Skyrybos

Kaip grąžinti žmoną po skyrybų?

Kaip grąžinti žmoną po skyrybų?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Plyšimo priežastys
 2. Psichologo patarimai

Ne visos poros gali išlaikyti savo sąjungą. Deja, šiuo metu skyrybų nėra. Yra situacijų, kai sutuoktiniai priima sprendimą dėl santykių nutraukimo. Šiuo atveju jiems lengviau atidėti santuokos nutraukimą, pradėti naują gyvenimą. O kaip apie tai, kada sutuoktinis buvo pertraukos iniciatorius, o buvęs vyras neprarado jausmų? Straipsnyje bus pasakyta, kokių veiksmų galite imtis, kad po santuokos nutraukimo atgautumėte žmoną.

Plyšimo priežastys

Tolesni santykiai tarp buvusių sutuoktinių daugiausia priklauso nuo to, kaip vyko santuokos nutraukimo procesas. Svarbų vaidmenį atlieka priežastys, dėl kurių buvo nutraukta sąjunga.

Pagal statistiką, šiuolaikinės poros dažnai išsiskiria dėl šių problemų.

 • Įstojimas į vieno iš sutuoktinių draugų ar artimųjų santuoką. Ši situacija toli gražu nėra neįprasta. Tėvai dažniausiai trukdo porų gyvenimui. Dažnai vyro motina gali nepatikti savo sūnaus pasirinkimui. Dėl šios priežasties ji nesiekia užmegzti ryšio su juo, bet, priešingai, provokuoja konfliktus ir sūnų prieš savo sutuoktinį. Be to, santuokos nutraukimo priežastis taip pat gali būti draugų draugystė.
 • Sutuoktiniai negali susitarti dėl simbolių, interesų ir požiūrio į gyvenimą. Labai sunku gyventi šalia asmens, kuris praktiškai nepalaikys jūsų nieko ir nuolat kritikuoja jus. Pomėgių skirtumai atima porą bendrų laisvalaikio ir įdomių bendravimo galimybių.
 • Moteris gali palikti savo sutuoktinį, negalėdama ištverti savo elgesio ar blogų įpročių. Bendras gyvenimas reikalauja tam tikros atsakomybės ir pareigų paskirstymo. Jei žmogus nėra įpratęs būti atsargus, jis neatsako į jo žmonos pagalbos prašymus aplink namą, jis rizikuoja prarasti ją.
 • Moterys labai sunkiai suderinamos su jos vyro išdavyste. Toks veiksmas daro didelę traumą ir labai pakenkė jos jausmams.
 • Kad žmona išsiskirtų, ji gali jausti kitą žmogų. Meilės protrūkis gali rimtai pasukti galvą. Šioje išaukštintoje valstybėje žmogus tampa impulsyvus, pasiruošęs eiti į beviltiškus veiksmus.
 • Per anksti santuoka, nepasirengimas gyventi kartu sukelia apie 30% skyrybų mūsų šalyje. Gyvenimo patirties, jaunatviško maksimalizmo, nesugebėjimo kurti santykius ir nuolaidų stoka greitai trukdo santykiams poroje. Ypač rizikuojamos kartu su sutuoktiniais, kurie gyveno kartu su santuoka.
 • Alkoholizmas, narkomanija ir kita sutuoktinio priklausomybė daro gyvenimą šeimoje skausminga. Asmuo, turintis tokių problemų, dažnai elgiasi agresyviai ir netinkamai. Jei žmogus nėra pasiruošęs dirbti sau, jo žmona gali stebėti tik savo asmenybės neigiamus pokyčius ir elgtis pažeidžiant savo elgesį.
 • Pernelyg didelis sutuoktinio pavydas paverčia vedybinį gyvenimą į „narvą“. Palaimintas mintis atskleisti savo žmoną, sutuoktinis nuolat rengia žeminančius tardymus, kontroliuoja kiekvieną žingsnį, sugeba sprogti labiausiai išsivysčiusioje priežastyje. Tokios šeimos atmosfera tampa labai įtempta. Moterims sunku išgyventi tokius dalykus kiekvieną dieną. Pertraukite santykius su pavydu tampa vienintele išeitimi.
 • Skyrybų priežastis gali būti sutuoktinių seksualinio gyvenimo problemos. Situaciją dar labiau apsunkina tai, kad ne visos poros sugeba taktiškai kalbėtis vieni su kitais apie savo intymų gyvenimą.
 • Dėl nesaugios finansinės padėties, lėšų trūkumo šeimoje moteris jaučiasi nesaugi.Yra nemažai priežasčių, kodėl žmogus negali pritraukti pakankamai lėšų į biudžetą. Bet dėl ​​šios priežasties moteris tampa labai sudėtinga pagrindinės slaugytojos vaidmeniu.
 • Agresyvus elgesys ir sutuoktinio smurtas naikina moteris, traumuoja psichiką, palieka stiprų širdies skausmą. Deja, dauguma žmonių, turinčių tokį elgesį, praktiškai negali būti įtikinami ir prašomi. Keisdami emocijas, jie dažnai nekontroliuoja savęs. Ir dėl to, nepaisant to, kad žmogus pareikalavo atleidimo ir pažadų keistis, kito konflikto karštyje, sumušimai kartojami vėl ir vėl.

Atminkite, kad žmogus niekada neišeis iš asmens, su kuriuo jis yra ramus, patogus ir geras. Nesvarbu, kaip liūdna, kad jūsų žmona nusprendė palikti jus, vis dar verta išnagrinėti savo santykius ir užduoti sau klausimus. Tik tokiu būdu jūs galite ištaisyti klaidas ir pataisyti save, taip suteikiant galimybę antrajam šansui su savo mylima moterimi.

Psichologo patarimai

Turėtų būti nedelsiant pasakyta, kad greičiausiai turėsite būti kantrūs. Labai dažnai po pertraukos moteris net nenori bendrauti su savo buvusiu sutuoktiniu. Norint suderinti, reikės kruopščiai išanalizuoti ir išsiaiškinti savo trūkumus ir veikti taktiškai, kruopščiai ir nepastebimai.

Na, žinoma, pagrindinė sąlyga bus jūsų nuoširdus noras atkurti santykius su buvusia žmona.

 • Neskubėkite. Palaukite, kol abiejų sutriks emocijos, nusiskundimai ir kitos santuokos nutraukimo neigiamos patirties. Ką reikėtų tiksliai nuspręsti dėl situacijos. Kartais trunka 2-3 savaites, o kartais pageidautina palaukti keletą mėnesių.
 • Dirbkite sau. Mažai tikėtina, kad moteris, nusprendusi nutraukti santykius, savanoriškai sugrįš į jūsų buvusią. Stenkitės atsikratyti blogų įpročių, jei jie kišasi į savo mylimąjį. Nustatykite save, kad ištaisytumėte neigiamas charakterio apraiškas. Jei reikia, pasikonsultuokite su psichologu ar psichoterapeutu ir dirbkite su juo dėl psichologinių ir asmeninių problemų, kurias turite.
 • Gana sunku grąžinti santykius, jei skyrybų priežastis buvo kitas žmogus. Čia, galbūt, vienintelė išeitis būtų tapti akimis geriau nei jis. Galbūt jis padarys klaidas ir jų jausmai vienas kitam greitai išnyks. Ir jūsų buvęs sutuoktinis galės matyti jus nauja šviesa ir kitaip.
 • Dažnai poros nesutinka dėl banalinio nesusipratimo, kuris kyla dėl nesugebėjimo atvirai kalbėti su partneriu. Kai išnyksta su skyrybomis susijusios emocijos, susitarkite ramioje vietoje, pavyzdžiui, kavinėje ar blogai apgyvendintame parke. Kalbėkite širdį į širdį, be priekaištų ir pretenzijų. Prisiminkite geras ir linksmas savo gyvenimo akimirkas kartu. Nuoširdžiai prašome atleisti už klaidas, kurias patys nustatėte.
 • Nustatydami santykius, nepraleiskite bausmės stadijos. Romantiški žetonai, švelnūs žodžiai, dovanos ir netikėtumai, gražios SMS žinutės, nemalonūs skambučiai - visa tai gali ištirpti jūsų merginos širdį. Mylimojo „užkariavimas“ turės prasidėti beveik nuo pat pradžių, nepriklausomai nuo jūsų santykių ir santuokos ilgio.
 • Nebūkite pernelyg įžeidžiantis ir užsispyręs, visai žinokite priemonę. Atsargiai sekite buvusio sutuoktinio reakciją į kiekvieną žingsnį. Pernelyg didelis užpuolimas, kurį galite tiesiog išgąsdinti.
 • Sukurkite santykius su savo artimaisiais ir draugais, nesustokite bendravimo su jais po pertraukos. Jei jūsų žmona prieštaravo jūsų artimiesiems, pabandykite juos paveikti. Pasikalbėkite su savo mama prieštaraudami savo žmonai ir paaiškinkite jai, kaip svarbu jums santykiai su šia moterimi.
 • Svarbu suprasti, kad reikia dirbti su savo klaidomis ir neigiamais bruožais, bet ne bandyti kito asmens vaidmens. Natūralus apsimestinis elgesys geriausiu atveju atrodys keistas.Buvusi žmona jus žinojo ir mylėjo už tai, kas esate, ir tik kai kurios jūsų savybės paskatino ją nutraukti santuoką. Bandydami keisti ir paversti visiškai kitokiu asmeniu, turinčiu visą savo jėgą, jūs neabejotinai pritraukiate savo dėmesį.
 • Šiandienos karštyje neduokite nepraktiškų ir akivaizdžiai nerealių pažadų. Būkite teisingi ir objektyviai įvertinkite savo galimybes.
 • Negalima remtis brangiomis dovanomis. Moteris gali susidaryti įspūdį, kad jūs tiesiog papirkinėjate ją. Daug geriau šioje situacijoje dirbs gražūs dalykai su romantikos užuomina.
 • Nebandykite kontroliuoti savo buvusios žmonos gyvenimo po skyrybų. Veikla, pavyzdžiui, šnipinėjimas verandoje ar darbe, skambučiai, klausimai ar bandymai išgauti informaciją iš abipusių draugų, jus labai giliai į akis. Pernelyg didelė kontrolė ir nuosavybė yra nemalonūs, net ir santuokos metu. Ir oficialiai likvidavus sąjungą, moteris, dar labiau, turi visas teises į privatumą.
 • Daugeliu atvejų žmona lieka po santuokos nutraukimo su vaiku. Niekada nebandykite jų manipuliuoti, sureguliuoti prieš motiną arba naudoti reikalingos informacijos šaltinį.

Negalima daryti spaudimo savo buvusiai žmonai, turėdami bendrus vaikus, nerašykite jos su finansine problema. Atminkite, kad jūsų vaikai patiria savo atotrūkį ir jie taip pat yra labai sunkūs.

Jei buvęs sutuoktinis prieštarauja jūsų susitikimams su vaiku, nedarykite spaudimo jai ir nenutraukite jėgos ir skandalų kontakto su vaikais. Suteikite jai laiko nuraminti ir susidoroti su emocijomis, o tada kalbėti privačiai apie tai. Laikykitės vaikų, net jei jūsų buvusi žmona turi naują žmogų. Negalima nutraukti santykių su jais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys