutuoktiniai pasirodys vietoje. Tokiu atveju taip pat reikia pateikti nedidelį stalo stalą. Lengvi užkandžiai ir vaisiai bus pakankamai.

Norėdami suprasti, kiek patiekalų norite įdėti į šventinį stalą, pirmiausia turite nustatyti pakviestų svečių skaičių. Jei vestuvių renginys vyksta restorane, administratoriai padės nustatyti patiekalų dydį. Pirmieji užkandžiai, tada salotos. Po to, kai jie atneš pirmąjį karštą patiekalą prie stalo, tada antrąjį.Vestuvių tortas baigia šventinį banketą. Pažymėtina, kad minimalus tortų svoris turėtų būti septyni kilogramai, bent jau 30 pakviestų svečių.

Jei planuojama, kad vestuvių stalas bus laikomas namuose, tada patiekalų skaičius gali būti ribojamas. Pavyzdžiui, kartu užkandžius ir salotų gabalus, karštame pasiūlyme vieną patiekalą - desertą - vestuvių tortą.

Redakcijos taisyklės

Padaryti kompetentingą vestuvių šventės meniu, reikia atkreipti dėmesį į kai kuriuos svarbius kriterijus.

 • Pirmiausia turite nuspręsti dėl tikslaus svečių skaičiaus, kuris dalyvaus banketinėje dalyje. Yra situacijų, kai dėl aplinkybių žmogus negali dalyvauti vestuvių šventėje, kai kiti, priešingai, gali atvykti tik į šventinę šventę.
 • Svarbu iš anksto aptarti su vestuvių renginio organizatoriumi planuojamos atostogų programos trukmę. Išsamios informacijos dėka administratorius galės organizuoti ir organizuoti patiekalų ruošimą, atsižvelgiant į laiko intervalą.
 • Jei norite iš anksto susitarti dėl restorano administracijos meniu.
 • Sudarykite sąrašą banketams reikalingų produktų, kad juos iš anksto pateiktumėte.
 • Atsižvelgdami į turimus duomenis, apytikriai apskaičiuokite vieno asmens vestuvių trikotažą.

Sutikdami su pagrindiniais kriterijais, turėtumėte kreiptis į išsamų banketų procedūrų sąrašą.

 • Pirmasis tarnauti turėtų būti gaivus. Šalti užkandžiai, skanėstai, sumuštiniai ir tik griežinėliai lengvai maitins svečius ir nukreips savo nuotaiką į šventinę programą.
 • Po kurio laiko patiekiami gausūs patiekalai - salotos. Jie turėtų būti skirtingi, pavyzdžiui, mėsos, vegetariškos, grybų ir jūros gėrybių.
 • Po atostogų viduryje ant stalų patiekiamas pirmasis karštas patiekalas. Didesniu mastu pirmenybė teikiama mėsos kulinariniams šedevrams, pavyzdžiui, keptajai kiaulei. Šios grožio daržovės yra kaip valgomosios dekoracijos.
 • Antrasis karštis turėtų būti mažiau patenkintas, nes pirmame karštyje svečių kūnas buvo pakankamai prisotintas.
 • Banketų meniu papildo vestuvių tortas.

Šiuolaikinės poros neturi galimybės pilnai įsitraukti į vestuves, todėl jie kreipiasi į specialias šventes. Profesionalūs organizatoriai paaiškins, kaip tinkamai padengti atostogų lentelę.

Pavyzdžio meniu

Šiuolaikinis jaunimas vis dažniau stengiasi surengti vestuvių renginius vasarą gamtoje, pavyzdžiui, šalyje, esančioje netoli namų. Nuotaka gali apsirengti elegantiškoje šviesioje suknelėje ir švęsti kartu su saule švenčių metu. Vasaros metu niekada negali supainioti būsimų sutuoktinių rengiant banketų meniu. Kad neprarastumėte veido, geriausia iš anksto susipažinti su galimomis galimybėmis.

Pavyzdys.

 • Užkandžiai. Šis gydymo etapas ateina beveik iš karto po jaunavedžių atvykimo. Ant stalo patiekiami dešros ir mėsos gabalai, įvairių veislių žuvys, daržovių pita iš lavasho, keletas rūšių duona ir įvairūs padažai.
 • Salotos Po to, kai svečiai turėjo nedidelį užkandį ir šiek tiek šoko, prasideda antrasis patiekalų ruošimo etapas. Vestuvių priėmimą papildo mėsos ir daržovių salotos. Šiltas kepenis su svogūnų gabaliukais suteiks gaivinančio poveikio ir bus būtinas kaip mėsos užkandis. Papuoškite šventinį stalą su daržovių užkandžiais ir lydekomis.
 • Karšti patiekalai. Vestuvėse įprasta ruošti tik geriausius pasaulio virtuvės patiekalus, tačiau galite sutelkti dėmesį į įvairių tautų virtuvę. Pavyzdžiui, pridėti prancūzų ar uzbekų į rusų virtuvę. Ypač šis niuansas susijęs su karštais patiekalais. Svečiai su dideliu malonumu paragaus anglų kepsnius arba kaukazo šašlyką. Jie apdorojami įdaryti antis, kepta krūtinėlė ir pilau.
 • Desertas Svarbu prisiminti, kad vestuvės sugadinimas gamtoje gali būti labai saldūs pyragaičiai.Viskas turėtų būti priemonė. Renginio pabaigoje išimamas vestuvių tortas, kurį sutvarko nuotaka ir jaunikis. Kol svečiai žiūri į šį procesą, lentelės nustatymai keičiasi. Nedideliuose pakrančių laivuose yra nedideli puodeliai. Patiekiami su vaisių salotomis ir bandelėmis. Kaip gėrimai šiltam sezonui, tinkamas limonadas ir mineralinis vanduo.

Daugelyje vestuvių yra mažų vaikų, nes tai yra atskiras vaikų stalas, kuriame visi minėti patiekalai patiekiami smulkiai supjaustyta forma. Žiemos vestuvių meniu, nepaisant kulinarinių šedevrų įvairovės, nėra toks platus kaip vasaros versijai, tačiau turi tam tikrų savybių.

 • Užkandžiai. Norėdami pradėti vestuvių šventę, tinka patiekalai su rūkyta mėsa, sumuštiniai su raudonais ir juodaisiais ikrais, mėsos ir sūrio gabalai.
 • Salotos Laukdami karštų patiekalų, svečiai turėtų maistą. Pakanka, kad ant stalų tarnautų daržovių salotos su rucola ir mozzarella, „graikų“, su alyvuogėmis ir pjaustytu marmuro sūriu su cikorijomis.
 • Karšta. Labiausiai laukiami svečių patiekalai turėtų būti patiekiami atostogų viduryje. Ypač populiarus žiemos vestuvėms yra skrudintos sebos su daržovių papildais ir krūtinėlėmis, įdarytomis grybais.
 • Desertas Tradiciškai vestuvių tortas patiekiamas saldumynams. Kaip gėrimo svečiai užpilkite arbatos ar kavos.

Paprasčiausias meniu turėtų būti riboto biudžeto atveju. Minimalus banketų kiekis, salotų pora ir keletas užkandžių. Karštoje vietoje galite pasirinkti paprastiausią patiekalą iš pažįstamų visų rusų virtuvės patiekalų. Desertas gali apriboti tik vestuvių tortą.

Įdomūs receptai

Banketų dalies laikymas gamtoje ar namuose leis būsimiems sutuoktiniams žymiai sutaupyti šeimos biudžetą. Meniu, gaminamu su savo rankomis, nepaisant spektaklio paprastumo, bus pučia namų šiluma ir komfortas. Kad pasiektumėte pakviestus svečius, turėtumėte rasti specialius receptus, kepimo laiką, kuris užima mažiausiai laiko. Pavyzdžiui, armėnų ritinys.

Norėdami parengti šį šedevrą, jums reikės:

 • Armėnų lavash - 4 didelio dydžio lapai;
 • perdirbtas sūris - 300 g;
 • krapai;
 • lašišų arba upėtakių filė - 400 g

Kepimo procesui nereikia daug jėgų.

 • Ant stalo padėkite pita lapą. Į viršų su plonu lydyto sūrio sluoksniu.
 • Po to sūrio paviršius pabarstomas smulkiai pjaustytomis krapais.
 • Tada išdėstyta plona griežinėliais išpjauta žuvis.

Paruošus pagrindinę dalį, ritinėliai turi būti suvynioti į šiaudą, tačiau tokiu būdu, kad turinys nejudėtų ir nebūtų pernelyg įtemptas. Paruoštas užkandis pateikiamas šaldytuve. Prieš patiekiant, ritinėlis supjaustomas į mažus gabalus ir išdėstomas ant plokštės. Vyšnios pomidorai ir pusiau supjaustyti žalieji svogūnai gali būti dekoruoti. Kaip pagrindinį patiekalą galite laikyti vištienos kepenis su šonine.

Norėdami paruošti, jums reikės:

 • vištienos kepenys - 1 kg;
 • bekonas - 15-20 sluoksnių;
 • imbieras - 200 g;
 • sojos padažas - 2 šaukštai. l.;
 • skonis ir pipirai pagal skonį;
 • raudonasis vynas - 3 šaukštai. l

Pradėkite virti.

 • Pirmiausia reikia paruošti vištienos kepenis. Jis turi būti nuplaunamas tekančiu vandeniu, druska ir pipirais.
 • Kitas, įdomiausias žingsnis virimo. Kiekvienoje vištienos kepenėlės gabalas supakuotas į kiekvieną šoninės plokštelę ir pritvirtintas mediniu stiebeliu arba dantų krapštuku.
 • Gaunami vokai turi būti išdėstyti ant kepimo skardos, viršuje užpilkite specialų padažą. Norėdami tai padaryti, turite kruopščiai sumaišyti sojos padažą, imbierą ir vyną.
 • Stalpa siunčiama į orkaitę pusvalandį. Patiekiama karšta. Kaip apdaila gali būti šviežių daržovių.

Paprastas vaisių krepšelis ant vestuvių stalo yra šiek tiek pavargęs, bet jūs negalite be šių produktų. Todėl svečiai gali pasiūlyti desertinių vaisių salotų.

Kepimui jums reikės:

 • obuoliai - 10 vnt .;
 • Kiwi - 5 vnt .;
 • kriaušės - 5 vnt .;
 • bananai - 5 vnt .;
 • graikiniai riešutai - 200 g;
 • oranžinė - 1 vnt .;
 • Jogurtas - 0,5 L;
 • cukraus milteliai - pagal skonį.

Būtina atidžiai apsvarstyti vaisių salotų gamybos etapus.

 • Derliaus vaisiai turi būti supjaustyti į mažus kubelius, sumaišomi ir supilti į mažas plokšteles.
 • Cukraus milteliai ir jogurtas turi būti užpilti, o gauta masė supilama į sudedamąsias dalis.
 • Kiekviena svečių plokštelė yra papuošta graikiniais riešutais. Virti salotos turi būti dedamos į vėsią vietą, po kurios svečiams patiekiami desertai.

Kulinariniame pasaulyje galite rasti daug vestuvių stalo dekoravimo receptų, o ne tik gražūs, bet ir labai skanūs.

Kaip sukurti vestuvių meniu, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys