Vestuvės

Kaip organizuoti nuotakos rytą?

Kaip organizuoti nuotakos rytą?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Svarbūs dalykai
  2. Patarimai

Ryte prieš vestuves buvo tradicija parengti nuotaką artėjančiai šventei. Straipsnyje apžvelgsime kai kuriuos vestuvių dienos pradžios niuansus, sužinosime atostogų organizatoriaus patarimus.

Svarbūs dalykai

Nuotakos rytą dažnai prasideda jaudulys. Mergaitė turi suvilioti save, iš anksto sureguliuoti teigiamas emocijas. Malonios muzikos padės pakelti jūsų dvasias. Floristika visada sukuria šventinę atmosferą. Svarbus veiksnys yra užtikrinti, kad nuotaka būtų patogi. Jie rekomenduoja į stalą įdėti žvakių, vaisių, saldainių, pyragaičių, kad sukurtų romantišką atmosferą.

Suknelė ir visos vestuvių savybės turi būti paruoštos prieš vakarąNorėdami išvengti painiavos, ieškokite priedų netinkamiausiu metu.

Suknelė, batai, šydas, papuošalai ir keliaraištis iš nuotakos, buteliukas kvepalų, vestuviniai žiedai turėtų būti palikti geroje vietoje.

Rytinio plano pavyzdys

Rytas turėtų būti apsvarstytas iki mažiausios detalės. Kambaryje visada yra įvairių švenčių, veidrodis, patogi sofa. Iš anksto suplanuokite pagrindinius veiksmus. Tai gali atrodyti taip:

  • 6.00 - padidėjimas, vandens procedūros;
  • 7.00 - paskutinė santuokai reikalinga „pataisa“;
  • 8.00 - pusryčiai;
  • 8.30 - makiažo menininko atvykimas;
  • 10.00 val. - kirpėjo atvykimas;
  • 11.00 - fotografo ir videografo išvaizda ir įtraukimas į darbą;
  • 12.00 - susitikimas su jaunikiu;
  • 12.30 - pėsčiomis.

Padidėjimas turėtų būti ne vėliau kaip 6 val. Po vandens procedūrų, prieš pusryčius, mergina turi dar kartą pažvelgti į savo vestuvių spintą, aksesuarus ir papuošalus. Jai turėtų padėti jos artimiausi draugai.

Be to, turite baigti atlikti tam tikrus ritualus. Pavyzdžiui, nuotaka prieš dieną siunčia nuotakos draugui laišką, kuris kartu su iš anksto parengta dovana perduodamas per jo draugus.

Rašytinis pripažinimas prieš vestuves yra nauja tradicija.

Nuotakos mokesčiai

Svarbiausias neįprasto rytinio etapo etapas bus nuotaka namuose. Vasarą daugelis žmonių nori juos organizuoti. Pastaraisiais metais madinga surengti šventinį renginį Dachoje, šalies dvaro rūmuose.

Vestuvių įvaizdis padės sukurti stilistus, makiažo menininkus, kirpėjus ir artimiausius žmones. Santuokos ir merginos turi būti įtrauktos į nuotakos apsirengimo procedūrą.

Nuotraukų sesija

Kitas žingsnis bus fotografavimas. Dažniausiai ryto fotosesija vyksta nuotakos bute. Kai kurie nori užsisakyti kambarį prabangiame viešbutyje, ypač šiai progai. Kiti nori surengti fotosesiją specializuotoje studijoje. Būtina iš anksto pasirūpinti tinkamu interjeru. Nereikalingi daiktai gali sugadinti visą foto chroniką.

Nuotakos mieliau yra fotografuojamos budoiro suknelėje. Jie jaučiasi kaip tikros princesės, nes apranga yra siuvama iš šviesaus oro audinio, apvilkta subtiliu nėriniu, išsiuvinėta gražiais akmenimis.

Jei nėra budoiro suknelės, turėtumėte dėvėti peignoir, pasiimti puokštę, nukreipti apgalvotą žvilgsnį pro langą, arba sėdėti ant lovos su džiaugsmingu veido išraišku, užmušant balioną.

Mama padeda pastatyti vestuvių suknelę, užrašyti korsetą. Šis momentas paprastai yra fiksuotas fotoaparate. Pakabos suspaudimo procesas, kai kurie linkę užfiksuoti atmintį, o kiti mano, kad tai labai asmeniškas momentas ir atsisako šaudyti.

Pirmiausia nufotografuokite su mama, tada atskirai su tėvu.Labiausiai artimo ir artimiausio žmogaus rankose esantis nuotakos rėmas atrodo labai liesti.

Vestuvių dieną, nuotaka nori būti arti savo draugų. Keletas juokingų nuotraukų su jais turi būti padaryta be žlugimo. Merginos mėgsta fotografuoti ypatingą dieną su savo mėgstamais gyvūnais.

Nuotakos puokštė iki mokesčių užpildymo jau turėtų būti pristatyta.

Apibendrinant, nuotaka visiems dėkoja už jų pagalbą organizuojant prieš vestuvių rytą. Tai tapo madinga įrašyti interviu, pasidalinti su kitais savo įspūdžiais ir emocijomis. Vėliau sutuoktiniai ir jų palikuonys susidomės istorine chronika.

Nuotakos priėjimas į nuotaką gali netyčia sutemti netikėtus artėjančio išpirkimo momentus. Ji turi būti apsvarstyta mažiausiai detalių. Patartina parašyti scenarijų iš anksto. Būtina laikytis laiko, kad nebūtų vėluojama registratoriuje.

Būtina organizuoti išpirką, kad nebūtų sugadintas svečių, artimųjų ir pagrindinių progos herojų nuotaika: nuotaka ir jaunikis.

Susitikę su dalyviais, vyks nedidelis savitarnos stalas.

Šią svarbią dieną daugelis porų nori aplankyti mėgstamus miesto lankytinus objektus, gražiausias romantiškas vietas, žiūrėjimo platformas, šventyklą, sodą, giraitę, parkus.

Jei laikas leidžia, šis renginys įtrauktas į ryto programą. Tačiau paprastai nėra pakankamai laiko ir viskas daroma po registracijos prieš atostogų šventę.

Patarimai

Ekspertai pataria visagistui ir kirpėjui pakviesti namus. Butas turi visus reikmenis ir priedus, kad būtų sukurtas norimas vaizdas. Profesionalų darbas truks apie 2-3 valandas. Geriausia kiekvienam iš jų skirti skirtingą laiką, kad būtų išvengta jų darbo sutapimų.

Fotografui ir videografui patariama vieną valandą iki darbo pabaigos pakviesti stilistus, o galutinis darbas turėtų būti užfiksuotas rėmeliuose.

Pinigai už paslaugas yra pageidautini iš anksto išplėsti ant vokų, kurie turėtų parašyti, kam jie skirti.

Laikas skaičiuojamas su pusvalandžio marža, jei kažkas vėluoja nuo profesionalų arba kitas nenumatytas procedūros atidėjimas.

Kaip vyksta nuotakos rytas, žiūrėkite kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys