Skyrybos

Kaip išgyventi santuokos nutraukimą?

Kaip išgyventi santuokos nutraukimą?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip moteris išgyvena skyrybas?
 2. Kaip išeiti iš depresijos?
 3. Kaip išmokti gyventi?
 4. Psichologo patarimai

Skyrybos yra sudėtingas įvykis, kuris daugeliu atžvilgių psichologijos požiūriu yra panašus į mylimojo praradimą. Emocinis vaizdas, kai žmogus patiria skyrybų, ir tas, kuris patiria nuostolių, yra beveik identiškas. Moterų psichika turi savo savybes, todėl reabilitacijos etapai po santuokos nutraukimo sąžiningoje lytyje nėra tokie patys kaip ir vyrams. Kad išliktumėte lengviau, reikia žinoti, kas yra priekyje.

Kaip moteris išgyvena skyrybas?

Moterys yra jautresnės, daugiau dėmesio skiriama emocijoms ir jausmams, jie suteikia daugiau erdvės kasdieniame gyvenime. Štai kodėl moteris gali be rūpesčių „išeiti“ iš santuokos nutraukimo tik vienu atveju: jei nėra vaikų, ir tuo pačiu metu ji išvyksta iš savo vyro į mylimą žmogų, kuris anksčiau buvo mylimasis. Bet net ir šiuo atveju sąžiningos lyties atstovas tam tikrą laiką turės sunkumų jausdamas savo kaltę. Kiek didelis šis kompleksas priklausys nuo individualių moters bruožų, jos auklėjimo ir etikos.

Visais kitais atvejais, net jei moteris priėmė sprendimą dėl santuokos nutraukimo, kaip vienintelę teisingą priemonę (vyras gėrė, paėmė narkotikus, mušė, nenorėjo dirbti), patirtis būtų gana įspūdinga. Labiausiai skausminga situacija moteriai susijusi su santuokos nutraukimu po sutuoktinio išdavystės, su skyrybomis, kurios jam buvo pradėta be jokios akivaizdžios priežasties, nes labai kenčia moterų savigarba ir gali atsirasti nepilnavertiškumo pojūtis.

Moterų psichika yra šiek tiek hipertrofuota, didina kančias, tačiau ji taip pat turi teigiamų aspektų: moterys yra natūraliai geresnės, greičiau prisitaiko prie naujų sąlygų, moterys turi labiau išsivysčiusią intuiciją, todėl pradeda jaustis anksčiau, kai kančia baigiasi ir laikas pradėti gyvenimą. toliau Jie geriau atskiria vieną emociją nuo kito, todėl jiems lengviau suprasti save, bet visapusiškai savianalizei ir savigynai moterims kartais trūksta stipraus analitinio ir racionalaus mąstymo.

Pirmas dalykas, kurį reikia suprasti, yra tas, kad skyrybos iš esmės keičia gyvenimą. Dienos pareigos, gyvenimo pasikeitimo ritmas, yra naujų užduočių, pavyzdžiui, finansinis. Jei turite vaikų, dabar jūs turite organizuoti naują būdą ir savo gyvenimą - tai gali būti daug sunkiau, nei organizuoti savo. Viskas, ką moteris jausis, nepaisant amžiaus ir socialinės padėties, vaikų buvimo, tęsis pagal tam tikrus psichologijos įstatymus.

Po skyrybų didžiausia baimė yra susijusi su nežinomos baimės. Norėdami padėti moteriai susidoroti su juo, mes stengsimės pasakyti, kas artimiausiu metu po santuokos nutraukimo laukia jos, kokie procesai vyksta jos protuose, pasąmonėje, savo širdyje ir sieloje. Tai padės geriau nustatyti jūsų būklę ir suprasti, kuris etapas yra užmezgamas.

Etapai visada yra nuoseklūs: vienas seka kitas. Praleidimas nuo pirmojo iki paskutinio neveiks, svarbu juos visus žingsnis po žingsnio eiti.

Neleidimo šokas

Tiesą sakant, tai yra pirmoji reakcija į santuokos nutraukimą. Etapas gali prasidėti prieš santuokos nutraukimą, skyrybų procesą arba iš karto po jo. Tai priklauso nuo konkrečios moters įvykių temperamento ir greičio. Taip atsitinka - ji neigia viską, kas vyksta, atrodo nerealu, tarsi viskas atsitiktų ne su ja, bet svajone, filme, su kažkuo kitu. Ji negali sutikti, kas atsitiko, negali tai vertinti, tikėti tuo, kas vyksta.Net jei iš tiesų sutuoktiniai jau suskaidė, moteris gali patirti neigimą ir netiki, kas vyksta.

Valstybė primena šoką, suvokimas sulaužytas, argumentai yra nenaudingi, moteris dar jų negirdi. Ji mano, kad jums tereikia palaukti, eiti miegoti ir viskas bus kaip ir anksčiau. Šiame etape nieko nereikia daryti: jokių veiksmų, pokalbių su simpatiniais draugais. Greitai atsitraukite nuo smūgio.

Skausmas

Šokas, pvz., Kokybės anestezija, šiek tiek neryškus suvokimas, kad realybė nesumažėtų dėl psichikos su visa bauginančia apimtimi. Kai šokas patenka, skausmas jaučiamas. Tai gana natūralu, nors ir labai sunku. Yra jausmas, kad skausmas užpildo viską viduje - jis yra pastovus, skaudus, nesuteikiantis dėmesio kažkam. Visas pasaulis mato moterį per skausmo prizmę. Visoje ji mato praeitį. Skausmas taip pat gali tapti apčiuopiamas: kai kurie turi psichosomatinius skausmus širdyje, kiti turi galvos skausmą ir dantų skausmą. Ateitis yra miglotas, ir dažniau tai nėra. Moteris save išlieka išlikusi.

Vien tik su skausmu, sąžiningos lyties atstovas patiria ją daug stipresnį. Būtent šiame etape reikalinga pagalba - žmogus, kuriuo jis pasitiki. Būtinai pasakykite. Kai skausmas išreiškiamas, jis tampa mažiau. Tik jūs turėtumėte vengti klausytojo, kuris pataria. Patarimai dabar nereikalingi.

Pyktis

Šiame etape beveik nėra skausmo. Jau otbolelė. Tačiau yra stiprus ir erzinantis pyktis ir didelis pasipiktinimas. Kai kuriems tai reiškia neapykantos mastą. Šis etapas moteriai yra gana pavojingas - ji gali susirgti, lėtinės ligos gali pablogėti. Pasipiktinimo įtaka, jūs galite sumušti daugybę bjaurių ir net nusikalstamų veikų.

  Kad tai būtų išvengta, jūs tikrai turite kontroliuoti savo emocijas, neleisti sau patekti į pyktį.

  Crazy viltys

  Šis etapas yra labiausiai slaptas skyrybų patirtiems etapams. Tam tikru momentu ateina noras atleisti partnerį, moteris ras daugybę paaiškinimų, kas atsitiko, ir ji kaltina save daugeliu būdų. Tikimasi, kad ištaisius savo trūkumus, bus galima susijungti, atgauti laimę su asmeniu. Moteris tampa labai aktyvi ir aktyvi. Jis pradeda valyti, praranda svorį, dažo plaukus ir keičia savo garderobą. Šie veiksmai primena isteriją, nes jie jiems duoda su visais ardorais. Tačiau jie nėra pavojingi, net naudingi.

  Tai, kas pavojinga, yra veikla, kuria siekiama surengti susitikimą su buvusiuoju, apklausti, kaip jis gyvena, bando surasti buvusį vyrą, siųsti jam pranešimus, skambinti bet kuriuo paros metu. Sunku sustabdyti - moteriai atrodo, kad ji randa problemos šaknį, ji yra kupina entuziazmo ir mato tikslą. Tačiau ji netenka savikritikos, savikontrolės, loginių sugebėjimų. Ji nemano, kokių pasekmių. Būtent per šį laikotarpį jie rašo magams ir pasisakytojams, rengia pasisakytojus, eina į bažnyčią ir susiduria su įvairiomis protingomis situacijomis su įsivaizduojamomis ligomis ir problemomis, kad pirmuosius pritrauktų į susitikimą. Daugeliu atvejų visi šie veiksmai yra visiškai nenaudingi.

  Priklausomybė

  Pritaikymas prie situacijos neprasideda maloniausiomis aplinkybėmis. Po veiklos etapo atsiranda nuosmukio laikotarpis, depresija. Moteris yra pavargusi, ji neteko jėgos. Ji jaučiasi kaip nesėkmė, nori būti vieniša, praranda apetitą ir dažnai norą gyventi apskritai. Į nusivylimą pridėta nuoširdaus apgailestavimo ir gėdos dėl visko, ką ji sugebėjo padaryti ankstesniame etape. Kiek laiko truks depresija, sunku pasakyti. Be pagalbos šiame etape negali būti.

  Turi būti kažkas artimas ir brangus, kuris priverstų moteris valgyti, eiti į darbą. Leiskite jai viską daryti mechaniškai, bet ji daro. Šiame etape labai naudinga turėti vaiką. Tam reikia priežiūros, dėmesio, priežiūros - motininis instinktas paprastai visada įveikia depresinį norą atsigulti ir pažvelgti į lubas.

  Atsigavimo po depresijos požymis yra savikontrolės pradžia. Moteris pradeda pažvelgti į save ir savo veiksmus iš išorės, ji gauna galimybę juos įvertinti ir pamatyti situaciją taip, kaip ji yra. Tai puikus laikas pervertinti jūsų vertybių sistemą, dirbti su nusikaltimais, atsikratyti jų. Po savęs ir buvusio vyro atleidimo, galite pradėti rinktis tolesnio judėjimo vektorių - ką daryti, ką daryti, ar pakeisti darbą, miestą, ne šokinėti su parašiutu, ar eiti į kelionę. Atidaro daug horizonto ir galimybių.

  Jei kartais moteris sugrįžta į nemalonias mintis, tuomet jai daug lengviau susidoroti su emocijomis ir nuraminti.

  Atkūrimas

  Priėmimas įvyko. Moteris supranta, kas ir kaip atsitiko. Nėra nusikaltimo, ne pykčio ar noro keršto. Gyvenimas pradeda žaisti su naujomis spalvomis, yra labai konkrečių naujų planų. Atkurti ir pagaliau atgaivinti padeda sekti planuojamus teigiamus planus. Jokiu būdu nenorima grąžinti savo vyro, atnaujinti santykius. Yra vidinis pasirengimas naujiems santykiams, kurie nebus skirti kerštui dėl pirmosios, bet siekiant asmeninės laimės.

  Kaip išeiti iš depresijos?

  Atskirai norėčiau gyventi šiame etape, nes sėkmė išeiti iš santuokos nutraukimo priklauso nuo to, kaip gyvenama depresija. Šis etapas yra labiausiai pavojingas moterims, kurioms yra padidėjęs jautrumas, labai nerimas, įtartinas, pažeidžiamas, vaikiškas, įpratęs būti prižiūrimas ir prižiūrimas. Būtent šioms sąžiningoms lytims reikia kvalifikuotos psichologinės pagalbos, nes joms kyla didesnė psichogeninės depresijos perėjimo prie endogeninio pavojaus rizika - tada būklė taps psichine liga.

  Kuo labiau savarankiška ir įsitikinusi, kad moteris buvo prieš santuoką, tuo labiau ji turėjo savo interesus, pomėgius ir draugus, tuo lengviau jai išgyventi depresiją. Jei santuoka buvo nutraukta vyras ir jo interesai, nuostoliai gali būti visuotiniai.

  Sunku įvertinti savo psichikos potencialą. Štai kodėl geriausia, ką galima padaryti pirmuosius depresijos požymius, nustatyti jo pradžios datą ir įspėti apie ką nors iš žmonių, kuriais pasitikite. Jei per dvi savaites depresijos sutrikimo simptomai išnyksta, nieko nereikia daryti. Jei klinikinė nuotrauka tik auga, po dviejų savaičių reikia kreiptis į psichiatrą arba psichoterapeutą, kad būtų paskirtas tinkamas gydymas.

  Reikia atkreipti dėmesį į klasikinį klinikinės depresijos požymių vaizdą:

  • tamsios ir melancholijos nuotaikos kartojasi kiekvieną dieną ir ryte, prieš pietus;
  • moteris nustoja mėgautis visa, kas jai patiko anksčiau, nustoja domėtis nauju, praranda apetitą;
  • yra išorinė motorinė letargija, labai lėtos emocinės reakcijos.

   RTeisė psichoterapija yra pagrindinis dalykas išeinant iš šios valstybės. Tiems, kurie bus artimi moteriai, bus labai svarbu žinoti, kad psichologinė parama padeda lengvoms depresijos formoms. Jei sąlyga yra sunki, geriau pasitarti su gydytoju dėl antidepresantų, raminamųjų vaistų. Šiuo atveju gydymas bus sudėtingas.

   Naudingas atpalaiduojantis masažas, meditacija, automatinis mokymas ir programavimas, skirtas teigiamam požiūriui ateityje. Tinkamai remiant, kalbant apie savo patirtį, mintis, emocijas, savęs stebėjimo dienoraštį, depresinis sutrikimas atsilieka maždaug per 1-1,5 mėnesius. Bet ši sąlyga gali tęstis dar ilgiau, jei moteris yra nuo gimimo, melancholiška ar cholerinė.

   Norėdami eiti į kliniką, tai nėra geriausias sprendimas švelnioms depresijos formoms. Geresnė pagalba pažįstamai namų aplinkai.Tačiau giminaičiai turėtų žinoti, kad hospitalizacija ligoninėje yra labai pageidautina, jei moteris kalba apie savižudybę, jei ji nuolat atsisako maisto, jei prasidėjo psichozė ir manija.

   Kalbant apie savitarpio pagalbos priemones, moteris jokiu būdu neturėtų atsisakyti padėti, jei jos artimieji pasiūlo ją. Naudingas pratimas, pėsčiomis. Laisvo laiko planavimo metodas veiksmingai parodo save - kuo daugiau ponia bus užimta kažkuo, tuo mažiau laiko ji turės nerimauti. Vietos pakeitimas gali būti labai naudingas - kelionė į gamtą, į šalį, kaimyninį miestą, kurortą.

   Depresijos sutrikimo atveju, kaip ir kitais etapais po santuokos nutraukimo, svarbu vengti alkoholio ir narkotikų. Jie neatneša pagalbos, neišsprendžia problemų. Be to, nors žmogus yra apsvaigęs, jo smegenys nesprendžia pagrindinės problemos, ty patirtis sulėtėja, o atsigavimo procesas vėluoja.

   Ne mažiau blogai ir gaila sau. Tai labai patogu - kaip moteris yra patogesnė, bet aukos padėtis visai nesuteikia pagalbos, bet tik toliau juda į ateitį. Jums neturėtų būti leista jaustis sau ir kitiems. Nereikia surūšiuoti per galvą ir aptarti su kitais bjauriais pirmosios veiksmais. Tai nėra būtina aptarti su draugais ir artimaisiais.

   Tamsiausias laikas pagal gerai žinomą išmintį yra būtent prieš aušrą. Depresija yra tamsiausias laikas. Turėkite stiprybę ir kantrybę, netrukus bus lengva ir gera, ir apie šį laikotarpį prisiminsite kaip ligą, nieko daugiau.

   Kaip išmokti gyventi?

   Išgyvenus visus asmeninės dramos etapus, klausimas, kaip mokytis gyventi, nebus pats svarbiausias, nes supratimas apie tai, ką reikia padaryti, bus pats. Tačiau yra situacijų, kurias reikėtų apsvarstyti atskirai. Moterio elgesys nebebus toks pats, tokia gyvenimo patirtis neišvengiamai palieka savo ženklą savo asmenybei ir charakteriui.

   Kai kurioms moterims lengviau pradėti savarankišką gyvenimą, o kitiems - mintis atrodo nepriimtina. Psichologai pataria visiems, be išimties, ponios nesuvokti santuokos kaip apokalipsės ir pasaulinio masto katastrofos. Santuoka yra svarbi, bet ne visa. Yra ir kitų dalykų, kurie yra svarbūs asmens laimėjimui: draugystė, harmonija su savimi, profesiniai pasiekimai ir tikslai, kūrybiškumas ir vaikų priežiūra. Ir net jei jūs gyvenote santuokoje daugelį metų ir atrodo, kad vis dar myli pirmąjį, jei išdavystė pakenkė tave, tai ne pabaiga, tai naujo gyvenimo pradžia, kurioje jūs galite rašyti viską iš naujo, kitaip.

   Pažvelkite aplink - pamatysite daug žmonių, kurie nėra susituokę ir tuo pat metu laimingi. Jie augina vaikus, pasiekia aukštį savo versle, lengvai pradeda asmeninius santykius, juos supa draugai ir gyvena pilną, turtingą gyvenimą. Žiūrėkite juos. Jų paslaptis yra ta, kad jie jau seniai suprato: Laime nėra piršto žiede, o ne pase antspaude, bet duše. Jei ne, nė viena santuoka nepadarys moteriai laimingos.

   Atskirai turėtume kalbėti apie kai kurias situacijas, kurios po santuokos nutraukimo gali sustiprinti reabilitaciją.

    Nesant nepriklausomybės įpročių

    Infantilė moteris yra ne tik anekdotų ir serijinių herojų, bet ir gyvenime gana paplitęs reiškinys. Tėvai, būdami vaikas, rūpinosi savo dukra, išsprendė visas savo problemas, saugojo juos nuo bet kokių rūpesčių, tada sutuoktinis sulaikė žandikaulį - jis laikė savo žmoną, jei viskas, ko jam reikia, pagal modelį, kuris jai būdingas vaikystėje. Ir dabar - santuokos nutraukimas.

    Tokios moters santuokos žlugimas yra panašus į pasaulio pabaigą. Galų gale, ji ne tik praranda santuokos santykius, bet ir išeina iš komforto zonos. Kita vertus, ši situacija turėtų būti laikoma pradine padėtimi. Dabar yra tinkamas laikas išmokti būti savarankišku ir savarankišku. Daug kas priklauso nuo tų, kurie sunkiais laikais bus artimi moterims.Griežtai draudžiama gailėtis, tačiau būtina nukreipti, motyvuoti: ieškoti darbo, pradėti uždirbti pinigus, pradėti savarankiškai priimti sprendimus.

    Kai kuriais atvejais verta paminėti klinikinį psichologą arba psichoterapeutą, kuris moko, kaip tapti labiau ryžtingas, kaip mobilizuoti savo stipriąsias puses. Nepriklausomybės įgijimo procesas, jei jis yra aktyvus ir aktyvus, gali labai palengvinti emocinį baimę po santuokos nutraukimo, nes moters gyvenimas bus užpildytas daugybe naujų įspūdžių, patirties, pažįstamų ir įvykių.

    Jei kyla pavojus žmogui

    Pirmoji grėsmė ir agresyvus elgesys, jei moteris žino, kad teoriškai ir praktiškai žmogus gali įveikti savo grėsmes, turėtų būti aiškus signalas jai pradėti gynybinę kampaniją. Pirmiausia, reikia pakeisti durų spyną, apsilankyti rajono policijos pareigūnui ir pasakyti jam apie esamas grėsmes. Jei jie yra susiję su grėsme gyvybei ir sveikatai, pagrobimo grėsmei ir vaiko atėmimui, turėtumėte parašyti pareiškimą policijai.

    Šiuo atveju pirmasis niekada negali parodyti jūsų baimės. Yra žmonių, kurie grasina tik pasitikėjimui savimi, juos skatina kažkieno baimė ir jaudulys. Matydamas, kad moteris yra panika ir bijo, buvęs vyras gauna iliuzinį jausmą, kad jis vis dar gali kontroliuoti savo gyvenimą.

    Geriau neišeiti į atvirą konfliktą su agresyviu ex. Pakeiskite telefono numerį, įspėkite kolegas darbe, kad jie nekviestų jūsų į telefoną, jei skambins piktas buvęs sutuoktinis. Paprašykite, kad kas nors iš jūsų draugų ar kolegų lydėtų jus nuo darbo, įspėtų apie galimas mokytojo problemas darželyje, kuriame vaikas lanko.

    Namuose turite turėti nedidelį maišelį su nerimą keliančiu rinkiniu: jei agresorius vyksta įžeidžiant ir jūs turite atsitraukti, turėtumėte turėti dokumentus jums ir vaikui, drabužių ir lino keitimą, nedidelę pinigų sumą.

    Nėštumo metu

    Skyrybos nėštumo metu dažniausiai pasireiškia jaunoms poroms, tačiau tai gali įvykti poroms, turinčioms bet kokią šeimos patirtį. Svarbiausia prisiminti būsimą motiną ir buvusią žmoną viename asmenyje yra stresas yra labai pavojingas kūdikiui. Patirtį patyrusios moterys gamina streso hormonus, kurie iš dalies blokuoja lytinių hormonų gamybą. Tai kupinas persileidimo, ankstyvo gimdymo, nėštumo komplikacijų, sutrikusi augimo ir kūdikio vystymosi.

    Svarbiausia motyvacija nėščiai moteriai po santuokos nutraukimo yra sveiko vaiko gimimas, kurį ji galės pakelti ir kelti padorų asmenį. Tai geriau sutelkti dėmesį į tai - eikite į kursus laukiančioms motinoms, eikite apsipirkti su mielais vaikais, pradėkite pirkti mėgstamus mielus dalykus ir žaislus, butelius ir spenelius.

    Nepaisant to, ar buvusių sutuoktinių santykiai išliko geri ar blogi, geriau, jei moteris nesutiktų ir nesikreiptų į buvusius sutuoktinius prieš gimdymą. Nereikalinga patirtis (ir susitikimo metu jie neišvengiami) gali pakenkti. Po kūdikio gimimo pora gali ramiai aptarti, kas toliau - ar žmogus bus įtrauktas į kūdikio auginimą, kas bus jo pagalba ir pan.

    Nėščia palikta nėščia yra dvigubai įžeidžianti - ji nerimauja dėl savęs ir kūdikio. Štai kodėl jai ypač reikia draugų ir giminaičių paramos. Svarbu neatsisakyti pagalbos, rūpintis savo jėgomis, kiekvieną dieną prisiminti, kad kūdikio sveikata ir būklė priklauso nuo jūsų minčių ir jausmų. Jūs esate jo vienintelė apsauga ir viltis, jūs tiesiog neturite teisės leisti trupinius, įdėti jį į pavojų.

     Psichologas, besispecializuojantis su būsimomis motinomis, žino savo psichologinės ir psichinės būklės subtilybes, dirba kiekvienoje prieš gimdymo klinikoje. Jo patarimai yra nemokami. Tiesiog įgykite jėgos ir apsilankykite šiame specialiste. Jis neabejotinai padės sukurti individualią reabilitacijos programą.

     Jei yra vaikas

     Vaikas yra kitas skyrybų narys.Jis, kaip ir jūs, turi sunkų laiką. Tai bus gera, jei jūs iškart užmegsite aljansą su vaiku, nes jums abiem dabar reikia viena kitos paramos. Negalima paslėpti nuo kūdikio, kas atsitiko, bet susilaikyti nuo nemalonių detalių, bet nesistenkite, kad nieko neįvyko. Gražaus jausmo vaikai guli ir įtampa.

     Kas yra pavojinga, yra santykiai tarp motinos ir vaiko - visi žino. Vaikas augs ir atsakys į tą patį. Tačiau stresas, kad motina stengsis nuslėpti kaip nuovargį nepageidaujant, neabejotinai ras išeitį - emocinės depresijos sąlygomis suaugusieji dažniau serga.

     Geriausia nuoširdžiai pasakyti kūdikiui, kad jūs patiriate, kad jums sunku, bet kartu jūs tikrai susidorosite su viskuo. Atminkite, kad abu yra blogi, kartu kuriate savo laisvalaikį - kad taisyklė būtų eiti į parko, kino ar pramogų centrą, muziejų ar zoologijos sodą kartą per savaitę. Nauji pojūčiai padės jums pabėgti nuo skausmingų ir nemalonių minčių.

     Negalima apriboti vaiko noro bendrauti su tėvu (jei jis jam yra saugus).

     Jei yra meilė savo vyrui

     Skyrybos ne visada reiškia jausmų pabaigą. Dažnai pasitaiko, kad skyrybų liudijimas jau yra, o sielos jausmai, susiję su pirmuoju, vis dar gyvi. Tokioms moterims pavojingiausia yra melagingų viltys. Jie gali eiti į pažeminimą, savigarbos praradimą, jie gali pažadėti pirmiesiems daryti viską, ką nori, tik atkurti santykius.

     Net jei yra kokių nors jausmų jūsų sieloje, jis nesuteikia jums teisės sunaikinti savo paties orumo ir savigarbos. Nusileisti ir įžeidinėti paprastai sunku mylėti ir suvokti. Jie mėgsta absoliučiai kitus - pasitikintys savimi, savarankiškus, drąsus ir laimingus. Tapkite tuo. Statistika rodo, kad po 15% santuokos nutraukimo po kurio laiko vėl susitaiko. Jei jūsų atvejis yra pats, tuomet tavęs niekas nepaliks. Laikas, kurį praleidžiate atskirai, turėtų būti naudojamas su didžiausiu efektyvumu - įdėti save į tvarką, prarasti svorį, surasti naujų draugų ir įdomų hobį, spinduliuoti laimę. Negalima būti pažeminti, nesiekite buvusių - vyrai taip pat turi laiko iš naujo įvertinti vertybes ir informuoti apie veiksmus. Jei nesate vienas iš tų 15 proc., Kurie savo šeimoms suteikia antrą galimybę, tuomet, kai atnešite save į gyvenimą ir gerą formą, jūs suprasite, kad nebėra jo laukia, kaip anksčiau, bus lengviau priimti galutinį atskyrimą.

     Psichologo patarimai

     Yra keletas universalių patarimų, kuriuos verta išspausdinti ir pakabinti svarbioje vietoje. Jie tikrai padės jums sunkiais laikais, padės jums išgyventi sunkiomis dienomis ir patraukti save.

     • Niekas neturi atitikti kitų žmonių lūkesčių. Ir jūs, ir tavo buvęs žmogus turi teisę būti kaip jūs, kiekvienas iš jūsų.
     • Negalima eiti į kraštutinumus.
     • Kiekvieną dieną išmokyk ką nors naujo (bet kurioje srityje).
     • Kiekvieną dieną atlikite gerą ir nesąmoningą verslą (padėkite kaimynams, kolegoms, svetimiesiems). Jūsų savigarba pradės kilti po kelių dienų.
     • Jūs turite pakankamai jėgos, drąsos, drąsos ir patirties, kad pradėtumėte naują gyvenimą. Negalima apriboti savo svajonių, neapsiriboti svajonėmis - tai suvokti.
     • Kiekviename gyvenimo etape yra gyvenimo pamoka. Pabandykite suprasti, ką ji nusprendė mokyti per santuoką (kantrybė, nuolankumas, atleidimas, nepriklausomumas, ačiū už draugystę ir paramą).
     • Viskas praeis.
     Parašykite komentarą
     Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

     Mada

     Grožis

     Ryšys