Skyrybos

Kaip pasakyti vyrui ar žmonai apie santuokos nutraukimą?

Kaip pasakyti vyrui ar žmonai apie santuokos nutraukimą?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Atsitraukimo priežastys
 2. Kaip pasakyti žmogui?
 3. Kaip pasakyti moteriai?
 4. Psichologijos patarimai

Skyrybos yra abiejų sutuoktinių gyvenimo tragedija. Kai kurie jų patiria didelę patirtį. Bet tai jau atsitinka po suskirstymo. Skausmingesnė situacija kyla, kai vienas iš santuokos partnerių bando informuoti antrąją pusę apie artėjantį atskyrimą amžinai. Kaip įveikti šiuos sunkumus, kai esate ant nervų suskirstymo ribos?

Atsitraukimo priežastys

Daugelis stebisi, kodėl žmonės negyvena kartu, nes kai jų šeima buvo sukurta, jie buvo laimingi. Kas atsitiko dabar ir kas tiksliai paskatino juos padaryti mirtiną sprendimą? Yra atsakymų į šiuos klausimus. Jie gali būti skirtingi. Daug šioje situacijoje priklauso nuo pačių partnerių ir jų simbolių.

Pateikiame pavyzdžių.

 • Pora nusprendė nutraukti santuoką dėl neįvykdytų vilčių ir lūkesčių. Pavyzdžiui, moteris susituokė su perspektyviu jaunuoliu. Ji tikėjosi, kad jos vyras taps verslininku, uždirbs šlovę ir didelius pinigus. Tačiau jos viltys nebuvo pagrįstos. Mano vyro vyras daugėja, ir jis niekada nebuvo aukščiausio lygio vadybininkas. Dabar ji nuolat kaltina savo vyrą dėl jos gyvenimo. Šis elgesys sukelia vyrui neapykantą visuomet kankinančiam sutuoktiniui. Rezultatas yra santuokos nutraukimas.
 • Kitais atvejais vyras negalėjo gauti iš savo žmonos to, ko jis tikėjosi anksčiau. Kai prasidėjo bendras gyvenimas, paaiškėjo, kad moteris visiškai nesugebėjo užsiimti verslu. Jos neatsargumas erzina savo vyrą ir išreiškia nepasitenkinimą. Išsklaidyti dalykai ir pilnavertių pietų bei vakarienių stoka tik sustiprina blogą nuotaiką. Neigiamas auga kaip sniego gniūžtė ir sukelia santykių plyšimą.
 • Vieno iš santuokos partnerių alkoholizmas taip pat prisideda prie santuokos nutraukimo. Niekas netoleruos asmeniui, kuris geria pinigus ir elgiasi netinkamai. Vaikai ir žmona kenčia ir gėda dėl gėrimo giminės. Tęsiasi sutuoktinio (-ų) kantrybė, o santuoka skyla.
 • Tyranis vyras yra dar viena priežastis, dėl kurios moteris turi pateikti santuokos nutraukimo bylą. Vaikai kenčia nuo nuolatinių kaltinimų ir patyčių. Žmona ilgai toleruos šią padėtį, bet tik tada, jei ji niekur neturės. Bet ji galiausiai ras išeitį iš situacijos ir paliks savo despoto vyrą.
 • Situacija gali išsivystyti neigiamu scenarijumi, jei žmona yra karjerininkė, ir viskas daroma namuose pagal jos nurodymus. Vyras ir vaikai gyvena tarsi pagal egoistinės žmonos parašytą scenarijų. Ji nepriima jokių sutuoktinio patarimų. Tai, kas vyksta be jos žinių, tampa rami. Dėl šios priežasties, jei moteris nepašalina situacijos, viskas gali baigtis ašaromis - šeimos ryšiai bus sulaužyti.
 • Įvairūs interesai yra dar vienas su santuokos nutraukimu susijęs veiksnys. Vienas sutuoktinis yra dvasinė asmenybė, turinti daug intelektinių interesų. Kitas yra visiškai suinteresuotas nieko ir slypi ant sofos prie televizoriaus visą laiką ir prisiekia. Kokią ateitį laukia visiškai skirtingi žmonės santuokoje? Nėra, ir santuokos nutraukimas yra neišvengiamas.

  Nenuostabu, kad jie sako, kad gyvasis gyvenimas nėra laukas. Kiek daugiau susitiksite įvairiomis kliūtimis ir sunkumais. Ne visi gali juos įveikti. Todėl nuo santuokos nutraukimo nuo mylimos antrosios pusės niekas nėra apdraustas. Ir jei tokia tragedija atsitiks, tuomet neturėtumėte sulenkti rankų ir eiti su srautu. Turi būti galimybė išeiti iš orumo.

  Kaip pasakyti žmogui?

  Skyrybos yra įtempta situacija, kuri gali sukelti nenuspėjamas emocijas. Jei pranešate apie santykio su asmeniu, nepasirengusiu šiam įvykiui, pertrauką, tada jo pirmoji reakcija bus neigiama.

  Instinktyviai jis norės jums bet kokiu būdu pakenkti ir būti neįkainojamu jausmu. Gali būti, kad atsakomųjų veiksmų metu jis atsakys kategoriškai. Na, tai vis tiek kainuos taip. Kitu atveju nusikaltęs vyras pastatė sceną su užpuolimu ir gėda visam rajonui.

  Pagalvokite apie kiekvieną žingsnį prieš pasakydami savo sutuoktiniui apie santuokos nutraukimą. Čia turime elgtis atsargiai ir atsižvelgti į individualų pobūdį.

  Pavyzdžiui, vyras yra namų despotas. Jo žmona ir vaikai kenčia nuo savo antikos ir neigiamų reakcijų į viską, kas vyksta. Asignavimai tokioje šeimoje yra norma. Diena po dienos sutuoktinis yra smurtas, tiek moralinis, tiek fizinis. Agresyvus elgesys neturi pabaigos. Ką daryti šiuo atveju? Žinoma, prieš pasakydami apie netinkamą asmenį apie artėjančią pertrauką, turite būti gerai pasiruošę. Būtina atsižvelgti į įvairias galimybes nuo materialinės dalies iki moralinės etikos. Galų gale, santuokos nutraukimo naujienos gali paskatinti stipresnės lyties atstovo visiškai nenuspėjamą reakciją. Jis gali padaryti nepataisomą veiksmą ir pasinaudoti smurtu.

  Pirmiausia turite rasti tinkamą būstą ir palikti namus, kartu su vaikais (jei yra). Tada raštu informuokite savo buvusį vyrą apie santuokos nutraukimą. Nesvarbu, kaip tai darote - per kurjerį arba per socialinį tinklą, svarbiausia yra tai, kad ji apsaugo jus ir jūsų artimuosius nuo represijų.

  Beje, galite tiesiog paskambinti ir pasakyti blogas naujienas. Taigi jūs būsite saugūs. Be to, išmokę buvusio sutuoktinio reakciją, galėsite įvertinti savo tolesnius veiksmus.

  Tačiau šiame etape neturėtumėte atsipalaiduoti. Nusikaltęs vyras gali siekti susitikti ar pradėti vykdyti keršto planus. Taip, tokie asmenys gali nieko išvengti, kad išvengtų santuokos nutraukimo. Nepakankamas asmuo savo veiksmuose yra nenuspėjamas. Todėl, siekiant išvengti pavojaus, šiuos veiksmus reikia numatyti.

  Jums gali tekti palikti tam tikrą laiką iš tos vietos, kur jūs nuolat gyvenate kitame mieste, ir likti ten, kol viskas „nusileis“. Padarykite viską, kas yra jūsų galioje, kad išlaikytumėte savo sveikatą ir gyvenimą.

  Ir kaip pasakyti savo vyrui apie santuokos nutraukimą, jei jis yra geras žmogus? Sąžinė kankina moterį, ir ji patenka į depresiją, nes supranta, kas vyksta.

  Norėdami sumažinti įtemptos situacijos poveikį ir nesukelti stipraus nusikaltimo kartą artimam asmeniui, pabandykite veikti subtiliai. Pokalbiui pasirinkite laiką, kad niekas netrukdytų ir tiesiogiai pasakytų, kad jūsų jausmai buvo išnaudoti. Paaiškinkite, kad jūs padarėte viską, kas įmanoma, kad išgelbėtumėte savo šeimą, bet jūs negalite įsakyti savo širdies.

  Jūs nebegalite apgauti sau ir savo buvusiam meilužiui. Pasibaigus pokalbiui, būtinai padėkokite žmogui, kuris kartu su jumis gyveno santuokoje, už puikius santykius, už savo jautrumą. Žinoma, tai neturės ypatingo vaidmens, tačiau ji sušvelnins padėtį. Po to palikite namą, kad neatsisakytumėte santykių atkūrimo vilties.

  Jūsų vyras yra labai įspūdingas žmogus. Jūs puikiai suprantate, kad sutuoktinis jus labai myli ir neatstovauja gyvenimui už santuokos. Jei bijo, kad dėl savo kitos pusės padarytumėte mirtiną pasipiktinimą, turite užtikrinti, kad asmuo nedarytų greito sprendimo dėl savižudybės.

  Esant tokiai situacijai, turite elgtis labai atsargiai. Pirmasis užuominas apie išsiskyrimą, tada pažvelgti į jos vyro reakciją. Jei matote, kad tai bus audringa, ir jūsų sutuoktinis prieš tokius įvykius, palikite savo veiksmus „vėliau“.

  Čia svarbu, kad laikas priprasti prie minties, kad nenužudysite. Nors nesate galutinio sprendimo, elgtis su savo vyru gana šaltai, bet nebūkite grubus ir nedarykite skandalų. Tiesiog užsimerkite, kad jūsų santykiai jau seniai išnaudoti. Neleisti intymumo.

  Anksčiau ar vėliau jūsų kita pusė sutiks su tuo, kad tarp jūsų nebėra ryšio, kuris buvo anksčiau. Kai dar kartą užsimenate apie santykių pabaigą, galbūt tavo vyras nebus protingas.

  Svarbus vaidmuo sprendžiant santuokos nutraukimą yra klausimas, kam bus vaikai. Paprastai jie gyvena su motina. Bet puolęs sutuoktinis galės jus manipuliuoti, jei jis pradės šantažuoti jus, atimdamas savo vaikus.

  Tokiomis aplinkybėmis reikia elgtis atsargiai. Stenkitės ne erzinti ir erzinti vyrą, o ne prieštarauti. Priešingai, reikia sutikti, kad vaikai gali likti su tėvu.

  Tačiau žmogui reikėtų priminti, kad jaunosios kartos kėlimas nėra lengvas. Kiekvieną minutę reikia atkreipti dėmesį į kūdikius ir paauglius, o jei tėvas dirba visą laiką, jis negalės suteikti vaikams reikiamo išsilavinimo.

  Jūs taip pat turite pridėti, kad jūsų sutuoktinis tikrai ras gyvenimo partnerį. Neatmetama galimybė, kad nauja meilė negali sutikti su vaikų buvimu ir reikės suteikti savo gimtojai motinai.

  Be to, būtinai paaiškinkite savo sutuoktiniui, kad po skyrybų jis jokiu būdu nepraras ryšių su savo gimtuoju vaiku. Turime nuoširdžiai patikinti žmogų, kad bendravimas su vaikinais ir toliau tęsis, nepaisant to, kad jie gyvena atskirai. Paprastai vyrai, po tam tikros minties, sutinka su tokiais argumentais.

  Kaip pasakyti moteriai?

  Jei ketinate gauti išsiskyrimą, tada papasakoti savo žmonai apie pertrauką nebus lengva. To priežastys gali būti labai įvairios. Viskas priklauso nuo moters, su kuria jūs tam tikrą laiką gyvenote santuokoje, temperamento ir charakterio.

  Paprastai pats vyras nusprendžia dėl santuokos nutraukimo, jei jis susitinka su kita moterimi. Kitais atvejais ketinimas dalytis viena su kita palaipsniui ateina abiem sutuoktiniams. Tačiau dažnai nemalonus pokalbis yra „uždelstas“ neribotą laiką. Problemos auga, o tada žmogus prisiima visą atsakomybę už save ir praneša apie santuokos nutraukimą.

  Kad žmona nepatektų į depresiją, pabandykite su juo pasikalbėti teisingai. Iš to jums bus lengviau.

  Ir kaip tai padaryti, padės šie patarimai.

  Jūsų žmona yra despotiška. Viskas namuose yra jos kontrolėje, įskaitant visus jūsų veiksmus. Galiausiai, jūs pavargote nuo „henpecked“ statuso ir nusprendėte gauti santuoką. Kaip pasakyti savo sutuoktiniui apie tai? Elgtis atsargiai. Paprastai šios moterys nesuteikia išdavystės, o santykių nutraukimas tam tikru būdu yra išdavystė. Moterų reakcija bus nenuspėjama, jei pranešsite apie santuokos nutraukimo naujienas staiga. Pasiruoškite šiam įvykiui. Pirma, suraskite kelią.

  Jei neturite tėvų ar papildomos gyvenamosios vietos, pašalinkite laikiną būstą. Patikėkite, tai jums bus geriau. Tada raštu informuokite savo sutuoktinį apie santuokos nutraukimą. Tai galite padaryti telefonu ir per socialinį tinklą.

  Kai paaiškinate save savo buvusiai žmonai, pabandykite nekreipti dėmesio į jos provokacijas pokalbio metu ir išrinkti žodžius pačiu išsamiausiu būdu. Pokalbio pabaigoje (laiškas) dėkokite sutuoktiniui už metus.

  Priežastys, kodėl „atidėtas“ laikas su sprendimu nutraukti santuoką - daug. Vienas iš jų yra kai sutuoktiniai labai mielai gyveno santuokoje. Šioje situacijoje žmogus kankino sąžinę. Tokiu atveju nereikia atidėti pasiūlymo nutraukti santuoką. Priešingu atveju galite patekti į nemalonų istoriją, moraliai kankindami save ir savo buvusią žmoną.

  Pasirinkite tinkamą laiką ir pasakykite sutuoktiniui, kad pateikiate santuoką. Tokiu atveju neturėtumėte žaisti ir sugalvoti skirtingų istorijų. Kalbėkite tiesiog ir sąžiningai.

  Po atviro dialogo pažadėkite savo buvusiam sutuoktiniui, kad jūs visais įmanomais būdais padedate jai, taip pat nepamirškite savo bendrų vaikų. Būtina paaiškinti, kad jūs ir tavo žmona visada būsite mylimi, nes žmonės gyvena didelę savo gyvenimo dalį santuokoje. Pasakykite jai, kad jūsų santykiai bus tiesiog pereiti į kitą lygį. Jis nuramins nusikaltusią moterį.

  Jūs bijote, kad jūsų sutuoktinis bus „moraliai nužudytas“ dėl naujienų, kad nusprendėte ją nutraukti. Sunkesniais atvejais jis gali pasiekti savižudybę. Dėl šių aplinkybių dalykai labai sudėtingi, tačiau dėl to neturėtumėte pakeisti savo sprendimo ir toliau apsimesti, kad turite tvirtą socialinį vienetą. Iš to jūs tik pablogėsite. Anksčiau ar vėliau jūsų nepasitikėjimas sukels sunkias pasekmes.

  Veikia kompetentingai ir atidžiai. Norėdami pradėti, tiesiog pasikalbėkite su savo žmona ir komiškai nurodykite santuokos nutraukimą. Jei matote savitą reakciją: ašaros, šlykštumas, tada sustabdykite savo veiksmus.

  Po kurio laiko, kai sutuoktinis ramina, toliau tenkinkite savo ketinimus. Palaipsniui, bet tikrai, padarykite savo santykius šaltus. Atsisakyti sekso ir elgtis savarankiškai. Laikui bėgant pati moteris bus nuobodu su tokiais santykiais, o galbūt ji pati paprašys jūsų skyrybų.

  Bet kuriuo atveju, kai pradėsite kalbėti su savo žmona apie paskutinę jūsų santykių pertrauką, pabandykite patikinti ją, kad ji nebus palikta vieni. Jūs visada palaikysite ryšį ir uždarykite. Tokios garantijos įtikins buvusią žmoną ir ji nesukels kliūčių.

  Psichologijos patarimai

  Skyrybų metu reikia prisiminti, kad psichologija tikrai padės tinkamai veikti, tačiau nepamirškite, kad šis klausimas turi reikšmingų aspektų. Tai jie gali pakenkti jūsų ramybei ir sukelti depresiją. Taigi elgkitės savo keliu, bet pasikliaukite kai kuriais patarimais.

  • Kad nebūtų nutrauktos santuokos nutraukimo metu, pabandykite iš anksto parengti visus būtinus dokumentus.
  • Pagalvokite apie tai, kas bus jūsų bendri vaikai. Paprastai jie gyvena su motina.
  • Jei žmogus nusprendžia palikti vaikus po santuokos nutraukimo, jis turėtų žinoti visus sunkumus, kurie laukia jam po tokio sprendimo priėmimo. Nė viena mama neišleis vaiko, todėl pasiruoškite su buvusia žmona.

  Galbūt jūsų sprendimas yra geriau keisti, nes vaiko auginimas nėra lengva užduotis. Tačiau atvejai yra skirtingi, galbūt jūsų ketinimas buvo apgalvotas.

  • Jei padarėte galutinį sprendimą ir tiesiog norite informuoti savo žmoną (vyrą) apie tai, pasirinkite tinkamą laiką ir vietą. Saugokitės, kad jūsų vaikai nebūtų aplink.
  • Nedelskite pokalbio. Iš to visi pablogės.
  • Jei pradėjote paaiškinti problemos esmę, tada aiškiai ir aiškiai kalbėkite, kad jūsų sutuoktinis (-ai) neabejotų.
  • Jūs matote, kad sutuoktinis per emociškai reaguoja į naujienas apie santuokos nutraukimą, bando ją nuraminti ir „nenutraukti“. Priešingu atveju, jūs pasinerti į visišką negatyvumą, o nuo pykčio ir priespaudos jūsų sprendimai bus iškraipyti.
  • Svarbus klausimas yra jūsų bendrai įsigytas turtas. Stenkitės ne būti godūs ir dalinkitės pagal savo sąžinę ir teisingumą. Nepamirškite atsižvelgti į savo vaikų interesus.

  Atminkite, kad tiek vyrams, tiek moterims sunku priimti sprendimą dėl santuokos nutraukimo. Lytis ir amžius šiuo klausimu nesvarbu. Tai skauda psichiką.

  Pabandykite sumažinti neigiamą problemos pusę. Būkite tolerantiški vienas kitam ir prisiminti savo vaikų interesus.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys