Skyrybos

Kaip išgyventi savo žmonos skyrybas?

Kaip išgyventi savo žmonos skyrybas?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip žmonės elgiasi?
 2. Kaip išgyventi išsiskyrimą?
 3. Kaip perduoti išdavystę?
 4. Ką daryti?
 5. Kaip gyventi?
 6. Psichologo patarimai

Dėl tam tikrų priežasčių manoma, kad jausmai ir kančios po skyrybų yra daug moterų, kad tikras žmogus neleidžia save verkti ir gedėti. Šis stereotipas yra taip tvirtai įtvirtintas žmonių protuose, kad vyrai, pasibaigus santuokai, praranda spekuliaciją - kaip jie turėtų veikti, kaip išgyventi šį sunkų laikotarpį ir tuo pačiu metu likti tikru žmogumi. Vyrai kenčia ir patiria ne mažiau kaip moterų, o kartais ir daugiau. Tačiau jų asmeninė drama vystosi pagal kitus įstatymus.

Kaip žmonės elgiasi?

Vyrų elgesys po santykių suskirstymo gali būti skirtingas. Viskas priklauso nuo to, kiek laiko žmonės praleido kartu, kokiomis aplinkybėmis ir dėl kurių iniciatyvos jie sugedo. Skyrybos statistika rodo, kad moterys dažniausiai (daugiau nei 60% atvejų) inicijuoja skyrybų. Tačiau reikia suprasti, kad atsižvelgiama tik į oficialių kreipimųsi į valstybės institucijas ir teismus statistiką, tačiau iš tikrųjų moteris gali kreiptis dėl santuokos nutraukimo, o atskyrimą inicijavo vyrai.

Vyrai, kurie nori nutraukti save, po santuokos nutraukimo jaučiasi šiek tiek palengvinimo.

Taigi paaiškėja, kad visuomenėje vyrų santuoka dažnai suvokiama kaip suvaržymas. Kai santuoka nustoja egzistuoti, tokiems vyrams atrodo, kad dabar viskas yra prieinama - žvejyba ir alus bet kuriuo metu ir tol, kol moteris nori - niekas neturi pranešti niekam. Tačiau laikas praeina, laisvalaikio džiaugsmas palaipsniui yra sunaikintas sumišimu, nes bakalauro realybė nėra tokia rožinė, kaip buvo matoma. Daugelis vyrų nusivylė savo sprendimu dalyvauti su žmona.

Daugiau nerimauja tai, kad žmonos atsisakė vyrų. Iš tiesų, šiuo atveju žlugsta ne tik įprastas gyvenimo būdas, gyvenimas, pareigos, bet ir žmogaus savigarba. Stipresnės lyties atstovai yra taip išdėstyti, kad psichologiškai labai svarbu, kad jie būtų nugalėtojai, pirmieji. Ir jo žmonos išvykimas į kitą žmogų, net jei pats vyras ilgai galvojo apie santuokos nutraukimą, tampa labai skausminga situacija, nes sužeista savigarba vyrams paprastai skauda ilgą laiką ir griežtai.

Psichologai neseniai vis labiau atkreipia dėmesį į vyrų elgesio po išsiskyrimo tyrimą.

Šimtmečiai visuomenėje egzistuojantys stereotipai pradeda žlugti, ir vis dažniau vyrai pripažįsta, kad skyrybos nesuteikia jiems laisvės ir laimės. Britų ekspertai atliko plataus masto sociologinį tyrimą, kuris parodė, kad iki 24% stipresnės lyties po skyrybų pripažįsta, kad jie jaučiasi laisvi, o jie yra tušti. Maždaug pusė išsiskyrusių vyrų pripažino, kad jie jau ilgą laiką buvo depresija ir netgi prislėgti.

Vyrams santuokos nutraukimas gali kainuoti daug nervų ir sveikatos. Kadangi berniukai auga aiškiu požiūriu, kad „vyrai nešaukia ir nepraneša“, praktiškai nuo vaikystės, visi stipresnės lyties atstovai yra įpratę atidžiai slopinti savo emocijas ir jausmus. Tai daug prisideda prie visuomenės. Jei moteris išsiskyrė, kolegos ir giminaičiai užjaučia ją, o jei žmogus gauna santuoką, draugai ir kolegos pradeda pasveikinti. Jei stipresnės lyties atstovas tuo pačiu metu sąžiningai pripažįsta, kad jam sunku, sunku ir blogai, jis rizikuoja būti silpnai silpnas.Nesirūpindamas to dėl natūralių priežasčių, žmogus pradeda išbandyti abejingumo, suvaržymo kaukę, nors jis turi visą aistrų ir emocijų puodą.

Nerandant kelio, pyktis, pasipiktinimas, dirginimas pradeda sunaikinti žmogaus psichiką ir fizinę sveikatą, pasireiškiančią psichosomatiniu lygiu įvairių ligų.

Bandymai išmesti sukauptus vyrus įsipareigoja, bet jie tai daro ne visuomet tinkamais metodais: triukšmingais bangais, alkoholiu, maišymu per naujus partnerius ir pan. Vyrai pervertina savo gyvenimą, bandydami surasti naują prasmę, bet ne visada pasirodo. Tinkamas jūsų asmeninės sielvartos gyvenimas yra raktas į sėkmingą išeitį iš psichologinės aklavietės, tačiau būtent dėl ​​to žmonės turi problemų.

Žmogaus elgesys po skyrybų daugiausia priklauso nuo atskyrimo aplinkybių: lengviau dalyvauti, jei viskas atsitiktų pagarbiai, ramiai. Jei žmogus yra pažemintas, jį užpuolė jo partnerio išdavystė, įžeidė ją, išklausė daugybę paniekų, norint atkurti normalų pasaulį, užtruks daugiau laiko.

  Taip pat vyrų elgesys priklauso nuo jų psicho.

  • Medžiotojai - stipresnės lyties atstovai, įpratę visada pasiekti tai, ko jiems reikia. Jie yra gana žavingi, tikslingi, pasitikintys savimi. Jie netgi paverčia santuoką į konkursą dėl teisės turėti paskutinį žodį. Tokie vyrai vieni nuo slaptų kenčia kaip įmanoma greičiau rasti naują aistrą ir įsitikinti, kad pirmasis jį mato, be kurio pergalė bus neišsami.
  • Stebėtojas - šiam psicho tipui būdinga pusiausvyra, ramybė, švelnumas, malonumas. Skyrybos suvokia kaip dramą - sunku ir ilgai kaltinti save už tai, kas atsitiko, ji patenka į stuporą, ji gali padaryti kažką kvaila - mesti, nuspręsti eiti į kitą miestą. Jau ilgai, skausmingai kenčia, dažnai ieško ramybės alkoholyje. Naujuose santykiuose, norėdami skubėti, naujoms merginoms yra atsargūs, atsargiai.
  • Patikėtinis - rūpintis vyru ir tėvu. Jei įvyksta santuokos nutraukimas, tai iš tikrųjų kenčia, stengiasi kontroliuoti save. Randa daug naujų dalykų, užsiėmimų, pomėgių, tiesiog užpildant dušo tuštumą. Jis neskuba kurti naujų santykių, tačiau jis taip pat neprieštarauja seniems - jis ir toliau rūpinasi bendrais vaikais, niekada neatsisako ateiti ir padėti savo buvusiai žmonai, net jei jis yra įžeistas.
  • Amžinasis kūdikis - savanaudis, beprotiškas žmogus, kuris pirmiausia pateikia savo interesus. Jis puoselėja ir puoselėja įžeidimą, užsidega jį savyje, gali pradėti bėdą, šantažuoti buvusį sutuoktinį, reikalauti iš jos kažko (kartais netgi sugrįžti, nes jis serga). Nenaudokite ilgai. Jis greitai randa paguodą naujuose santykiuose, yra labai nereikalingas atsakomybės ir vaikų iš ankstesnių santuokų klausimais.
  • Tyrant - pavojingiausias moters tipas. Blogiausia, jei jo savigarba skauda ir patiria savigarbą. Jis pradeda ne tik kentėti, bet ir atleisti savo buvusią žmoną už kiekvieną jo patirtį. Jis nepripažįsta, kad jis bendrai ir solidariai dalyvavo skyrybose, kad jis taip pat turi dalį atsakomybės už nutrauktus santykius, kaltina tik savo žmoną ir turi klastingus planus.

  Yra mišrių psichologinių tipų, tačiau jie patiria santuokos nutraukimo būdą, ypač atsižvelgdami į tai, kokie asmenybės bruožai jiems būdingi, kokie buvo auklėjimai, kokia priemonė yra leistina konkrečiam asmeniui.

  Negalima leisti sau savaitės šėlti, nes jam reikia dirbti, o kitas gali nuspręsti, ir per darbo savaitę trečiasis gali įžeisti buvusią žmoną, grasinti jai, o ketvirtasis toks elgesys yra nepriimtinas.

  Kaip išgyventi išsiskyrimą?

  Atskyrimas daugeliu atžvilgių yra panašus į praradimo patyrimą, mylimojo mirtį. Todėl mano žmonos išsiskyrimas priklauso nuo psichologinių įstatymų, galinčių patirti asmeninį sielvartą. Psichologai mano, kad norint sėkmingai išeiti iš šių patirties, svarbu nuolat eiti per visus jų etapus.

  • Atsisakymas yra pirmoji reakcija. Nenoras patikėti tuo, kas vyksta. Kai kurie vyrai šiame etape yra įsitikinę, kad žmona išprotės, nusiramins, viskas bus gerai, ji pakeis savo mintis. Kai kurie mano, kad santuokos nutraukimas yra neįmanomas, kad tai tik šiek tiek laikina komplikacija pažįstamuose santykiuose. Vyrų stadija paprastai trunka ilgai - nuo kelių valandų iki kelių dienų.
  • Pasipiktinimas ir pyktis - šis etapas turi pakeisti neigimą ir kritimą asmeniui, turinčiam psichikos skausmą, jausmus, sumišimą, kodėl taip atsitiko ir kaip žmona gali tai padaryti. Šiame etape vyrai dažnai veikia bėrimu - jie eina į alkoholį ar narkotikus, jie gali pradėti nuo keršto. Žmogus nerimauja dėl baimės gėda ir pralaimėjimo visuomenės akyse, svarbu, kad jis bet kuriuo atveju išlaikytų savo savigarbą. Vyrai nemėgsta būti „apleistais“ (taip pat moterimis).
  • Viltis yra ramybės etapas. Nėra pykčio, pasipiktinimas taip pat pradeda mažėti, tačiau iki šiol nepriimama, todėl žmogus pradeda statyti klaidingas viltis: jei santuokos nutraukimo iniciatorius yra moteris, žmogus gali nuspręsti, ką dar galite padaryti. Kai kurie pradeda vykdyti pirmąjį, ieškoti susitikimų, ginčytis dėl savo jausmų. Tačiau toks elgesys daugeliui vyrų yra nenatūralus. Retai vyrai siekia susitaikymo, kurie patys pradėjo skyrybas - daugumai stipresnės lyties, pati mintis pripažinti savo klaidą yra nepakeliama.
  • Depresija - etapas, kuriame žmogus gali „įstrigti“ ilgą laiką, jei jis atsisako atleisti savo neigiamus jausmus, baimes, pasipiktinimą, dirginimą. Visa jos praeina, tačiau kai kuriems tai lengviau ir kitiems sunku. Šiame etape aš nenoriu nieko, nėra noro bendrauti su žmogumi, nėra tikslų ir siekių. Žmogus, kuris šiame etape išsiskyrė dėl laisvės vilties, pradeda patirti nusivylimą dėl įsigytos santuokos laisvės žlugimo kainos.
  • Situacijos priėmimas ir analizė - šiame etape yra tvirtas įsitikinimas, kad tai, kas atsitiko, nebeįmanoma keisti, asmuo priima tikrovę, kaip ji iš tikrųjų yra. Daugelis vyrų peržiūri savo įprastą tikėjimo sistemą ir vertybes. Šiuo metu prasideda normalios gyvenimo atkūrimas. Yra naujų draugų, naujų pomėgių ir pomėgių, naujų tikslų.

  Psichologija neturi „magiškų“ tablečių, galinčių palengvinti psichinį skausmą - jis turi būti elgiamasi nustatytu būdu. Tik šiuo atveju atskyrimas bus baigtas, žmogus galės išleisti buvusią merginą grynąja širdimi ir visiškai. Po to jis bus pasiruošęs naujiems konstruktyviems santykiams.

  Jei jausmai išsaugomi ...

  Dažnai santuokos nutraukimas vyksta atsižvelgiant į situaciją, kai vienas iš partnerių jaučiasi šiltas ir švelnus jausmas dėl atskyrimo iniciatoriaus. Labai sunku padėti tokiems vyrams, nes jie tvirtai tiki, kad meilė gyvena širdyje, ir netgi nepripažįsta, kad artimesniame tyrime meilė nėra tiek švelnus jausmas, kaip sužeistojo savigarbos šauksmas.

  Žmogus yra supainiotas, jis praranda kovą už moters valdymą, jo širdyje gamina didžiulį pasipiktinimą, įskaitant prieš save, kurį stipresnės lyties atstovai kenčia labai skausmingai. Labai dažnai paaiškėja, kad už „meilės“ sąvoką žmogus paslepia savo vienatvės baimę, baimę pradėti naujus santykius su moterimis, baimę dėl viešosios nuomonės (apleisto žmogaus sindromas).

  Todėl verta atidžiai pažvelgti į savo jausmus ir tik po to padaryti išvadas apie tai, kas iš tikrųjų yra.

  Jei žmogus mėgsta moterį ir kategoriškai nenori leisti jai eiti, tai taip pat turi sąžiningą sumą. Žinoma, jums reikia paklausti savo partnerio nuomonės, kai nusikaltimo ir pykčio stadijos paliekamos. Galbūt ji nori susijungti - šiuo atveju pora gali vėl būti kartu.Bet jei moteris nenori atnaujinti santykių, svarbu, kad žmogus jai suteiktų teisę priimti tokį sprendimą, ty leisti jai eiti. Tai turi būti padaryta taip, kad būtų išsaugotas jų paties orumas ir buvusios žmonos orumas. Nereikia ją pažeminti, įžeidinėti, šantažuoti ar grasinti, kaltinti viską. Kas atsitiko jau įvyko.

  Jei yra vaikas ...

  Tėvas turi tokią pačią teisę dalyvauti savo vaikų auklėjime, kaip ir motina. Būtina diskutuoti su buvusiu sutuoktiniu, kaip dažnai tėvas matys vaiką, kas bus jo pagalba auginant, ką ir kaip jis galės pasinaudoti. Norėdami manipuliuoti vaikais yra žiaurus ir neprotingas. Bandydami padaryti buvusią žmoną skausmingesnę, vyrai kartais nepastebi, kad nuo skyrybų skausmingiausia ne jiems, o ne jų žmonoms, o vaikams: santuoka sunaikinama suaugusiems, o visas pasaulis žlugo vaikams.

  Nesvarbu, kaip jūs sutuoktinis, su kuriuo sumušė, jūs neturėtumėte bendrų vaikų kalbėti apie motinos purvą, užsidėti prieš motiną, kaltinti ją dėl skyrybų. Raskite malonias temas bendrauti su vaikais, eikite su jais į kiną ir parkus, praktikuokite mėgstamą hobį, kaip ir anksčiau. Svarbiausias dalykas yra ne daryti įspūdį apie pirmąjį, o ne ją apgailestauti dėl santuokos nutraukimo, bet įsitikinti, kad viskas, kas vaiko atžvilgiu, yra kuo labiau pažįstama su tėvu, kaip tai buvo prieš atsiskyrimą.

  Vienintelis dalykas, kad vaikas keičiasi, yra tėvo gyvenamoji vieta. Likęs vaikas turėtų sugebėti bendrauti, žaisti, bendrauti su tėvu. Ex-žmonos bandymai apriboti šį ryšį yra neteisėti. Vyras, jei negalite sutikti su taika, gali kreiptis į teismą.

  Kaip perduoti išdavystę?

  Skausmingesni nei kiti (ir tai yra įrodyta faktas) stipresnės lyties atstovai, kurie patys yra linkę į neištikimybę, eina per savo pusę. Bet kokia situacija, kai žmona nusprendė atlikti svetimavimą ir skyrybas, svarbiausia yra nuraminti, traukti save. Nedelsiant turėtume atsisakyti keršto planų, įskaitant intrigas buvusio keršto labui - tai kelias į niekur. Dauguma vyrų mato žmonos išdavystę kaip išdavystę.

  Labai svarbu atleisti. Tikrai, nuoširdžiai.

  Pyktis ir piktybiškumas jūsų atžvilgiu negali nieko keisti. Svarbu, kad jis atleistų savo žmonai, o ne jai. Sukaupti skundai gali sukelti rimtą ligą. Ir atleidimas bus naujo gyvenimo pradžia. Jei dažnai prisimenate, kad sutuoktinio sutuoktinio širdies skausmas grindžiamas sužeistu savigarba, bus lengviau valdyti neigiamą patirtį. Nesvarbu, ar žmogus ir toliau stengsis sukurti santykius su cheat, ar ne, nėra toks svarbus atleidimui. Bet kuriuo atveju būtina atleisti nusikaltimą.

  Ką daryti?

  Išsituokęs žmogus turi daugiau laisvo laiko ir tai visiškai teisinga. Todėl, kiek greitai jis sugebės atgauti pasitikėjimą savimi, priklauso nuo to, kaip jis naudoja šį asmeninį laiką. Turite suprasti, kad santuokos nutraukimas, nepaisant to, kas tai yra, visada - „sulaužymas“. Išnyks išorinės aplinkybės, įprastas gyvenimo būdas ir vidiniai įrenginiai bei reprezentacijos.

  Skausminga išgyventi santuoką, net ir dėl to, kad du žmonės staiga prasidėjo, bet dėl ​​to, kad žmogus tam tikru momentu priima sprendimą įžeisti (taip, kiekvienas iš mūsų šį sprendimą priima tik mūsų pačių). Jis yra įžeistas, kad jo žmona padarė neįmanoma, ir tai neatitinka savo lūkesčių. Niekas neprivalo tenkinti kažkieno lūkesčių, įskaitant žmoną, todėl visi jūsų lūkesčiai turi būti saugiai išsiųsti į laužą. Kartu su įžeidimu.

  Nepriklausomai nuo sprendimo įsidarbinti žmogų laisvalaikiu, Svarbiausia yra tai, kad ji neturėtų būti samoedizmas, o ne bandymas ieškoti kaltės, o ne nuolatinis psichinis grįžimas prie asmeninės dramos aplinkybių. Jūs neturėtumėte pabandyti ir dirbtinai užpildyti vidinį vakuumą su alkoholiu, moterimis, narkotikais, kurie yra be jokio tikslo ant sofos su nuotolinio valdymo pultu iš TV rankose.Visa tai neįmanoma užpildyti dvasinės tuštumos kokybe, bet tik padidina praradimo jausmą.

  Psichologai rekomenduoja, kad vyrai vengtų vienatvės.

  Norint kontroliuoti visas savo mintis ir emocijas, visada yra neįmanoma, todėl bus geriau, jei jūsų laisvalaikis yra planuojamas taip, kad visada būtų vieta maloniems ir svarbiems žmonėms. Tai būtina ne tam, kad kažkas iš jūsų atsiprašytų, užuojautų su jumis, bet tam, kad žmogus paprasčiausiai nieko nedarytų dėl to, ką vėliau jis gali labai apgailestauti.

  Štai keletas svarbesnių patarimų, kurie padės jums organizuoti savo laiką, kad nebūtų jokio nemalonaus praeities kramtymo.

  • Rasti būdą, kaip konstruktyviai atsikratyti vidinio streso - prisiregistruokite sporto salėje, baseine, sporto skyriuje. Fizinis aktyvumas leis išmesti sieloje paslėptas neigiamas emocijas, o sporto sveikatai bus naudinga.
  • Nedvejodami paprašykite pagalbos. Daugelio vyrų, kurie skamba kaip „aš esu stiprus, galiu viską daryti“, įrengimas kartais yra neįveikiama kliūtis kitiems prašyti pagalbos. Ir tai būtina padaryti, ypač momentais, kai bejėgiškumo jausmas susiduria su didėjančiomis emocijomis. Geras pagalbininkas ir klausytojas gali būti psichologas, psichoterapeutas, artimas draugas.
  • Nebandykite pakeisti. Nauji santykiai, jei žmogus dar nėra brandintas psichologiškai ir emociškai, nesukels nei pasitenkinimo, nei laimės. Viskas gali tapti dar nesusipratusi, jei nauja aistra pasirodys, kad bet kokia kaina gautų vyrą. Tegul viskas vyksta kaip įprasta. Nauji santykiai tikrai bus, bet vėliau.
  • Aiškiai nustatyti atskyrimo priežastis ir padaryti išvadas. Jei žmona pasikeitė, tai nėra priežastis, o pasekmė. Tikroji priežastis galėjo būti ta, kad jūs, kuri suteikėte moteriai per mažai dėmesio, nesirūpinote, jos įžeidė. Raskite tikrąją priežastį, atlikite darbą ir padarykite išvadas dėl ateities.

  Jei šis etapas yra kruopščiai išvengiamas, tada antroji santuoka, trečioji ir kiekviena kita, gali būti klaidinga.

  Kaip gyventi?

  Žmogus gali pradėti naują gyvenimą po to, kai išgyveno visus jo praradimo etapus, dviem būdais: palikite jį kaip ji arba naudokite skyrybą kaip paleidimo bloką savo paėmimui. Pamirškite, kad santuokos nutraukimas neveiks, bet pasitraukti nuo jo, surasti save ir pabandyti patobulinti save yra visiškai įmanoma.

  Skyrybos - galimybė tapti geresne, atrasti naujus horizontus, naujas galimybes.

  Tačiau jie gali būti naudojami tik mobilizuojant visą tipiškų vyriškų savybių kompleksą - nuo drąsos iki charakterio kietumo. Labai svarbu rasti naujus tikslus, o jie turėtų tapti asmeniškai ir emociškai augantys. Net jei tikrai norite sugrąžinti savo žmoną, turėtumėte tapti kitokia, kitokia, labiau subrendusi ir nustebinti. Verta atsakyti į klausimus apie tai, kokius planus jau seniai norėjote realizuoti, tačiau nebuvo laiko ar galimybių ir ar šie tikslai dabar yra aktualūs.

  Psichologo patarimai

  Kad būtų lengviau ir pelningai išgyventi santuoką, Verta spausdinti ir pakabinti svarbioje vietoje keletą paprastų rekomendacijų:

  • Kasdien naudoti asmeniniam augimui - suvokkite anksčiau nežinomą.
  • Kiekvieną dieną atlikite vieną gerą ir gerą darbą.
  • Būkite teigiami.
  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys